Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható

Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Google Chrome
5
31%
Mozilla Firefox
6
38%
Internet Explorer ( :3 )
0
0 szavazat
Opera
4
25%
Safari
0
0 szavazat
Transmute
0
0 szavazat
Pixlr Grabber
0
0 szavazat
RockMelt
1
6%
Cooliris
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 16

Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Én eddig a firefoxot favorizáltam ,de utóbbi időkben kezdett furcsa+idegesítő dolgokat művelni ezért kipróbáltam a Goole csodaböngészőjét és bevált.
1 éve semmi gond vele.
::jeye::

Ti mit használtok?
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

FF. Szeretek mindent testreszabni, és szeretem ha minden tökéletesen illeszkedik az asztali témámhoz, erre a rókánál jobb nincs.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Rókám van nekem is, és eddig még semmi problémám nem volt vele, úgyhogy valószínűleg marad is egy ideig. ^^
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Google Chrome-mal erősítek én is nekem a sebesség a fontos a ha mütyürökre vágyom azért van egy róka a zsebben de olyan 9 az 1 hez a használati arány
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Évek óta FF.
Aztán két-három hete frissítettem 3.akárhányról az 5-ös verzióra, azóta nálam gyakorlatilag használhatatlan. Gondolkodtam downgrade-en is, de inkább lekaptam kipróbálásra a Chrome-ot, azóta visszatért a lelki békém. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

anubys írta:Évek óta FF.
Aztán két-három hete frissítettem 3.akárhányról az 5-ös verzióra, azóta nálam gyakorlatilag használhatatlan. Gondolkodtam downgrade-en is, de inkább lekaptam kipróbálásra a Chrome-ot, azóta visszatért a lelki békém. :)
csak kiváncsiság szintjén: mit jelent az, hogy használhatatlan?
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem 5.0-ás verzióm van, és semmi problémám sincs vele. Mondjuk egy korábbi frissítésnél már velem is játszott hasonlót, akkor a program újrarakása megoldotta a gondot.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Chrome, bár ez sem tökéletes, de még mindig sokkal jobb, mint az Explorer és a Firefox. Mást még nem igazán próbáltam.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Mozilla évek óta. De ez az utsó verzió néha nem kóser és ha 12nél több tabbal zárom be majd nyitom meg vagy fél percig not responding amíg loadol...

szóval felraktam egy chromeot is a gyors böngészés végett, de maradok a mozillánál várom az új verziót hátha annak nem lesz baja, ez azért praktikusabb felület nekem és énis szeretem ha szép. ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Cruel Angel írta:
anubys írta:Évek óta FF.
Aztán két-három hete frissítettem 3.akárhányról az 5-ös verzióra, azóta nálam gyakorlatilag használhatatlan. Gondolkodtam downgrade-en is, de inkább lekaptam kipróbálásra a Chrome-ot, azóta visszatért a lelki békém. :)
csak kiváncsiság szintjén: mit jelent az, hogy használhatatlan?
Lehet, hogy csak a frissítésbe csúszott valami hiba, de használhatatlanul lassú. Bármilyen utasítást kap, azt a korábbi sebességnek cirka a huszadával hajtja végre.
Mariko írta:Nekem 5.0-ás verzióm van, és semmi problémám sincs vele. Mondjuk egy korábbi frissítésnél már velem is játszott hasonlót, akkor a program újrarakása megoldotta a gondot.
Gondolkoztam rajta, de ha már így adódott, inkább kipróbáltam a gugli böngészőjét. Van, amiben szerintem a FF simán jobb, de attól most besokalltam egy időre. Majd lehet, hogy egy pár hónap múlva visszatérek rá.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Egyértelműen Chrome, gyors, egyszerű, lényegre törő. Rókát sose szerettem.
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Péter írta:Egyértelműen Chrome, gyors, egyszerű, lényegre törő. Rókát sose szerettem.
Lassan meg kéne néznem újra. A rókával nekem bajom nem volt sose, de most nagyon elcseszték benne a cache-t :roll:

szerk. közben megnéztem: a cache semmivel nem jobb benne, de semmi egyébben se találtam jobbnak vagy rosszabbnak, mint a rókát ::jeye::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alvaro 2011.08.13. 19:16-kor.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mostanra már egészen megbarátkoztam a Chrome-mal, viszont nagy gondom, hogy időnként fogja magát és mindenféle előzetes ok nélkül hazavágja a fontokat.
Példa
Másik gondom, hogy szintén ha gondol egyet, akkor videóknál csak a hangot jeleníti meg, kép helyett csak feketeséget mutat. Sima restart mindkettőt megoldja egy időre, de akkor is zavaró.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Google Chrome, Mozilla Firefox és a jó öreg Explorer még mindig beválik. Nekem ezek a legjobbak.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: scineram »

anubys írta: Példa
Irodában ilyet még nem láttam tőle. Nem valami extra csinálja ezt?
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Több topicra is ide válaszolok:
Ayla írta:heheee :D

Én évek óta nem találkoztam adokkal, mert van olyan Mozillára hogy Ad-blocker. Lelehet tölteni mint Add-on, a mozzillás add-onos oldalról. Én akárhányszor telepítem újra a cuccost mindig ezzel kezdem és google segít ;)
Az Operában mindig is (,vagy legalább nagyon korántól) volt beépített tartalom blokkoló, csak nem volt user friendly az elérése. A bővítése is hasonló módon.
De most már itt is vannak ki terjesztések. De előtte is ezt használtam.

Egérmozdulatok és a felugró ablakok (és tabok) abszolút blokkolása nélkül meg se tudnék lenni.
scineram írta:
Sárkánybaby írta:Ezért használ SB opera kiterjesztést az ilyesmire.
Neked melyek vannak fenn? Én még semmit nem tettem fel Operához, ez meg egy adblocker jó lenne.
Nálam ezek vannak: (fontossági sorrendben, tetejénlévőket, néha akkor is leszedem, ha valahol idéglenesen kerülök egy gép elé. :))

NoAds, nem csak reklámokat blokkol, hanem kijelölhető tetszőleges elem az oldalon. Így pár idegesítő dolog is eltüntethető, mint pl. rikító dizájn elemek.
open-in-background-with-long-press, touch padot használva nélkülözhetetlen, főleg, ha teljesen le vannak tiltva felugró ablakok. :D
Image Autosizer, mióta beépítetten átméterezi a képeket az opera, és nem irányítok a ctr+görgő commbóval, ez is kell. (Nagyító ikon kikapcsolva, ablak szélesség és teljes méret közötti váltogatásra állítva.)
My Manga List Updater, saját fejlesztés.
Youtube automatikus újrajátszás, teljesen pehely súlyú, nincsen telepakolva minden hülyeséggel, amik tovább növelik az amúgy is erőforrás igényes videólejátszás munkáját.
Simple Rest Client, jól jön hackeléshez. :P

A mordályos nyul írta:Á, az a baj, hogy Operára nincs Rikaichan, szóval emiatt úgysem váltanék rá. :( Rókára nincs véletlenül ilyen? (Nem is néztem, meg nem is tudom, hol lehetne)
Elvileg lehet konvertálni addonokat, a böngészők között. Az opera kiterjesztések is annyiból állnak, hogy pár html és java script oldal egy zipbe csomagolva és átnevezve oex-re. De ez visszafele is működik ki lehet csomagolni a tartalmát felhasználva a többi böngészőbe bele rakni a dolgot, már nem probléma.
Nem azt mondom, hogy te csináld meg, de szerintem már valaki megcsinálta, csak gondolom, az így meghackelt dolgok nem kerülnek fel hivatalos oldalakra. Tovább kell őket keresni. :D
A mordályos nyul írta:Nekem meg ez XD
http://hotcake.deviantart.com/art/Once- ... -195950860
Igazából ezt nem értem, az operában nekem privát fülekből, ami gondolom erőforrás igényesebbek, nem egyszer volt már nyitva 100 közeli egy ablakban, és mögötte ment még pár dolog más ablakokban. Ráadásul privátfüleken az ember olyan oldalakat néz, ahol rossz minőségű a tartalom blokkoló által se blokkolt flash playerekből van oldalanként egy tucat. És mégse rezzen.
A sebességet, meg soha nem értettem. Én defaultból úgy böngésztem a kezdetek óta, amit Google is csak nem rég talált föl. Hogy már rákattintás előtt elkezd betölteni valamit. Open in backgrund-al megnyitom, ami érdekesnek tűnik, és mire az olvasásig jutok, már minden betöltődött a háttérben.
XD


Ami viszont vicces, hogy az Opera mobilet pont azért nem használom, mint egyébként a nem opera böngészőket.
Amit mmobilon használok, Dolphin-ban van mozdulat parancsok, mint az asztali operában a egérmozdulatok, és a hangerő gombokkal lehet füleket váltani, mint az asztali operában a jobb klikk görgő.
az élet iróniáin mindig jót lehet mosolyogni. :)


ps.: A bögésző kérdés nem kényes téma nálam...
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Igazából csak annyi kellett, hogy ne legyek már ilyen dinnye, és keressek rá egyre. XD (Mert magamtól eszembe sem jutott volna, lol) Felraktam az első szembejövő AdBlocker-t, bár azóta nem tettem be a YT lejátszási listáimat végtelenre, szóval még majd tesztelem. :)
Avatar
Doctor
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.05.29. 11:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Doctor »

Sok böngészőt használtam. Egy ideig IEt is. Aztán Firefoxot, majd Chromot. Eddig a Chrome volt a legjobb. mivel a Rockmelt egy Chromból kiépített böngésző beépített FB-s cuccokal, most azt használom, meg vagyok vele elégedve :D

Decemberre tervezek egy WP8-as telefon vásárlását. azon valszeg IE lesz, szóval még változhat a helyzet.
Avatar
snowcat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.08.14. 20:22
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: snowcat »

2006-2009-ig a Firefoxot használtam. 2010-től az Operát. Nekem az opera jobban bevált, alkalom adtán azért előkerül még a jó öreg róka is. ::hehe::
Légy önmagad. Jobb egy fura figurának lenni mint egy olyasvalakinek aki nem te vagy."- Reita-
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

snowcat írta:2006-2009-ig a Firefoxot használtam. 2010-től az Operát. Nekem az opera jobban bevált, alkalom adtán azért előkerül még a jó öreg róka is. ::hehe::
Vicces én 2006- most péntekig Operát használtam, de az utolsó frissítés óta, ha megnyitok új lapokat megakadt, és elég intenzíven nyitogatok új lapokat. Próbáltam tiszta új telepítéssel, próbáltam az Opera Nextet, az előzetes verziót, abban is megvolt. És mivel mostanában volt néhány elég kellemetlen hasonló incidens. Úgy döntöttem 6 év után vissza térek a Firefoxhoz.

A hétvégém ráment, hogy kiegészítőkkel, és beállítások ablakból el nem érhető opciók állítgatásával, és a saját MyMangaList bővítményem portolásával (és upgrade-elésével) megteremtsem az egy egyben hasonló felhasználói élményt, de megérte, mert most látva a Firefox belsejét is, itt sokkal több lehetőség van, az élmény tovább fokozására.

Szóval viszlát Opera, sokat megértünk együtt, de zárt kód már nem járja. ;_;
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Azt nem értem, miért Rókához tértél vissza. Chromehoz képest mind szar bloatware.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

scineram írta:Azt nem értem, miért Rókához tértél vissza. Chromehoz képest mind szar bloatware.
Amíg nem tudom, hogy lehet címsort varázsolni a Chromenak, addig ez esélytelen. (Ott van a WinAmp a címsorban.)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Általad eddig használt legjobb böngésző ?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Firefoxot használok. Valamikor még réges-régen Explorert használtam... De az nem jó.
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Válasz küldése