Anime Zene

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Arysa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.05. 19:11
Tartózkodási hely: /pill. otthon

Hozzászólás Szerző: Arysa »

scineram írta:
Kissé LOL. Első ránézésre eléggé FF Shrine - Galbadia Hotel.:dirr:
Akkor inkább máskor ne is szóljak?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

De. Nem bármi rosszallás miatt mondtam, csak én röhögtem rajta. Nem rajtad.
Kép
Avatar
Arysa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.05. 19:11
Tartózkodási hely: /pill. otthon

Hozzászólás Szerző: Arysa »

Ja, oksza. Én sem rosszallásként szántam. :D
Kissé ki vagyok miatta, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik melyik és hol keressem, de azért végül mindig megtalálom amit keresek. ::jwin::
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nagyon nagyon nagyon r'kattantam a Naruto-zenékre!(pedig narutot lassan 3 hete nem láttam)
Megj.:most azt fogom folytatni :-P
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

mostani kedvencek: Origa: Rise + összes GiTS és egyéb zene tőle, Gundam Seed Destiny : openingek, endingek, töltelékzenék: a Fields of hope valami gyönyörű *____*, aztán most gyüjtögetem a Do as infinity összes műveit- nagyon tetszik a zenéjük, az egész hangzásvilág ^^- Inuyasha endingek adottak, + Zoids Genesis: Yotaka no yume, Vampire hunter D: Tooku made (és meglátjuk mi van azon a 6 albumon amit most töltök ^^)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Do as Infinity rulez. *__* (kár, hogy megszűntek :() Honnan töltöd az albumokat? :)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi szépen. ^^
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

szívesen :D jó sok van- meg is lepődtem amikor megtaláltam- voltaképpen csak egy számot kerestem ^^ erre holnapra talán lent is lesz a 6 album és jöhet a következő blokk
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Mondjuk komplett OST-k nincsenek itt, de OP, ED és jónéhány szám megtalálható itt szinte minden animéből. 2 év alatt nem volt olyan amit le akartam szedni és ne lett volna fent. http://gendou.com/
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

hajjaj, a gendou zseniális oldal, én heti rendszerességgel látogatom. mondjuk spec inuyasha zenék nincsenek- ami elég meglepő mivel sokkal kevésbé ismert animék zenéi is fent vannak
külön előnye viszont a közvetlen letöltés :)
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Az Utena zenéje valami fenomenális!! Bár nem éppen hétköznapi és animében még csak hasonlót sem hallottam, ha valaki nyitott a stílusra, nagyon meg lehet szeretni, én a nap 24 órájában azt hallgatom. ::hehe::
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

miyume írta:hajjaj, a gendou zseniális oldal, én heti rendszerességgel látogatom. mondjuk spec inuyasha zenék nincsenek- ami elég meglepő mivel sokkal kevésbé ismert animék zenéi is fent vannak
Gendou írta:Kenshin, Inu Yasha, Pokemon, and several other anime titles are NOT featured on gendou.com due to copyright issue.
Itt nem annyira az ismertség, inkább a kopirájt a meghatározó :dirr:

Ha már úgyis itt vagyok... napok óta keresem a Pale Cocoonban elhangzó "Hito no Hibiki" című számot, de sehol sem találom (nem, gendoun sincs). Tudna valaki segíteni? :knife:
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Shisou írta:
Gendou írta:Kenshin, Inu Yasha, Pokemon, and several other anime titles are NOT featured on gendou.com due to copyright issue.
Itt nem annyira az ismertség, inkább a kopirájt a meghatározó :dirr:
na ezt jól elbújtatták valahova- mondjuk az is igaz hogy a gendou-n egyedül a zenék letöltésével foglalkozom, az ilyeneket sosem veszem észre :^_^:

amit mostanság orrvérzésig hallgatok: Fushigi Yuugi/ Chichiri- Mizu-Kagami
::daisuki:: (ki gondolná hogy Sagara úr így tud énekelni? XD)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Shisou írta:Ha már úgyis itt vagyok... napok óta keresem a Pale Cocoonban elhangzó "Hito no Hibiki" című számot, de sehol sem találom (nem, gendoun sincs). Tudna valaki segíteni? :knife:
Sendspace link, de hiányos információim szerint nem adták ki a dalt. (Az infó innen van).
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

miyume írta:hajjaj, a gendou zseniális oldal
Egyetértek. Ott van kedvenc oldalaim között és amilyen gyakran tehetem felnézek oda. Szinte minden fennt van, amit meg akarok szerezni, bár mostanában nincs vele szerencsém. Kerestem Fushigi Yugit, de nem találtam, bár lehet hogy szimplán én siklotta el felette. És ez sajnos nem az első volt amit a napokban le akartam onnan szedni, de egyébkéni imádom az oldalt, valóban zseniális.
Amiknek a zenéit soha nem tudom megunni: Ghost in the Shell, Utena, Gravitation, Full Metal Alchemist, Bronze- Zetsuai, Trigun. Egyelőre ennyi jutott csak eszembe.
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

ÉNekem Most a Bleach zenéio tetszenek nagyon. 2 Ost-t meg is szereztem belőle. De abban az opening- és az ENding is csak Tv version.
Ha már itt tartunk nem tud nekem valaki címet adni ahonnan, levadászhatom magamnak?
Amúgy nagyon jó zenéi vannak. Az intrumentálisak, is remekek. ::jthrill:: ::japsmil::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nekem most a Code Geass zenéi és az xxxHolic zenéi tetszenek nagyon. De amúgy a Uta-kata endingjét, az AIR opening zenéjét is imádom ::neko:: ::neko::
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Én mostanában a Cardcaptor Sakura-ból hallgatok egy nagyon szép zongorajátékot, de sajnos a címét nem tudom, így megszerezni sincs sok esélyem... (az, aki feltöltötte a dalt, nem az eredeti címet adta meg)
Aki esetleg ismeri a soundtracket és regisztrálva van a zenés oldalon, meg tudná mondani, mi a címe? Nagyon nagy segítség lenne!

http://minarakastanmusiikki.imeem.com/m ... ura_piano/
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

másfél hét után rájöttem, hogy amit csengőhanganak használok az tulajdonképpen FFVII OST XD

imádom :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nem tudnátok nekem segíteni?
Karaoke-hoz keresek olyan duetteket amikben fiú-lány páros énekel.
Chobits és Tsubasa RC már kilőve :wink:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: miyume »

feltétele hogy az animében is elhangozzon? mert ha nem : pl bleach: memories in the rain -IchiRuki duett
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Shin: http://www.youtube.com/watch?v=Z8aLdmQbWms Bár nem tudom, ez mennyire felel meg az ízlésednek.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Napokban hallgatam meg a Paprika OST jét és nagyon tetszik a zenéje főleg az openingje tetszik belőle a legjobban. Amelett, hogy film is nagyon jó a zenéje is hangulatos.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Re: Anime Zene

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Berserk OST és FMA OST+Song Files...mivel mindkettőt nemrég fejeztem be.
Nos az elsőnek lenyűgöző zenéje, és remekül passzolt a másik mangájához miközben olvastam. :wink: Nem sok számot tartalmaz (12), viszont egy kivétevel az összeset megszerettem, ami ritkaság.
A másodiknak viszont nem vagyok elhalva a zenéjétől, főleg ami a háttérzenéket illeti. Egyedül a "Dante"-t emelném ki, ami az animében is nagyon megfogott, valamint annak instrumentálisabb változatát a "Butou"-t. A Song File-ok már sokkal jobbak, Paku Rominak és Ohkawa Torunak igen kellemes az énekhangja.
Válasz küldése