EVE Online

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

EVE Online

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Nem sok MMORPG-t látok itt, akkor gondoltam népszerűsítem ezt. :)

Mostanában Cowboy Bebop-ot nézek, és a hypergate-ek meg az űrállomások egy az egyben EVE. :) A játék interneten keresztül játszható szerepjáték, egy hatalmas világban, ahol mindent a játékosok irányítanak.

Nem ritka, hogy húszezer player van egyszerre online, kalózkodnak, üzletelnek, bányásznak, stb. Egy sci-fi MMO-ról van szó, ami teljes egészében az űrben játszódik (nem lehet pl. lemenni a bolygók felszínére).

Nagyon szép, borzasztóan addiktív (mint minden MMO), aki tud angolul, és kedveli az ilyesmit, annak mindenképpen ajánlott. 14 napig ingyen játszható (katt az aláírásomra :)), utána meg kell venni (19.95 euro, ebben benne van a játék és 30 nap játék), és havidíjas (14.95 euro, de ha több hónapot fizettek, akkor olcsóbb), de az ingame megszerzett pénzből is lehet venni timecode-okat, tehát teljesen önfenntartó tud lenni.

Mindenképp bátorítalak benneteket, hogy próbáljátok ki, vagy akármelyik MMORPG-t, mert egy teljesen újfajta játékélmény részesei lehettek.
Dín

Kép
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Isteni játék. Már 3x is végigjátszottam a 14 napos trialt annyira tetszett :D
Előre kell szóljak, függöséget okoz. Már majdnem ugy döntöttem, hogy költök rá, hogy
tudjam folytat de hála istennek időbe észbe kaptam.
Aki viszont megteheti az játszon vele. Nagyon sok magyar játszik fenn a szerveren.
Kép
Lezárt