Guilty Gear

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Ismered ezt a játékot?

Igen.
12
57%
Nem.
9
43%
 
Szavazatok száma: 21

Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Guilty Gear

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Hi emberek!

Ez az egyik legkirályabb és legjobb Anime-s játék amivel valaha játszottam. Hát nemtom itt M.o.-n mennyien ismerik de remélem sokan mivel tényleg nagyon jó játék.
Azok akik nem ismerik elmondom milyen. Ez a játék egy 2d-s verekedős játék. Tök jó character-ekkel! A csajok nagyon aranyosak és sexy-k a fiúk pedig brutálisak és tök jók! Minden character-nek superjó comboi és mozdulatai vannak. A játék nagyon élvezetes. Akik először játszanak akkor azoknak a Guilty Gear XX Reload-ot ajálom. Ebben van minden ami kell. Ha nincs kedved a szokásos verekedéshez akkor ott vannak a MISSION-ok amikkel el lehet szórakozni. Sztem ez a játék nagyon jó! És ha végigviszed akkor kapcs mindig egy Guilty Gear Postert a végén. Már ezért is megéri. ::daisuki:: ::jeye::
Ezt mindenkinek ajálom! :wink:

Én személyem szerint több mint 70 MISSION-t csináltam meg és majdnem minden character Storry moda-ját. Arcad módban mindel végigvittem.
Kedvenc characterem Jam! Nagyon cuki és aranyos. Bár a viselkedésén még nem ártana faragni. :hee:
Másik az Ky akit nem könyvelnék el se gyengének se bénának. ::jeye::
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Sajna én nem ismerem a játékot pedig már sok jót hallottam róla innen-onnan.
Esetleg tudsz egy linket adni ahonnan le lehet tölteni?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ssj2Viko írta:Esetleg tudsz egy linket adni ahonnan le lehet tölteni?
Lehetőleg ne a fórumra írja az illető az esetleges linket, hanem PÜ-ben / mailben közölje, köszönöm. (Fórumon nem warezolunk.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Én ismerem, és én is nagyon szeretem! Mindig csajokkal vagyok :P Kedvencem Kuradoberi Jam, de szoktam még lenni Dizzyvel, May-jel, Robo-ky-jal, Anji Mito-val, Milliával
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Olvastam két rész tesztjét is, mindkettőben dicsérték a grafikát, hogy gyönyörű, viszont köpködték a játék szemét csalósága miatt (az utsó ember állitólag akkora kombo-t nyom hogy leviszi az életed 3/4-ét
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Jó, de olyan gyorsnak és ügyesnek is kell lenni
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Látom csak az X, XX, vagy XX Slash részét ismeri a nép. Akkor felteszem a kérdést: Ki játszott a LEGELSŐ résszel a Missing Link alcíművel?
Kiványcsi vagyok hányótok gyűrte le Justice-t mindenkivel.
Real World Espada
Kép
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Látom azért mégis csak ismerik ezt a játékot. :D De jó! Hát én játszottam az X-el XX Reload-al és a ISUKA-val. De megpróbálom beszerezni mindet. Van egy kis dolgom akkor. :-P

Guilty Gear PlayStation 1998
Guilty Gear X Arcade, Dreamcast, PC, PlayStation 2 2000 (arcade)
Guilty Gear X ver 1.5 Arcade
Guilty Gear Petit Wonderswan Color 2001
Guilty Gear Petit 2 Wonderswan Color 2001
Guilty Gear X + PlayStation 2 2001
Guilty Gear X Advance Edition Gameboy Advance 2002
Guilty Gear XX Arcade, PlayStation 2 2002 (arcade)
Guilty Gear XX #Reload Arcade, PlayStation 2, Xbox & PC 2003 (arcade)
Guilty Gear Isuka Arcade, PlayStation 2 2004 (arcade)

Hát kicsit lehet hogy soknak tünik de már egy pár megvan. :wink:
És mit találtam. Remélem sokatoknak megvan a Guilty Gear XX Reload. Mert találtam egy szép progit aminek segítségével birunk játszani interneten. Igen...És nem PS2-n keresztül hanem szgép-en. Ha vlk szeretne megmérkőzni velem neten keresztül én szívesen elfogadom a kihívást. Sajnos ez a játék nem annyira népszerű M.o.-n így nehéz ellenfelet találni.
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Hát ja, de még az egészet se nagyon ismerik, mivel az XX valamelyik részét sehol sem találom Mo.-n PS2-re eredetiben.

-----

Ezt minden rajongónak meg kell néznie. Hasizomszaggató! Holy_Zen
Real World Espada
Kép
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Chipp Zanuff írta:Ezt minden rajongónak meg kell néznie. Hasizomszaggató! Holy_Zen
WOW! Kösz! Már nemtom hanyadik oldalnál tartok és azt se tom hogy mióta olvasom de ez állati! Köszi! Én ezt ki fogom nyomtatni újság formátumban! Ez tök jó! Köszi! ::sugoi:: ::japhaha:: ::jbow::

Persze aki nem ismeri a történetet az egy csomó viccről lemarad...
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Azt meghiszem.

Mellesleg kihívnálak (ha lenne a PS2-mhöz internet csatlakozás), mert a testvéremen, meg elvétve egy-két barátomon kívül még senkivel sem játszottam vele.

Nem csak a szép grafikáját, de a történetét is kéne dícsérni. Szerintem eddig a Missing Linknek a legjobb.

A legelsőhöz szólva: Ky-t egy kicsit ledegradálták egy tökös belevaló srácból egy mimóza anyámasszony katonájává.
Real World Espada
Kép
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Chipp Zanuff írta:Azt meghiszem.

Mellesleg kihívnálak (ha lenne a PS2-mhöz internet csatlakozás), mert a testvéremen, meg elvétve egy-két barátomon kívül még senkivel sem játszottam vele.

Nem csak a szép grafikáját, de a történetét is kéne dícsérni. Szerintem eddig a Missing Linknek a legjobb.

A legelsőhöz szólva: Ky-t egy kicsit ledegradálták egy tökös belevaló srácból egy mimóza anyámasszony katonájává.
MEgfordul ez... :wink: De azért még mindig olyan brutálisan lehet vele harcolni. :D

A kihívást szívesen fogadom. Sőt. Még külön köszönetet mondok. De... PS2-d van? Az baj...Nekem PC-n van meg.Ha neked meglenne PC-n akkor küldenék 1 progit és azzal tudnánk egymás ellen játszani. Ezért mondtam hogy szóljatok nyugodtan. Az a progi 3 játékot visz. Guilty Gear XX Reload, Melty Blood és az Eternal Fighter Zero-t. Sajnos nekem csak a GG-t viszi mert a többiből nekem a magasabb verzió van meg és azt a progi nem támogatja. Szerencsére a GG XXR-ből csak 1 verzió készült PC-re így jóhogy viszi. ::jeye::
Amúgy az a progi tök jó ha sikerül összehozni. ::sugoi::
A hátrány annyi hogy nincs server és úgy működik hogy a két gép interneten keresztül közvetlen kapcsolódik. Vagyis a két játékosnak ismernie kell egymást mert nem úgy megy mint a COD-nál hogy biztos eltalálsz vlk-t hanem itt mind2-nek egyszerre kell fenn lennie. Totózni meg nem éri meg.. ::bawl::
De ha meg birod szerezni PC-re akkor elküldöm a progit. MSn-n megbeszéljük mikor vagyunk fenn és mehet is a játék! ::japhaha::

Olyan jó lenne egy jó új ellenfél. ::tenshii::
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Hmmm...
Bogarat ültettél a fülembe. :D
Próbálom beszerzni. Aztán nincs kegyelem. :D

Mellesleg a kezdetektől ismered a játékot, vagy csak úgy mostanában?
Van otthon vagy 2 CD-nyi GG-s képem. Kicsit hardcore? + a sprite-ok, háttérrel együtt.

Még egy hasznos link:Russian Project

Ui: Nekünk GG fanoknak össze kell tartani.
Real World Espada
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Imo nem _teljesen_ élvezhetetlen PC-n a GG, de az biztos, hogy a töltési időket leszámítva elég messze van a konzolos verzióktól. A grafika pedig majdhogynem kifejezetten ronda PC-n, "hála" a fix, konzolról átvett 640x480-nak.
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Egy kis GGXX Slash, aki nem ismeri:
LINK
Real World Espada
Kép
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

phr0zen írta:Imo nem _teljesen_ élvezhetetlen PC-n a GG, de az biztos, hogy a töltési időket leszámítva elég messze van a konzolos verzióktól. A grafika pedig majdhogynem kifejezetten ronda PC-n, "hála" a fix, konzolról átvett 640x480-nak.
Na...Ne beszélj már ilyen csunyán róla! Mert sztem nagyon is jó! ::smug::
Nos...bevallom hogy azért mégis külömbség van az Ps2+Xbox vs Pc közt. Grafikalilag kicsit más. De azért nem annyira hogy ennyire szidni kell. NOs....Akinek Xbox-a van az megszokta a "tökéletesen szép" grafikát az is igaz. De nézd, egyesek nem tehetik meg hogy vesznek egy Xbox-ot vagy PS2-t. És voltak rendes emberek akik megcsinálták hogy a GG-t lehesen PC-n is játszani így sok sok embernek örömet tudtak okozni. pl. itt vagyok én. Még egy jó ideje még nem is ismertem ezt a játékot. Mikor megjelent Pc-re haveromtól megszereztem és lásd mi történt...az egyik kedvenc játékom lett amit garantálok hogy mindig megtalálsz a gépemen. A Guilty Gear XX Reload még nem is olyan szörnyű de az ISUKA esetében tényleg bevallom hogy ott kicsit elrontották. De a játék még attól élvezhető. Hiszen gondolj bele hogy még 10-20 éve milyen játékokat csináltak. Ilyeneket hogy egy character kb 10-50 kockából állt. Mégis élvezhető volt a játék. Igaz hogy mostmár mindenféle élethű játékot tudnak csinálni mint pl. a DOOM 3 vagy mi de még biztos találsz olyan embert aki még játszik a DOOM 1-el. És élvezi. Én tom mert én ismerek egy olyan embert. ÉS sztem nem ő az egyetlen. Ezzel nem kritizálni akarok de a célzást érted? ::jeye::
Szóval attól hogy még nem adja vissza teljesen az Xbox vagy Ps2-s grafikát attól még nem kell elitélni. Attól még lehet jó és élvezhető. ::sugoi::
Ha véletlen ez kicsit "olyannak" hangzott akkor 1000 bocsi. Nem olyannak szántam. ::jbow:: ::japtoun::
Chipp Zanuff írta:Ui: Nekünk GG fanoknak össze kell tartani.
Veled Chipp meg teljesen egyetértek. Itt M.o. ez a játék nem olyan híres és nem is ismerik és játszák de sztem ez a játék is van olyan jó mint a legtöbb "Top" játék. Ha nem sikerül megtalálnod sztem tudok szerezni neked egy torrentet hozzá. Ha véletlen nem akkor meg megosztom és közvetlenül letöltheted tőlem. ::jeye::
Amúgy ezt a játék hm..asszem már kb 1,5 vagy 1 éve ismerem, bár meglehet hogy 2 vagy több ideje...
Persze még mindig vannak olyan characterek akikkel nagyon nemtok bánni mint pl. Zappa. Hát. Sokat kutattam utánna de nehéz beszerezni a játékokat. Szinte majdnem mindegyiket ismerem de úgy igazán csak kb a felét láttam vagy van meg. A fő gond is az hogy Xbox-m és PS2-m nincs és csak azokkal tok játszani ami PS-re vagy PC-re van. ÉS hát...Sokat nem csináltak ezekre. Kb minden másodikat. ::jwin::

HOgy bevalljam ....már el is felejtettem mit akartam írni... ::reliev::

Na mind1. Alig várom hogy meglegyen a játék neked is. És reménykedek abban hogy a SLASH-t megcsinálják PC-re. ::tenshii::

Mellesleg. Chipp ismered a Guilty Gear Petit valamelyikét? Hát nem aranyosak a chibis characterek? ::daisuki::
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Ismerem, játszottam is vele...
Real World Espada
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

ÖLTÖZZ GULTY GEAR-be mert szétb**om a szádat
ez a játék egy isten mindenkinek ajánlommmmmmmm
JÁÁÁÁH
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Off:
Ejnye, ejnye. Valakinek nagyon mocskos a szája.

Mátmint ÉN változtassak valamit?
Real World Espada
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

j.e.h.u.t.y. írta:ÖLTÖZZ GULTY GEAR-be mert szétb**om a szádat
ez a játék egy isten mindenkinek ajánlommmmmmmm
JÁÁÁÁH
Magyar Helyesírás Szabályai írta:Az összetett mondatok tagmondatait általában vesszővel választjuk el egymástól. Ennek hiányában korlátozódik a mondanivalónk értelmezhetősége.
Kezdj el bejárni néha a faiparidban tartott nyelvtan órákra, "mert széb**om a szádat".
gr33n írta: Guilty Gear PlayStation 1998
Guilty Gear X Arcade, Dreamcast, PC, PlayStation 2 2000 (arcade)
Guilty Gear X ver 1.5 Arcade
Guilty Gear Petit Wonderswan Color 2001
Guilty Gear Petit 2 Wonderswan Color 2001
Guilty Gear X + PlayStation 2 2001
Guilty Gear X Advance Edition Gameboy Advance 2002
Guilty Gear XX Arcade, PlayStation 2 2002 (arcade)
Guilty Gear XX #Reload Arcade, PlayStation 2, Xbox & PC 2003 (arcade)
Guilty Gear Isuka Arcade, PlayStation 2 2004 (arcade)
Van egy Guilty Gear: Dust Strikers nevű játék is, Nintendo DS-re, ami nagyjából egy átmenet az Isuka és egy Smash Brothers között.
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Na emberek. Itt van amire vártatok.

http://game41.web.infoseek.co.jp/movieroom.htm

Itt vannak video-k a versenyről vagy miről. Aki ismeri a játékot az talán tanulhat újat aki meg nem az pedig láthatja milyen is ez a játék.
Régen volt itt Melty Blood video is de sajna az már nincs. Kár érte. Pedig az a második kedvenc játékom. ::bawl::

NA mind1. Jó szórakozást. ::jsmile::
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Remélem nem nagyon hal meg ez a topic...
"Your such a boyscout, you let her live...!" :D
Real World Espada
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

nincs valahol egy profi Kuradoberi Jam videó? (mármint ahogy játszanak)
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Talán itt van.
Real World Espada
Kép
Avatar
blint
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.10.21. 13:14

Hozzászólás Szerző: blint »

Hi all!!!
Nem tudna nekem valaki valami info-t leírást küldeni arról, hogy az össze karakterrel hogyan kell befejezni a story modot mert mindengyiknek 3 féle befejezése van és ez érdekelne engem kösz előre is mindenkinek!!!
Válasz küldése