CG rajzfilmek

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.

Szted melyik volt jobb mese?

Shrek
43
72%
Cápamese
3
5%
Finding Nemo
14
23%
 
Szavazatok száma: 60

Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nem csak Shrek 3.. hanem Jégkorszak kettő...
ma voltam megnézni a Madagaszkárt.. a legjobb benne a legkisseb majom volt... az a kis barna nagy szemekkel xD meg a pingvinek :cool:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Shrek 3? Minek? Szerintem a kettő bőven elég...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Madagaszkárban a pingvinek a legjobbak ^^
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

"Riszálom ugyis ugyis"....sztem meg a maki király volt a legjobb ^^
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Pingvinek ahogyan állnak a hómezőn a nagy hófúvásban és megszólalnak, hogy sux... magyar fordításban valami más...azt hsizem gagyinak fordították talán, javítsatok ki ha tévedek. Naggyon jó fejek...tényleg.... :thumb:
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

A magyar fordítás nem volt olyan rossz [szerintem legalábbis] és a szinkronok is nagyon jók voltak, főleg a főpingvin... minőségi munka ^^
Avatar
Sonia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.08.09. 23:13

Hozzászólás Szerző: Sonia »

A három közül nekem a Shrek tetszett a legjobban. A Finding Nemo se rossz, a Cápamesét meg még nem láttam.
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Nem veszítettél sokat..... a Cápamese... nekem egy kicsit gagyinak tűnt .... Na jóóó, azért volt benne sok jó jelenet.... "Nem vázolhatom halványan a halvágyam?"
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Általában nem jönnek be nekem a cg-s filmek, egyetlen kivétel volt eddig, az az Ice Age ^______^ azon belül is a kis idegbeteg mókus (vagy nem tudom milyen fajba tartozik pontosan), egyszerűen le a kalappal, ahogy megcsinálták a mozgását, nagyon aranyos volt ^-^ ja, és külön tetszett, hogy ő sose beszélt...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ha már Pixar, akkor nyugodtan bekerülhetett volna a Hihetetlen család is... :(
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Tegnap megnéztem a Madagaszkárt... Mit mondjak... Nagyon fárasztóóó~~ Beütéses emberek idétlen rajzfilmje. xD De azért voltak benne jó poénok. :D És olyan cuki volt az a kis mókus. ^.^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

MaKo írta:Általában nem jönnek be nekem a cg-s filmek, egyetlen kivétel volt eddig, az az Ice Age ^______^ azon belül is a kis idegbeteg mókus (vagy nem tudom milyen fajba tartozik pontosan), egyszerűen le a kalappal, ahogy megcsinálták a mozgását, nagyon aranyos volt ^-^ ja, és külön tetszett, hogy ő sose beszélt...
A mókussal lesz asszem egy külön film is. + lesz Ice Age2 is.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

A full-CG Disney mozikat én se szeretem annyira, de az Ice Age tényleg jó volt, az én favoritom pedig ebben a kategóriában a Szörny RT. Na az nagyon tetszett ^_^.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Shrek rulez! Éljen a durcás ogre :wink:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Madagaszkár főcímzenéjének nem tudja valaki a magyar szövegét? Alig bírom megérteni... ^^ Viszont haláli az a szám! xD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Nem akartam ide írni, de mégis megteszem, mikor láttam a szavazás eredményét XD Én voltam az az elveszett lélek, aki a Cápamesére szavazott ^^;;;; (legalábbis egyelőre csak én szavaztam rá XD) De nekem a Nemo nyomában annyira nem tetszett, a Shrek-et meg nagyon nem szeretem.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Luluko írta:De nekem a Nemo nyomában annyira nem tetszett, a Shrek-et meg nagyon nem szeretem.
A Shrek annyira nekem se jött be. Jó, egyszer megnéztem, tetszett is meg minden, de ANNYIRA imho nem volt jó. A Nemo nyomában-ra azt hittem, hogy valami tiszta-poén mese lesz (mint a Szörny RT ^^), de olyan nagyon az se volt vicces. :roll: A Cápamesét még nem láttam, szal addig nem is szavazok ^^ Mindenesetre nem valami nagy a választék, lehetett volna több alkotást is betenni a szavazandók közé...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

http://www.usatoday.com/life/television ... pooh_x.htm
Kirúgták Róbertgidát.
:knife: Nekem kínos.
Piracy is charity.
Avatar
Nakashima
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.01.14. 09:32
Tartózkodási hely: Itthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakashima »

Én szerintem, van amelyik, jó. De ez csak az én véleményem! pl.: a Madagaszkár, meg a Hihetetlen család. ::jthrill::
Avatar
infectedmann
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.02.21. 19:32
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: infectedmann »

Szavazásban lévők közül:
jó a Shrek, sokat lehet rajta röhögni ( hugyozásig :lol ), de a Némó Nyomában jobban megfogott...
más:

Jégkorszak verhetetlen :D :lol: :lol: :lol: :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem mindegyik tetszik, sztem mindegyik tok vicces meg otletes, eleg nehez lenne nekem valasztani a Szorny Rt, meg a Jegkorszak, meg a Hihetetlen csalad kozt, sztem mindegyikj o..ami jobb volt nekem az a Shrek, meg a Shrek 2, es nekem a topon mondjuk a Nemo nyomaban van..en azt annyira imadom..volt egy olyan idoszak h ha unatkoztam akkor azt megneztem..mondjuk hetente tobbszor, es nem tudtam megunni..annyira edi :lol:
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

Most láttam a "Vadgalambok" c. filmet. Háát nem egy nagy eresztés, sajnos nem tüntették fel, hogy a legalacsonyabb korosztálynak való. :neutral: Hiányzik belőle a humor és a jól összepakolt történet. Kár érte...
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Én nem szeretem a CG rajzfilmeket.
Az ilyen jellegü mesék rajzfilmként az igaziak szerintem( régi jó klasszikus Disney-k :wink: )
Ha már CG akkor csak és kizárólag Final Fantasy szintüek legyenek.
(elvégre FF kezdte el igazán bevezetni a CG-t még a játékokban)
De az ilyen bugyuta karakterektöl mint amik az utóbbi évek CG-i között vannak( nem sorolok címeket) idegrohamot kapok( hiába vicces)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ssj2Viko írta:Én nem szeretem a CG rajzfilmeket.
Az ilyen jellegü mesék rajzfilmként az igaziak szerintem( régi jó klasszikus Disney-k :wink: )
Ha már CG akkor csak és kizárólag Final Fantasy szintüek legyenek.
(elvégre FF kezdte el igazán bevezetni a CG-t még a játékokban)
De az ilyen bugyuta karakterektöl mint amik az utóbbi évek CG-i között vannak( nem sorolok címeket) idegrohamot kapok( hiába vicces)
Igazából a Pixar kezdte meg az egészestés CG rajzfilmek készítését még 95-ben a Toy Storyval, és szerintem azóta is ők a nyerők ebben a műfajban. Utóbbi években született a Hihetetlen család is, ami véleményem szerint azóta is a műfaj csúcsa.

FF tekintetében melyikre gondoltál?

Grafikailag meg abszolút nem tartom fontosnak, hogy csúcsminőség legyen, animékből is van, ami annak ellenére, hogy nem egy csúcsminőségben megrajzolt, van stílusa és azáltal lesz élő.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

anubys írta: Utóbbi években született a Hihetetlen család is, ami véleményem szerint azóta is a műfaj csúcsa.
Na azt hogy a Hihetetlen család a CG műfaj csúcsa azt Erősen kétlem ugyan is van egy FF VII AC ami igencsak lealázza a Pixart minden tekintetben.
anubys írta:FF tekintetében melyikre gondoltál?


Én itt arra gondoltam hogy az FF játékok egyik védjegye mindig az volt hogy az adott korszakhoz mérten lenyűgöző CG filmekkel tették tele a játékokat. Én csak a 7.-ik résztől ismerem az FF-t ami 97-es játék és hát azok a videók abban az időben a topon voltak. Késöbb a 8.-ik rész videói pedig közismerten nagy szenzáció volt, forradalmi. És így tovább a 10 és az az utáni részekben. Én erre gondoltam amikor azt mondtam hogy az FF, pontosaban a Square kezdte el igazán a CG animációkat.
anubys írta:Grafikailag meg abszolút nem tartom fontosnak, hogy csúcsminőség legyen, animékből is van, ami annak ellenére, hogy nem egy csúcsminőségben megrajzolt, van stílusa és azáltal lesz élő.
Ha grafikailag nem fontos a csúcsminőség akkor inkább rajzfilmként csinálják meg a a Pixar féle meséket.(Én a rajzfilmeket támogatom az ilyen témákban, és csalódott vagyok amiatt hogy az utóbbi években hanyagolják)
Szerintem a CG-hez hozzátartozik hogy legyen lélegzetelállító,csúcsminőségű, minál inkább élethű és szerintem ebben a Square volt mindig a legjobb. És azér azt remélem nem mondod hogy a CG-s FF szereplőknek nincs stílusa és nem "élők". :wink:
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Válasz küldése