Angel Sanctuary

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Chou Mayu írta:Olyan ártatlan vagy, úgy megrontanálak. Ennél a résznél mindig hangos sikoltozásba török ki és mindig megállapítom: Rosiel-sama rulez! "Szegény", "szegény" Katan!
:vigyor: hááááááááááááát igen... nem bánnám ha Rosiel-sama nekem is mondana valami ilyesmit...

Nya, mit szóltok Uriel-Kato "kapcsolathoz", vagy nem is tom minek hívjam ? ::jhuh::
Igaz, hogy nem volt ott semmi különös, de azért szerintem megmozgatja az ember fantáziáját...
Kép
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

megumi írta:
Chou Mayu írta:Olyan ártatlan vagy, úgy megrontanálak. Ennél a résznél mindig hangos sikoltozásba török ki és mindig megállapítom: Rosiel-sama rulez! "Szegény", "szegény" Katan!
:vigyor: hááááááááááááát igen... nem bánnám ha Rosiel-sama nekem is mondana valami ilyesmit...
A kis hűtlen! Nemrég még mintha azt mondtad volna, hogy Mana-samához akarsz feleségül menni... ::jumph::
megumi írta:Nya, mit szóltok Uriel-Kato "kapcsolathoz", vagy nem is tom minek hívjam ? ::jhuh::
Igaz, hogy nem volt ott semmi különös, de azért szerintem megmozgatja az ember fantáziáját...
Igen, defenitely megmozgatja. Csak valahogy nagyon nehéz őket együtt elképzelni. Nekem pl. gőzöm sincs, hogy miképp lehetne egy ilyen pairinget összehozni... ::jhuh::
No time... no time... T.T...
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

megumi írta:hááááááááááááát igen... nem bánnám ha Rosiel-sama nekem is mondana valami ilyesmit...
Hát én se bánnam xD~~~~~~~~~~~....
Jo-chan írta:A kis hűtlen! Nemrég még mintha azt mondtad volna, hogy Mana-samához akarsz feleségül menni... ::jumph::
Arról előbb meg kell győződni, hogy tényleg férfi e, mert ez még nem bizonyított. És ha kiderül, hogy tényleg nő, akkor nagyot fog ugrani a kérők száma már csak az őt kedvelő férfinépet ismerve xD. (De a barátom nem kapja meg a gothloli némber :twisted: !)
És a visual-anime-manga az három külön dimenzió, az ember mindegyikben házasodhat valakivel, és mellette tarthat mindenhol egy kellemes háremet, ha úgy tartja kedve xDDDDDDD 8) . (Én ezt teszem!)
megumi írta:Nya, mit szóltok Uriel-Kato "kapcsolathoz", vagy nem is tom minek hívjam ? ::jhuh::
Igaz, hogy nem volt ott semmi különös, de azért szerintem megmozgatja az ember fantáziáját...
Én valahogy nagyon nem tudom őket elképzelni együtt, de olyan Setsuna-Kira barátságot abszolulte éreztem köztük, csakhát itt két teljesen más igen ellentétes karakterről van szó. Ott van az az aranyszívű óriás, aki a bűneiért vezekel és a nagyszájú vagánygyerek, aki valahol szintén vezekel, de ő inkább úgy, hogy bebizonyítja, hogy miminden rejlik benne. Talán lehetett volna ott valami, Urielnek igen kedvesnek tűnt Katou-chan, de a drága kis Katou nem igen figyelt rá. Meg ott van Doll is, akiért Uriel inkább odáig van, bár nem derült ki, milyen szinten, deén drukkoltam nekik, merthát Kirie/Doll valódi fangirl szellem, aki ott rajongja körbe a jó pasikat (először Rosiel, utánna Uriel), éshát én drukkoltam neki, hogy összejöjjön neki Uri-chan puszta fangirl szimpátiából ^^".
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

újra kéne olvasni a mangát, már annyi minden kiesett, de azért akkor is rulez!! AS 4ever! :D :D
Ah, Kato... ::daisuki:: hát igen volt 1 csomo ilyen "utalás", hogy akár lehetne is, de aztán nem fejtették ki. ezeket meghagyták a fanoknak. erre jo a fanfiction! :wink:
Kato volt a legjobb, félelmetes, hogy mennyien szeretik Kirat... ez vajon csak annak tudhato be, h ö a mangában a kotelezo, cool bishounen? mert en mast nem igazal latok benne (gomen az osszes Kira-fantol... ::reliev:: )
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Amy Jade írta:újra kéne olvasni a mangát, már annyi minden kiesett, de azért akkor is rulez!! AS 4ever! :D :D
Ah, Kato... ::daisuki:: hát igen volt 1 csomo ilyen "utalás", hogy akár lehetne is, de aztán nem fejtették ki. ezeket meghagyták a fanoknak. erre jo a fanfiction! :wink:
Kato volt a legjobb, félelmetes, hogy mennyien szeretik Kirat... ez vajon csak annak tudhato be, h ö a mangában a kotelezo, cool bishounen? mert en mast nem igazal latok benne (gomen az osszes Kira-fantol... ::reliev:: )
Kira egy kulcsfigura..... Szereti Setsunát nagyon..és ennek sok szerepe van..azon kivül Luciferre nem lehet rámondani, hgoy csakúgy egy cool bishounen
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Ez lehet kicsit durván fog hangzani (gomen összes Kira-fan), de..... ^^" Ugyan meg kell hagyni, hogy Kira valójában szerves szereplője volt az egész történetnek, hisz aki olvasta, tudja, hogy milyen sokféle dolog is az ő személye egyszerre. AmiYade-chan nem a szerepére gondolt, hanem a személyiségére, ami nem nagyon van neki, vagy csak én nem látok az egész Kira jelenségben semmi fantáziát. Ő kellett a történetbe, a nagy coolos bishounen darkos háttértörténettel, aki betegesen vonzódik Alexielhez és kedveli Setsunat. Az utóbbi igen kedves gesztus tőle, és bár a háttérsztorija előhúz az emberből pár könycseppet, de semmi karakterfejlődés, egyszerűen semmi. Az Assiah fejezet után ő csak ott van, coolosan néz ki, és ennyi. Ez valószínűleg oda is visszavezethető, hogy Yuki Kaorinak nem volt épp a kedvence Kira, hisz nem szerette rajzolni ^^". Aztán nekem Luciferként sem villantott nagyot, többet vártam volna tőle. Nekem kicsit egy érzelmi nulla volt szegény bármelyik alakjában, aki egyszerűen nem voltam képes kedvelni sehogysem. Egyszerűen nem találtam a karakterében semmi különlegeset vagy megragadót. Ő egyszerűen volt, jól nézett ki, és a kötelező coolos bishounen volt hosszú sötét hajjal, sötét ruhákban és katanával. Bár a személyisége így volt teljesen következetes, hisz ő egy kard volt, egy hidegvérű gyilkos, utánna pedig Rosiel bábja, dehát meg lehet bocsájtani, nekem nem jönnek be az ilyen karakterek.
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Arigato Mayu-chan, pont erre gondoltam!
én se vagyok oda az ilyen karakterekért, mert nem látok benne fantáziát. aláirom, hogy volt szerepe a torténetben, sokkal tobbet is ki lehetett volna hozni belole, de nem... és ezt sajnáltam. Lucifertol is SOKKAL tobbet vártam, szal nekem ezért nem szimpatikus.
Kira-fanok, szeressétek őt helyettem is, okay?! ::japhaha::
Kép
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

Társulok!!!!
Kira valójában nem mutatott fel érdemi változást a manga folyamán, maradt a jó öreg Kira, az ő rezzenéstelen arcával és modorával. Yue 100000000000-szer jobb volt bármilyen tekintetben ::daisuki:: Őt legalább rendesen kiaknázta KAori Yuki-sensei és ezért
őt is nagyon szeretjük!!
DE MÉG MINDIG BELIAL-SAMA A LEGJOBB!!!!MAD HATTER RULEZ!!!!!

gomen ::reliev::
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

megumi írta:DE MÉG MINDIG BELIAL-SAMA A LEGJOBB!!!!MAD HATTER RULEZ!!!!
Ez így van, ugye my personal Mad Hatter-sama! :wink:
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

khm... nem itt kene hazaseletel elni... :gurul:
Kép
Avatar
Keilla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2004.10.14. 14:20
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keilla »

Nem tudjátok, hogy a neten hol találok magyarul Angel Sanctuary mangát?
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Google... Különben meg Könnyek Tava, online lehet olvasni (vagy wgettel letölteni ^^)
.: Failures of Society :.
#fosanime@IRCnet
Avatar
Keilla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2004.10.14. 14:20
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keilla »

Köszönöm.
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Eroguro hentai girl írta: Nekem kicsit egy érzelmi nulla volt szegény bármelyik alakjában
Egy pici érvet felhoznék Kira-sempai mellett is: az *apját* azért megszerette egy kicsit. Az egyik kedvenc részem a mangában, amikor ez még tudatosul is benne.

Egyébként igazatok van, a végére tényleg eléggé lezüllött a karakter minősége. :neutral:
megumi írta:Yue 100000000000-szer jobb volt bármilyen tekintetben Őt legalább rendesen kiaknázta KAori Yuki-sensei és ezért
őt is nagyon szeretjük!!
Hát igen, Kato rulez!!! :D :D :D
No time... no time... T.T...
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Jo-chan írta:Egy pici érvet felhoznék Kira-sempai mellett is: az *apját* azért megszerette egy kicsit. Az egyik kedvenc részem a mangában, amikor ez még tudatosul is benne.
Azt valahol írtam is, hogy az elején még tetszett a karaktere, pont emiatt az apa-fiú kapcsolat miatt, de utánna nem csinált semmi, és ezért hirtelen jól ellaposodott az egész szerepe. ::jsleep::
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nem akarja valak kölcsönadni nekem a mangát? Onegai!!! Válaszokat PMben kérek!
Kép
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

woooooooooooooooooooooaaaaaa~h...
sikerült megküzdenem az utsó két kötettel... ::hoo::
hááááááááááááááááááát...én úgyérzem hogy igencsak gyengére sikeredett...legalábbis nekem inkább ott volt vége az egésznek, a 18. kötet végén, amikor Kato szegény meghalt ::bawl::
ráadásul izgalom se sok volt benne, mert a 3-18 kötetig 'le-se-lehet-tenni' kategória, a többi meg ... :neutral: lehet hogy az én imádott Kaori Yuki senseiem kiégett a végére... vagy nem tom...szóval annyira nem voltam oda tőle.

::daisuki:: jahhh és mint elfogult MadHatter-fan nekem az is hirtelen volt hogy belial karakterét csak úgy lerakta...tudom má nem volt szerepe, meg másokon volt a lényeg stb.stb... tisztában vagyok vele, csak úgy hiányzott :-P
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

megumi írta:sikerült megküzdenem az utsó két kötettel... ::hoo::
hááááááááááááááááááát...én úgyérzem hogy igencsak gyengére sikeredett...legalábbis nekem inkább ott volt vége az egésznek, a 18. kötet végén, amikor Kato szegény meghalt ::bawl::
Nekem is volt egy ilyen érzésem, hogy kicsit el lett húzva a vége, de többedik olvasásra már nem tűnt úgy, bár még így is feleslegesnek tartottam a Sandalphon/Sara-val való szenvedést ott. Nekem is inkább az volt a bajom, hogy olyan karakterekről témáztak főként, akik engem annyira nem kötöttek le sose annyira, vagy nem tudom. ^^" Újra el kéne olvasnom, régen volt az már. Mad Hatterrel meg szívesen tudtam volna, hogy mi történt, mert a legvégén van ott egy pillangó ugye, de abból a jelenetből nem nagyon derül ki semmi. Kár , nagy kár!
Kép
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Nemrég fejeztem be a mangát. Katou vált kedvenc karakteremmé. Azt hiszem, ő változott emberileg legtöbbet a történet során. Zaphikel és MadHatter is szimpatikus XD. Kira sajnos, valóban háttérbe került (az animében ő a kedvencem XD).
Avatar
Ginsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.06.07. 07:09
Tartózkodási hely: Szaturnusz:)

Hozzászólás Szerző: Ginsa »

Belekezdtem, de még nem jutottam a végére... banyek, utoljára több mint egy éve olvastam belőle, sürgősen pótolni köll ^^"
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Hmm imádtam ezt amangát(még jó hogy most veszem, észre hogy van ilyen topic :P) az uccsó kötetek télleg nem ütöttek akkorát mint az előzőek....főleg a leglegvége, viszont akkora lendülettel olvastam akkor, hogy igazából föl sem tűnt (javaslom a teknikűát mindenkinek ^^)
Nálam az all time favourite Mika-chan (vagy Holy angel MIchael, keeper of fire, enbodiment of courage, and fighting spirit...de a Mika-chan jobb ^_-), de lehet, hogy csak azért mert "kissé" piromániás vagyok?? A másdik pedig Raffel-kun (vagy Holy...nem nem írom le az ő titulusait is :P ) de lehet csak azért mert "kissé" hentai vagyok?
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

ja, a Rafie-Mika duo az nagyon ütős volt, amit azok ketten veszekedtek XD
olyan jókat röhögtem rajtuk, főleg amikor Sara-chan (blöööööööeh>_<) náluk kötött ki és Mika-channak leesett végre hogy ki is a bige XD
és én is jobban örültem volna, ha egyhuzamban rágom át magam az utsó köteteken, mert akkor nem lett volna ez a semmilyen tompa érzés miután letettem a mangát. :? ez monnyuk mit sem változtat ama tényen hogy ez jó műve kaori yukinak <3 de jobban örültem volna ha nem ilyen összecsapott, elsietett vége van :(
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

A manga tényleg nagyszerű. Kár, hogy az animéban leegyszerűsítették a történetett. Raffie-ban jobban magamra ismertem, ezért az egyik favoritom marad, + kurai mert olyan aranyos.

Ám ez az egyész mindenség 1 mp alatt ment végbe
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Az animében csak a zene jó, de nekem nem tetszik. Elsőre jó volt, mert akkor még nem ismertem a mangát. Ja és Kira a legjobb! Imádom! :oops:
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Re: Angel Sanctuary

Hozzászólás Szerző: Amaya »

kk-krisi írta: Az én kedvenc karakterem Kira !
enyém iiis

-----

én is láttam az animét!
még a barátnőmtől kölcsön kaptam a manga első négy kötetét sajnos németül (nem igazán tudok még németül...) megnézegettem, amit értettem, annak nagyon örültem :lol:
:angel:
és nemrég meg tudtam nézni az animét..
hát a manga után a rajzok néhol nem tetszettek... és egy csomó mindent kihagytak, meg átírták...
szóval nekem valahogy jobban tetszett a manga. még úgy is, hogy nem értettem meg mindent (németszótárral olvasni... brrr de utálom a németet).
jaj, yuki kaori is olyan jól rajzol!!!
és kira!!!:angel:
Kép
(* Take Me To Paradise...
Válasz küldése