Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ismét felgyűltek a poénok, szóval haladjunk sorban.

1. Mint nagy "Shaft-rajongó", ezen azért felröhögtem. XD Már maga a szokásos "Shaft head tilt" sem semmi (ennyire talán még Arararararagi-kun sem tudta soha hátrafeszíteni a fejét XD), de a hozzá írt tumblr-es duma aztán végképp viszi a pálmát. XDDD (Amúgy az ügyeletes Madoka-profoktól kérdezném, hogy ez a jelenet egyébként a két első film valamelyikében volt? Csak mert sem a TV-ből, sem a Movie 3-ból nem ismerős nekem.)

2. Nem bántásból vagy ilyesmi, de meg kell kérdeznem Junchit, hogy vél-e felfedezni bármilyen hasonlóságot saját maga és ezen mémes úriember között, vagy csak nekem jutott eszembe erről a szövegről egyből ő? :lol:

3. Na és a lényeg, amiért egyáltalán írni akartam most ebbe a topicba...az kezdésnek igényel némi felvezetést, hogy nem Warcraft-rajongók is értsék, hogy itt most mi lesz a poén. XD Szóval a WoW-ban van egy Karazhan nevű torony, ami olyan sztereotip "szellemkastély", szellemek, démonok, árnyékok, pókháló mindenütt, poros könyvespolcok, stb-stb. Egykori gazdája Medivh volt, aki nagyrészt ilyen magának való, mondhatni antiszoc, mogorva mágus. (Persze nem volt mindig ilyen, de ez a sztoriban meg van magyarázva, itt meg most nem fontos.) Halála után pedig az egész hely csak még inkább lepusztult, démonok vertek tanyát a toronyban, a torony körüli vadon is egyre inkább "elvadult", stb-stb. Értsd: épeszű ember nem megy oda, ha kedves az élete. Na és akkor ott van a Hearthstone nevű kártyajáték, ami a Warcrafthoz hasonlóan szintén Blizzard-termék és egyfajta parodisztikus, karikaturizált formában jeleníti meg a WoW különböző helyszíneit/szereplőit, az egyes kártyacsomag-témáknak pedig jó reklámmenedzserhez méltóan a Blizz bizony külön promó videókat is szokott gyártani. Most úgy érezték, ideje Karazhanból is paklit csinálni, de amilyen promót összedobtak hozzá, az szerintem minden eddigit magasan ver. :lol: Szóval nem tudom, kellően átjött-e a felvezetésemből, de ezek egy horrorhelyszínből csináltak egy elit partyklubot. XDDDD Kb. úgy aránylik egymáshoz hangulatban a WoW-s és Hearthstone-os Karazhan, mint mondjuk az átlag Fate univerzumhoz a Carnival Phantasm, de pont ezért lett marha jó. :lol: És akkor még ott vannak az apróbb finomságok: maga Medivh, aki egy bajszos, szőrös fószer, míg itt kb. egy Shrek 2-es Szőke Herceg, a csicsás fények, a rangos opera bálterem, amit diszkóvá silányítottak, a Warcraft filmből ismert gyógyító "varázsmedence", amit itt most jacuzziként használnak és seggest ugrik bele az arcane gólem, Medivh "A nagy Gatsby" pofavágása a koktéllal a kezében, majd a végén a Netherspite nevű sárkány, mint látványeffekt a torony fölött. XD Zseniális, 10/10 és akkor még az isteni zenéről nem is beszéltünk, amiből minimum valami 4:50 perces, teljes verzió kellene, de szerencsére legalább 15 perces fanmade loop van belőle, hogy legyen mit hallgatnom netezés közben. Ez az egész legalább akkora királyság, mint amikor én meséltem azt a haveroknak egyik elszállt pillanatomban, hogy kéne valami reklámklipet forgatni a pripjatyi vidámparkról, valami "atomjó szórakozás vár rád!", vagy hasonló szlogennel. :D Mondjuk ezt végül úgy ahogy a Soul Eater Repeat Show első openingje megtette helyettünk. :lol:
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta:ez a jelenet egyébként a két első film valamelyikében volt? Csak mert sem a TV-ből, sem a Movie 3-ból nem ismerős nekem.
Pedig a Movie 3-ból van:
SPOILER
amikor Sayaka kimenti Homut Mami szalagjai közül, és beszélgetnek a sikátorban. Homu rájön hogy Sayakának nem lenne szabad léteznie, és ekkor ő felfedi magát neki (ez a head-tiltes jelenet), miközben a pocsolyában a tükörképe helyén már Oktavia látszódik.


2-es ponton nevettem :D a WOW-os vidit meg végignéztem, ya, nemkicsit Shrek-es, az avatarod meg belőle marhajó :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:2. Nem bántásból vagy ilyesmi, de meg kell kérdeznem Junchit, hogy vél-e felfedezni bármilyen hasonlóságot saját maga és ezen mémes úriember között, vagy csak nekem jutott eszembe erről a szövegről egyből ő? :lol:
xDD

Mondjuk én leginkább olyankor szoktam fennakadni az ilyesmin, mikor banális ostobaságokat nyomnak a képembe vagy megpróbálnak hosszasan megmagyarázni valamit tudományosan, ami amúgy tele van pontatlansággal. A többi a tolerálható kategória. :D
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Na igen. Mert tőlem lehet akármelyik radioaktív póktól szuperereje bármelyik képregényhősnek, de az a laikusoknak nehezen észrevehető csúsztatás és kamuhalmaz, ami pl. a Lucy-ben volt, az fizikai fájdalmakat okozott. És még neki is lehetett volna szuperereje, kit érdekel, de azok a kis "Tudtad-e" szösszenetek.... ::argh::
Az meg, amikor a Star Trek egyik részében a kormányos jelentette, hogy "Kapitány, teljesen megálltunk!", az meg csak okozott pár vidám percet. Szóval nem hasogatom én nagyon a szőrszálakat, de ha a készítők a szemembe meg orromba nyomják a nagy kupac szőrcsomót, az azért tud zavarni.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Érdekes, nekem a Lucyval ilyen szempontból nem volt akkora bajom, szal látszott, mennyire magic az egész már akkor, mikor túllépte a 10%-ot. :3 Meg a magyarázatok is olyanok voltak, hogy látszott, nagyjából beleásták magukat azért a dologba, de a többit meg elvitte a sci-fi "fi" része.

Btw gonosz angol tanár.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Pedig a Movie 3-ból van[...]
Ja, köszi, így már rögtön beugrott, úgy látszik, akkor csak az agyam törölte/ignorálta ezeket a jellegzetesen Shaftos vonásokat még a Madokánál is. XD
Surci írta:a WOW-os vidit meg végignéztem, ya, nemkicsit Shrek-es, az avatarod meg belőle marhajó :D
Örülök, hogy tetszik. XD
Junchi írta:Mondjuk én leginkább olyankor szoktam fennakadni az ilyesmin, mikor banális ostobaságokat nyomnak a képembe vagy megpróbálnak hosszasan megmagyarázni valamit tudományosan, ami amúgy tele van pontatlansággal. A többi a tolerálható kategória. :D
Persze, értem, szóval azért olyan sokszor nem veszed elő ezt, inkább csak azért maradt meg, mert volt, amikor már úgy éreztem, hogy te vársz el túl sokat a filmtől, pl. egyszer (de lehet többször is XD) felróttad már nem tudom melyiknél hibának, hogy "Miért van hang az űrben?", én meg ezzel úgy voltam, hogy "azért, amiért a hollywoodi sci-fi-k 90%-ban szinte mindig". XD Meg ez pl. pont egy olyan elem, hogy nem hiszem, hogy a rendező/hangeffektes tényleg ennyire hülye lenne, hogy ne tudná, hogy valójában nincs hang az űrben, viszont ennyit muszáj "lecsalni" a realitásból, mert különben milyen gáz lenne már egy hangok nélküli űrcsata, vagy akár csak a teljes csönd, amikor mondjuk egy külső kameraállásból látjuk, hogy "úszik" a hajó az űrben, érted. :D (Speciel én a Mordályos által felhozott "teljesen megálltunk!" és hasonló szövegeket is simán "átfordítom fejben", szóval pl. értem, hogy ez az akarna lenni, hogy "Uram, leállt minden hajtómű!", vagy bármi hasonló, csak hülyén írták meg a szöveget. XD)

Animéknél meg néha azért vicces, mert pl. amikor írtad a Shingekinél, hogy "abba már bele se' menjünk, hogy a 3D Gear fizikailag mennyire pontosan működik...", akkor beugrott, hogy "jó, ennyi erővel a titánok biológiájába is belemehetnénk...", de úgy voltam vele, hogy egy fantasy-nál ez pont halál mindegy. XD Na persze néha nekem is becsúszik 1-1 ilyen, pl. a Terra Formars, de ott is csak azért volt gáz, mert pont azok nem működtek, amiket előadtak. Pl. jön valami csaj, elkezdi mondani, hogy őbelé a nem tudom már milyen ormányosbogár génjeit ültették, amitől körülbelül olyan keménységű a teste, mint az X-menes Kolosszusnak, erre fel az első szembejövő nigacsótány szétkapta. :D Érted, most akkor elcseszték a génsebészek, vagy mi? XD És egy csomó ilyen volt, bár az is igaz, hogy ha az összes biológiai pontatlanságot kivesszük belőle, az még így is egy hulladék anime. XD (Mert ha amúgy minden más működött volna benne, lehet még az ilyen hülye húzásaikat is elintéztem volna egy enyhe fejcsóválással, vagy valami. XD)
Junchi írta:Btw gonosz angol tanár.
:lol:

Edit: Amúgy Junchi, ezekkel a Love Live-os csajokkal csak óvatosan. Akik benne voltak a Harambe merényletben, azok bármire képesek.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Junchi írta:^Érdekes, nekem a Lucyval ilyen szempontból nem volt akkora bajom, szal látszott, mennyire magic az egész már akkor, mikor túllépte a 10%-ot. :3 Meg a magyarázatok is olyanok voltak, hogy látszott, nagyjából beleásták magukat azért a dologba, de a többit meg elvitte a sci-fi "fi" része.
Az egy az mértékegység?

De nem csak Lucy szupertudományos matek-előadása volt fura, hanem amikor az elején a művészi természetfilmes bejátszások mentek, azoknak a "tényeknek" sem volt semmi közük a realitáshoz. Legyen medzsik, whatever, egyáltalán nem azzal volt a fő gondom, de ne miért kell ezt baromságokkal megfűszerezni?
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Surci »

Milyen jó is amikor ráfüggök valamire, és találok egy rakat király fanmade cuccot, mint pl. most ezt: VIGYÁZAT ÓRIÁSI MADOKA SPOILERT TARTALMAZ, csak az nyissa meg aki már látta az animét! EPIC RAP BATTLES: Homerun vs. the Terminator. Csak szöveg, de baromi jó, nem bánnám ha egyszer megcsinálnák videóban. Még zenét is linkelt mellé az író, jó grandiózus szám a Madoka OST-ről. A 2. kommenten meg nevettem XD
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: alvaro »

EPIC RAP BATTLES: Homerun vs. the Terminator. Csak szöveg, de baromi jó, nem bánnám ha egyszer megcsinálnák videóban.
Wááá! Az valóban szép volna :thumb:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ha már úgyis Pokemon mánia van, hoztam egy ezzel kapcsolatos poént. Exeggutor új kinézetére már meg is születtek a mémek. :D A Shingekisen és a Kylo Ren fénykardoson röhögtem a legnagyobbat. XDDD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Lehet nekem van óvodás humorom, de azért aki úgy-ahogy képben van itt a játékokkal kapcsolatban, az nyugtasson meg, hogy ezen a videón nem csak én röhögtem szét az agyam. XDDDD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ezen most hangosan felröhögtem. :lol: Különösen Titkosnak ajánlom.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Fontos az autentikus kiejtés.

(Nagyon elfáradthattam, hogy már percek óta ezen vihogok)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Ezen most hangosan felröhögtem. :lol: Különösen Titkosnak ajánlom.

Rulez! :thumb: :lol:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Zoli elhatározza, hogy fájó könyökét megmutatja egy orvosnak. Elmondja tervét a haverjának, aki azt javasolja neki:
– Ne menj orvoshoz, nem tudnak azok semmit. A sarki gyógyszertárba hoztak a múltkor egy számítógépet, beraksz az egyik nyílásába egy kis vizeletmintát, bedobsz 100 forintot, és hamarabb megmondja mi bajod, mint akármelyik orvos.
Zoli úgy gondolja, semmit sem veszíthet, így másnap visz egy kis pohárban vizeletmintát, bedobja a 100 forintot.
A gép elkezd villogni, majd kis idő múlva kinyomtat egy kis cédulát a következő diagnózissal:
“Önnek meghúzódtak az ízületei – áztassa a könyökét meleg vízben, kerülje a nehéz munkát, két héten belül rendbe jön.”
Zoli nagyon elcsodálkozik, majd kitalálja, hogy tesz egy próbát, nem becsapás-e az egész. Készít egy keveréket csapvízből, kutyapisiből, majd hozzákeveri a lánya és a felesége vizeletmintáit, és még a spermájából is kever hozzá egy kicsit.
Visszamegy a géphez, behelyezi az üvegcsét, bedobja a 100 forintot. A gép elkezd villogni, majd kinyomtatja a diagnózist:
“A csapvíz Önöknél túl kemény – használjon vízlágyítót.
A kutyája gyűrűsféreggel fertőzött – adjon neki féregtelenítő gyógyszert.
A lánya drogozik – vigye el egy elvonó kúrára.
A felesége terhes, de a gyerek nem az Öné – keressen egy ügyvédet.
És Zoli, ha nem hagyja abba az önkielégítést, soha nem fog meggyógyulni a könyöke!”
wwhite
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.01.03. 22:02
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: wwhite »

[troll]
ViharTáncos írta:majd hozzákeveri a lánya és a felesége vizeletmintáit
Hogy szerezte meg? :dirr:
[/troll]
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

wwhite írta:[troll]
ViharTáncos írta:majd hozzákeveri a lánya és a felesége vizeletmintáit
Hogy szerezte meg? :dirr:
[/troll]
Látod ez egy remek kérdés amit én még magamnak se tettem fel. :D
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Úgy látszik, hogy a kínaiak is értik, mi a "lényege" az animációnak! :lol:

https://vimeo.com/28494779
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Azon ritka kivételek egyike, amikor a CRAWLING IN MY SKIN nem ironikusan van használva, és jól is sült el a végeredmény.
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ha valaha MMO-ztál:

Epic NPC Man: Season 1, Season 2
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Ha valaha MMO-ztál:

Epic NPC Man: Season 1, Season 2
Mindkettőt végigröhögtem. :lol:

1. Én sem bírom azokat, akik skipelik a quest szöveget. Legalább egyszer olvassák már végig, az altjaimmal már én is skipelni szoktam. XD

2. A halász NPC volt a legnagyobb arc. XDDD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Áhhh, ezek veszélyesen hülyék, VESZÉLYESEN HÜLYÉK, kikészülök. XDXD Btw tök jó, de ÁÁÁÁÁÁÁÁÁH XDXDXD

szerk.: Áhhhh, nézzétek meg alatta a többi figma képeit is, a Dávid szobor akkora troll (stb). XDXD
Válasz küldése