"Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.

Mióta ismered és nézed az anime-okat?

kb 1 éve
54
25%
kb 2 éve
31
15%
kb 3 éve
16
8%
több mint 3 éve
111
52%
 
Szavazatok száma: 212

Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

: )) akkor ide is beirom :P HISOKA ::daisuki:: nem kezdek el áradozni, mert akkor nagyon hosszu post lesz :P inkább nézzétek meg az animét :D (hunter x hunter)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Asha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.04.07. 13:57
Tartózkodási hely: Üllő

Hozzászólás Szerző: Asha »

"Szerelmem": Sabaku no Gaara(Naruto).^^ De ami azt illeti még mindig imádom. :D
"A hattyú gyönyörű és foltatlan, és édesen dalol, mikor meghal."
Avatar
Bomber
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:55
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Bomber »

Kotori Shirakawa a Da Capo-bol.. Mondjuk ez már elmúlt sztem... :)
There are no coincidences in this world, only illusion of 'em...
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Edo legszebb leánya, Edo Genbatsu.
Az sem érdekel, ha buzi vagyok.
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Takumi a NANA-ból. a hosszuhaju bishik a gyengém :P ::jeye::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Tifa_eternal
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.04.21. 07:33
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Tifa_eternal »

Hmm... Hát nekem az első igazi anime-szerelem Inuyasha volt. (és szerintem nem gáz) :)

Most teccik:
L a Death Note-ból
Sasuke a Naruto-ból
Cloud a Final Fantasy AC-ből
::daisuki::
Imádom az összeset!


P.S: Tifa is "szerelem volt első látásra", csak máshogy. :wink:
Kép
Avatar
Szilva
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.02. 14:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szilva »

Allen Walker... Folyamatosan fanartokat csinálok róla x) Szeretem :3 Ezzel nem hivatalosan liliomtipró lettem U_U De nem bánom ::daisuki::
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Miért lennél? Úgy tudom, már van 15 éves.
Kép
Avatar
Szilva
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.05.02. 14:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szilva »

20 éves fejjel ennek ellenére anak érzem magam :P
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yoko a Tengen Toppa Gurran Lagann-ból. *___* Hát lehet őt nem szeretni? ::daisuki:: (Mielőtt megkérdezné valaki: Nem, nem csak a mellei miatt. :-P )
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A Zombie Loan-bol Soutetsu <3..ugy is nez ki mint Renji, es meg a seiyuu-ja is ugyanaz :dirr:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

::daisuki:: Andure... (Versailles no Bara) Lehet Lady Oscarba is bele tudnék szeretni, mégha nő is :o_O:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Neerson »

Kanae (a szörföslány) Byousoku 5 Centimeter -ből, ha 13 lennék, nagyon sokszor "újranézném a gondolatait, érzéseit"(így is sikerült párszor:) )
s Miyazaki Nausicaa-ja

Egyébként most végigolvasgattam a topicok:
NGE női karakterei valamennyire mindenkit felzaklattak szerintem, mind szinte valamilyen megmentőre vagy megmentésre várnak az animében, s ez a meghívó a táncra :)

S nagyon hiányolom a sok Vash posztot, én azt hittem több lesz, s gondolom azért van kevesebb, amiért én nem is írnám fel nausicaa-t, mert megközelíthetetlenek(vki írta is), mert a fontos problémák járnak egyfolytában a fejükben, legalábbis is így vannak ábrázolva, s az ember "nem tudja hova férne", s az pedig fontos lenne

ööö...inkább megyek aludni:)
Avatar
.Asami.
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.08.31. 14:58
Nem:
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: .Asami. »

Huuu nekem annyi szerelmem volt....azt hiszem kezdődött a SM-ban, ahol a létező összes gonosz pasas tetszett. Pedig kicsi lányka voltam :-P De aki egyből megfogott, az Leon volt a Kaleido Starból. Szerintem mai napig ő maradt a favorit :cool:
Dance is a delicate balance between perfection and beauty.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: zebra »

A legelső L volt a Death Note-ból, de már kezdek kiszeretni belőle - szép lassan. :) A NGE-ból nagyon bejött Kaworu, de azt nem nevezném annyira szerelemnek azért... Bírtam még Tortov Roddle-t is, ha már itt tartunk. :drop: A nagy szerelem pedig Natsume a Natsume Yuujinchou-ból és Medicine Seller a Mononoke-ből.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Igen-igen, a Gyógyszerárus imádni való! :D De én L-ből nem bírok kiszeretni.
Kép
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Szerelem első látásra:
Pricilla a Gun X Sword-böl, volt az elsö meg még mindég No.1 maradt!

De késöbb érkeztek még:
Sanae Furukawa Clannad!

Nodoka Haramura Saki!

Mamimi Samejima FLCL!

Tokine Yukimura Kekkaishi!

Yurine Karas!

Ryofu Housen Ikkitousen!

etc...
The world is my country, science is my religion.

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mostanában (vagyis az elmúlt fél évben XD) két olyan karakterrel "találkoztam", akiknél speciel pont nem az "első látásra" elv érvényesült, hanem a sorozat előrehaladtával "szerettem beléjük", de remélem, azért lehet róluk írni. :) (TLR-ből még kiszedem azt a kevés spoilert, de Bakénél sajnos a fél oldalt ki kéne fehérítenem, szóval aki még nem látta, és nem akar spoilert erről a kariról, inkább ugorja át azt a részt.)

Sairenji Haruna a To Love Ru-ból. Eleinte nehéz dolgom volt, mivel az egész "stábot" annyira bírtam, hogy nem volt kifejezett szerelmem a sorozatból. (Amúgy üdítően hatott, hogy a legtöbb esettel ellentétben itt végre én is komolyan gondolkodóba estem, hogy a főhős helyében kit is választanék, és nem sikerült 5 perc alatt döntenem. XD) Haruna kezdetben nem tűnik ki a többiek közül, tipikusan "az a lány, akibe a főhős bele van zúgva, de nem meri neki elmondani", emellett kissé hasonlított a yamato nadeshiko karaktertípusra, akik nem szoktak túl szimpik lenni. Szerencsére elég hamar ő is fejlődésnek indult, első körben kiderült róla, hogy nem is olyan visszafogott (a szellemekre beinduló "védelmi reakciója", amit a MAL-on is írnak nála, nagyon kész... XD), aztán ahogy "oldódott" a többiekkel, az is kiderült, hogy kellően dork (ez az én szememben hatalmas pozitívum bármilyen karakternél XD), a "lakatlan szigetes" chapterekben ő volt az egyetlen, aki rászólt a bepánikolt társaságra, hogy ne adják fel, túl fogják élni, és lássanak munkához, sőt volt annyi vér a pucájában, hogy a legnagyobb ellenfelének bevallja, hogy ő is szereti a srácot, akivel egyébként egyszersmind barátnők is. Aztán ugye a manga vége felé ő szívta meg a legjobban, hiszen a mangaka szemét felesége először különféle jogi okokra hivatkozva jelentősen korlátozni kezdte, hogy Harunát sokat használják a sztoriban, másrészt a főbb "riválisok" közül ő lett az egyetlen, akinek a srác egyszer sem tudott szerelmet vallani, pedig többször is megpróbálta. :( Ja, és mindemellett írtó cuki. :D Szóval a kezdetben semleges karakterből sikerült egy nagyon szerethetőt összehozni a készítőknek. :) (És végre egy olyan karakter, akivel ha cikis helyzetbe kerül a srác, nem úgy reagálja le, hogy ráborítja az asztalt, és ordibál, hogy "perverz!", hanem képes fel is mérni a helyzetet, és ugyan kapott a srác pár pofont tőle is, de volt egy csomó olyan jelenet, hogy "tudom, hogy nem a te hibád", vagy esetleg csak elnézte, és többet nem beszéltek a kínos helyzetről. Reális reakciók egy fanservice/hárem cuccban? O_O Nem rossz. :D Mondjuk a TLR amúgy is 10/10 nálam a maga műfaján belül.)

Másik ilyen szereplő a Bakemonogataris Hanekawa Tsubasa, akit gondolom már csak az óriási Bake-hype miatt sem kell bemutatnom, de azért mesélnék róla is egy kicsit. XD A képek alapján már előnnyel indult nálam, mivel nekomimi, ezért sejthető volt, hogy valszeg őt fogom bírni, de azért 1-1 fétis még általában kevés ahhoz, hogy a karaktert is megkedveljem. Igazából egészen a sorozat végéig, amikor az ő története kerül terítékre, nem sokat tudunk meg róla, és túl nagy szerepe sincs. Ha mákja van, akkor kapott a szokásos 25 percből ötöt, hogy pár tanáccsal kisegítse Araragit, ha meg peche volt, akkor részekre mellőzték, de olyan szinten, hogy még csak szóba sem került. (Mármint az animében...khm...) Aztán az utolsó 3 epizódban szerencsére bekövetkezik a "Páli fordulat", nem csak a Bakeneko jön elő belőle (aki szintén egy nagy bónusz a szememben, és talán az egyik kedvenc szereplőm volt Oshino, és Hanekawa mellett, de róla is írok még XD), de végre ki is derül minden, és nem is az lepett meg, hogy szerelmes a srácba (várható volt), hanem, hogy kb. minden ahhoz kapcsolódott: Senjou iránti féltékenysége hívta elő ismét a macskát, és a világkörüli útját is azért tervezte, hogy elfelejthesse addig a szerelmi bánatát. Ez azért így kissé ütött. És igen, úgy érzem, hogy jobban szerette Araragit, és több dolgot tett érte, mint Senjou (Mariko is mondta, hogy megérdemelte volna a végén, hogy Ara őt válassza, és ő nem vádolható fanboysággal XD), arról már nem is beszélve, hogy ha valaki még a Kizut is olvassa, azon fog nézni, hogy miért nem vele jött össze. Az a biciklis jelenet meg, amikor mennek Oshinóhoz, és Hanekawa átöleli... *___* Több érzelem volt abban a fél percben, mint a fanboyok által agyonfanolt "Senjou és Araragi egy bicajon" bármelyik jelenetében. Az egyetlen "bajom", hogy eleinte még túl komolynak és unalmasnak tűnt Hanekawa karaktere, na de ezt a végére pótolták. :D Nise-ben ráadásul a szemüvegét kontanlencsére cseréli, úgyhogy nem csak személyiségben, de szépségben sem marad Senjou adósa. XD A Bakenekót pedig szintén imádom, hiába volt gonosznak beállítva, egyértelműen látszik, hogy végig csak Hanekawának akart segíteni, amit Araragival a legvégén csinál, az is inkább egy nagyon erős teszt, amivel fel akarja mérni, hogy vajon tényleg kitart-e Senjou mellett. (Nem véletlenül hívta Araragit olyan helyre, ahol látszódik az árnyéka, nem beszélve arról, hogy kb. mind a kétszer gyanús, hogy hagyta magát elfogatni, mivel ha akarná, kinyírhatná mindőjüket egy perc alatt. XD) És itt legalább tudták, hogy nekomimi nem attól leszel, hogy füleid vannak, hanem, hogy teljesen macskásan is viselkedsz, ami nála nagyon szépen be lett mutatva. XD (Nem úgy, mint pl. a most futó Asobi ni iku yo!-ban, ami talán az egyik "legszebb" negatív példa, hogyan lehet egy jó lehetőséget elmulasztani...)
Szóval a végére azért eléggé eltalálták, de persze valószínű, hogy a regények elolvasása után még sokkal jobban fogom bírni (btw, light novelben most jön ki a Golden Week-es sztori Nekomonogatari címen, és már beigazolódott, hogy készül a Kizu anime), arról nem is beszélve, hogy míg a TLR-ben nehéz volt a választás, itt ennél könnyebb nem is lehetett volna. XD Rajta kívül volt három loli, egy tűzőgépes őrült, meg egy annyira fiús lány, hogy hiába bírom, hamarabb tudom elképzelni mondjuk férfi barátként, mint love interest-ként. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Háát, ez, hogy "szerelem első látásra" kicsit sok nekem, maradjunk annyiban, hogy elvetemült rajongás, az közelebb áll azért a valósághoz (mmint persze az én valóságomhoz :D).

Mindenesetre részemről:
Isayama Yomi (Ga-Rei: Zero) - Mert az egyik legjobb anime karakter, akivel valaha "találkoztam",
Soifon (Bleach) - Mert imádom azt a folyton morcos pofikáját és a bitchy attitűdjét,
Kallen (Code Geass) - Mert MOOOOEEE!
Saber (Fate Stay) - Mert MÉG NAGYOBB MOOOEEEE!
C.C. (Code Geass) - Őt minden fanboi szereti, nem véletlenül,
Senjougahara (Bakemonogatari) - *macskaköröm*
Akeno (Seto no Hanayome) - Mert Soifonhoz hasonlóan ő is egy imádnivaló bitch. :3

Ők nagyjából a top, ehhez még persze hozzájön(ne) vagy két-tucat újabb lovely anime gurl, de nah, legyen ennyi elég így első körben. xD
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: zebra »

Kaiji (Ultimate Survivor Kaiji)
Medicine Seller (Mononoke)
Ginko (Mushishi)
Adam Blade (Needless) :vigyor:
Fujishiro (Seto no Hanayome)

Régen pedig L volt a favorit a Death Note-ból. ::^_^::
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

L-ből én elég hamar kiszerettem. ^^'

Legfrissebb kedvencek:
Sebastian (Kuroshitsuji) - Mr. Perfect
Eugene de Vorkan (Hanasakeru Seishounen) - Ki tudna ellenállni egy dzsigolónak XD
Jack Vessalius (Pandora Hearts) - Persze, hogy az a pasi jött be a sorozatból, aki már eleve halott. :roll:
Heiwajima Shizuo a.k.a. Shizu-chan (Durarara!) - Az aláírásom magáért beszél, a pasi egy állat! :vigyor:
Matoba Seiji (Natsume Yuujinchou) - A történet első és egyetlen antagonistája. Creepy!
Yaichi (Saraiya Goyou) - Iszonyat karizmatikus és titokzatos! ^^

LOL! Most nézem, hogy a felsorolt hat pasiból négynek Ono Daisuke adja a hangját! XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mariko 2010.08.01. 19:44-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Heiwajima Shizuo a.k.a. Shizu-chan (Durarara!) - Az aláírásom magáért beszél, a pasi egy állat!
JAJ, SHIZUO! :D Ha most csaj lennék, tuti ő lenne a Nr.1 minden szempontból. :3
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:De én L-ből nem bírok kiszeretni.
Mariko írta:L-ből én elég hamar kiszerettem. ^^'
Ezek szerint sikerült. :vigyor: Mondjuk, nem egy sűrűn látogatott topik ez, szóval, van vagy 1,5 év a két post között. ::^_^::
Mariko írta:Yaichi (Saraiya Goyou) - Iszonyat karizmatikus és titokzatos! ^^
Ő tényleg édes fazon. ::^_^::
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

zebra írta:
Mariko írta:De én L-ből nem bírok kiszeretni.
Mariko írta:L-ből én elég hamar kiszerettem. ^^'
Ezek szerint sikerült. :vigyor: Mondjuk, nem egy sűrűn látogatott topik ez, szóval, van vagy 1,5 év a két post között. ::^_^::
Ja, ez tényleg hülyén jött ki. ^^' Pedig általában hűséges szoktam lenni a kedvenceimhez, de ő valahogy feledésbe merült.
Kép
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: "Szerelem első látásra" anime szereplőbe!

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

zebra írta:Kaiji (Ultimate Survivor Kaiji)
:thumb:
zebra írta:Adam Blade (Needless) :vigyor:
Haha, király :)
Nagy állat ^^
Mariko írta:
zebra írta:
Mariko írta:De én L-ből nem bírok kiszeretni.
Mariko írta:L-ből én elég hamar kiszerettem. ^^'
Ezek szerint sikerült. :vigyor: Mondjuk, nem egy sűrűn látogatott topik ez, szóval, van vagy 1,5 év a két post között. ::^_^::
Ja, ez tényleg hülyén jött ki. ^^' Pedig általában hűséges szoktam lenni a kedvenceimhez, de ő valahogy feledésbe merült.
Jó megfigyelés ;)
The world is my country, science is my religion.

Kép
Válasz küldése