Az anime helyzete kishazánkban

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Egy szimpatikus kezdeményezés: http://animeborze.hu
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Yuriko-chan írta:Egy szimpatikus kezdeményezés: http://animeborze.hu
Valóban az, és ráadásul itt van 5 percre! :D
Komolyra fordítva a szót kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle, ugyanis ha jól értem, akkor minden a látogatok ötleteire épülne.Próbaként én is küldtem egyet, majd kiderül mi lesz a reakció.

Azért remélem jól fog elsülni, szóval sok sikert a rendezőknek!

Ú.I.: Kösz az infot Yuriko-chan
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Andro »

Kár, hogy 8 napja vége.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Minek van vége? :weh:
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Május 10. a hír kikerülésének dátuma a honlapon, ott van a fejlécképen, hogy június 16-án lesz a börze...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Andro »

Akkor elnéztem, elnézést. ::japtoun::
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: scineram »

Mondjuk egy hónapos időablak akkor se tűnik túl soknak egy rendezvényhez. Remélem befut, nem tudom még, hogy megnézem-e.
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Én hosszú évek óta nem nézek rendszeresen animét, csak nagyon elvétve. Visszaszoktam a mangázásra, ahogy anno kezdtem. Csak most nem oldalanként húzom a Yugioh mangát, egy olyan nyelven, amit annyira nem is vágok, hanem kötetenként. Jó, a Yugioh rossz példa, mert folyton csak ígérgetem, hogy folytatom. Bakker, három éve alig volt pár kötet lefordítva a neten!
Szóval, én sem animézek olyan nagyon, mégis itt vagyok. ;)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Én meg soha nem animéztem igazán "nagyiparban"...
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Csatlakozom a koca animés nézős társulathoz a 2heti 3-4 részes átlagommal. (néha ennyi se ::^_^:: )

Apropó Hugi indított egy jó kis Sci-Fi oldalt. Nem sokat találkozom vele mostanában így nem tudtam hogy ilyen jól megy neki a szerkeszgetés de van olyan jó mint a sötét jövő blog. Szal kedvetek van nézzétek meg . Banner katt :thumb:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ööö...szerintem nem elírás, tudod, "koca animés", mint ahogy mondjuk, hogy "koca turista" (asszem XD), ergo aki nem hardcore-ban nyomja, csak "casual fan". :) Btw, most elgondolkodtam, hogy lehet az egész fórum azért néptelenedett el (nem most, úgy 5-6 éve...), mert sok embernek nem volt ideje mondjuk 1-2 hétig animét nézni és máris "leszoktak"? Ejj-ejj, milyen fan az ilyen! :-P XD

Amúgy röhögnétek, hogy én is milyen sebességgel nézek sorozatokat úgy általában. XD Jó, SB-nél azért valszeg sűrűbben, de amúgy simán "n00bnak" számítok, főleg annak fényében, amiket hardcore-abb fórumokon olvastam, hogy srác leül szombat reggel a Gurren Lagann elé és estére "kivégzi". :dirr: (Direkt ezt mondom, mert igen, imádom, igen, nézeti magát, igen, baromi jó, de bazz, azért egy nap alatt egy sorozatot lenyomni nálam még úgy is brutális, ha az pont a TTGL. XD) Mondjuk mostanában meg pont az a helyzet állt elő, hogy már a harmadik sorozatot "fogyasztom", épp csak arra nincs soha időm/kedvem/energiám, hogy egyáltalán a "MIt nézel...?" topicba írjak róla két sort. (Mivel tudom, hogy nálam nincs olyan, hogy két sor, csak két oldal, ahhoz viszont gyűjteni kell az erőt. :lol: )
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Csatlakozom a koca animés nézős társulathoz a 2heti 3-4 részes átlagommal. (néha ennyi se ::^_^:: )
Kísértetiesen emlékeztet az én tempómra :drop:
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

De egyébként is, szerintem ez "egészségesebb" arány, mint ugyanez napi szinten, és ezzel nem akarom azokat megsérteni persze, akik ennyit néznek, mert mindenki maga osztja be az idejét, meg maga ismeri a korlátait, de ahogy Titkos van vele, ugyanúgy én sem bírok olyan sokat nézni, egyszerűen lefáraszt. ^^;
De attól még, hogy valaki nem követi hetente az összes új sorozatot, még nem kellene eltűnni a fórumról, főleg egy ilyen kis családiasból. :(
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Én anno, még középsuliban, amikor rengeteg időm volt hétvégén (és még nem volt laptopom), egy éjszaka alatt fogyasztottam el egy sorozatot.
Az egyetem óta sokkal kevesebb az időm/erőm ilyesmihez.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Akkor én vagyok az átmenet - csak, hogy ilyen is van. Jó, ha két havonta belekezdek egy sorozatba, de azt általában 2-3 nap alatt be is végzem. Ha nagyon rákattanok, tényleg semmi más nem izgat. Ezért sem kezdek bele soha befejezetlen dolgokba. Aztán megint szünet, és nem is hiányzik. Mondjuk ez mással is így van - legyen az adott dolog könyv, sorozat, videojáték, manga, vagy bármi, ha beszippant, képtelen vagyok abbahagyni. (Lehet ezért nem tudok leállni az energiaitalról sem xD)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

tessék... máris lebeszélve egy egész oldal mióta ide írtam... XD

nem azért hagyogatom el a fórumot, hanem csak ezt úgy észrevettem.... : ( pedig szeretek itt lenni.

És közben arra is rájöttem, hogy részben ott kedődött el az, hogy nem nézek már minden nap, minden héten vagy akár hónapban animét, mert... volt egy időszak amikor csak rosszak jöttek ki. Vagy inkább csak olyanok amit nem tetszettek annyira és hetente követni sem volt kedvem.

Így pl a Sword Art Online egy kivétel volt, be is vártam és két nap alatt kivégeztem :P XD És érzem, hogy még néznék... de nem tudom mit. Pedig sok jót abbahagytam... de nincs kedvem folytatni. Főleg az instant cosplay-hiány miatt.

Azért az vicces akkor, hogy jelenleg az egyik legaktívabb animés fórumon sem hardcore-animések vannak és egy bizonyos százalékban a társaságért járunk már ide nem az anime miatt :D Ez így tecc.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ayla írta: Azért az vicces akkor, hogy jelenleg az egyik legaktívabb animés fórumon sem hardcore-animések vannak és egy bizonyos százalékban a társaságért járunk már ide nem az anime miatt :D Ez így tecc.
Ez Mondo lenne? Vagy még mindig Addicts?

Bocsánat, hogy egy pár hétig nem voltam. Egyébként egyáltalán nem olyan sok idő új animéket nézni, egy héten sok nap van. Főleg ha valaki ki is válogat legfeljebb ötöt.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Szerintem maga a fórum vált elavult médiummá az interneten. Aki szeret sokat írni az úgyis indított már egy blogot és ott írogatja, hogy szegény halálistenek így vagy úgy, illetve megjelentek az olyan platformok is mint a mikroblogok és a facebook ahol egyszerűbb 2-3 mondatot írni, hogy: "uuuu Luffy/Naruto/Natsu stb. mekkora királyság ezzel az új kombojával, hogy legyőzte az új gonoszt." és ezzel begyűjt 15 liket-ot amivel úgy érzi valami nagyon pengét alkotott.

Másrészt. A rajongást vagy inkább már hobbit mindenki másképpen éli meg. Van aki úgy érzi jól, ha egy hétvégén lenyomja a DB univerzumot, megint más akkor ha töménytelen sok fanartot készít vagy épen fanficet ír. Megint más cosplayel vagy mondjuk egyre erősebben érdeklődik maga a japán kultúra iránt és filmeket/könyveket olvas.
Én a magam részéről írok egy internetes anime magazinba plusz járok minden egyes conra és veszettül gyűjtök minden itthon kiadott animet akár dvd-n akár vhs-n is adták ki. Ezenkívül talán két-három hetente egy-egy OVA, movie vagy rövidebb sorozat.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

iskariotes írta:Szerintem maga a fórum vált elavult médiummá az interneten. Aki szeret sokat írni az úgyis indított már egy blogot és ott írogatja, hogy szegény halálistenek így vagy úgy, illetve megjelentek az olyan platformok is mint a mikroblogok és a facebook ahol egyszerűbb 2-3 mondatot írni, hogy: "uuuu Luffy/Naruto/Natsu stb. mekkora királyság ezzel az új kombojával, hogy legyőzte az új gonoszt." és ezzel begyűjt 15 liket-ot amivel úgy érzi valami nagyon pengét alkotott.
Na igen, sajnos ebben is van valami. Bár szerintem a fórumot pusztán a felépítése miatt semmi sem pótolhatja, eleve ez volt az, amit eredetileg is sok ember eszmecseréjére terveztek. A blog arra valóban jó, hogy az önálló gondolatainkat tl;dr formában a világ elé tárjuk, esetleg hogy olyasmiket is leírjunk, amikért mondjuk fórumon már ban járna (XD), viszont azt sosem értettem, hogy az olvasóknak miért kényelmesebb X, Y, meg Z blogjára járkálni külön-külön és a bejegyzések között bogarászni, mint felmenni egy nagy közös fórumra, ahol ott vannak a topicok, aztán cím alapján pl. a Bake topicba minden mehet, ami Bake, nem kell külön-külön keresgélni a sok "OMG, Karen a mai részben olyan cuki volt!" bejegyzés között. (Pedig ezt csinálják, egy csomó ex-animaxos arcot láttam viszont különböző blogokon, pedig ide is jöhetnének. :-P XD És mielőtt mondanátok, hogy "De Titkos, téged is láttalak már XY blogján kommentelni!", persze, ha olyan volt a téma, aminél már azt éreztem, hogy a fórum "nem bírná el", vagy ha maga a nyitópost annyira érdekelt, hogy muszáj volt hozzászólnom. De attól még a fórumozás is belefér, ebből is látszik, hogy össze lehet hangolni a kettőt.)

A Facebook-al pedig pontosan az a baj, amit te is írsz: a legtöbb post rohadtul nem arról szól, hogy "írjunk valami értelmeset az adott epizódról", inkább ilyen: "odaköpök egy egysorosat, pl. "Sasuke-kun rulez!", amit majd a sok fanboy/fangirl belikeol és akkor úgy érzem, hogy én vagyok a világ királya". :?

Illetve egy érdekes saját tapasztalat: Ugye népszerű téma, hogy a filmek miatt a mai fiatalok kevesebbet olvasnak, emiatt nem tudnak olyan választékosan fogalmazni, stb-stb. Ami érdekes, hogy szerintem a fórum is így működik. Oké, nyilván kedv is kell hozzá, ha valaki nem akar "novellákat írni", az ne tegye, meg nem is kötelező, de szerintem az én esetemben pl. a sok fórumozás vezetett oda, hogy "n00bból" eljutottam odáig, hogy többen mondják, hogy szeretik olvasni a postjaimat, mert ha nem is tökéletesek, de szórakoztatóak, érdekesek, tartalmasak. És biztos másra is volt hasonlóan jótékony hatással ez a dolog, csak a mai "Facebook-generációban" az ilyesmi sajnos egyre ritkább. :( (Tisztelet a kivételnek, pl. egyik ex-csoporttársam baromi jó filmkritikákat szokott postolni oda majdnem hetente, öröm őket még akkor is olvasni, ha nem is láttam a filmet és Facebookhoz képest hosszúnak is lehet őket nevezni. Csak sajnos ő a kivétel, nem a szabály.) *"Bezzeg az én időmben!" nyavalygás letudva. XD*
JimRaynor írta:Igen talán ez így igaz de aki maradt az első sorban már nem az animéért maradt ezen a fórumon hanem a még itt jelenlévő és írogató tagok miatt. Ez az amiért az addict mindig csak egy gyűjtő lesz és amiért FB értéktelen.
Én amúgy is-is. :) Távol álljon tőlem más fórum leszólása (de ez most sajnos az lesz XD), de nézz meg egy durvább Mondo fórumos vagy Addicts-os vitát 1-1 sorozatról. Fanboykodás/fangirlködés, hülye 4chan mémek röpködnek, stb. Alig látni olyat, ahol valaki leírja, hogy "szerintem ezért és ezért jó/rossz ez a cucc", jellemzően ha mondjuk beírsz, hogy "bocs, szerintem a Naruto egy hulladék anime" és meg is indoklod, akkor valami olyat kapsz vissza, hogy "lol, hülye troll". Az ilyentől hányni tudok, ennél az is jobb lenne, ha mondjuk visszaírna, hogy "nem, te vagy egy hulladék", akkor legalább látnám, hogy komolyan vette, nem pedig elintézett annyival, hogy biztos troll vagyok. (Nem, mielőtt bárki megvádolna, nem járok ezekre a fórumokra narutardokat hergelni, de mondjuk úgy, hogy más fórumon szereztem már tapasztalatokat a 4channer otakuk, meg a newbie fanok "vitakultúrájából", szóval nem a levegőbe beszélek.) És mielőtt mondanátok, hogy "de nézd meg, hogy mondjuk úgy 2004-ben Aoin is tökre ugyanez volt, amikor még mi voltunk newbie-k", ööö...az a helyzet, hogy nem. ^^" Múltkor rámjött a nosztalgia meg a kíváncsiság, visszakerestem részben a saját, részben az akkoriban ide írogató emberek postjait és én is durván meglepődtem, hogy mennyire értelmes és olyan családias volt az egész. Az egy dolog, hogy 4chan szlengnek szinte nyoma sem volt, de ha valakinek valami nem jött be, általában egy röhögéssel vagy egy vállrándítással elintézték, hogy "hát na, nekem attól még tetszett" és nagyon ritka volt az olyan, amikor tényleg "össznépileg" támadtak rá 1-1 emberre, vagy sajnálták le, pusztán az ellenvéleménye miatt. (Jó, mufurc "ámokfutásait" most egy percre felejtsük el. XD) Olyan élmény volt ez, mintha előkapsz egy filmet a 80-as évekből és meglepődve veszed észre, hogy simán versenyre kel bármelyik mai darabbal, sőt, sokkal jobb is azoknál. Pedig ugye "régi" meg "eljárt fölötte az idő", "elavult" stb., de valahogy mégis tízszer annyi munka, szeretet, odafigyelés van benne, mint egy mai darabban. *Disney rovatunkat olvasták. XD*
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:És mielőtt mondanátok, hogy "De Titkos, téged is láttalak már XY blogján kommentelni!", persze, ha olyan volt a téma, aminél már azt éreztem, hogy a fórum "nem bírná el", vagy ha maga a nyitópost annyira érdekelt, hogy muszáj volt hozzászólnom. De attól még a fórumozás is belefér, ebből is látszik, hogy össze lehet hangolni a kettőt.)
Erről csak az jut eszembe, hogy lehet hogy nincs valakinek annyi ideje, hogy blogoljon, fórumoljon ÉS még a kötelességeit is teljesítse...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Btw, fura, hogy az Offtopicból lett ide átpakolva, pedig ez szerintem max a fandom helyzete hazánkban, nem az animéké. Mindegy. XD
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Igazából Titkos gondolatai késztettek arra, hogy most írjak.

1, Ex Animax
Szerintem az egyik komoly csapás volt úgy an bloc a magyar animés társadalomra, hogy azt a fórumot bezárták, és azóta is a csatorna és a nézők közti kommunikáció csak romlik. Lassan egyetlen egy potens kérdés maradt a csatornával kapcsolatban, hogy meddig lesz, ha lesz?

2, Más fórumok
Ahogy elnézem mindösszesen három jelentős forum van ahol színvonal és minőség is jó (Mangazin, Mangafan, Aoi) a többi vagy túl kicsi vagy az egyetlen monstre fórum a mondo ami úgy katasztrófa ahogyan van. Azt még régebben eltudtam fogadni, hogy oks üzletpolitikailag engedték a dolgot, de ma már? Leginkább az rémiszt meg, hogy szinte semmit sem fejlődött és maga a törzs közönsége is megelégszik azzal a színvonallal ami ott található. Félelmetes.
A, Vita vs troll: A vitakultúrának fejlődnie kell, bizonyára mindenki más képen érzi magát és más módon reagált le egy általa világörökségének tekintett animét 10 évvel ezelőtt, 5 éve és mondjuk 1 éve. Szerintem nehezen várható el, egy (fiatal) tinitől, hogy kialakult vitakultúrája legyen és ehhez párosuló értékrendje (én a Mondo fórumon egyszer beleszaladtam egy mélyen rasszista megjegyzésbe amikor ezt szóvá tettem az volt a válasz, hogy most mit nyavalygok senki másnak nem volt vele baja ::jcrazy:: )
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: Junchi »

iskariotes írta:1, Ex Animax
Szerintem az egyik komoly csapás volt úgy an bloc a magyar animés társadalomra, hogy azt a fórumot bezárták
Szívemből szóltál! (Emlékszem, oda szinte minden nap posztoltam valamit, bár az is igaz, hogy akkoriban még több időm volt ilyesmikre.)

Ami a többi, Aoi-n kívüli fórumot illeti:
- Mondo: Ööö, valamikor év elején jártam ott utoljára, bár az aktivitást sosem vittem igazán túlzásba. :D
- U: Régen ez volt nálam az Animax-fórum #2, ergo, ha szófosásom volt, azt rendszerint itt éltem ki. Ma már annyira nem vonzz, max, ha eszembe jut, hogy "jéé, van ez is", mikor épp a neten kolbászolok.
- Mangazin, Mangafan: Ezek valamiért sosem tudtak lázba hozni, még csak regisztrálva sem vagyok.
- AA: Mondhatni, hogy az utóbbi két évben ez lett az úgymond törzshelyem. Igaz, az idejárok úgy 60%-a durva helyesírási hibákkal operál vagy egyszerűen csak képtelenek az épkézláb mondatalkotásra, de annyi baj legyen, hisz 1) aktív, 2) azért a maroknyi érdekes emberért megéri felnézni.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

iskariotes írta:Ahogy elnézem mindösszesen három jelentős forum van ahol színvonal és minőség is jó (Mangazin, Mangafan, Aoi) a többi vagy túl kicsi vagy az egyetlen monstre fórum a mondo ami úgy katasztrófa ahogyan van.
Mangazinra nem járok,
de a Mondo, Mangafan és ez az Aoi egyformán halottak.
Max ha egy tucat ember látogatja őket, és jó ha egy nap egy hozzászólás születik.

AA az egyetlen, ahol még van élet, a fórumozók egy részének értelmi szintje már más kérdés :drop:
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Az anime helyzete kishazánkban

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Hüm AA-ról elfelejtkeztem, igazán nem fogott meg a dolog. Ahogyan nézem/néztem a legtöbb helyen leginkább csak a fordítókat nyüstölik hogy mikor jön már az újabb adag. A továbbiakban meg Junchival értek egyet.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése