Vampire Knight

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Meghaltam. Időhiányban küszködve nem tudtam olvasni, de most megtettem és padlót fogtam. A VK a kedvenc mangám és az is marad. izgalmas, felkavaró és imádom. Végre megtaláltam az angol 35. -et és a japánból habár nem tudtam kiolvasni semmit, így könnyebb volt. Ki vagyok akadva. Régen még viccelődtem is vele, hogy lehet azért olyan finom yuuki vére, mert vámpír vagy valami, de nem gondoltam én ezt olyan komolyan. Inkább az igazgatóról képzeltem volna inkább el. Bár az tényleg igaz, hogy Yuuki haja olyan, mint Kaname-é, és gyaníthattam volna de hát kész... ha még nem is igazi testvérek...
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Azt hiszem, hogy lassan új topicot kell nyitni a Vampire Knightnak. ^^

Még sohasem vártam ilyen izgalommal egy anime érkezését, de azt hiszem, hogy így van ezzel a többi rajongó is, nem csak én. (*nyugtatja magát*) Lesem a híreket, de még semmi konkrét nincs fent egy honlapon sem, így amíg nem tisztázódik az anime jötte, addig csak azzal tudom megörvendeztetni a topic olvasóit, hogy az Animenewsnetwokön már felkerült az anime kategóriájába, és meg lehet lesni, - egyenlőre még csak három, - karakterek hang aláfestőit. ^^

Juj, Mamo-chan megint alakítani fog. Lightként brillírozott, remélem, hogy a 2008-as év szerencsés lesz neki.
És tudjátok milyen kawaii hangot adnak Yuukinak? (*olvadok*)
Nah, lessétek meg ^^

Remélem, hogy tudok újabb hírekkel szolgálni, meglesek néhány fan oldalt, hát ha Mamo-chan honlapján lesz valami projektes részleg, ahol megemlítik az előkészületeket ::taka::
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

egenn ::^_^:: Yuuki hangja ugyanaz lesz mint Rio-é a Spirálból. juppíííí.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Az ő hangja lesz? Mármint a jófiúé... Light óra csak rosszfiúkra tudnám elképzelni a hangját... mondjuk Kaname... neki eltudnám... de nem...
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Isten ments! Dehogy Kanaménak XD Nem, nem Mamo-chan csak Zeronak lehet a hangja. Remélem, meg is hallgattad Drama CD-n, ugye? :) Az 1. Drama CD fenn van az MP3-mon ^^

Juj, kiírok nektek infokat, igaz, nem sokkal lettem okosabb, de mindképpen érdemes szerintem elolvasni:

Drama CD-n hallható hangok alapján írok egy kis infót a seiyuukról, és projektjeikről:

Akik már biztosan hallhatóak lesznek az animében:

- Yui Horie :
szerep: Yuuki Cross
befejezett híres munkái: pl. Tohru Honda (Fruits Basket) /2001/

- Daisuke Kishio
szerep: Kaname Kuran
befejezett híres munkái: pl. AYAKASHI - Yuu Kusaka /2007/
jövőbeli munkái: Junjou Romantica - Shinobu Takatsuki
Rosario + Vampire - Tsukune Aono

- Mamoru Miyano
szerep: Zero Kiryuu
befejezett híres munkái: pl. Death Note - Light Yagami /2006/

Akik még csak a Drama CD-n hallhatóak, de elképzelhető, hogy animében is ők lesznek a szinkronok:

- Jun Fukuyama (Hanabusa Aidou) - híres alakítása: Code Geass - Lelouch

- Junichi Suwabe (Akatsuki Kain) - híres alakítása: Fate/Stay night - Archer

- Susumu Chiba (Takuma Ichijou) - híres alakítása: Kaleido Star - Yuri Killian

- Sōichirō Hoshi (Senri Shiki) - híres alakítása: Kira Yamato (Gundam Seed , Gundam Seed Destiny)

- Takehito Koyasu (Cross igazgató) - híres alakítása: Tokyo Babylon (Seishirou Sakurazuka)
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

jaaaj tejóég nem is tudtam hogy Yui Horie volt Tohru szinkronja :shock: ::daisuki:: Dejóóóóóó! Most még jobban várom az anime megjelenését.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Elnezest az Offert, de
Aiko írta:..jövőbeli munkái: Junjou Romantica - Shinobu Takatsuki...
ezzel nagyon jot tettel :3 (*Junjou Romantica fan, aki meg nem tudott az anime terveirol..*)
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

Hozzászólás Szerző: kisszako »

na tévedtem:(
nagyon nem tetszik nekem, ahogy halad a történet.
Istenem csak add,hogy Zeroval jöjjön össze...
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Miért van olyan érzésem már 1 fejezet óta, hogy Zéró mestere próbálta megölni a Kuranokat? És szinte minden erre mutat... az előző fejezet is... ahogy egy fekete hajú pasit mutatnak hátulról. és ki fekete hajú még ebben? hát nem sokan. Mondjuk nekem kezdetektől gyanús volt, hogy Yuukinak és Kaname-nak is ugyanolyan a hajszíne, de hát jól van...
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

[ VIGYÁZAT, SPOILER TARTALOM! ]

Kicsit bánom, hogy Zero "alig" kap mostanában szerepet, de mégértem, ha Matsuri-sensei ilyen véget szán a mangának: Kaname és Yuuki házassága /mert ugyebár jegyesek ^^"/ Bár nem szeretem a happy endeket, meg akiknek mindig drukkolok, azok sohasem jönnek össze....

Ellie:
Valószínűleg balsejtelmed beigazolódni látszik, ugyanis visszatér Zero sensei-je, és olybá tűnik, hogy sok köze van a Kuran familía üldözéséhez, azt azonban nem állítanám biztosra, hogy egyértelműen ő a gyilkos, ugyanis Rido-sama nézőpontjából tekintve az eseményeket, elég indítattása lehetett neki is, hogy utálja a Kuranékat. Rido-sama most bosszúra szomjas, Shizuka halála miatt, vagy más miatt is? Nos ez az, ami számomra még nem tiszta. Vagy egyszerűen csak a hime által hatalomra akar törni? <off> Már rég küldtem neked levelet, még nem válaszoltál ^^" <off>

kisszako:

Egyre inkább úgy érzem, hogy a hezitáló Yuuki - átváltozása után - már tudja, hogy kit fog választani. Nem hiszem, hogy Zero lenne az. Igaz, most majd kiderül, hiszen Yuuki a fejezet végén hozzáindul ^^". Mondjuk most már kiderült, hogy Yuuki vére miért olyan jó Zeronak (vére bizonyos időtartamig korlátozza az E-osztályba való süllyedést, elkorcsulást)
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Az Onemanga, ott az angol 36 fejezett és mondjuk nekem mindig is Kaname volt a favoritom, bár Zeroval sincs semmigond. A lényeg, hogy akik reménykednek a Zero-Yuuki párosba :? , azok reménykedhetnek továbbra is, ugyanis két érdekes tény derül ki, Kaname szülei testvérek voltak és ha jól értelmeztem az angolt, akkor Kaname és Yuuki jegyesek? Na ebből mi fog kisülni, mindenestere azt tudjuk, hogy Zero, hogy érez a vámpirok és főleg a tisztavérűek iránt. + megjött Zero mestere, kitudja miért? Tehát van miért izgulnunk. Az mindenestere kissé vicces volt, hogy milyen képet vágott Aidou :? :lol:
Avatar
Ellie17
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.22. 11:36
Tartózkodási hely: Lehet félni. A szekrényedben...

Hozzászólás Szerző: Ellie17 »

Most olvastam a 36. fejezetet. és Huh-há-hu.
Tényeg az van benne, hogy:
-testvérek és jegyesek is voltak
-a szüleik is rokoni kapcsolatban álltak
-és tényleg visszatér Zéró mestere.
-és Rima hogy jött rá, hogy Shiki nem Shiki

De Rido miért is haragszik a kuranokra?

Aiko off: érdekes, pedig küldtem levelet... na jó, megnyitottam a manga.hu-t és kimásolom, újra elküldöm... technika ördöge. Mármint mostmár el is küldtem, párhuzamosan e üzim írásával.
A sötétség karjai hívogató ölelésként csábítanak el,
És mi csak zuhanunk a végtelen mélybe, utána kapva.
Vágyjuk, mint a beteljesületlen szerelmet,
A fényt, mert ugye a sötétségből születtünk meg. By Ellie17

http://magasroptugondolatok.blogol.hu/
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Nem tudom, de én úgy érzem, hogy nem Zero mestere az igazi veszély, bár ki tudja miért jött vissza? :? Remélem nem.
Én még mindig inkább Ridora adnám a voksom, elvégre őt látta kislányként álmában Yuuki és gondolom Yuuki vérére van szüksége, hogy újra életre kelhessen, az szerintem Shizuka csak hab a tortán.
Mindenestre van kiért és miért izgulnunk.
Én egyébbként Yuuki-Kaname drukker vagyok. :D
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

[SPOILEREZETT TARTALOM]

<off> Megkaptam <off>

Ellie:

Rido-sama a Yuukinak a nagybátyja, ezek szerint akkor a szülőknek volt a testvére, vélhetőleg a bátyjuk. Pontosan nem tudom, hogy ő is támadta meg őket, bár szerintem jobban elképzelhető, mint a Touga sensei támadása. Lehet, hogy Rido -sama egyszerűen csak féltékeny volt. Ennyi. No meg kiderült, hogy Shizuka sincs életbe, Rido-sama jegyese >.< Na, lehet, hogy ismétlem már csak önmagam ^^"

Shiki és Kaname "unokatestvérek". Nos, ha minden a helyén van, akkor Shiki apukája, Rido-sama elfoglalta "kisfia" testét, hogy bosszút álljon, de lehet, hogy csak Hime-samát szeretné magának. Shiki is hasonlít Kanaméra, a hűvös, érzéketlenségével, de sokkal több bújik meg benne, mint azt bárki képzelné. Mikor Rimaval találkozik, a vámpírlány megérzi rajta, hogy ő nem Shiki. Ichijou-t meg nem tudom hova tenni. Egyrészt óvja Shiki apuka minden lépését, de nem engedi, hogy Shiki testében kárt tegyen. Nos, ez tiszta ellentmondás. Nagyapja miatt van ott, ahol? Valószínűleg, hiszen meg kellett figyelnie nagyapja megbízatására Kanamét, és ha bármi gyanúsat észlelt volna, akkor azt jelentenie kellett. Shikinek nem tetszik apuka döntése, így lázad, mint egy jó kis 16-os éveiben járó fiú ^^”. Na jó, persze nem akarja Rimát bántani, és Ichijou is ellene van az ilyes fajta megnyilvánulásoknak.
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Ugye, hogy ugye!! :?
Én is inkább Rido miatt izgulok, mint Touga sensei miatt.Ráadásul Yuuri és Haruka békepártiak voltak vagyis nemigazán lenne oka elpusztitani a gyerekeiket.
Ichijou meg kész rejtély, bár én kedvelem őt ráadásul ő sincs kellemes helyzetben, elvégre Kaname barátja.
Meg szegény Zeró sincs, :cry: elvégre hirtelen kiderült,hogy az aki a legfontosabb számára maga is vámpir+ még tiszta vérű is.
Mi lesz ebből? :?: :?
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Kicsit más szemmel kell tekintenie rá, az biztos, de a következő részben már úgy is minden kiderül, mikor Yuuki látogatást tesz :)
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Az már biztos, csak utálok várni. :( Totál türelmetlen alkat vagyok.
Viszont feltennék eg kérdést. Egy angol nyelvű fórumon feltették a nagykérdést, hogy Kaname vagy Zero. És totál ledöbbentem, hogy szinte majdnem mindekinek Zero volt a favoritja. Mert, hogy Kaname szerintük hideg, meg a némi Fruits Basketes hasonlatott is olvastam, hogy Zero=Kyo és Kaname= Yuuki. Bár megjegyzem amit avval kapcsolatban olvastam az is érdekes volt elvégre ott is mindenki a Tohru-Yuki párost favorizálta, míg én az első perctől fogva a Tohru-Kyo párost favorizáltam és lám nekem lett igazam. Én személyszerint a Kaname-Yuuki párost támogatom, egyszerűen úgy érzem ők jobban összeillenek. Főleg mert szerintem Zero és Yuuki között folyton ott lenne a Zero múltja. Ti, hogy vagytok ezzel?? :cry: :neutral: :weh: :?:
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Hát én most le vagyok döbbenve. Nem gondoltam volna, hogy ennyi VK fan van Magyarországon. De ez jóóó! :)
Egyébként már van egy kis képecske az animéből a hivatalos oldalon. Itte: :D http://www.vampire-knight.jp/ Én eddig meg vagyok vele elégedve. :)

Soramay: én a Zero Yuuki párosra szavazok. Szerintem nem zavaro Zero múltja.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Nagyon jó a párhuzam! Mindenképp jobb, mikor én teszem, mert nem sokan értékelik irodalmi összefüggéseimet, amiket szoktam gyártani Tetszik, hogy Kyo Zero ^^ Igen, valahogy az előzetesek, AMVk megnézése közben is ő vált szimpatikusabbá.

Nos, hogy a kérdésedre is válaszoljak: egyértelműen Zero.
Hogyis mondjam? A probléma nekem ott kezdődik, hogy Kaname valamilyen szinten hagyta, hogy Shizuka halálának oka a fiúra terelődjön. Na persze nem olyan Zero, hogy ezt valamilyen úton-módon vissza ne fizesse. (Az ominózus pillanat akkor került sorra, mikor ezek falat kezdtek bontani, jó elfoglaltság, nemde? XD) Mondjuk szerintem már amióta találkoztak megy a rivalizálás, és a hideg viselkedés. Zero múltja valóban okozhat zűrzavart, mert a fiú nem fogja egy könnyen túltenni magát azon, hogy Yuuki egy tisztavérű vámpír. Ahhoz, hogy életbe maradjon szükséges lesz a vére, de hogy mi lesz a hosszútávú, eredményes megoldás... nos remélem, hogy nem a szereplő halála...

Április: Vampire Knight anime első részének bemutatása
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Tehát te is Zero párti vagy mint a többség.
Nemtom, én az első perctől Kaname drukker vagyok, na jó tényleg voltak, vannak és biztos, hogy lesznek húzásai. :? :( De valahogy úgy érzem,hogy Yuuki is inkább Kanaméhoz húz, bár azis lehet, hogy a közösmúltjul miatt.
De előbb-utóbb úgy is kiderül.
Ami az animét illetti, totál be vagyok zsongva, nagyon várom már. :D
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Mondjuk szerintem is Yuuki Kanaméhoz vonzódik jobban, nem is csodálom., Ameddig Zero nem képes kifejezni érzelmeit a lány iránt, addig csak Kaname torkának tud neki menni (szó szerint), szóval Zero szüli maga körül a bonyodalmakat ^^".

Kaname a végére elég szimpatikus lett, mert ahogy vigyázni akar Yuukira, az nagyon megérintett, de mást nem tudok mondani, ami tetszene benne.
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Bocsi, hirtelen nem tudom kiirta, de tuti, hogy lesz harc Kaname és Rido között,márcsak azért is mert számomra Rido az igazi főgonosz, bár kitudja van-e itt. :roll:
Kaname szuper, márcsak azért is, mertha belegondolsz 10éven keresztül úgy volt a saját testvére mellett, hogy annak gőzsem volt az ő valódi személye és kettőjük kapcsolatáról. És nem mondhatta meg neki. :cry: :cry: Szegény-szegény Kaname.
Ja és az anime hangokról egy mondat:
Ha jól olvastam, akkor Yuuki= Tohru Honda ugye, ajjaj ez nekem némi tudathasadás lesz, mert én az angolt ismerem, na jó hallottam a japánt is de az annyira nem tetszett.

Egymás alá postolgatást nem szeressük, használd a Szerkeszt gombot! Kössz! - Moderátor
kisszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.08.23. 08:39

Hozzászólás Szerző: kisszako »

Az animet énis nagyon várom.
Hááát nagyon reménykedem benne, hogy Yukki és zero közt lesz egy nagyon komoly beszélgetés.(majd kapcsolat)
huhuuhhuhh.. de figyeljetek...pont ezaz... annyira "biztosvagyokbenne" érzés van mindenkiben, hogy Kaname és Yukki együtt lesz, de remélem hogy lesz egy "huhsenkisemgondoltavolnacsavar" :D
én Zero mellett állok.
Kanamet is birom.. csak... nekem az hogy testvérek, és ugy jönnének össze, valahogy elitélem.. :(
Igaz,lehet hogy Zero nem tudja kifejezni az érzéseit, dehát milyen szörnyü múltja van és, állandóan titkoloznia kellett...?!!
Meg ha Yukkit nem érdekelné Zero, akkor nem ment volna el hozzá.
És emlékezett az arcára mikor zero meglátta Kanameval...
VAgyis biztos, hogy valamilyen érzés van Zero iránt


Mikor is jön ki a köv, fejezet? 24dikén?

nagyon várom, és remélem hogy az egész fejezet roluk fog szólni és csók jelenet is lesz :)
De persze csakis zero és Yukki közt :D
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Szerintem amolyan búcsúcsók lehet majd csak köztük, mert ahogy olvasom a kommenteket, rá kell jönnöm, hogy egyértelműen eldől már, hogy Kaname lesz az, aki mellett Yuuki leélheti vámpíréletét (mondjuk úgy, békében). Az más, hogy majd a szívem meghasad. Nos remélem, hogy Hino nem fogja eltüntetni a szereplőt azzal, hogy E osztályba süllyed, bár ez a szál mostanában el van hanyagolva.... :?
Avatar
soramay72
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.01.24. 19:00

Hozzászólás Szerző: soramay72 »

Szerintem a mangaka favoritja is Kaname. :) Azt nem hinném, hogy eltüntetti Zerót elvégre fontos szereplő, és azt sem hiszem hogy lesülyed az
E osztályba. Na jó azt elismerem kissé megomlottam attól, hogy testvérek, de mivel a szüleik is azok voltak+ ugyebár nem emberek, elnézhető és megis bocsátható.
Ami Zero érzéseit illetti, az is elég egyértelmű, emlékeztek arra a fejezetre amikor ivott Kaname véréből, akkor a kettőjük beszélgetéséből kiderült, hogy mindketten ugyanúgy éreznek iránta.
Szerintem, mellette marad körübelül úgy mint amolyan testvér-testőr szerűség.
Válasz küldése