My Little Pony: Friendship is Magic

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Ja, amúgy a fanok megint túlzásba estek: rákerestem, hogy "Pinkamena" és kapásból az egyik első link a "Villains Wiki" volt, tudjátok, ahol filmek/sorozatok negatív karaktereit listázzák. Könyörgöm, hol volt Pinkie negatív szereplő?
Ahogy nézem az wikias cikk pont a fanfices verzióról szól. "Pinkamena (the psychotic split-personality of Pinkie Pie) is the primary antagonist of Cupcakes, an infamous My Little Pony: Friendship Is Magic fan-fiction"

Amúgy közben megnéztem a Smile HD után a Cupcakes HD-t, nekem ez is bejött. :vigyor:
Titkos írta: :lol: Jó, ezen most így röhögtem egy jót, mert annyira morbid. XD Meg én is keresgéltem anno SM-es cuccokat a neten, de valahogy úgy látszik, hogy ennél szerencsém volt, mert persze, hogy a hentai engem is megtalált, de legalább a guro nem, legalábbis nem ezzel a sorozattal kapcsolatban. XD
Mondjuk legalább jól meg volt rajzolva, színes ceruzarajz volt. =) Egyébként én se sok guroval találkoztam SM témában (igaz, úgy külön nem is kerestem) viszont a hentai, meg a debil artok, azok jöttek rendesen. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Ahogy nézem az wikias cikk pont a fanfices verzióról szól. "Pinkamena (the psychotic split-personality of Pinkie Pie) is the primary antagonist of Cupcakes, an infamous My Little Pony: Friendship Is Magic fan-fiction"
Jaaa, vagy úgy! XD Hát, így már érthetőbb, de akkor ennyi erővel majd' minden póniról a Mane Six-ből írhatnának egy ilyen Villans Wiki bejegyzést, pl. népszerű "fanboyálom" még a yandere-Fluttershy, vagy volt egy ilyen "Lil' Miss Rarity" nevű karakter, aki kb. a canon Rarity alternatív dimenziós, szadista, gurós-csonkolós változata.
Péter írta:Amúgy közben megnéztem a Smile HD után a Cupcakes HD-t, nekem ez is bejött. :vigyor:
Ja, igaz is, az még jó volt ettől a fazontól, bár a zeneválasztás az én szememben ott is sokat "segített" az egész videón. XD Ott már azért rezgett a léc a poén és az öncélúság között, de még sikerült szórakoztatnia. XD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Jaaa, vagy úgy! XD Hát, így már érthetőbb, de akkor ennyi erővel majd' minden póniról a Mane Six-ből írhatnának egy ilyen Villans Wiki bejegyzést, pl. népszerű "fanboyálom" még a yandere-Fluttershy, vagy volt egy ilyen "Lil' Miss Rarity" nevű karakter, aki kb. a canon Rarity alternatív dimenziós, szadista, gurós-csonkolós változata.
Szerintem ez csak népszerűség kérdése, vagyis a többi dark verzió fanjai kevesebben vannak, nem annyira aktívak (még). Pinkamenából már animált gif is van. :D
Titkos írta:Ja, igaz is, az még jó volt ettől a fazontól, bár a zeneválasztás az én szememben ott is sokat "segített" az egész videón. XD
Én már vagy két napja hallgatom. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Szerintem ez csak népszerűség kérdése, vagyis a többi dark verzió fanjai kevesebben vannak, nem annyira aktívak (még). Pinkamenából már animált gif is van. :D
Höhö. XD Amúgy ja, lehet, végülis minimális alapja mind a hatnál lenne. :lol: (Az idézett mondatot Twilight mondja még a legelső részben és az összes kép is még ugyanebből a szezonból van, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy így utólag, "véletlenül", kínjukban kezdték volna a készítők előhozni mindenkinek a "bekattant" énjét. XD)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:Höhö. XD Amúgy ja, lehet, végülis minimális alapja mind a hatnál lenne. :lol:
Igen, mindnél volt valami, ami kiváltotta a bekattanás más-más verzióit. Viszont nem véletlen hogy Pinkié lett a legnépszerűbb, mert az övé már eléggé ilyen pszicho irányba ment el. Mondjuk igaz, Flutter dührohama se volt semmi. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Mondjuk igaz, Flutter dührohama se volt semmi. :D
Egyik kedvenc jelenetem. XD Season 2-ben meg volt egy epizód, ami kb. az ilyen "jellemformáló", önbizalomnövelő klubok paródiája, tudod, amik azt ígérik, hogy odamégy "félénk nyusziként" és ők magabiztos embert faragnak belőled. Na, ez Flutternél olyan "jól" sikerült, hogy konkrétan egy dührohamos, agresszív állattá változott egy egész epizódig. :lol:

Ja, egyébként ha már annál az ominózus "You're going to LOVE ME!" jelenetnél tartunk: klasszikus téma, hogy az amcsik (főleg régebben), milyen félrefordításokat, "amerikanizált" mondatokat szőttek bele 1-1 animébe, amikor leszinkronizálták őket, viszont én a Póninál tapasztaltam meg, hogy sajnos ez legalább fordítva is ugyanennyire igaz. Szal nem mondom, a magyar verzió sem volt semmi (kapásból kiderült több mondatfordításnál, hogy a fordító kvázi nem tud angolul, vagy legalábbis nem eléggé), viszont a japán verzióban ennél is érdekesebb volt, hogy sok olyan mondatot, ami már mémes poén lett az eredetit nézők körében, egyszerűen kihagytak, vagy totál másnak fordítottak. Így járt a "You're going to LOVE ME!" is, ami Japánban kb. csak valami olyasmi lett, hogy "Ne fussatok már el előlem!" :/
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Arról a részről mesélt párom, hogy van benne valami bika, aki ilyen személyiségfejlesztő tréninget vagy micsodát tart, és segítene neki határozottá válni, de aztán kissé túl lő a célon. :D

A japanizálás igen, ugyanúgy tud szörnyű eredménnyel végződni, mint az amerikanizálás, vagy a magyarítás. Viszont ami engem ilyenkor, sokkal inkább zavarni szokott, az nem pusztán néhány félrefordítás, beleköltés egy szinkronban (nyilván ezek is idegesítőek egy bizonyos mennyiség fölött, pláne hogy ha kulcsjeleneteknél vannak). Hanem amikor azt csinálják, mint például az amcsik egyes animéknél, hogy annyira a saját képükre akarják szabni, hogy gyakorlatilag teljesen szétbarmolják az egészet. :mad: Igaz, a japánoktól még nem nagyon láttam ilyet, ők inkább a sikeres nyugati művek, teljesen felesleges anime verzióival tudják kiverni nálam a biztosítékot. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Arról a részről mesélt párom, hogy van benne valami bika, aki ilyen személyiségfejlesztő tréninget vagy micsodát tart, és segítene neki határozottá válni, de aztán kissé túl lő a célon. :D
Igen, pontosabban minotaurusz, de a sztori kb. ez. :) Amúgy ezt a karit meg eléggé a Szupercsapatos Mr T-ről mintázták, hangra, testfelépítésre, meg stílusra is. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Iron Will es talán az egyik legjobb rész sztm. :)

Simán lehetett volna visszatérő szereplő.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

"Mit tanultunk ma?" összeállítás. Avagy 2-3 másodpercben összefoglalva egy-egy epizód lényege. :D
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Nem tudom nézi e valaki az 5. évadot, én (szokásomhoz híven) meg szeretném majd várni a végét, viszont párom révén, a szokásos évadnyitó dupla részt meg sikerült néznem, és azt kell mondjam, elég vegyes hatást gyakorolt rám. (Na és akkor most innentől kezdve SPOILER.)

Ha röviden és találóan kéne címet adnom ennek a kezdésnek, akkor azt mondanám, My Little Comrade: Communism is Magic. Szóval, az egész szerintem baromi jól indult, kifejezetten bejött ez a hátborzongató, falanszter falu koncepció, ami látszólag idilli és tökéletes, mégis érezni azt már az első pillanattól kezdve, hogy valami nagyon nincs rendben. (Ezen a ponton felmerült bennem, hogy lehet valami thrillerekre utalós rész lesz ebből?) Érdekelt, hová fog majd kilyukadni a történet, aztán ment előre a rész, és szépen leesett, hogy basszus, el voltam tévedve, mert ez az egész az anti-kommunizmusról szól. =/ Aztán oké, hogy eddig is voltak tanulságai az egyes részeknek, mondjuk a barátságról, összetartásról, megbocsátásról, de itt most határozottan úgy éreztem (megjegyzem az egész sorozat alatt első alkalommal) hogy a készítők mintha elmentek volna egy vékony határmezsgye mentén, ami még pont elválassza a tanulságos rajzfilmet, a propagandától. (Már tényleg csak a csillagos sávos lobogó, és a "don't buy an import!" szlogen hiányzott a háttérből.)

Ezek után nagyon kíváncsi leszek, hogyan alakul majd az 5. évad, mert a 4. nálam spec elég magasra rakta a mércét, különösen annak a második fele, és a vége.
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Vree »

Láttam a banneredet Titkos, remek ízlés :D

Én régi Derpibooru használó vagyok, a magyar Miniló Ménes oldal viszont nem vonz :I - gyenge felület, gyengébb közösség.

Ti viszont jó arcok vagytok, lóghatok veletek? :lol:

Hivatalos háttér hatos 100. fanservice epizód hogy tetszett?

Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én komótoson ugyan de nézem folyamatosan. :D

Discord stand up comedy ütösre lett össze rakva. (asszem 8.)

S az új slice of life -os rész talán az egyik legjobb volt az eddigi évadban.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:"Mit tanultunk ma?" összeállítás. Avagy 2-3 másodpercben összefoglalva egy-egy epizód lényege. :D
Haver is mutatta már korábban, de még mindig epic. :D
Vree írta:Láttam a banneredet Titkos, remek ízlés :D
Köszönöm! :D
Vree írta:Ti viszont jó arcok vagytok, lóghatok veletek? :lol:
Természetesen. XD
Vree írta:Hivatalos háttér hatos 100. fanservice epizód hogy tetszett?
Sajnos én még S3 végén vagyok leragadva, viszont azért úgy-ahogy követem addig is a fandomot, amíg időmben és módomban áll majd folytatni a cuccot, így ezt a "háttérpónik epizódja" részt is nagyon vártam már és szinte biztosan nem fogok csalódni benne. :D Szal már a promó videók alapján is milyen volt már, hogy:

-Vinyl-t és Octavia-t lazán canonizálták? :D

-Hogy Derpy is újra szerepel, ráadásul megint kapott szöveget is, pedig anno az S2 idején ez nem sült el valami jól... Tisztelem a tökösségüket. :D
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Erre a "100. fanservice" epizódra én is kíváncsi vagyok. :) Kérdés, ha a jövőben majd újra a fanoknak támad kedvük kedvezni, akkor vajon a "Fanservice Six" is kap e majd külön epizódot? Igény az biztos lenne rá. :vigyor:
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Vree »

6. évad spoiler:
SPOILER
a neve: "Princess Flurry Heart"
Kép
a horror...a horror...:O :lol:

(UI. akkor is
SPOILER
Skyla
4eva) ;)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Vree írta:a horror...a horror...:O :lol:
Volt már rosszabb, a 3.5 Newborn Cutiest nem lehet überelni. :vigyor:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

6 évad Hype vonatja már kifutott az állomásról?
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Én ezen kívül mást még nem láttam belőle (ezt is csak egyik ismerős jóvoltából). Amúgy se nagyon szeretem az ilyen előzetes dolgokat, inkább megvárom a végeredményt, az úgyis önmagáért beszél. :)

Hyperól mondjuk nem tudom, mennyire lehet, vagy lehet e még egyáltalán beszélni, ennél a franchisenál? Úgy értem ez az egész MLP+Brony dolog, legkésőbb a 3. szezon után, már erősen leáldozóban volt, az 5. évadra pedig egyértelműen "lecsendesedett". A fanok persze várják a folytatást, én is várom, de igazából nem sokat várok tőle, már azon túl, hogy kapjunk egy újabb évadot, ami tartja a minőséget.

Kicsit belemászva még a témába, nekem csak az böki a csőröm, hogy ez a bébi póni, ha minden igaz, már egyből alicorn lesz. Na most kicsit olyan ez, mint ha lassan az MLP is kezdené módszeresen felszedni a shounen kliséket. Már azt is totál fölöslegesnek tartottam, hogy az 5. évadban, újra visszahozták Glidát, és jó lányt faragtak belőle. Mármint most kérdem én, minek? Miért volt erre szükség? Volt erre egyáltalán igény a fandom részéről? Csak mert én nem úgy vettem észre, sőt, épp ellenkezőleg. Trixienek anno, legalább annyi indokolta visszatérését, hogy előtte Twilight legyőzte, lebuktatta a többiek előtt, ezért volt miért visszajönnie, bosszút állnia. (Persze tudjuk, hogy a valódi ok nála is az volt, mint ami Discordnál, hogy sok fanja van.) Gildával viszont, pont nem ez a helyzet, mert őt épp hogy utálja, a fanok döntő többsége. Ergo, én csak a jó öreg "idővel minden ellenségből barát lesz" formulát látom ez mögött. Plusz azért is problémás ez, mert Gilda első feltűnése és visszatérése között, eltelt majdnem 5(!) év, és ennyi idő alatt a fandom, már bőven "elhelyezte őt". Mondhatnám úgy is, hogy Gilda sorsa, már rég eldőlt a fandom szemében. Ő lett a "totally pissed off bitch", akit általában meggyilkolni szoktak, ilyen-olyan módon. Például a psycho Pinkie Pie képeken, gyakran ott szokott lenni valahol egy Gilda koponya, mint kellék. :vigyor: Na most ezek után ezt megbolygatni, és hirtelen "megjavítani azt, ami el sem volt romolva", már teljesen felesleges húzás volt.

Visszatérve erre az alicorn dologra, itt meg a másik shounen buktatót látom visszaköszönni, miszerint egy különleges, az elején csak egy-két személy által birtokolt erő, a végére olyannyira elterjed, annyira alap lesz az arzenálban, hogy emiatt teljesen elveszíti, egykori jelentőségét. Itt ez az alicorn forma, ami az elején még csak Luna, Celestia sajátja volt, mint élő istennőké. Cadence és Twilight meg ugye úgy tettek szert erre a formára, hogy sok "edzés" után átalakultak. (Most abba ne menjünk bele, milyen hülyén volt ez megoldva, a 3. évad végén. Ennek úgyis tudjuk az okait.) Erre most már egy bébi is, csak úgy megkapja? Lassan olyan lesz már ez, mint a DBZ-ben az SSJ forma, aminél Gokunak még szét kellett edzenie magát ahhoz, hogy feloldja, és az sem volt elég, mert egy katarzis kellett hozzá. Később meg már a kiskölykök is, lazán kirázták az ujjukból.

Persze remélhetőleg meg lesz ez is oldva, ahogy a 4. évadban is sikerült végül rendesen végigvinni, beilleszteni az alicorn Twilightot a storyba, de így előzetesen, nem igazán jött be ez a húzás.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kicsit nekem is olyan érzésem van ,hogy lassan ugyan de kezd kifáradni a sorozat. Nem azt mondom hogy nem szerettem az 5. évadot de már az a fajta "varázs' már nem volt annyira jelen. Amikor megjelent az évad végén ez az idő ugrálós cucc azt akár elnyújtatták volna akár 5-6 részre is óriási kimaradt ziccer volt sztm.

És igen vissza térünk a póni falvás mindennapokhoz majd megint...
Hát nem tudom nagyjából osztom a nézeteid de nagyon remélem ezt shounen dolgot nem erőltetik mert azt sehol nem tudom elviselni.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Vree »

^Őszintén szólva leszxrom, hogy egy laikus, aki fél percre ránézett, mit gondol. Ez is csak olyan, mint amikor a női magazinok "feltáró" cikkírói próbálnak valami számukra idegen témáról egyszeri utánajárás alapján okosakat írni. Naná, hogy kívülállónak a háttér, az érzés, meg úgy általában semmi nincs meg; max. annyi telik ebből, hogy lehessen a hasonló laikusoknak szörnyülködni, hogy ezek a (külföldiek/fétisiszták/rajongók/más szubkultúrák/bármilyen más szempontból idegenek) höhö de furák. És ebből a két kategória az 1.arrogáns f#&@, aki a kórusnak (ie. hasonló kívülállóknak) prédikálja a semmit, 2. aki legalább beismeri, hogy nem érti. Ennyi.

Most ő is ránézett, összeszenvedett róla egy vidit. Jó, reakcióvideónak elmegy, éljen, talán csak ennyi is volt a célja. De mint információhordozó értékelhetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vree 2016.09.05. 16:42-kor.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ööö... nem értem, mi mást kellett volna csinálnia. Ugyanazt tette, mint mások (meg amit általában is csinál): megnézte, méghozzá az egész első évadot. Nem jött be neki. Van az úgy. Plusz, hogy ne csak a saját benyomásáról írjon, utánanézett, mi van a háttérben, és beletrafált a mocsokba is, amitől meg megijedt.
Nem volt célja, hogy dokumentumfilmet készítsen.

Attól függetlenül persze leszxrhatod, csak a többi részét nem értettem a kommentednek.
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: Vree »

^Nincs ezzel semmi baj, csak jeleztem, hogy ez a kívülállós/laikus röpke rápillantós/felszínes reakció, és nem a hatékony bemutató/infóhordozó kategóriába esik és úgy is jó elbírálni.

Rengeteg ilyen "nézessük meg laikussal az X-et és lessük a reakciót" videó van, valaki ezt biztos élvezi is. (Bár fanok nagyon sok dolgot próbálnak naívan is terjeszteni és kényszerítetten a másik orra alá dugni, anélkül, hogy felfognák, hogy NEKIK mi tette értékessé azt a valamit, szóval nem tudom az ilyen requestek mennyiben a valódi reakcióra kíváncsiak.)

Én max azon sajnálkozom, hogy ez egy ilyen "preach to the choir" stílusú videó, ahol igazából a feltöltő sem érti és nem is célunk hogy értse hogy mit eszik rajta valaki, hanem kicsit ilyen mazochista módon próbáljuk megrémíteni, mint amikor 70évesekkel játszatunk Mortal Kombat Fatality-t,mert szeretnénk, akarjuk, hogy értetlenkedjenek és elítéljék, még rá is játszunk (lásd Elders React sorozat).

De nem, komolyan, semmi baj nincs vele, csak mondjuk információforrásként most mire jó, hiszen akkurátusan a jelenségről nem szól.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: My Little Pony: Friendship is Magic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Egy egész évad megnézése miért felszínesebb, mint azoknál az embereknél, akik aztán rajongókká váltak? Jó, én sem lettem Pegasister, de jó pár évadot végignéztem örömmal. A sorozat értékéhez meg vajmi kevés köze van annak, hogy a rajongók mit ökörködnek még hozzá a háttérben. (Vagy épp alkotnak remekműveket, tökmindegy.)
Meg miért kellene "a jelenségről" szólnia (ami nem tudom, mit takar)? Sosem volt célja a dokumentumfilmkészítés.

Én sem feltétlenül értek egyet abban vele, hogy csak üres cukiskodás, vagy nem tudom már mit mondott rá, de pff, megnézte, neki ez volt a érzése, még azt sem lehet ráfogni, hogy direkt le akarta húzni vagy bármi. Nem való mindenkinek sorozat (mint ahogy semmi más sem), és aki egy évad alatt sem kap rá, az pont ilyen ember, de hát így kerek a világ.

(Nagyon szeretem az Elders Reactot, sokszor nagyon bölcseket mondanak az idősek. :) Az összes reactos közül az egyik youtubert láttam a legrugalmatlanabbnak, ötletem sincs, minek hívták többször is, csak kiakad mindenen, nem értem, mit csinál a netjével. Kizárólag feltölt?)
Válasz küldése