Melyik anime vége volt a legmegrázóbb? ~spoilerfest~

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ha Battle Angel Alita-t elvitték volna az animeben is addig, mint a mangában és nem happy endet adtak volna neki, akkor.... :cry: :cry:
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

Sokan mondtátok az Evangeliont... Mindenképp fejbevágó, az tény. De nem annyira megrázóként, mint inkább meglepett, vagy megdöbbentett, hogy ilyen létezik. Mármint ilyen anime, ahol az én kérdéseit ennyire jól elővezetik.

Igazán megrázó és meghatározó élmény a Haibane Renmei végén Reki jelenete volt a vonattal. Ahányszor csak nézem, az mindig megérint, felkavar és megtisztít.
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Chrono Crusade,Uta Kata,Cowboy Bebop,Air,Wolf's Rain,...
Meg még van egy csomó,de csak ezeket írom le.Ezeknek is eléág szomorú végük van ::bawl::
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Chrno Crusade, Air
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Kimi Ga Nozomu Eien
Amikor Takayuki és Haruka a tengerparton beszélgetnek,és Haruka belekezd a történetébe,majd azt mondja,hogy Mayauru(Takayuki) adott a lánynak egy utolsó ajándékot,Végső búcsút. Ott valahogy megtörtem.Ha még ez nem elég,amikor kibékül Mitsuki-val,az is igencsak siratós,és Haruka hogy még meg is írja a történetüket,ahogy igérte,az külön tönkretevős.
Ennyire tönkretevős,megtörős,szomorú animét még nem nagyon láttam.Aki szereti a drámákat,kötelező darab.
Kép
Kép
Kép
Avatar
gab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.01.14. 23:49
Tartózkodási hely: elvittek az ufok

Hozzászólás Szerző: gab »

legmegrazobb... talan a narutoban az megrazo nagyon hogy meg mindig nincs vege. :p

komolyra forditva a szot, gundam seed vege volt nagyon nagy hatasu nalam, es utana vegigneztem a destinyt ami ugyebar folytatasa, es vartam a nagy endinget.. hat nemlett belole semmi se, tehat lenyegeben ezis megrazo negativ ertelemben.
"The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free."

Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

gab írta:legmegrazobb... talan a narutoban az megrazo nagyon hogy meg mindig nincs vege. :p
Hazavagtal..leestem a szekrol a rohogestol..
Hogy ne legyek off, nekem a Gunslinger Girls vege is eleg megrazo volt..nem sirtam rajta, meg nem borultam ki, de gyonyoru volt a maga nemeben..
Ja, es hat a Grave of the Fireflies-t is megemlitenem, bar ott nemcsak a vege, hanem az egesz anime lesokkolt...
Mennyire egyetetek Titkossal.. vagy a belole keszult ps2os jatek talan meg rosszabb... :roll: (elnezest az offert)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IloveRenji 2007.01.17. 00:40-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

gab írta:legmegrazobb... talan a narutoban az megrazo nagyon hogy meg mindig nincs vege. :p
Annál már csak az rázott meg jobban, hogy valaha is elkezdték. :dirr:
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hmmm...

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Kicsit szomorkásnak indult a Full Moon vége,de végül happy end let^^
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

gab: KAPSZ EGY ELEFÁNTOT XDD :rozsaszintancoloelefant:

Én nemrég néztem meg a Jigoku Shoujot és az utolsó pár rész igencsak szívszorító volt...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Chrno Crusade, Green Green.
De volt olyan amit végig se mtudtam nézni, nem bírom a drámai befejezéseket, pl Kimi Ga Nozomu Eien vagy az Air!. De mondjuk az Air!-t egyszer tuti befejezem, csak még erőt kell vennem magamon. :)
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Cowboy Bebop-tól teljesen kész voltam, különösen, hogy váratlanul ért. Az után a rész után percekig csak bámultam a semmibe.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Az biztos. h engem is az NGE ütött ki eddig a legjobban.Miután megnéztem az End of Evangelion-t kb 10 percig csak ültem az ágyon és gondolkodtam, h tulajdonképpen joga van e az embernek azt csinálni amit akar.És h mit is láttam abban a nemtom hány percben míg végignéztem...
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Nekem egyértelműen a Chrno Crusade! Teljesen padlóra kerültem tőle.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Yomiko írta:Nekem egyértelműen a Chrno Crusade! Teljesen padlóra kerültem tőle.
abszolút. nekem ez a kedvencem , mégsem tudtam újranézni (csak 2x láttam), mert nem akarok öngyilkos lenni- márpedíg ez azt váltja ki belőlem- elég ha csak rá gondolok összeszorul a szívem (inkább a mangát olvasom 10000x mert az nem annyira kegyetlen)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A CC vége tényleg nagyon szomorú. :( Bár öngyilkos azért nem akartam lenni. ^^"
Kép
Nadin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.07.02. 14:59

Hozzászólás Szerző: Nadin »

Bennem az X/1999 vége hagyott nyomot. Olyan szomorú volt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar
Peorthita
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.28. 18:11

Hozzászólás Szerző: Peorthita »

Hát rám a Fruits Basket utolsó két része volt nagy hatással... Sajnáltam szegény Kyo-t, aki amúgy is az egyik favorit volt, mindig őt szivatta mindenki és most ráadásul ez is... Olyan mint egy Donald kacsa...olyan kis szerencsétlen, csak nem pösze..:)
"A világ gömbölyű. És a hely, mely tán a végnek látszik, akár a kezdet is lehet."

Kép
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Egyértelműen a Death Note. Hát nem erre számítottam az biztos. Még a Chrno Crusade is elég megrázóan hatott.

De ami még teljesen a szívemig hatolt, az az Inuyasha nemlétező befejezése volt. :mad: Annyira pipa még nem voltam, bár számíthattam volna rá. Mondjuk ott a manga tovább ment, az enyhített rajta egy kicsit.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Nekem a Puni puni poemi vége volt a legmegrázóbb, mikor megjelenik a nő aki a hangját adta a csajnak. Meg a Papato kiss in the dark vége, ott meg az endinget éneklő együttest vágták be. Mindkettő sokkoló volt. :PPPPPPPPPPPPPPPP
mechast
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.07.02. 12:00

Hozzászólás Szerző: mechast »

Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho
toki wo kakeru shoujo
AIR
Ghibli filmek

Bár az utóbbi, ugyanúgy mint nagyon sok anime vége azért szomorú, mert nem nézhetjük tovább, nem láthatunk be tovább a szereplők életébe. Ilyen volt pl még nekem a Shakugan no Shana.

A Kumo no Mukou-nak, meg igazából nem a vége volt a megrázó, hanem a vége előtt az egész film. Ez és a Toki wo Kakeru Shoujo is olyan volt egész végig a film alatt mintha beleznének. Nagyon bele tudom magam élni az ilyenekbe. Filmekkel nem vagyok így, csak az animékkel.
Avatar
Tems
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007.07.17. 20:23
Tartózkodási hely: Hell

Hozzászólás Szerző: Tems »

Nekem a Samurai 7 volt a legmegrázóbb... meg mondjuk a Jigoku Shoujo vége is odavágott, bár az inkább csak meglepett. Bár a Death Note meg a Chrno Crusade se volt semmi. akkor jobb, ha a Wolf's Rainről nem is beszélünk... azt képtelen voltam végig nézni, úgy mesélték csak...::bawl::
Meg mondjuk ezeken kívül volt még, ami megrázott... :/
I love my attitude problem! :-P
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Le Portrait de Petit Cossette. Többször is meg kell nézni, hogy rendesen felfogd, de akkor gyönyörű *_*
Hellsing - csak az rázott meg, hogy ilyen hirtelen vége lett, és ráadásul nem is happy end (legalábbis nekem nagyon nem számított annak) :( Néztem volna még pár epizódot...
Chrno Crusade - elsírós verzió T_T
Ééés miért van az az érzésem, hogy a Higurashi no Naku Koro ni befejezése nem fog tetszeni? :? ...
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Találtam egy újat ami rohadt megrázó colt...
School Days. Baszus, az az anime vég...Fuh totál kész voltam a végén XD
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én X-től voltam kiakadva... mindenre számitottam csak arra nem h fuma fog nyerni és még vissza is tér.. nah mind1. a végén már nagyon idegesitett az egész anime.. de a vége tényleg felhuzott már..
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése