Bloodrayne - Véres szenvedélyek és brutalitás

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.

Ha ismered a Bloodrayne-t, szereted?

Igen
6
46%
Nem
3
23%
Elmegy
4
31%
 
Szavazatok száma: 13

Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Bloodrayne - Véres szenvedélyek és brutalitás

Hozzászólás Szerző: Xell »

Gondoltam, ez a játék megérdemel egy topicot. Eddig nem nagyon láttam, hogy túl sokat lett volna téma ez a játék, ezért ezzel a topikkal szándékom kicsit nemesíteni a nevét a játéknak a fórum körében.

Aki nem ismerni, a Bloodrayne, stílusát tekintve, egy tömeghentelős, véres, és akciódús harci játék. A főszereplő, Rayne, egy dhampir, ami annyit tesz, félvámpír. Állandóan vérre szomjazik, és nem érheti víz vagy napfény. A játék első része még a könyebb játékok körébe tartozik, de akciódús hangulata, véres kiviteli, a szexi Rayne-el a középpontban nagyon megkapó tud lenni sok ember számára. Az első rész még az 1945-ös években játszódik, és főleg nácikat kell benne hentelni, akiknek természetfeletti hatalomra fáj a foguk. A történetet itt nem akarom teljes egészében elmesélni, lényeg mi lényeg, Rayne mind szabaduszó ügynök dolgozik, és megbízásból gyilkolja a nácikat, de nagyon hamar az eseményekbe csöppen. Egyszóval az első rész tele van nácikkal, kísérleti szörnyekkel, és mindenféle más világból jött monstronus lényekkel. A második rész ennél már sokkal jobban kidolgozott, és megnyerőbb. Több benne a vér, az akció, jobbak a zenét, joban néz ki benne Rayne, sokkal többféle akrobatikus mutatványt lehet benne csinálni, és a harc is sokkal öszetetted, de irányítható, és ezért igazi profiként harcolhatsz a kiscsajjal. A második rész azért is jobb, mert nácik helyett tele van dhampirokkal, vámpírokkal, és a régi misztikumokból ismert szörnyetegekkel. Aki nem ismerné Rayne-t, de szeretné megtudni, hogy vajon mennyire engedelmeskedik Neked harc közben, az keressen rá a neten, informálódjon, és kapjon még több kedvet a játékhoz!
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Nekem unszimpi a főszereplő NŐ,vagy mi?.....
Ugyhogy nem tudott 2percnél tovább lekötni
Pedig néha nagyon kell a hentelés....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nekem csak a BloodRayne 2 demójához volt szerencsém, de az alapján szvsz nagyon jó játék. A kivégzések, amiket előad...nagyon látványosak :wink: egyszerűen nem tudtam betelni velük. A kezelése ugyan fura volt nekem, de biztos meg lehet szokni. Rayne tényleg nagyon dögös(szó szerint is) abban az estélyiben, kevés olyan női karaktert tudok elképzelni, akire jobban illene a "femme fatal" megnevezés. Az egyetlen, amit sajnáltam benn, az a gépigény... elég zavaró volt néha, ahogy beszaggatott. A pisztolyokkal is nehezen céloztam, egyszerűbbnek tűnt lekaszabolni minden(ki)t. Ettől eltekintve tényleg jó játék.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

A Bloodrayne2 (ez lehet előny, hátrány is, nézőpont kérdése:D) egy nagyon nehéz játék alapjában véve:D Az irányítás, a harc, a fegyverforgatás, eléggé bonyolult. Nem lehet úgy harcolni benne, mint az 1-ben, vagy más kaszabolós játékban hogy "meglendítem a katart vagy a stilettót és mindenki tömegre hullik". A Bloodrayne 2-ben először is, Rayne néni lábát is lehet használni:D Kész öröm tökön rúgni az ellenséget, vagy egy lendülettel lerúgni a fejét:D. A harpoont is agyonkombinálva lehet mozgatni, még dobálni is lehet vele az ellenséget. Sokkal több power van, és vannak benne kivédő, kitérő, meg manőverezőkombinációk is, amik nélkül a harmadik pályát már nem is lehet átvinni, mert különben kicsinál az ellenség:D. De ezekhez hamar hozzá lehet szokni, és tényleg nagyon játék:D Rayne-n én az egyik titkos ruhát bírom, a kisiskolás szerelést:D Nagyon cukin néz ki a kislány, amikor két karpengével, copfos hajjal rohangál, és nevetve irtja az ellenséget:D A gépigény...hát, a mai világnak talán már azért áthidaltó^^. Ha nem is max grafikával.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Xboxon végigvittem az első és második részét is.Elég jó játék.Rayne the best :D Csak a 2. részt elrontották(szvsz) a közepénél eldurvul a játék(nincs nappal).Onnantól nagyon-nagyon nehéz lesz a game...
Kép
Kép
Kép
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Kuresz írta:Xboxon végigvittem az első és második részét is.Elég jó játék.Rayne the best :D Csak a 2. részt elrontották(szvsz) a közepénél eldurvul a játék(nincs nappal).Onnantól nagyon-nagyon nehéz lesz a game...
Jah ahogy mondod! :D Én is megsínylettem azokat a részeket. Én a kettőből a jó átvezető animációkat hiányoltam ami az egyben volt. :cry:
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nekem a játékban a kivégzések tetszettek a legjobban, ahogy Rayne felaprította az ellent, mit egy répát... :dirr: ...
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Hát igen, a piros szín igen sokszor szerepelt a képernyőn! :D
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nah igen, kivégzések rulz!:D De maga az egész játék baromi nehéz, szvsz nemcsak akkor, amikor a vámpírok elárasszák a világot. Az elején még alig vannak speckó tulajdonságai Rayne-nek, így marha nehéz egyes főellenségeket kicsinálni, arról nem is beszélve, ha már 3-nál több natúr ellenfél ugrik rád, akkor nagy az esély, hogy halálodat leled:D. Én spec. a kestrelekkel szenvedtem sokat a játék elején, utána már annyira belelendültem a manőverezésbe és a harcba, hogy amikor egyszerre 3 főellenség jött, azokkal is végeztem valahogy:D. Ja igen, mindig a schoolgirl uniformot használom:D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Natúr ellenfél esetén én magamhoz láncolnám őket :wink: , aztán egy kis szívműtét :D , végül a biztonság kedvéért lecsapoltam volna a vérét(csak, hogy meg ne fulladjon szegény :wink: )...
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Schoolgirl uniform RULEZ!!!! :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Noh igen,Bloodrayne. Én imádtam volna,nagyon megtetszett az egész,de még az elején van egy rész,ahol a vizen át kell ugrálni,megölni valami pókot. Na én ott mindig kinyiffanok,pedig az egész játék hangulata annyira megtetszett! :cry: Körülbelül 1 éve van a polcon,és 3x is lett újratelepítve,mert annnyira játszanék vele,de nem tudok! >.<
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Villanypózna...A vezetékre ugrálj fel...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

:shock:
Mi? Hol? Rám rögtön rámugrik a mocsok,és nem nagyon tudok semerre se menni,mert mire jó helyre érnék kinyír! :mad:
De tanácsodon felbuzdulva megpróbálom megint! ^^"
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Használj Blood Rage-et ezerrel, anélkül eléggé körülményes azt a dögöt kicsinálni. Meg ne félj a lőfegyvereket sem használni:D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A stukkert azért nem használtam szívesen, mert a demóban baromi nehezen csináltam ki vele két ellenfelet egy erkélyen ácsorogva(nem tudom, miért nem tudtam vele célozni...). A durvább ellenfelekkel nem lehet megcsinálni, hogy közel mész hozzájuk, és kivégzed őked?
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

De igen, nekem sikerült. Bár eléggé körülményes, mert a durvább ellenfeleknek bazi nagy kardjaik vannak, és ha előről próbálsz rájuk ugrani, akkor ledobnak, és belédcsapják a kardot. Azt szoktam, hogy közelmegyek hozzájuk, egy pillanatra használom az időleállító erőt, mögé megyek, és hátulról kiszívom az összes vérét. Erős ellenfeleknél ez azért jó, mert ha kiszívod az összes vérét, teljesen feltölti az életedet, ha pedig rögtön kivégzek, a rage injdikátor is egyből maxba ugrik. Amúgy meg a kitérő taktikákat is használjátok, anélkül nem csinálható végig a játék. A fegyvernél meg a legjobb a flamethrower mód, meg a blood bomb mód.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

utánanéztem kiprobáltam és rályöttem valamire amit nem írok le......
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Flamethrower rulez :D .
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

j.e.h.u.t.y. írta:utánanéztem kiprobáltam és rályöttem valamire amit nem írok le......
Biztos az, hogy feljebb az 1-et és a 2-t vegyesen tárgyaltuk, anélkül, hogy szóltunk volna :dirr: Ha mégsem ez, ezt akkor is le akartam írni, mert a pókos akcióra vonatkozó pár soros post az az 1-re vonatkozik, minden ami utána van, a 2-re.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na sikerült őt is a mozikba kényszeríteni. Tudom, hogy nem illik látatlanban ítélkezni, de garantáltan akkora sz*r, hogy nem fogom megnézni, ha rákényszerítenek sem. Még a spanyol inkvizíció sem alkalmazott ilyan brutális kínzásokat, mint Uwe Boll újabb förmedvénye.

Azért ha valaki mégis megnézi írjon már róla egy értékelést :-P
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Én a játék alapján nézegettem, hogy a plakátokon lévő Rayne mennyire hasonlít a játékbelire... hát nem nagyon...
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

imho Bloodrayne film lenni óriási szemét, menni süllyesztő:D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

Valamikor 2 éve toltam végig a bloodrayne első részét, akkor még tetszett is vörös hajú szexilánnyal való nácihentelés és kínzás, a második résznek csak a demójához volt szerencsém, de nagyon nem tetszett...sztem tök gyenge az egész, egy pár játékból kiemeltek néhány részletet, egybegyúrták, telerakták vérrel és kész lett a bloodrayne, pl. a korláton végigcsúszás az már tiszta tony hawk...az ügyességi részek totál prince of persia...az egész már túl elcsépelt nekem :S
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nekem tetszett a demója, már a kivégzések miatt is megérte elkezdeni... Sajnálom, hogy nincs meg a teljes játék, még szaggatás esetén is végigtoltam volna...
Lezárt