Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Olyan pletykákat hallottam, hogy ezt is három részesre tervezik széthúzni. Ja, mert ez már a Hobbit esetében is nagyon bejött... ::jwar::
Na igen, bár itt hátha jobban jön majd ki a dolog, mivel itt eleve az alapkönyvnek nincs is története. XD Ergo a rendezőn/forgatókönyvírón múlik, hogy mit hoznak ki belőle. :)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Amúgy a Suicide Squad 2. előzetese teljesen kimaradt nekem. Páran már mondták, hogy ez is viccesebb lesz, mint az átlag DC filmek, de csak a komolyabb teasert láttam. Éppen ezért úgy voltam vele, hogy már megint darkosabbra veszik a figurát, pedig itt pont nem ezt kéne. Aztán szaladtam bele a legújabba, amit pár napja linkeltem és végre meggyőztek. Imdb-n írták, hogy a 2. előzetes lett a legjobb, én meg csak pislogtam, hogy miről van szó. Na, de így már minden világos! A zene is baromi epic alatta. :D Örülök, hogy kezdik felfedezni, régebbi zenék is léteznek.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:A zene is baromi epic alatta. :D Örülök, hogy kezdik felfedezni, régebbi zenék is léteznek.
Annak én is, meg gondolom itt az is közrejátszott, hogy a Marvelnél a Galaxis őrzői kaptak hasonló "retro-soundtracket", ez a Suicide Squad meg eléggé ilyen "a DC-s Galaxis őrzői" filmnek tűnik hangulatra, csak ők rosszfiúk. XD De amúgy röhej, hogy van, aki még erre is háklis. Ugye pl. a Deadpool trailerben a 2003-as "X Gon' Give It to Ya" című szám szólt, mire valaki a kommentekben azon kezdett picsogni, hogy "úristen, miért egy 13 éves számot használtak fel a trailerben?", minta ez valami bűn lenne. :roll:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ha már linkeltem a filmzenét a másik topikban:
Kubo és a varázshúrok

(Ugye, hogy nem volt még? Ugye?)
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Balus »

A mordályos nyul írta:Kubo és a varázshúrok
A bejelentése óta várom ezt a filmet. A Coraline annak idején nagyon tetszett, úgyhogy hasonlóak az elvárásaim a Laika stúdió új munkájától. Hosszú idő óta ez lesz az első animációs film, amit moziban szeretnék megnézni.

Ha már itt vagyok, akkor én is linkelek pár előzetest.
Dunkirk - Christopher Nolan új filmje a szövetségesek 1940-es dunkerque-i mentőakciójáról.
The Great Wall - WTF-fantasy a Nagy Fal építéséről. Mondjuk az, hogy Jason Bourne és Oberyn Martell hogyan kerül a középkori Kínába, az rejtély számomra...
Rogue One: A Star Wars Story - Ez nem szorul különösebb magyarázatra. :)
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Néztétek a Rings mindent ellövő trailerét? Filózom azon, hogy moziban lesem majd ha jön, a móka kedvéért. De szumma szokásos túltolt, egyúttal semmi extra bőrnek tűnik, ami vagy aktuálisan, egyszernézősen elszórakoztat vagy vállalhatatlanul kínos lesz (a videó alapján utóbbi, lehet mégis inkább Sadako vs. Kayakót kéne néznemXD).

A Ringu filmekkel amúgy eddig én jól elvoltam, a japánoktól az első érdekelt, volt egy fura hangulata, de inkább gyenge folklór krimikint működött, semmint horrorként. Elment. Az amcsiból is csak az elsőt emelném ki (a folytatás sokkal felejthetőbb). Az tetszett, kedvelem az egész hangulatát, látványát, a zenéjét különösen. A japóval ellentétben többszörnézős. Azon kevés remake filmek egyike, amit az amcsik jobban csináltak.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Catrin »

OMFG, hogy én erről csak most értesülök... mondjuk még időben, mert elvileg már a magyar premier pontos dátuma is megvan (dec. 1.), szóval ezért tutira beülök a moziba!!!
Park Chan-Wook új filmje - A szobalány (Hm, lehet elhozzák az őszi koreai filmfesztre is.)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Looks promising, kicsit reménykedek, hogy inkább az Oldboy által kitaposott nyomvonalon marad és nem próbálkozik fárasztó és erőltetett húzásokkal, á la Vonzások.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jó lenne, a Lady Vengeance még erős volt, de a többi nálam már csak elmenős/felejtős, hátha ezzel ismét "visszatér".
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Amikor először láttam A kis kedvencek titkos élete előtt a Trollok előzetesét, teljesen kiakadtam, hogy már megint miből készítenek animációs filmet. Aztán itthon újra megnéztem, meg az azóta kijött ki filmeket és valahogy egyre jobban tetszik. Ezen különösen jót röhögtem, főleg a végén. XD Amúgy valószínű ez is tipikus cuki, rózsaszín amcsi gyerekfilm lesz. Moziban mondjuk biztos nem fogom megnézni.

Erre is kíváncsi leszek. Mily' meglepő ez is egy regény adaptáció. :)
Kép
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Balus »

Érkezés (Arrival) előzetes

A Kubo mellett ezt a filmet várom a legjobban az őszi filmes felhozatalból. Maga az alapkoncepció is elég érdekesnek tűnik (ha filmen látunk egy földönkívüli inváziót, általában nem egy nyelvészt hív elsőként a kormány :D ), és remélhetőleg ez is az okosabb, nem kizárólag a látványra koncentráló sci-fik sorát fogja erősíteni.

Plusz itt hagyom még ennek a Viking c. orosz filmnek az előzetesét is, ami szerintem veszett jónak néz ki. Kár, hogy az IMDb szerint még csak az orosz premier dátuma ismert, de azért remélem, hogy valamilyen formában hozzánk is el fog jutni.
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Beülök a moziba, jönnek a trélerek, egyikről sem hallottam még. Elindul, ó, mondom, valami komoly családi pszichodráma. Aztán az ujjaim mögött sikoltoztam. Hát ezt nem nézem meg, egyedül legalábbis biztosan. :D Ejj, a gyenge idegrendszer...
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Miért ilyen sokára? De egyébként meg, I'm Hooked on a Feeling. :vigyor: (Spacesuits for emergency... or for fun XD)

Kíváncsi leszek a Logan filmre, eddig érdekesnek néz ki. Végre megjelenik X-23 a filmes univerzumban is!
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Random visszacsemegézés.
Ja, igen, már emlékszem!
Ezen pörgött valamelyik nyelvtanulós blog, hogy végre egy film, amiben a nyelvtanuló/nyelvtanulás van középpontban! :D A Star Trek Enterprise-ból emlékszem egy hasonló epizódra, de az csak rövidke karcolás volt.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Már nem csak hamarosan, de mindegy, leginkább ide passzol.

Kár, hogy nem nézek horrort, mert a Kiéhezettek trailer alapján még érdekelne is.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Surci »

Az új GitS-mozi trailere. Ööööö nemtom. Nagyon hightech, főleg a város, kicsit kevesebb csillogás talán közelebb állna a '96-os mozi hangulatához. Johannson (arcra) szerintem jó lesz mint Motoko, viszont az az álcázó testbevonat elég fura így elsőre. Van benne csaj kissu (deminek? -_- már kezdik a baromságokat... ), meg mátrixos látványvilág - amit Wachowskiék anno pont a GitS-ből "kölcsönöztek". A többit majd meglátjuk, a kontentről nem tudunk meg túl sokat, bár ha jól gondolom, a végén az a csoportterápia a SAC 2-es Kuze-féle tudatmegosztást hivatott jelképezni, ő lesz a film antagonistája - megy a mixelés a GitS-filmek-sorozatok elemei között.

Azért várós.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^Avi Arad a film egyik producere azt nyilatkozta, hogy a film nem Bábjátékoshoz és nem is Kacagóhoz fog hozzá nyúlni sokkal inkább ahogyan te is írtad a Kuzés szálból merítenek. Pontosabban a GitS SAC 2ndGIG 11.részt (Affection) használja kiindulási pontnak. Az volt az a rész ahol Motoko visszaemlékezett a gyerekkorára, hogy veszítette el a testét és hogyan tanult meg madarakat hajtogatni.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: tulokos »

http://www.imdb.com/title/tt1972591/?ref_=nm_flmg_dr_1

Ez a Ricsi pasas mestere a popkultúrának, tudja mihez fogy a legjobban a cola és a popcorn; én most már nagyon várom! :cool:
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Silence
Liam Neeson saves Japan :) Or not.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Újabb trailer a Galaxis Őrzői 2. részéhez. :vigyor: Drax röhögésétől kész vagyok. XDDD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Alien: Covenant trailer. :o Remélem inkább a korábbi Alien filmekhez fog hasonlítani, nem a Prometheushoz. Mondjuk a végén a zuhanyzós jelenet eléggé adja.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Bő 2 hónap után duplázok. :D

A Guardians of the Galaxy 2 egyre jobban tetszik, remélem túl fogja szárnyalni az első részét. Előkerül Star-Lord apja, tiszta Star Wars. XD Az Awesome Mix Vol. 2 is ígéretesnek tűnik.

Meg van új Alien: Covenant trailer is, az eleje kicsit nyálasan indul, de eddig úgy tűnik, hozni fogja a klasszikus széria hangulatát.
Kép
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Balus »

Rui-chan írta: 2017.03.01. 20:40Meg van új Alien: Covenant trailer
Valóban hangulatosnak tűnik, de én inkább megvárom az első értékeléseket a filmről. Minden tiszteletem Ridley Scotté, de hogy nem fog engem még egyszer úgy átverni, mint ahogy a Prometheusszal tette, az hétszentség.

Közben kijött egy új trailer a Ghost in the Shell-hez. Vizuálisan még mindig nagyon rendben van a cucc, és nekem személy szerint Scarlett Johanssonnal sincs semmi bajom. Ami viszont aggasztó, az a narráció, amiből következtetni lehet a film alapkonfliktusára. Azért nagyon remélem, hogy több lesz ebben, és nem fogják az egész film cselekményét lebutítani egy újabb "amnéziás-bosszúállós" sztori szintjére, mert abból már láttunk eleget az elmúlt években.
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Balus írta: 2017.03.03. 11:57 nekem személy szerint Scarlett Johanssonnal sincs semmi bajom.
Count me in! Mondjuk nekem amúgy sem nagy szívügyem a GitS, meg Motoko sem (bár ezt már mondtam párszor), szóval egy kicsit meggyőzhetőbb vagyok ilyen szempontból, SJ-nek meg amúgy is jól áll ez a femme fatale/akciólady szerep és stílus, úgyhogy ha valami, hát ez nem ront a megítélésen. A többit meg majd meglátom - ha találok embert, aki hajlandó velem eljönni rá (vagy ne adj Isten valaki elrángat), akkor lehet én is lemozizom és nem várom meg a BD-ripet.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Végig nem értettem ezt a felháborodást azon, hogy nem egy japán színésznő játssza el a karaktert. A Paramount ha már pénzt tett bele a buliba akkor azt vissza is akarja kapni. Ehhez pedig kellett egy húzó női név, aki mind korosztályban mind fizikálisan alkalmas egy ilyen film elkészítésére. Melissa McCarthy alapból kiesett. Vannak olyan színésznők akik nem akarnak ilyen típusú filmekben szerepelni ma már (Emma Watson, Keira Knightley). Natalie Portman az utóbbi években kezdte magát újra felépíteni és ahogyan kinéz már nem nagyon szeretne csilivili filmekben játszani. Ha jól számol össz-vissz maradtak hárman: Johansson, Charlize Theron és Margot Robbie. Az utóbbi kettő ráadásul már forgatott is együtt a rendezővel, de mivel Robbie tavaly futott be úgy istenigazán, Theron pedig már 41 éves így maradt SJ-on.
De, hogy a fanok se nyavalyogjanak leszerződtették Takeshi Kitanot plusz Juliette Binoche-t akinek a Csokoládé óta ez lesz az első nem francia filmje.

Ja még valami! Motokoról közismert, hogy volt már férfi testben is egy-pár akciója során. Saját maga végig a porhüvelyének a rabságától szenved (páncélba zárt szellem könyörgök), ha egyáltalán ázsiai női testet választ az csupán azért van mert úgy hatékonyabban tudja elvégezni a feladatát. A valódi Motokot nem érdekelné, hogy éppen egy ázsiai vagy egy afrikai színész játszaná el őt a filmvásznon az érdekelné mennyire volt hiteles és meggyőző az alakítássá a színésznek.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése