Saját könyv

Írások, regények, kedvenc könyvek, könyvajánlók

Te írsz könyvet?

Már ki is adtam!
2
4%
Persze, írogatok
18
35%
Néha pár sort lepötyögök
14
27%
Nem
10
19%
Írnék, de nincs ötletem
8
15%
 
Szavazatok száma: 52

Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

no igen, meg ha már regényt tervez vki írni, érdemes kül. klasszikusok elbeszéléstechnikáját is megfigyelni (pl amit most olvastam, Semprún: A nagy utazás, szerintem nagyon-nagyon jól volt megszerkesztve)

daesuex: persze, olvastam, de én nem éreztem elég erősnek azt, hogy az olvasással jól lehet fejleszteni a fogalmazást. sztem egyszerűen elengedhetetlen. Asimov meg nem rossz, de azért szvsz rengeteg írótól lehet sokkal többet tanulni (bár eredetiben még nem olvastam, meg kell mondjam).
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
daeusex
Profi
Profi
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2005.12.24. 10:55
Tartózkodási hely: 1337 14|\||>
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: daeusex »

Bevallom nem az olvasás említésével volt bajom, az csak becsúszott. Kell olvasni. Csak vannak nézeteltéréseim a kötelező olvasmány szöveggel.
De lassan átcsószunk off-ba, sztem térjünk vissza ahoz h ki mit ír honnan lehet beszerezni meg ilyenek ^^
I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Megosztanám saját tapasztalataim.

Imádok írni, nagy-nagy álmom, hogy író leszek, de

-ahhoz, hogy valaki író legyen, ahhoz teljes emberre van szükség

-amellett, hogy szeretek írni, szeretek olvasni, filmeket nézni, animéket nézni, zenét hallgatni, kirándulni, pihenni, aludni, enni, festeni... és még hosszasan lehetne sorolni.
Mindezek mellett, jelen pillantban nem fér bele az életembe az írás. Tanulnom és dolgoznom is kell, rengeteg mindennapi tevékenység van és nem hiszem, hogy én lennék az egyedüli, akinek naponta 2-3 szabad órája van, amit ténylegesen arra tud fordítani, amit szeret csinálni. És azt a pár órát nem írással szoktam tölteni. Idővel lehet, hogy ez változni fog, de jelen pillanatban sok egyéb tennivaló van az életemben, ami miatt nem jut idő az írásra...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem most van egy saját történetem, igaz, még inkább csak a karaktereken és háttértörténeten dolgozom, de a sztori megvan. Csak lenne időm meg is írni, mert most időre lenne leginkább szükségem. Elárulom, hogy slash lesz (hogy mennyire megyek bele a dologba még kérdéses, de lehetőség szerint feszegetni akarom a határokat). Aki többet akar tudni írjon nekem pü-t. :P
Kép
Avatar
pukk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.11.24. 20:10

Hozzászólás Szerző: pukk »

hééjj nem akarjátok megmutatni a könyveiteket az olyanoknak mint én, akik kíváncsiak rájuk? :wink: lécciléccilécci vki küldhetne nekem egyet... :roll:
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

YEeeeeeeeeeeee

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Nah szóval....Én szerény személyem anno ezer évvel ezelött kitalált egy storyt,ezt a sztorit elkezdte leirni(+ oldal!!!!nem 1 oldal,hanem 3!!!!XD),oszt lassan 3 éve,hogy gondolt egyet és elkezdett bepötyögni a word-be egy sztorit,ami eredetileg ugyanaz akart lenni,amit ezer évvel ezelött elkezdett,aztán mégse az lett,hanem egy mellékszereplő története.:)
itt jönnek az érdekes dolgok:
A sztori tetszik,meg minden,ki is akarom adatni,.de...
-ötletem mint a tenger,csak a fogalmazásmódban van a hiba
-még csak 48 oldalas
-gondolatban már a 30-ik kötet környékén járok
-mindig találok vmi olyan olvasnivalót,vagy képet(pl a neten,pl devianartban:P),amit előtte nem láttam,és hát miért is ne?anélkül hogy elötte hallottam volna róla vagy láttam volna:beleraktam a sztoriba:P
-lusta vagyok
-tulságosan előrehaladok,és hülyeségbe csap át
-részleteket gondolok ki,és nem tom kitölteni a köztük lévő űrt
-fantasy regény révén nem merek beletenni szinte semmit,mert hogy azt már láttam máshol:P
Amúgy rengeteg sztori ötletem van(Napona 1-2 manga-anime-regény ötlet.). Ennek a történetemnek végül a 3-ik kötetéhez találtam fel azt a sztorit,amit 6-ikban irtam^^
Jah ,és még probléma,hogy csúszkálok az időben....nem tudok kit-hova rakni a történetben...:P
Hmmm...amúgy rengeteg novellaszerűségem van(befejezetlenek),meg töméntelen versem(1-2 kevésbé érdekes irodalom óra szüleménye kb 3-4 versXD).Fanfictionokkal viszont hadilábon állok....nem sokra jutottam velük,pedig már párat elkezdtem.XD
Hmmm....anno 8-ik osztályban részt vettem egy vers és prózaíró pályázaton,ahol mint utólag egy informátoromtól megtudtam(Anyukám,aki tanár a volt ált iskolámban^^) különdíjas lettem volna :oops: ,csak hát előszőr egy nyomtatott példányban lett elküldve a versem,majd kérték a kézzel írottat,amit elvileg az igazgatónk(Irodalom,nyelvtan és töri tanár)elfelejtett elküldeni.....:P
Szépen elröppent a különdíjam....haragszom is rá ezért....:P
(nah jóóó...megbocsájtok neki...nem lehet mindenki tökéletes....)
Hmmm...amúgy nagy álmom,hogy regényíró legyek,és kiadják a regénysorozatomat.:)
(Költőnek nem vagyok igazán jóó....az a versem volt az egyetlen,ami tényleg jó lett...volt sok amire kaptam negatív kritikát...egy irodalomtanárom azt tanácsolta próbálkozzak meg a novellákkal inkább....)
Szomojuh vok.....már nincs merengő fanfictionXP
Ott fent volt néhány alkotásom,és ott olvasgathattam egy csomó másik vki írásait!:D
(Remélem nem baj,hogy említettem a honlapot......)
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: YEeeeeeeeeeeee

Hozzászólás Szerző: anubys »

Namiyo Kaminaga(Qinga) írta:-gondolatban már a 30-ik kötet környékén járok
:D
Na igen, ezen szépen el lehet csúszni. Többek között ezért nincsen még egy kész írásom sem. Egyik kedvenc mondásom jut róla eszembe:
A cél maga az út.
Szóval amíg szem előtt tudom tartani, hogy a következő mondatra koncentráljak és ne a 100x-edik kötetre, addig szépen haladok, utána halott az egész.
Szerintem sokkakal van úgy, hogy írás helyett álmodozásba csap át az egész.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Re: YEeeeeeeeeeeee

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

anubys írta: :D
Szerintem sokkakal van úgy, hogy írás helyett álmodozásba csap át az egész.
Jaja!^^
Szerény személyem is így járt!XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem jelenleg időm nincs írni. Na majd ha visszajöttem Kóreából akkor frissen, kipihenten nekilátok végre a könyvecskémnek (meg befejezem a Gravi-fanficet ami már hónapok óta parlagon hever).
Kép
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Nem akarok beszólással kezdeni, de az olvasás alatt azt vettem észre, hogy nem az írás maga az öröm, csak ki akarjátok adatni.
Én is írok, de még sosem terveztem, hogy mi lesz, ha kiadják, meg melyik kiadónak küldöm, milyen lesz a borító...stb.
Nem is gondolok ilyesmire! Nekem maga az élmény, hogy leírok egy történetet, amiben a szereplőim életre kellnek. Teremtek magamnak egy saját világot, ahol én mozgatom a szálakat és minden úgy történik, ahogy én akarom. Megszeretem benne a főhőst, meg a kiskutyát, amit beletettem és ennyi. Én elsősorban magamnak írok, ez egyfajta önkifejezés, így kommunikálok a világgal.
Ha ez másnak is tetszik, annak csak örülök!
Nekem már maga az volt öröm, hogy édesanyámnak odaadtam olvasásra és láttam, hogy lefekvés előtt, minden este olvas belőle. Egy hét múlva elmondta mi tetszett, nem tetszett neki. Nekem ez többet ért, mintha több1000 példány kerülne a boltok polcaira.
Egyenlőre nem is gondolok ilyesmire, mert akkor nekem sem lenne ihletem és beleunnék. Legtöbbször ez a baj! Nem azért ír valaki, mert szereti, hanem azért, hogy kiadják és ismert legyen! Ne ezért írjatok!
Ha megszeretitek az írást magát, a könyv is hipp-hopp kész lesz! :D
Kép
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Yayoi írta:Nem akarok beszólással kezdeni, de az olvasás alatt azt vettem észre, hogy nem az írás maga az öröm, csak ki akarjátok adatni.
:goodpost:
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

noh.. ezt a topicot is csak most láttam meg :D szal vannak itt iro hajlamu emberkék. szuper :d a helyzet az h én is irogatok néha. elkezdtem egy regényt... aminek nem tom mi lesz a cime, de fantasy lesz és remélem h jo :D de ez majd kiderül. amugy nem fog hamar megjelenni, mert lassan megy az irás :D de az az egyik álmom h megirjam ezt a könyvet :)

jah amugy már irtam 1x 1 kb 50 füzet oldalnyi könyvet, kb 2 éve. elég vicces : )) mert tiszta poénbol irtam meg. beszoltam az angol tanránőmnek... vmi fogalmazást kellett irni 1 hülye témárol... s mondom neki h ne irjk már regényt ?... erre felhuzta magát s azt mondta h ha nem irom meg a regényt akkor bead egy 1est... szal muszály volt :D de amugy halálira élveztem :D s végülis kaptam 1 jo jegyet rá :D fel kellett olvassam a fél osztály előtt : )) sztem unták kicsit... de csak a hosszusága miatt.. meg talán az angol kiejtésem miatt is XD ugyanis angolul kellett megirjam azt az 50 oldalt :D szal jo élmény volt az már tuti. majd lehet ujra irom azt a sztorit kicsit normálisabb változatban, mert az eléggé őssze volt csapva. amugy az is fantasy volt :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Yayoi írta:Nem akarok beszólással kezdeni, de az olvasás alatt azt vettem észre, hogy nem az írás maga az öröm, csak ki akarjátok adatni.
Én is írok, de még sosem terveztem, hogy mi lesz, ha kiadják, meg melyik kiadónak küldöm, milyen lesz a borító...stb.
Nem is gondolok ilyesmire! Nekem maga az élmény, hogy leírok egy történetet, amiben a szereplőim életre kellnek. Teremtek magamnak egy saját világot, ahol én mozgatom a szálakat és minden úgy történik, ahogy én akarom. Megszeretem benne a főhőst, meg a kiskutyát, amit beletettem és ennyi. Én elsősorban magamnak írok, ez egyfajta önkifejezés, így kommunikálok a világgal.
Ha ez másnak is tetszik, annak csak örülök!
Nekem már maga az volt öröm, hogy édesanyámnak odaadtam olvasásra és láttam, hogy lefekvés előtt, minden este olvas belőle. Egy hét múlva elmondta mi tetszett, nem tetszett neki. Nekem ez többet ért, mintha több1000 példány kerülne a boltok polcaira.
Egyenlőre nem is gondolok ilyesmire, mert akkor nekem sem lenne ihletem és beleunnék. Legtöbbször ez a baj! Nem azért ír valaki, mert szereti, hanem azért, hogy kiadják és ismert legyen! Ne ezért írjatok!
Ha megszeretitek az írást magát, a könyv is hipp-hopp kész lesz! :D
Én nem azért is írom a regénykémet h kiadják,hanem AZÉRT IS hogy kiadják.:)
Szeretnék másoknak örömet okoznia a töténeteimmel(és gondolstban állandóan szövögetemtovább a szálakat),szóval engem nem elsősorban a hírnév érdekel...(habár az is jó lenne^^").:D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Értem! Az örömszerzés nálam is fontos, de nem szeretnék ismert lenni! Ha ki is adnám, biztosan álnevet használnék! ::gome::
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Én senkinek nem szerzek örömöt az írással... még magamnak sem. Nálam
mostanra ez afféle alapigény lett. Úgy, ahogy más a futással vezeti le a
stresszt én a legtöbb nyűgömet kiírom magamból... Nem azt vetem papírra,
ami történik velem, hanem az ezzel kapcsolatos érzéseimet, így aztán az
eredmény a legtöbb ember számára teljesen érthetetlen és unalmas...
Nem igazán írok másoknak, de ha mégis előfordul ilyesmi, akkor is csak egy
barátomnak/rokonomnak (célzottan), vagy max. egy kisebb csoportnak
(iskolai fordítási verseny)...

Hírnév? Ugyan már! ;) Ahhoz tehetség és formába önthető önálló gondolatok
is kellenek... Nálam csak szétfolyó ötlet-foszlányok vannak... Ráadásul nem
vagyok senkinek a lánya/unokahúga/puszipajtása/stb...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DinkaMailer 2007.08.12. 15:17-kor.
Kép
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Szerinted csak kapcsolatokon keresztül lehet érvényesülni?
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Yayoi írta:Szerinted csak kapcsolatokon keresztül lehet érvényesülni?
Ahhoz, hogy valaki kapcsolatok nélkül érvényesüljön vagy nagyon
szerencsésnek, vagy nagyon tehetségesnek kell lennie, sőt leginkább
mindkettőnek. Nos, én egyik sem vagyok, nem áltatom magam.
Kép
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Azért, ha valaki tényleg jót ír, idővel kiadják! Legalábbis remélem nem csak a protekciós könyvek kerülnek a nyomdákba! Bár ma már mindent el tudok képzelni!
Oh, amúgy az érezhető a könyvön, ha van egy kis hátszele! Én igyekszem ezeket szelektálni és nem megvenni! Az ilyen könyvek nem érdemlik meg az igazi könyvrajongókat! Nem is léteznek számomra!
Sajnos a könyvnyomtatás és olvasás azért haldoklik, mert olyan szemetek is a boltokba kerülnek, mint pl: Paris Hilton könyve (bocs, ha valaki szereti)! A nyereségvágy az első és nem az, hogy értéket adjanak az olvasók kezébe! Csoda, ha a mai "fiatalság" szemeten nő fel?!
Hu, kissé vakvágányra mentem! Bocsi! ::jbow::
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Yayoi írta:Értem! Az örömszerzés nálam is fontos, de nem szeretnék ismert lenni! Ha ki is adnám, biztosan álnevet használnék! ::gome::
Hahh...én se saját néven akarom majd anno kiadatn...ki az aki elolvas egy fantasy regényt egy Nagy kinga nevezetű egyéntől?XD
Vmi jó kis álnév...és repülnek a könyvek a polcról(már ha tetszik a közönségnek. :? )xD
nah jóóó...hagyom az offolást.XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Fantasy regényekkel Dunát lehet rekeszteni, és nagyon kevés köztük az igényes, átgondolt alkotás. Többségük vagy közhelyes és felületes, vagy hiányzik a kellő nyelvi megformáltság. Btw, modoros fogalmazás nem = irodalmi nyelv, ezt nagyon sok kezdő elfelejti. A fejvadász nem fog úgy beszélni, mint a Nobel-díjas atomfizikus a konferencián, viszont úgy sem, mint a sarki kiskocsma tulajdonosa. Nehéz megtalálni az átmenetet valószerűtlen és röhejes között.

EDIT: DN-kritika törölve.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Shisou 2007.08.17. 00:25-kor.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:D Ez jó reklám volt. Gyorsan újraolvastam a DN ismertetőjét, most ezzel a fókusszal és igazából semmi kivetnivalót nem találtam benne. Fellengzős, meg minden, de szerintem pont illik Light gondolatmenetéhez. Az egyedüli, ami kimaradhatott volna, az az utolsó előtti bekezdés.

On:
Én is fantasyból találtam a legtöbb igénytelen művet a piacon, viszont tény, hogy ez adja a legnagyobb mozgásteret az "író"-nak. Gyakorlatilag bármit leírhatsz, tényleg csak a fantáziád szab határt. Viszont úgy érzem ez a szabadság egyben csapda is, sokan nem tudnak mit kezdeni vele.
Mostanában én is inkább affelé haladok, hogy saját magamnak írjak. Később pedig még bármi lehet belőle. Elkésni nem nagyon lehet, nem egy író van, aki nyugdíjas kora után vált ismertté.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Yayoi írta:Azért, ha valaki tényleg jót ír, idővel kiadják! Legalábbis remélem nem csak a protekciós könyvek kerülnek a nyomdákba!
Hát erre ne vegyél mérget. Meg különben is, mi az, hogy "jót" ír? Ki ítéli meg? A kritikusok? A közönség? Jó pár markáns példa van rá, hogy amit a közönség szeret, azt a kritikusok eredetileg lehúzták volna a... Hogy csak egyet említsek, amivel még határainkon belül is maradok, Vavyan Fable.

Meg stílusokon is múlik, mert pl. fantasyn belül is van azért néhány jól elkülöníthető szál meg irányzat, és van aki az egyiket szereti, a másikat nem. Az író egyéni stílusáról meg még egy szót sem szóltam, mert nálam például az számít talán a legjobban. Ha megfog, ahogy valaki elmond egy történetet, akkor szeretni fogom, ha nem tetszik, akkor mindegy, milyen jó és ötletes a történet maga, a továbbiakban valószínűleg nem fogok tőle olvasni.

Egyébként szinte bármit ki lehet adatni, csak legyen hozzá vastag pénztárcád.
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Én már lassan három éve írom a regényemet,amienk rengeteg eleme az idő során nagyon megváltozott,sőt a történet terjedelme is sokszorosára növekedett.Igazából nekem az írás azt jelenti,hogy minden nyűgömet,és gondolatomat beleviszem a történetbe,és van benne egy szereplő,ami én vagyok,ő az én szócsövem.Rengeteg szereplő van,ami ismerősöm,rokonom.Az,hogy velük mi történik a regényemben,azt én határozom meg,így a haragomat is le tudom vezetni.Talán éppen emiatt vagyok mostanában labilis idegileg,mert nincs időm leülni írni.Kiadni nem szeretném,csak megmutatni egy-két embernek,majd kiírni cd-re,bekereteztetni,és kirakni a falra.A cd-re ráraknám az egyes fejezetekhez tartozó zenéket,amik kiváltották bennem az ihletet.Bennem is van pár történet,de nem hiszem,hogy még életemben sikerül minden rendesen,érthető formában leírni,és nem csak ilyen "rendezői változat" legyen,amit csak én értek meg.
Egyébként ki mikor szokott írni?Mármint melyik napszakban?
Én csak este tudok írni,nappal képtelen vagyok. :^_^:
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Egy ideig nem volt meg a regénykém...sajna kb.30 oldalig van kimentve...és multkor a gép bekakukkolt...akkor bátyámhoz elvittük,kimentette a tartalmát...ami aztán vagy fél évig nála lottyadt.Nemrégiben visszakaptuk az adatokat,köztük a regényemet.amibe aztán beleolvastam.Hát...mit ne mondjak...azon gondolkodom h az alapdolgokat megtartva újraírom más szemszögből.XD
Amit annak idején jónak tartottam, azt most már gyengének.XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Saját könyv

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én két és fél éve írom, és még nincs kész. Másfél fejezet hiányzik belőle, de egyszerűen képtelen vagyok befejezni.
Kép
Válasz küldése