Sportanimék

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.

Mennyire szereted a sportaniméket?

Kedvenceim
6
7%
Elnézegetem őket
48
52%
Untatnak, nem szeretem őket
38
41%
 
Szavazatok száma: 92

Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Megszűnt itt az élet, így irok ide is: nekem, mint műfajban bejönnek a sportanimék (persze, némelyik igencsak irreális jeleneteket tartalmaz, mint pl. a Pálya ördögei elképesztő góljai, de azért azt nem kell elfelejteni, hogy ez csak rajzfilm, nem a valóság). Amikor anno vetítették először a Milát, mindig felkeltem rá, hogy megnézzem =>igaz, az ismétlésénél már nem erőltettem meg magam. :-P
Ha kedvenceket kellene sorolnom, akkor a következőket venném be:
Mila, Pálya ördögei és Hikaru no Go. A Prince of Tennisre lennék még kiváncsi: ódákat és dojinshiket olvastam róla...tényleg olyan jó lenne? :weh:
Avatar
tina-chan
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.04.02. 17:47
Nem:
Tartózkodási hely: Gödöllő

Hozzászólás Szerző: tina-chan »

A Millát én is néztem. Akkor olyan hatást tett rám (most nevetni fogtok) ::jhihi:: hogy elkezdtem röpizni tanulni, és nem is ment olyan rosszul... Ez az egyetlen sport, amit máig szívesen űzök. Télleg, Japánban el kezdték vetíteni az Attack No.1 Live Action-változatát!!! ::jthrill::
For me... the world... consists of people I love. If those people are not here, it is as if the world does not exist.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Ha sport anime, akkor aki szereti, ajánlom neki a Battle Athletes Victory c. animot. Én azon kívül a Princess Nine-t láttam, de az előbbit ajánlanám inkább. Milát egy darabig néztem, de még kicsi voltam, és nem maradt meg túl sok bennem belőle.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Xell írta:Ha sport anime, akkor aki szereti, ajánlom neki a Battle Athletes Victory c. animot.
Az OVA-kat láttam, nem volt rossz, főleg (ha jól emléxem) kifejezetten a 4. rész volt a No.1 nálam =>nagy poénok voltak benne! Viszont kirázott a hideg a végén lévő shoujo-ais jelenettől. :neutral: Megspórolhatták volna...
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Egyetlen egy Sport anime volt az ami igazán bejöttés azt mondtam rá hogy szuper és ez a Goal (Pálya Ördögei).

Relunx
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Én most per pill az Eyeshield 21-t nézem. Érdekes egy darab ...És ezúttal az amerikai foci áll a középpontban, meg a nyeszlett kis hősünk, akiről már az első epben kiderül, hogy nagyon jó sprint-futó ... Amerikai macsó jellegű, test test ellen küzdelem, jó sok humorral megspékelve, bár azé a arakterdesign-ok lehetnének emberközelibbek.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Dorczy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.10.04. 17:52
Tartózkodási hely: nos legtöbbször az iskolában, esetleg nagy ritkán otthon :D

Hozzászólás Szerző: Dorczy »

Hát régebben Mila superstart néztem az jó volt, a Tsubasa Captain se rossz, ha éppen megy megnézem, de nem várom anyira mint pl a Yu yu hakusho-t....
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Én most Suzukát nézek. Az félig meddig sport anime, egyébként meg egy love story. ::daisuki:: Meg a nyáron néztem meg a Prince of Tennis-t. Az nagyon tetszett. Főleg a vége ::bawl::
Rid Harshel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2004.02.16. 22:01
Tartózkodási hely: Ég és föld között

Hozzászólás Szerző: Rid Harshel »

Raisu írta:Meg a nyáron néztem meg a Prince of Tennis-t. Az nagyon tetszett. Főleg a vége ::bawl::
Prince of Tennis rulz, nagy arcok vannak benne és olyan poénok mint a ház és ráadásul nem hal meg benne senki xDDDDD
Valami bölcs, frappáns, meghökkentő, kacajra fakasztó, elgondolkoztató üzenet.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Aki szereti a focis animéket, nézzen Aoki Densetsu Shoot-ot. Már jópár éve várok arra, hogy letölthessem és nagyon tetszik^^
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nem tartozik kedvenceim közé ez a kategória, de a Ginban Kaleidoscope jó kis sorozat, ami egy műkorcsolyázó lányról és az őt megszállt szellemfiúról szól. ^^ Habár még csak 4 rész van feliratozva és az egész sorozat nem több, mint 12 episode, szerintem megér egy próbát, mert tele van jó poénokkal. :D
Kép
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Én a Tsubasa kapitányon kívül nem nagyon szeretem őket. De megemlíthető még az ősrégi Pálya ördögei(Goal). De sokat nem szeretek közülük.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A pálya ördögeinek az eredeti címe még mindig Moero! Top Striker :roll: A Goal FH a Gólkirály volt.
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Én most a Suzukát nézem és nagyon szeretem!! ^^
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

A Suzuka egy nagyon jó sorozat, bár az animáció hagy némi kívánnivalót maga után, de ez mellékes! (A vége olyan jó *-*) ^^ Nem tudja valaki esetleg, hogy a mangáját hol lehet beszerezni?
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Egy teljes fejezetét talátam meg az is csak az epilogus....
Nehogy elmond mia vége épp Honoka-chanért sírok!!
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Az Eyeshield 21-be most én is belekezdtem. Nagyon jó a humora. A grafika jó, bár némely karakter szokatlanul karikatúra-szerű, de meg lehet szokni. A zene szintén passzol. Jah, és Hiruma rulzz! :D
Oh, és nem kihagyom a Ginban Kaleidoscope-t?^^ Kár, hogy iszonyat lassú a sub elkészítése, de ettől függetlenül remek ki anime.
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Nem vagyok a Sport Animékben jártas ezért is kérdem:
Valaki nem ismer olyan sportos animét amibe az úszás vagy valami vizi dolog van a központba?
Jó volna.
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Nem vagyok a mufaj megszallottja, de egy-ket sportkategoriaba tartozo anime ertekei vitathatatlanok. Nalam a Hikaru no Go peldaul nagy asz, es a Price of Tennist most nezem a youtube-on. Az Eyeshield 21-et is elkezdtem, de nem tudott megfogni.
Kép
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Mila a supersztar az király volt ennek hatására kezdtem el röpizni ami nagyon megtetszett és most fanatikus vagyok!!!

több sport animét nem, láttam á még volt egy focis a tv-ben de azt csak néha néztem a foci már maga untat látva az itthoni helyzetet bocsi :roll:

sport mangákat olvastam a Powert/Girl got a game-t és ezt nagyon szeretem imádom
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Nekem a Pálya ördögei volt az igazán nagy sportanime még 12 éves koromba,ez annyira tetszett régen hogy emiatt kezdtem el focizni a haverokkal ,iskolatársakkal. Tudom hogy nevetséges de még az Aqilla lövést is gyakoroltam ::japhaha:: ,( és volt amikor olyasmire sikeredett a rúgás) de ez már 8-9 éve volt, szal azé nem kiröhögni ::box::
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Melyik volt az Aqilla rugas? Imadtam a sorozatot, de nem emlekszem a rugasok nevere :( (csak egyre emlekszem amugyis, amikor az egyik labat felemelte, es a masik foldon allo labaval 180 fokos szoget zart be, mintha a levegoben terpeszelt volna..meg arra is emlekszem h ezt a Cezar csinalta, de h hivtak arra mar nem)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én azért nem szeretem a sportaniméket mert minden le van benne egyszerűsítve.. irreális,ami persze nem baj mert valakinek ez a szórakoztató de engem személy szerint idegesít... (különösen ha olyan sportról van szó amit én is művelek és tudom hogy meeenyire rohadt nehéz egy két dolog és a szereplők pedig sitty sutty elsajátítják,mert olyan iszonyat tehetségesek..lol)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

IloveRenji írta:Melyik volt az Aqilla rugas? Imadtam a sorozatot, de nem emlekszem a rugasok nevere :( (csak egyre emlekszem amugyis, amikor az egyik labat felemelte, es a masik foldon allo labaval 180 fokos szoget zart be, mintha a levegoben terpeszelt volna..meg arra is emlekszem h ezt a Cezar csinalta, de h hivtak arra mar nem)
Az Aqilla lövés volt a Benjamin Sas lövése,amikor fölfelé rúgja a labdát aztán hirtelen irányt változtatva fölüröl esik be a kapuba.
Az Eric-nek volt a Varázslövés amikor a kapus sok labdát látott és nem tudta melyik az igazi :) , a Cezar lövésnek nem tom mi volt a neve de az meg olyan erös volt hogy a kapust is bevitte a hálóba :lol:

De a kedvencem az volt mikor mind a hárman kombinálták ezt a 3 lövést :-P
Cezar :arrow: Eric :arrow: Benjamin.
És igen amúgy mindenki függőleges spárgáig lendítette a lábát és valamikor még szaltóztak is a lendülettöl miután elrúgták a labdát :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hűűű, koszi...mostmar remlik vmi..de meg mindig nagyon szeretnek latni egy-ket reszt :( ..mar tudom is kinek kell rimankodni :-P
Amugy nekem Cezar volt a kedvencem, az a rugas tetszett a legjobban, mi is probaltuk utanozni, es hat nem ment..pedig en lany vagyok, de a terpesz nem volt az erossegem :-P
Amugy meg igazad van Misu, de a Palya Ordogei mas..mert azt kiskoromban lattam vszleg :)
Válasz küldése