Egri animés találkozók

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta:Szerintem jó volt nagyon =) Meg a hely is tetszett, a tea finom volt, szal meg lehet ismételni bármikor^^ Csak hamar el fogok szegényedni, ha (majdnem) minden pénteken 420 ft-t költök teára^^""
Szerintem is! Én baromi jól éreztem magam, annak ellenére, hogy egyszer majdnem megfulladtam, és hogy volt ott egy aaaaaaaaakkora homofóób! :hammer: (ezt nem tudtam kihagyni, Surci: P)! ::japhaha::
A karbantartók-at pedig nagyon várom! Előre látom, hogy a manga Magyarországon oylan mesterművekkel fog bevonulni, mint az "Arigatou Gozaimasu", "A Karbantartók", a "Steve" és persze a "Tolna Babylon" + az "Y" ::uhoh:: ::japhaha::
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Szvetiru írta:...és hogy volt ott egy aaaaaaaaakkora homofóób! :hammer:
Please don't kill me, little yaoi fangirl! XD ::japhaha:: Egyébként a "homofóbiám" csak hülyeség volt, kicsit komplikáltabb a véleményem erről a dologról, majd legközelebb kifejtem... ::jsmile::

Szerintem nagyon jó volt, legközelebb mikor legyen meet? A hely is tetszik, csak kicsit drága... Mondjuk azt a teát én is megkóstoltam volna, csak a sör olcsóbb volt... :dirr: Mondjuk Maki meg tesóm fizetés nélkül léptek le... Remélem nem fognak megismerni és visszamenőleg kifizettetni a számlát, ha arra járok legközelebb.:dirr:

Szvetiru: Legközelebb hozd el a másik EVA-artbook-odat is, az első nagyon tetszett, sok jó kép van benne! :)

Aki tud, jöjjön!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta:Please don't kill me, little yaoi fangirl! XD ::japhaha:: Egyébként a "homofóbiám" csak hülyeség volt, kicsit komplikáltabb a véleményem erről a dologról, majd legközelebb kifejtem... ::jsmile::
Oké, kíváncsian várom :D
Surci írta:Szerintem nagyon jó volt, legközelebb mikor legyen meet? A hely is tetszik, csak kicsit drága... Mondjuk azt a teát én is megkóstoltam volna, csak a sör olcsóbb volt... :dirr: Mondjuk Maki meg tesóm fizetés nélkül léptek le... Remélem nem fognak megismerni és visszamenőleg kifizettetni a számlát, ha arra járok legközelebb.:dirr:
Most péntek? Vagy szombat? Nem rajtam múlik.
Surci írta:Szvetiru: Legközelebb hozd el a másik EVA-artbook-odat is, az első nagyon tetszett, sok jó kép van benne! :)
Okééé! ::jsmile:: A Der Mond-ban még külön Asukás fejezet is van, úgyhogy beztos elnyeri tetszésedet! ::smug:: Most eszembe jutott GINJI neve... wáááh! ::japhaha::
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Lehetne pénteken megint, de lehet, hogy megint kicsit később érek oda, mert össze kell szednem a Makit (ami nem könnyű feladat ám...).
Szvetiru írta:A Der Mond-ban még külön Asukás fejezet is van, úgyhogy beztos elnyeri tetszésedet!
Már alig várom! Asuka rulz! :cool:
Luluko írta:Csak hamar el fogok szegényedni, ha (majdnem) minden pénteken 420 ft-t költök teára^^""
Vegyetek sört, olcsóbb! :dirr: Legközelebb rendelek hozzá 1 db sós sörperecet is XD. Már el is kezdtem spórolni rá XD XD.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta:Lehetne pénteken megint, de lehet, hogy megint kicsit később érek oda, mert össze kell szednem a Makit (ami nem könnyű feladat ám...).
Ikari Attila... : DD Akkor lehetne most mondjuk 5kor, ha már múltkor 4kor volt.
Surci írta:Vegyetek sört, olcsóbb! :dirr: Legközelebb rendelek hozzá 1 db sós sörperecet is XD. Már el is kezdtem spórolni rá XD XD.
Még mindig azon agyalok, hogy mi az a sós sörperec, ezért én tuti ki fogom próbálni! Abban azért reménykedem, hogy nem lesznek megint hangoskodó öregnénik fényképezőgéppel és vízipipával... ::box::
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Ha még véletlenül valaki nem tudná:
Jövőhét kedden (február 8.) újra vetítés. (már csak a teremengedély kell)
:D :D :D
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Mangaman írta:Ha még véletlenül valaki nem tudná:
Jövőhét kedden (február 8.) újra vetítés. (már csak a teremengedély kell)
:D :D :D
Köszikösziii!!! ::hehe:: Tegnap volt egyébként? Most pénteken, ha lesz tali, én tuti nem megyek, mint múlt héten. Esetleg máskor jó valakinek? Luluko? Surci?
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Most pénteken sajna nem érek rá, mert Pesten leszek, jelentkeznem kell az új felvételire, de jövő héten lehetne megint, én mennék. ^^ Legközelebbre hozzátok már el a DBZ kártyagyűjteményeteket! ^^ meg mangát! (Nekem egy sincs... T_T)
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta:Most pénteken sajna nem érek rá, mert Pesten leszek, jelentkeznem kell az új felvételire, de jövő héten lehetne megint, én mennék. ^^ Legközelebbre hozzátok már el a DBZ kártyagyűjteményeteket! ^^ meg mangát! (Nekem egy sincs... T_T)
Oké, akkor jövő héten! DBZ kártyagyűjtemény?? Ajjajj... akkor annak kerítenem kell egy nagy táskát... azt aztán órákig elnézegetheted! ::smug:: Mangákat pedig nem hozom, csak egyet egyszerre - jóból is megárt a sok! ::jsmile::
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Én csak jövő héten fogom tudni, h jó lesz-e az a péntek, mert lehet mennem kell apumhoz -.- Még nem tudom...
Szveti: jó hír!^^ Lesz Mimi wo Sumaseba vetítésen, csak véletlenül lemaradt a körlevéles listáról^^
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta:Szveti: jó hír!^^ Lesz Mimi wo Sumaseba vetítésen, csak véletlenül lemaradt a körlevéles listáról^^
Hurrá!! Nagyon kíváncsi vagyok rá! És kedden mi lesz? Csak hogy rákészülhessek lelkileg : ) Én viszont még mindig azon elmélkedek, hogy az Evangelion mit keres a listán... Nehogymár leadják a sorozatot, az kissé hosszú lenne... Az End of Evát meg nem mindenki értené, előzmények hiánya miatt. Talán a Death & Rebirth? ... Hát azt is kétlem, mert az szintén egy összevisszaság, ráadásul se eleje, se vége.
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

A listán az Animatrix az első. Lehet, hogy az lesz (még csak ötször láttam :cool: )
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Mangaman: A listán nem sorrendben vannak a cuccok... Szóval én spec remélem, h nem az animatrix lesz jövő héten, mert én nem szeretem és jövő héten pont el tudnék menni^^""" Egyébként kíváncsi vagyok milyen lesz a felújított honlapjuk.. Jó lenne ha azt megcsinálnák, meg nem csak találgatni kellene, h mikor mit adnak (mint most), meg fórum sötöbö....

Szveti: Hmm... nem tom, sokan nyavalyogtak érte biztosan... végülis 4 alkalommal le lehet adni a sorozatot is, vagy valami... Bár sztem nem lesz rá idő ebben a félévben, ki tudja ^^"

Egyébként előreláthatólag nem leszek jövő héten, mert apám nagyon el akar vinni magukhoz ^^" Legalább Miskolcon meetelek egyet másnap. Szóval ti érezzétek majd jól magatokat^_^!
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta:Szveti: Hmm... nem tom, sokan nyavalyogtak érte biztosan... végülis 4 alkalommal le lehet adni a sorozatot is, vagy valami... Bár sztem nem lesz rá idő ebben a félévben, ki tudja ^^"

Egyébként előreláthatólag nem leszek jövő héten, mert apám nagyon el akar vinni magukhoz ^^" Legalább Miskolcon meetelek egyet másnap. Szóval ti érezzétek majd jól magatokat^_^!
Hülye vagyok, hogy nem akarom, hogy leadják? : P
Nem leszel?? : (( És Sis?
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Valószínűleg nem, Sisit nem tudom még, majd megkérdezem.. De szerintem ő ott lesz^_^ Én meg majd legközelebb, ez van^^;;
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Na, Mukka küldött levelet...
Azért nem volt kedden vetítés, mert technikai problémák akadtak. Megoldás folyamatban, jön az E-mail, ha lesz filmklub...
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Mangaman írta:Na, Mukka küldött levelet...
Azért nem volt kedden vetítés, mert technikai problémák akadtak. Megoldás folyamatban, jön az E-mail, ha lesz filmklub...
Akkor nem is lesz 15-én, kedden? ::argh::
Pénteken ráér valaki meet-re? Legutóbb csak Sis meg én voltunk, pedig még mangát is hoztam, ahogy Surci kérte. Én nem tuti, hogy ráérek, mert lehetséges, hogy Miskolcra megyek irodalomversenyre... bár ez elég valószínűtlen, tekintve felkészültségem. ::reliev::
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Akkor nem is lesz 15-én, kedden?
Nem tudom, hogy lesz-e, de megkérdezem, és ha választ kapok, írom ide...

-----

::D:
Holnap, 121-es terem, 19:00 :arrow: Appleseed (2004)
Ma kaptam az e-mailt...
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Én nem megyek szerintem...
Egyébként Szvetivel úgy határoztunk, hogy most pénteken akár jönnek Surciék vagy mások, akár nem, mi meetelni fogunk a szokásos helyen^^ (máris nekiálltam spórolni, hogy legyen pénzem teára, szendvicsre meg perecre^^;; )
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Gomen, gomen a múlt péntekért, de sajnos komolyan nem értem rá. Ha valaki ismeri a "Felsőoktatási jelentkezési lapok: B-lap" problémát, az meg fog érteni. Aki meg nem ismeri, majd meg fogja ismerni, és akkor azt kívánná, bárcsak ne ismerné... ::jcrazy:: Minden egyes lap egy-egy külön agyvérzés... Pénteken igyekszem eljutni, hozzatok Dragon Ballos kártyát (csak a szebbeket!) ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta:Gomen, gomen a múlt péntekért, de sajnos komolyan nem értem rá. Ha valaki ismeri a "Felsőoktatási jelentkezési lapok: B-lap" problémát, az meg fog érteni. Aki meg nem ismeri, majd meg fogja ismerni, és akkor azt kívánná, bárcsak ne ismerné... ::jcrazy:: Minden egyes lap egy-egy külön agyvérzés... Pénteken igyekszem eljutni, hozzatok Dragon Ballos kártyát (csak a szebbeket!) ^^
Persze, oké, semmi baj, elvoltunk Sissel múltkor : ) Akkor msot pénteken (Avagy holnap) fél 5, Sahani teázó, hozok NGE mangát, DB kártyát (csak a szebbeket ::jsmile:: ), ééééés elhozom nektek a legújabb mangámat, a Bishounent (lehet tippelni, hogy mi a műfaja), igaz, még nincs kész, de ami kész van belőle, azt elhozom, igaz, hogy nem kértétek, de jót tesz az üzletemnek az ingyenreklám ::smug::
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Szveti: Hozz Tolna Babylon-t is és azt is terjeszd^^ Mondjuk a Bishounen se semmi XD
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta:Szveti: Hozz Tolna Babylon-t is és azt is terjeszd^^ Mondjuk a Bishounen se semmi XD
Neem, annyira nem akarom lefárasztani őket : ) Azt majd legközelebb :P A Bishounen különben is "teljesen komoly" ( ::japhaha:: ), Japán kiadásra szánom, míg a Tolna Babylont nem adhatom ki a CLAMP jogai miatt ::bawl::
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Úgy néz ki most pénteken Szveti és Sis meetelni fognak szokásos helyen szokásos időben. Szóval ha bárki egri/Eger környéki ráér, menjen el, és érezze jól magát^_^
(Én Miskolcon leszek és szombaton fogok meetelni más társaságban, hihihi ^__^)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Francba, ezt csak most látom... 19:00-kor... ::argh::
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Lezárt