Kisebb animés rendezvények

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Rui-chan
Hikikomori
Hikikomori
Nem:
Kapcsolat:

Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Rui-chan » 2017.06.17. 19:11

Gondoltam kéne egy ilyen topic, mert egyre több rendezvény szerveződik a MondoConon kívül és feleslegesnek tartom, hogy mindnek külön nyissunk beszélgetős témát.

Azon apropóból pattant ki a fejemből az ötlet, hogy a mai Anime Piacon több meglepetés is ért. Az első mindjárt, hogy összefutottam Junchival, aki a húgát is elhozta. Második meglepetés. Nekem valahogy totál elkerülte a figyelmemet az a tény, hogy Junchinak van húga. XD Tényleg meglepett ez a kis találka, utólag is bocsi, amiért úgy eltűntem. (Ma még családi programra is hivatalos voltam, ha nem megyek el, akkor nagy balhé lett volna. ^^")

Catrin mindig kint van, mert Dokuro saját asztallal megy ki, szóval van megszokott helye. :D Jó volt kicsit beszélgetni és örülök, hogy rám szóltál, amiért kevesebbet fórumozok. Az okokat most nem sorolom (egyet úgyis említettem), lassan visszatér minden a megszokott kerékvágásba, tőlem is sűrűbben fognak érkezni a posztok.
Kép

Junchi
Fórummániás
Fórummániás
Nem: Férfi

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2017.06.18. 08:17

Rui-chan írta:
2017.06.17. 19:11
Második meglepetés. Nekem valahogy totál elkerülte a figyelmemet az a tény, hogy Junchinak van húga. XD
Junchinak még egy húga + egy öccse is vagyon. :D

Egyébként igen, jó volt összefutni + pont, mikor távozni készültem, felbukkantak Catrinék is, úgyhogy tényleg úgy voltam vele, hogy ha már maga a rendezvény csalódás volt, legalább a találkák miatt megérte kinézni. (Meg vettem egy ilyen mandulás-cseresznyés Kit Kat-et, egész jó volt, lol.)

Catrin
Veterán
Veterán
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2017.06.18. 21:53

Tényleg jó volt ez a random tali veletek!
Most amúgy alig vettünk végül valamit... igazi ritkaságokat nem leltem, a YoI-s felhozatallal pedig nem voltam teljesen elégedett (azért 1-2 dolog becsúszottXD), minden más cuccból már megvolt, ami kellett. XDXD
Kép

Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Nem:

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan » 2017.06.21. 07:50

2017. szeptember 2. - Cosplay Party & Fantasy Expo
2017. szeptember 10. - Central European Comic Con Zero Edition
2017. szeptember 16-17. - HungaroCon

Kép

Válasz küldése