AoiAnime Fórum

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Hikari írta: 2017.01.09. 16:00 spoiler tagnek ideiglenesen egy másikat beállítottam, a quote taget sajnos teljesen kicserélték/frissítették ebben a verzióban, arra még nem jöttem rá, mi a gond.
Na úgy tűnik majd frissíteni kell az aois témát, egyelőre átváltottam erre, hogy működjön a fórum.
Majd ha lesz egy kis időm, átszerkesztem.

SPOILER
spoiler tag teszt
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Na eddig eljutottam a dizájnolásban, a többi dolog majd szép lassan később lesz cserélve, pl ikonok, gombok, stb. Mert nekem személy szerint nem nagyon tetszik ez a pirosas lilás megoldás.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Magam részéről köszönőm a fáradozásokat amiket a fórumért teszel, az meg csak természetes, hogy nem minden funkciónál rögtön a legjobban.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ok, akkor még pár ikon lecserélve, majd ha legközelebb lesz időm még szépítgetek :)
Ha viszont működési hibát észleltek, jelezzétek itt.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Köszi-köszi!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Moderátori közlemény:

Mivel kiderült az elmúlt pár hét során, hogy nem egyedül játszom közülünk a Heroes of the Storm-al, illetve mivel lassan mind az "Új Game-ek, amiket várunk.", mind a "Mivel játszol mostanában?" topic kezdett HotS-témává változni, így inkább bátorkodtam nyitni a játéknak egy saját témát a "Játékok" részlegen belül. :) Vihar B.netes felhívását még otthagytam az Új game-es topicban (mivel az nem csak a HotS-ra vonatkozott), de utána a vele, illetve az annaranccsal folytatott többi beszélgetésemet átpakolásztam a HotS topicba. Úgyhogy most már az offolás rossz szájíze nélkül lehet folytatnunk a fangirlködést/fanboykodást a játékra a tematikus topicján belül. :D
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Surci »

Közlemény: Beszélgettük Hikarival hogy miként lehetne fellendíteni némi kontenttel a főoldalt. Jó lenne ha több hír érkezne animés rendezvényekről és egyéb profilba illő eseményekről, csak mivel mind ő, mind én jelenleg külföldön tartózkodunk, mostanság nem igazán szoktuk ezeket figyelni (úgyse tudunk elmenni :P). Ezért kérnénk mindenkit, akinek tudomására jut ilyesmi (vidéki conok, japán filmhét, magyar anime megjelenések, vetítések, animés vásár, japán kulturális napok - kiállítások, Yamato dobosainak újabb itthoni előadása, satöbbi), vagy küldje már be a főoldalon hírként, vagy dobjon nekem egy privit benne egy linkkel.

Előre is köszi a közreműködést!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Uhh én-én-én! Nagyon szívesen küldök be híreket, csak korlátoznom kell magamat, mert minap is akartam egy hírt beküldeni, de annyi mindent írtam bele, hogy végül arra jutottam inkább az Animagazinba küldöm be. Azért megpróbálok aktivkodni a témába.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Teszt

SPOILER
ez itten egy spoiler yessss
idezet
bold
alahuzott
link
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Egyrészt ez a mostani spoiler jobban tetszik mint az előző.

Más.
Nem oly rég regiztem a főoldalra, hogy tudjak hírt beküldeni (azt mondjuk nem is értem, hogy miért kel külön regisztrálni a fórumra és a főoldalra) ez sikeresen meg is történt. Aztán egyik nap egy másik gépről szerettem volna belépni, de nem sikerült. Gondoltam oké semmi baj kérek egy új jelszót amit sajnos mai napig nem kaptam meg. De megoldottam regiztem egy másik névvel és úgy küldtem be a hírt. Tegnap már a saját gépem előtt azt láttam, hogy minden oké be vagyok regisztrálva mint Iskariotes be is küldtem egy hírt. Utána próba képen kiléptem a profilomból, de vissza nem tudtam jutni. Így ma újra az Iska fiókomba léptem be és küldtem hírt. Nem tudom meg lehetne-e oldani, hogy Iskariotesként is betudjak lépni vagy ez már így marad? Nem halok meg ha nem csak szeretném tudni, hogy mit várhatok.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Amint lesz rá időm, utánanézek a dolognak. Viszont ja, sajnos az emaileket nem küldi ki az oldal... elsősorban ez a baj, ezért nem kaptad meg az új jelszavad. A régi profilodba a másik gépen biztos csak az ottmaradt cookie miatt voltál bent.
Köszi hogy jelezted a hibát, megoldható, csak mindjárt húzok dolgozni :).

Amúgy az oldalra és a fórumra azért van külön reg, mert az aoi oldal régebbi, és saját kódolású. A fórum meg egy kész phpbb, amit nem én kódoltam. Plusz mindig úgy gondoltam,hogy a fórumozók és az aoin aktív (ismertetőt, híreket küldő) tagok halmazainak metszete nem akkora, amiért érdemes lenne összekötni a kettőt.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

A hiba javítva lett, a mailküldési hibát szintén kijavítottam.
Csak piszkáljatok nyugodtan, ha további hibát észleltek:)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Már pár napja motoszkál bennem, hogy jó páran néznek itt szezonos sorozatokat. Alkalomadtán még részenkénti komment is előkerül, akkor nem lenne jobb inkább az AOI blogra rakni a dolgokat?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Véletlenül kikapcsolódott (vagy az újabb frissítés óta be sem lett kapcsolva?) a fórumban az a figyelmeztetés, hogy ha elküldeném a megírt postot, de közben valaki más is postolt azóta, akkor a fórum figyelmeztessen? Mert emlékszem, hogy régebben volt itt egy ilyen, most viszont már nem először járok úgy, hogy elküldöm a postot, aztán ahogy feljebb tekerek, veszem észre, hogy közben már egy, vagy akár több ember is reagált. (Ez ugye azért zavaró, mert ha látom, hogy közben írtak, akkor azt is elolvasom, hátha szeretnék azokból is reagálni valamire és akkor eleve csak azután küldöm el a postom, nem utólag szerkesztgetem bele.)
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Szerintem a hiba nálad lehet, mert én mindig látom, hogy mit írtak, ha írtak az adott toppikban miközben én a sajátomat pötyögtem.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akkor lehet, hogy modként "mentesülök" ezen értesítés alól? XD Vagy csak a gépem hülyül megint... XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kérdés: hol tudom a profilomban beállítani az e-mail címemet? Azért kérdezem, mert egyrészt épp mailt készülök váltani, másrészt találtam a profilomban egy olyan pontot, hogy "e-mailek fogadása felhasználóktól", na de ezek a mailek konkrétan milyen címre mennek? :D Vagy utóbbi alatt a fórum helyi PM-jeit kell érteni? :) Mondjuk nekem bőven elég az itteni PM is a kommunikációhoz, csak úgy emlékszem, hogy még a kb. kettővel ezelőtti fórrumotornál (XD) a régi mailcímemet állítottam be és gondoltam, akkor már frissítem. :) (Azért is Surci szólt a múltkor, hogy a honlapom már évek óta 404-es, mert azóta a tárhelyszolgáltató is megszűnt és így volt kint a "honlap" menüpontban évekig... XDDD)
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta: 2017.09.01. 21:03 Kérdés: hol tudom a profilomban beállítani az e-mail címemet?
Profil --> Profil szerkesztése -->Azonosító beállítások szerkesztése
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta: 2017.09.01. 21:24 Profil --> Profil szerkesztése -->Azonosító beállítások szerkesztése
Köszi, meg is van! :)
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

A fórum ma frissítve lett a legújabb verzióra, illetve a szerver át lett állítva php7-re. Emiatt volt ma egy kicsit hosszabb tesztelés, ami közben hibákat írt ki a fórum.
Most viszont elvileg mindennek működnie kell, ha hibát láttok, jelezzétek!

FONTOS: ha a fórum felület rosszul jelenik meg, először mindenki ürítse ki a browser cache-t, vagyis töröljétek a háttértárat, előzményeket, cookie-kat, stb a böngészőben!
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Nálam pont most javult meg :)

(Illetve asztalin eddig is jó volt.)

(Bocs, a screenshot minimum eddig tartott volna, lövésem nincs, Androidon hogyan csinálok olyat, szóval maradt volna a fényképezőgép->CF kártya->feltöltés->linkelés, ez meg nálam mindig hosszadalmas folyamat :drop: )
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kérdés: A topiccímek előtti kis "bélyegek" (amik jelzik, ha van új hozzászólás, vagy ha le van zárva a topic, stb.), csak nekem lettek körülbelül kétszer akkorák, mint voltak? Furán néznek ki, mint amikor egy kicsi képet felnagyítunk és ettől pixelesebb lesz, ráadásul a topic "négyzetrácsát" is széthúzzák némileg. (Csináltam screenshotot, ha esetleg csak nekem hülyülne, belinkelhetem.) Ha szándékos változtatás, akkor nem szóltam (max annyit, hogy nekem a régi jobban tetszett XD).
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Egen, nekem is feltűnt. A legújabb fórum frissítés okozta hétfőn(?), majd megnézem mit tehetek vele, ha lesz egy kis időm. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Oké, köszi. :)
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

A topic-ikonok méretét némileg visszavettem, akinek továbbra is túl nagyok, törölje a cache-t.
Válasz küldése