Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

elismerem mindazt, amit leirtál Murakirol, teljesen igazad van. csak nekem akkor se teccik (komolyan félek töle... :drop: ) meg, eleinte sok ismerösöm volt oda érte, mert hogy milyen jol néz ki, meg milyen coool!!! igaz, hogy csak képeket láttak rola, még az animét se, de neki Muraki a kedvence... blabal. Tudom, hogy erröl nem a kari tehet, de gomen. ::jumph::
Hisoka meg nekem szimpatikus és már alig várom, hogy kibujjon abbol a távolságtarto szerepbol, amiben van. össze tudnék vele haverkodni. meg kell egy ilyen karakter Tsuzuki mellé. :D
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Eszembe jutni még valaki! RISA!!! a DNAngelből!!! azt a csajt ki nem lehet állni! :wviolent: ezt neki!!!
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

ugye a hosszúhajú ikercsajra gondolsz? Mert attól a csajtól idegbajt kapok -__-
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Amy Jade írta:elismerem mindazt, amit leirtál Murakirol, teljesen igazad van. csak nekem akkor se teccik (komolyan félek töle...:drop: )


Hehe, ezt el is hiszem neked... :roll: (Nem akarok én itt meggyőzni senkit..! ::reliev:: )
meg, eleinte sok ismerösöm volt oda érte, mert hogy milyen jol néz ki, meg milyen coool!!! igaz, hogy csak képeket láttak rola, még az animét se, de neki Muraki a kedvence... blabal. Tudom, hogy erröl nem a kari tehet, de gomen. ::jumph::
Hja, ez a hozzáállás mondjuk bármilyen kari/manga/anime esetében gáz.
Hisoka meg nekem szimpatikus és már alig várom, hogy kibujjon abbol a távolságtarto szerepbol, amiben van. össze tudnék vele haverkodni. meg kell egy ilyen karakter Tsuzuki mellé. :D
Hisoka szimpi, ez tény. Nagyon bírom, ahogy egy másodperc alatt le tudja osztani Tsuzukit... ::jhihi::
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

A Gantzból...Gantz...hogy fulladna bele a hülye biliárdgolyójába...ja igen és a "köznép" (the ignorant masses) bármelyik animeban, és IRL is...
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

K@e-chan írta:Eszembe jutni még valaki! RISA!!! a DNAngelből!!! azt a csajt ki nem lehet állni! :wviolent: ezt neki!!!
töle én is falramásztam. ugy röhögtem, mikor Dark pofára ejtette, már nagyon vártam. :wevil:
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Csatlakozom a Risa gyilokhoz :sniper: ...most hogy rájöttem ki is az...köszi Amy :) (^^gondom van a nevekkel)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Chibiusát én is... Mamoru engem annyira nem idegesít... ellentétben Usagival... bár mondjuk engem úgy az egész sorozat eléggé idegesített ^^"
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Cruel Angel írta:Chibiusát én is... Mamoru engem annyira nem idegesít... ellentétben Usagival... bár mondjuk engem úgy az egész sorozat eléggé idegesített ^^"
Mamorut én nagyon kedveltem.De Usagit nem bírtam.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Narumi írta:Én egyszerűen rühellem Chibiusát és Mamorut az SM-ből... (Bocs a fanoknak! ^^"")
Chibi-usa-t azóta szeretem, hogy elolvastam a mangát. Az animében "kicsit" eltorzították a karakterét. Ugyanígy tettek Rei és Mamoru esetében... Mamoru-t mangában... szeretem, fogjuk rá. De ellentétben Chibi-usa-val, őt képtelen voltam megszeretni az animében.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Sister Tenshi írta:
Narumi írta:Én egyszerűen rühellem Chibiusát és Mamorut az SM-ből... (Bocs a fanoknak! ^^"")
Chibi-usa-t azóta szeretem, hogy elolvastam a mangát. Az animében "kicsit" eltorzították a karakterét. Ugyanígy tettek Rei és Mamoru esetében... Mamoru-t mangában... szeretem, fogjuk rá. De ellentétben Chibi-usa-val, őt képtelen voltam megszeretni az animében.
Miért nem kedveled Mamorut?Én azt szerettem benne,amikor álarcosnak öltözött és mindig veszekedett Usagival.Bírom amikor a párok veszekednek,de mégis szeretik egymást. :D

Egyébként nem kedvelem az animékben a nem emberi külselyű szereplőket.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

eszembe jutott még valaki... Vicious (Cowboy Bebop)... nemtom, nem sok evil szereplő van akit nem bírok... de ő valahogy nagyon idegesített.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Elhaym írta:Miért nem kedveled Mamorut?Én azt szerettem benne,amikor álarcosnak öltözött és mindig veszekedett Usagival.

Igen, ez kb az első sorozatra igaz. Meg az R-ben az "űrmanós" részekre. Onnantól egy enyhén szólva semmilyen lapos karakter, aki csak ott van, aztán szezononként v. halálosan lebetegszik, v. megtalál halni. A mangában ezzel szemben félholtan is ott harcol Usagi mellett. Animében kb annyi a szerepe, hogy jön és dob egy rózsát. Az első sorozatos Mamoru-val nagyobb bajom nem volt, de ahogy múlt az idő, egyre kevésbé kedveltem őt, és kifejezetten örültem, h a Stars-ból kimaradt (jött helyette Seiya, akivel jó volt együtt látni Usagi-t. Nem igazán zavar, hogy Usagi nem volt szerelmes Seiya-ba, még barátokként is jobb volt mindenrészt végig röhögni velük, mint a többi szezont Mamoval.). Ja, és utálom Furuja Túró (Furuya Tohru) hangját. ^^""""""""""" (Ha Mamo-t látok, Yamcha jut eszembe, ha Yamcha-t, akkor Mamo. Kész horror. ^^"")
Kép
Avatar
Haruka-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:56
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Haruka-chan »

Sister Tenshi: Egyetértek ^^ Szerintem Mamoru az animében csak civilben volt jó - még ha "kicsit" bunkón is viselkedett, de legalább volt karaktere. Viszont akkor is Seiya Ruuuulz!!! ( nem tudom miért utálják sokan. Pedig nélküle üres lenne az utolsó sorozat! Sőt.. az egész ) ::hehe::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Cruel Angel írta:Chibiusát én is... Mamoru engem annyira nem idegesít... ellentétben Usagival... bár mondjuk engem úgy az egész sorozat eléggé idegesített ^^"
Nekem Usagi és ChibiUsa voltak a kedvenceim, Mamochannal sem volt semmi bajom és én spec sajnáltam, hogy kimaradt a Starsból, de nem a hiperszuper karaktere miatt, hanem azért, mert Usagi olyan szomorú volt a távozása miatt... ˘˘° Seiyát ellenben ki nem állhattam ^^ mert el akarta [?] csábítani Usagit, annak ellenére, h tudta [?] h van barátja... külsőleg persze, h Seiya a nyerő nálam, nem pedig Mamoru, de hogy melyik ellenszenves számomra... egyértelműen az első... ^^
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Sister Tenshi írta:

Igen, ez kb az első sorozatra igaz. Meg az R-ben az "űrmanós" részekre. Onnantól egy enyhén szólva semmilyen lapos karakter, aki csak ott van, aztán szezononként v. halálosan lebetegszik, v. megtalál halni. A mangában ezzel szemben félholtan is ott harcol Usagi mellett. Animében kb annyi a szerepe, hogy jön és dob egy rózsát. Az első sorozatos Mamoru-val nagyobb bajom nem volt, de ahogy múlt az idő, egyre kevésbé kedveltem őt, és kifejezetten örültem, h a Stars-ból kimaradt (jött helyette Seiya, akivel jó volt együtt látni Usagi-t. (Ha Mamo-t látok, Yamcha jut eszembe, ha Yamcha-t, akkor Mamo. Kész horror. ^^"")
Mivel az első szezon a kedvencem,ezért bírtam benne Mamorut.A többi részben zavart,hogy alig szerepelt,aztán meg már el is feledkeztem róla.Seiya-t nem ismerem,de képről nem jön be.Mi a bajod Yamcha-val?A sima Dragon Ballban ő volt a kedvencem,de a Z-ben amikor béna lett a haja,onnantól már nem volt szimpatikus.
Konomi írta: Nekem Usagi és ChibiUsa voltak a kedvenceim, Mamochannal sem volt semmi bajom és én spec sajnáltam, hogy kimaradt a Starsból, de nem a hiperszuper karaktere miatt, hanem azért, mert Usagi olyan szomorú volt a távozása miatt...
Miért távozott?
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Elrepült Amerikába ^^ munka miatt ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Yamcha vhogy az első perctől fogva iszonyatosan zavart. A sima DB-ben, ha megláttam, már menekültem a szobából... főleg az elején, mikor volt a csajos hülyesége. A Z-ben meg kifejezetten az a szép típus volt, amit én úgy hívok, lúzer. Elég nagy meglepetés volt, mikor megtudtam, hogy pont Bulma és Vegita fog összejönni. Bulma-t mindigis bírtam, szegény Yamcha-n meg jót röhögtem. ^^"" Gonosz vagyok, tudom. ^^""" DBZ-s vélemények nálam állandóak, szal ebből nem növök ki. XD
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Konomi írta:Elrepült Amerikába ^^ munka miatt ^^
Legalábbis tervezte...na meg hogy aztán mi lett ebből... :roll:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Morigan írta:
Konomi írta:Elrepült Amerikába ^^ munka miatt ^^
Legalábbis tervezte...na meg hogy aztán mi lett ebből... :roll:
Na jah... :neutral:

Mamoru-t én is inkább csak a mangában szerettem. :neutral:
Usagi-t és Chibiusa-t meg animében és mangában is.^^

Ha már SM, akkor megemlíteném, hogy én mennyire nem szeretem Seiyát. ^^""""" (*idelőjjetek fanok*) Egyszerűen idegesített minden egyes másodperc, amit szerepelt. :mad: Mangában 1 fokkal TALÁN jobb.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Sister Tenshi írta:Yamcha vhogy az első perctől fogva iszonyatosan zavart. A sima DB-ben, ha megláttam, már menekültem a szobából... főleg az elején, mikor volt a csajos hülyesége. A Z-ben meg kifejezetten az a szép típus volt, amit én úgy hívok, lúzer. Elég nagy meglepetés volt, mikor megtudtam, hogy pont Bulma és Vegita fog összejönni. Bulma-t mindigis bírtam, szegény Yamcha-n meg jót röhögtem. ^^"" Gonosz vagyok, tudom. ^^""" DBZ-s vélemények nálam állandóak, szal ebből nem növök ki. XD
Én akkor nagyon bírtam Yamchát amikor fejpántja volt ,vagy hosszú volt a haja.Ekkor örültem,hogy Bulmával jár.De a Z-ben már nem volt szimpatikus és Vegitát se bírtam annyira.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Örülök, hogy ilyen népszerű a topic ^_^.

A témához szólva: Az AnC-ből a nagypapa nekem is mindig ellenszenves volt.

Talán az Excel topicban már írtam, de most még egyszer leírom: Menchi kikészít a folyamatos vinnyogásával! Tudom, hogy az Excel csak egy hülyeség, de amit az a kis izé csinált, az szvsz nem volt vicces. Csak marhára idegesítő. -_-

Más megint nem jut az eszembe. De ha kicsit agyalok, akkor sztem még lesz kit felírni a feketelistára...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Surci írta:Talán az Excel topicban már írtam, de most még egyszer leírom: Menchi kikészít a folyamatos vinnyogásával! Tudom, hogy az Excel csak egy hülyeség, de amit az a kis izé csinált, az szvsz nem volt vicces. Csak marhára idegesítő. -_-
Menchit már az első részben meg kellett volna sütni. :wviolent:
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Jah, de meg ám, sok fűszerrel (spiceeeeeeeey)....úgyértem,még a neve is főttételt jelent kimondva....kb
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Meppuru - Futari wa Pretty Cure
Hát megtörtént. A hétvégén Pretty Cure-t néztem, és nem bírtam tovább. Szó szerint rámjött a hányinger Seki Tomokazu hangjától... ilyen még nem volt. Ez a figura egyszerűen elviselhetetlen. >_< Nem csak az állandó Meppo-zással van bajom (Mippuru mipo-zása már nem zavar érdekes módon...), hanem egyáltalán a stílusa... kinem állhatom az ilyen figurákat. Aláírom, két részt láttam eddig, de ha később is ilyen lesz, akkor végérvényesen felkerül a Top 3 legellenszenvesebb/idegesítőbb/elviselhetetlenebb stb. listámra... Maga a sorozat kezd tetszeni, de ettől a figurától egyszerűen a falnak megyek... főleg a hangjától... szeretem Tomokazu-t, de ez... ez borzalmasan rossz. Bocs. hátha változik... hátha...
Kép
Válasz küldése