AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: annarancs »

A múltkor nem akartam túl sok Gintamát linkelni, ezért most utólag itt egy enyhén spoileres AMV.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Általában nem vagyok híve a "csináljunk minden animéből hatvanezer AMV-t, már úgy 2-3 epizód után" metódusnak, mert egyszerűen ebben a stádiumban jellemzően még messze nincs annyi tartalom az adott sorozatból, hogy bármi értelmeset ki lehessen hozni belőle AMV fronton. Viszont ezt tényleg minél hamarabb meg kellett csinálni. :lol: (Amúgy részben ezt parodizálná, csak úgy mondom, mert nekem is rá kellett keresnem. XD)
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Nem mai darab már, de itt egy Ayashi no Ceres AMV.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Rájöttem miért létezik a Monogatari franchise (a nyilvánvalón kívül). :D Azért, hogy kissé mindf*ck AMV-t lehessen készíteni.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Az mi, hogy megőrülök a saját amvémért? XD Már több mint egy hete kész, de csak két embernek mutattam, mert conig nem akarom, hogy lássák (hogy bárki belebotlónak a versenyen újdonság legyen, plusz jobb úgy nézni, ha az ember látta is a sorozatot, és vágja is mitől különleges a zene, ami alatta megyXD).
De annyira imádom akár a zenét, akár a szövegre/hangulatra vágásomat, akár az anime jeleneteit, hogy tiszta szenvedés kivárni ezt a 20 napot, amíg levetítik. XDXD LOL, nem szoktam én ekkora önbuzi lenni. XD De valamit segített most ez a kis kikiabálásom.
Max. Surcinak lehet majd elküldöm privátban, amint begyűrte a YoI-t, mert a kizu se volt ellenére, de ennyi. Nyihi. :D
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Szóval készítettél egy AMV-t leginkább a sorozat fanjainak raktál alá egy olyan zenét amit majd csak azok tudnak igazán értékelni akik ismerik a sorozatot. Ha nem tudnám, hogy már bütyköltél AMV-t most mondanám azt, hogy kezdők hibája. Másrészt pedig még szerencse, hogy a fórumról mindenki ott lesz a conon, így mindenki láthatja aki meg nem az gebedjen meg. :thumb:
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

LOL, con után linkelem nyugizzá, csak addig nehéz megállnom.XD Nyilván az is élvezheti a jeleneteket és a zenét, aki nem vágja, csak úgy nem üt annyira.XD És nem hiszem, hogy az a veszély fenyegetne, hogy a fórumról többen látni fogják a versenyen (értettem az iróniátXD), de addig nem teszem nyilvánossá/nem terjesztem privátban, mert így határoztam, csak ennyi. :D Az, hogy ezt a nyafimat kiírtam magamból könnyített a "terhemen" (plusz a szadista énem azt súgja, jó, hogy már nem csak én ülök tűkönXDXD, thx).XD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Micsoda VIP-jegyeket lehet nyerni a premiervetítésre :lol:
Catrin írta: 2017.04.04. 17:35 mert a kizu se volt ellenére,
A múltkor amikor Risának említetted hogy indulnál AMV-versenyen, aszittem a KizuWalkot akarod nevezni. Azt nem indítod mondjuk nyáron? Amit a legutóbbi conon láttam, azok közt simán befutó lenne (és nem kicsit ihlette a mostani szignómat ^^).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Surci írta: 2017.04.06. 09:07 aszittem a KizuWalkot akarod nevezni.
Ó ezen már túl vagyok! Animekarira beküldtem, 4. lettem vele. :vigyor: (Mondjuk hozzá kell tenni, hogy a gyakorlott vágóknak valami külön amv-gála volt, ha ők is a normálban versenyeznek, akkor csak 10. körülre kerültem volna szvsz. XDXD

Szóval annyira jó volt conon nézni, hogy ezért neveztem be a mostanit is. :D Btw Risa nagyon imádja!! ::daisuki::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Azt legalább meg szabad kérdezni, hogy ez a titkos, (XD) conon debütáló AMV melyik animére lett vágva, vagy az is titok? :D
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jurionájsz
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hehe, mondjuk gondolhattam volna, csak emlegettétek itt a Monogatari franchise-t is, ami megkavart. :D
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Akit esetleg érdekel az amv-m, az alábbi linken megnézheti (a youtube egyelőre még tiltjaXD):

Yuri auf Eis^^
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Catrin írta: 2017.04.23. 20:34 Akit esetleg érdekel az amv-m, az alábbi linken megnézheti (a youtube egyelőre még tiltjaXD):

Yuri auf Eis^^
Úúúú, már vártam!!! Nagyon-nagyon tetszik, baromi jó lett! ::daisuki:: Hogy a francba lett csak 11.? Tetszik, hogy nincs benne semmilyen effekt, azért sem nézek manapság AMV-ket, mert agyon vannak effektelve, ami csak nagyon kevés alkalommal jön ki jól. Na meg a tempó is baromi jó, azt sem szeretem az AMV-kben, mikor ilyen negyed másodperces jelenetek jönnek egymás után és azt se tudod, mi történik, csak kifolyik a szemed, itt tökéletes. ^^ A zenére is remekül illeszkedik, na meg az is bejön, hogy egy ilyen dalt választottál. XD A jelenetek meg persze magukért beszélnek... :P Gratula.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

::daisuki:: Köszönöm, nagyon örülök, hogy megnézted, ráadásul tetszik is!!
És igen, maradok az effektmentességnél.

A véleményedről jut eszembe, a dalszöveget sem ártana megemlítenem, mivel ilyen áriánál alig érteni, pedig ahhoz is igazítottam a jeleneteket.^^

Megkaptam kritikaként Surcitól, hogy túl KOMOLY lett, egyik barátnőmtől pedig, hogy túl hosszú. Mindkét hiba szerintem a zeneválasztásomból fakad, mert mindenképp végig akartam ennek a számnak ezt az elképesztően epic hangzását vinni.

Beethoven 9. szimfóniájának 2. tételének egy új, a yuri on icehoz készített változata, a szövegét is Otabek korizásához írták. Szerintem annyira kurvajól sikerült, hogy az egész animére ráhúzható! Azt terveztem érzékeltetni a videóval, hogy a yoi a mókája mellett baromira epic is, aztán ez másnak vagy átjön vagy nem. :D

Itt az ária szövege németül és angol fordítással is, ajánlom mert isteni.^^
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Ó tényleg, én már meg is feledkeztem arról, hogy ez is benne volt az animében. >_< Újra kéne már nézni, csak a BD-kre várok. És OMG, így a szöveget olvasva tényleg még jobb az egész. :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Essentia
Jók ezek az Iron Chef versenyre készített AMV-k, mert nincs annyi idő agyoneffektezni őket.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2017.05.31. 19:31 Titkosnak sok szeretettel! :D
Köszi, 10/10, teljesen jó! :lol:
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Úgy látszik elkészült az Anime Got Talent méltó párja. Anime MasterChef
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Katana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2017.01.15. 16:40
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Katana »

Kiváló étvágy növelő,és ritmusos is.(:

Ez egy picit túl van effect-ezve,de rendben van.Szerintem. AMV Kämpa
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Szóval összedobtam megint egy AMV-t, ezúttal a Michiko to Hatchinból, hátha másnak is kedvet hozok, ehhez az erősen hanyagolt, pedig elképesztően imádni való és különleges animés élményhez.
Nagy mázlim volt, mert vagy 37 nevezést küldtek be, én meg eléggé összecsaptam, aggódtam, hogy nem kerülök be a conon levetített legjobb 20-ba. Végül 20. helyen sikerült nyitnom a versenyt, ami totál feldobott. :vigyor: Annak külön örültem, hogy egész sok reakciót (1-2 felszisszenés, nevetés, WOW) észleltem rá a közönségből a vetítése közben. :vigyor:
Remélem lesz, aki kedvet kap, pedig Hirotakával és Surcival is kb. azt beszéltem róla, hogy tök jó, hogy megint szövegre vágtam, de csak annak mond valamit igazán, aki látta is a sorozatot. XD Sebaj. (Ami a szöveget illeti, szerintem az ettől függetlenül is átjön, hogy igyekeztem sokféleképp értelmezni.XD)

Na nem blablázom, akit érdekel vagy csak szeretne némi tapasztalatot szerezni erről az animéről: Michiko to Hatchin AMV, cím: HEY, zene: David Guetta ft Nicki Minaj, Afrojack - Hey Mama
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Risa »

Már egy csomószor újranéztem; szerintem nagyon hangulatos és jópofa lett, örülök, hogy láthattad a nagy kivetítőn. :cool: Kár, hogy én már megint lemaradtam az amv-vetítésről. *cries* Mindig úgy elszalad az idő a kegytárgyaknál.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Köszönöm, örülök! ::daisuki:: Télre lehet készítek egy vegyeset (nem randomost), mert két ötletem is van, de még meglátjuk...
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nagyon jó lett! :thumb: Az animét még nem láttam, szóval a dalszöveges utalásokat nem értettem, de enélkül is teljesen élvezhető AMV.
Kép
Válasz küldése