Berserk manga

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

pontosabban 31 :D

no de az új rész már tényleg rétes kezd lenni. jöttek a nagy dögök, de nem elég. kell egy mégnagyobb! na mind1... remélem ennek "hamar" vége lesz (évente 11-14 fejezettel elég nehéz... -_- - ha jól tudom havi 1 fejezettel jelenik meg a berserk...)
Avatar
KEEW
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.03.28. 15:48
Tartózkodási hely: pici Planétánk / Európa / Magyarország / Eger

sztem letölteni

Hozzászólás Szerző: KEEW »

sztem letölteni a netről nem nagy "pénz" de az élmény u.a. :)
max nem a polcodon díszeleg, hanem a desktopon :D
d^_^b
Avatar
NeoExDeath
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.11.18. 20:39
Tartózkodási hely: Pest City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NeoExDeath »

Hi!
Lenne egy kérdésem, ugye jól tudom hogy már kijött a 31. volume a mangából? Azért furcsa, mert a Band of the Hawks torrent oldalán még nem látom az új vol.-t, pedig mindig hamar ki szokták rakni. Tud valaki erről valamit?
Amúgy tudom hogy más csapat is fordítja, de már megszoktam a Hawks féle minőséget, stb..
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Vree »

Végre elérték a Tündérszigetet :)

A lenti képen egy átlagos Berserk olvasó látható.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ha már hajókázás és "one piece", remélem valaki csinál majd egy szerkesztett képet, ahogy Gutts fél szemén keresztül látjuk a partot és ott állnak Szalmakalaposék. :D
Kép
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: tulokos »

És akkor majd egy rossz szavuk sem lehet! A Sagrada Família is máig építés alatt áll; a jó munkához idő kell. :D
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Azért a "mostani" Berserk mangát és a jót én speciel nem emlegetném egy mondatban. Kivéve, ha valami másra szeretnék utalni. :-P Az Eclipse után elolvastam kb. addig, ahol a 2016-os anime második fele kezdődött, a kecskefejű, kígyópéniszű főpapig. Tovább egyszerűen nem bírtam, az animét is csak röhögés és az itteni kommentek miatt nézem. :D A Golden Age is inkább animében fogott meg, sok mindent kivettek belőle, ami a mangában zavart.
A rajongókat viszont sajnálom, habár most tényleg egészségügyi okok miatt szünetel a sztori, Miurának elég szemét korábbi húzásai voltak.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Junchi »

tulokos írta: 2017.07.01. 10:53 És akkor majd egy rossz szavuk sem lehet! A Sagrada Família is máig építés alatt áll; a jó munkához idő kell. :D
>Berserk manga
>jó

Ez a kettő valahogy nekem sem fér össze egy mondatban. :D
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Vree »

^Ezt az Off fórumra, jó?
Nagyon uncsi.
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Végre rendeztem az adósságomat egy jó barátom felé, és az év utolsó napjait, illetve az új év elejét a Berserk elolvasásával töltöttem. Nem tudom, hogy mit is gondoljak az egészről. Az eleje nem tetszett, aztán a Golden Age arc egész jó volt (leszámítva a végét, nem nagyon szeretem a vérszexerőszakot), az újabb történetíveket meg még nem tudtam hova tenni. Nem bánom, hogy kicsit könnyedebbé vált a hangulat (már amennyire ebben a műben lehetséges), de furcsa a stílusváltás (a régi Guts pl. biztosan nem tűrte volna meg egy idegesítő kölyök társaságát... ezt tekinthetjük akár karakterfejlődésnek is, és persze örülök, hogy már nem csak egy bosszúszomjas őrült, mint az első két kötetben, de akkor is hihetetlen egy kicsit).
Sokáig Skull Knight volt a favoritom, de Luca is meglepően szimpatikus lett, a(z új) főszereplők közül pedig Serpicót kedvelem leginkább. Újabban még Rickertnek is szurkolok.
Kíváncsian várom, hogy mit hoz ki a szerző az egészből, de amilyen tempóban halad a történet, talán a One Piece is előbb befejeződik, mint ez a manga...

Szerk.: Gutsot a berserker armorban nehéz komolyan vennem, mindig Batman hangot képzelek el neki. xd
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Berserk chapter 354

Na, "csak" 21 évbe került "visszamosni" Casca agyát, még 40 év és talán Griff is le lesz győzve. :lol: (Aztán röhögnék, ha a következő chapterben megint jönne valami igazi, Miura-féle rajongói szívatás, pl. hogy "jajj, hát mégsem jött össze annyira ez a dolog", vagy "szeretnétek végre a normális Cascát látni, ugye? Hát, arra még várnotok kell, most újabb 10 fejezetnyi Griffith chapter jön, ami az én rajzolási tempómban minimum egy évet jelent..." :dirr:)

Többiek: Titkos, te ezt olvasod?

Titkos: Olvassa a fene, csak így időről-időre belenézek, meg a YouTube sokszor pont a legjobbkor dobálja fel nekem a különböző random ajánlásait, speciel erről pl. szintén így értesültem. XD
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Vree »

Titkos írta: 2018.03.04. 15:19 Többiek: Titkos, te ezt olvasod?
Titkos: Olvassa a fene, csak így időről-időre belenézek
Ha olvasásnak tekintjük, hogy elolvasod a félévente 1 fejezetet, akkor igen, a ritkán belenéző itt rendszeres olvasónak minősül. xD
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Vree »

Titkos írta: 2018.03.04. 15:19 most újabb 10 fejezetnyi Griffith chapter jön
Bejött... :D ;D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Vree írta: 2018.05.03. 19:02
Titkos írta: 2018.03.04. 15:19 most újabb 10 fejezetnyi Griffith chapter jön
Bejött... :D ;D
Nagyon kiszámítható lett Miura az utóbbi...20 évben. :lol:
Kép
Avatar
matta
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.02.16. 15:20
Nem:
Tartózkodási hely: Sp-Bp-Db vonal

Re: Berserk manga

Hozzászólás Szerző: matta »

Én kb. 5 éve hanyagolom ezt a mangát, akkor jött el az a pont, hogy nem láttam semmi reményt Casca témában. Szóval őszintén meg vagyok lepődve, hogy megcsillant egy halvány reménysugár. Ránéztem a szóban forgó fejezetre és ez nekem még kevés ahhoz, hogy újra adaptálódjak a Berserk manga feelinghez.
De ha véletlenül jönne egy Badass Casca fejezet, azt ne tartsátok magatokban :D
Válasz küldése