Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Kifogott rajtam a 100x100-as avatar méret a kép láthatóságát illetően, de egyelőre ez a változat marad Chicken-chanból, vagyis a lány Pokémon edzőből a most megjelent Pokemon Sun & Moon párosból.
Kép Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Megláttam ezt a képet, és tudtam, hogy ebből kell nekem egy avatar. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én is váltottam, mindent.

Avatar: Alice (Aria). Amúgy is van egy karácsonyi Alice-os kép, ami ünnepek környékén valahogy mindig bekúszik a MAL-os profilomra (idén sem lesz másképp), úgyhogy most avatarnak is az animeverzum legaranyosabb szereplőjét akartam. :3

Aláírás: Bejelentették, hogy készül a Last of Us 2, valahogy szerettem volna e jeles esemény előtt tisztelegni. Innen a mostani szignó.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Mostanában kezdtem el újrázni (vagy inkább ténylegesen, nem házi feladat írása közben fél szemmel nézni) a régebbi Sailor Moon animét, aminek a kilencedik része szállította is azt a képet, amibe nem volt szívem belenyúlni a Tesco gazdaságos TTGL utalás előcsalogatásáért.
Kép Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ziiighkájzáááárájnhárdóózígnójereihet kicsit szomorúan, de késztetést érezve leváltottam (másik) szépséges Soushira, amúgy is a héten jön pv az új Fafnerről.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Surci, hallod-e, azok a varjak a hozzászólásaid alatt nem idegbajosak :vigyor:
Valaki égve rohangászik köztük, de mindig csak a hozzá legközelebb esők kapnak szárnyra :vigyor: Még 25 centi, és meggyulladnának :thumb:
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

alvaro írta:Surci, hallod-e, azok a varjak a hozzászólásaid alatt nem idegbajosak :vigyor:
Valaki égve rohangászik köztük, de mindig csak a hozzá legközelebb esők kapnak szárnyra :vigyor:
Áh, látták hogy csak Arararararagi gyulladt ki, aztán ebből tudták hogy Monogatari-animében vannak, szal nagy bajuk nem lehet :D

Mondjuk nehezen engedtem el a Madokás szignómat, de ezt mindenképp be akartam tenni, és a Kizu2 pont kapóra jött. Homutól maradt a kedvenc idézetem, azt semmiképp nem akarom kiszedni, és ezzel van Madokás cucc is a profilomban.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mondtam, hogy Rose (Tales of Zestiria) a bestgrill, szóval most őt raktam ki avatarnak. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz, amúgy ki ez a mostani cukiság az avatarodon? :D
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2017.01.24. 17:47 Ricz, amúgy ki ez a mostani cukiság az avatarodon? :D
Fate/Grand Orderből Miyamoto Musashi. (Az aláíráson meg Jeanne d'Arc Alter)
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2017.01.24. 21:25 Fate/Grand Orderből Miyamoto Musashi. (Az aláíráson meg Jeanne d'Arc Alter)
Köszi, akkor jól éreztem, hogy valamilyen Nasuverse-es szereplő lesz. :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mivel nem az animéből, hanem az egyik eredeti light novel illusztrációból van Surci új avája, a biztonság kedvéért ideírom, hogy ő bizony nem más, mint a Youjo Senki árja lolija. :D (Még meg is találtam a képet nagyban. XD) Csak gondoltam ezt beírom, hátha valakinek nem esik le a poén. :lol: (Bár én akkor már fullba nyomnám a kretént és ezt választottam volna, de ő tudja... XD)
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Örülök hogy annyira tetszik hogy még külön postra is futotta :D Vissza fogom tenni Izayát, de előtte tennem kellett egy kört ezzel a kretén lolival XDDDDD Btw a második linkelt képből is csináltam fórumverziót, de nem jó avának, túl világosak a szemek és az arc közepe + nem elég élesek a körvonalak 100x100as méretben.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Új hónap. Új ava. Dzsin Otaszu-kun (ACCA).
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na, ha már mindenki, akkor én is cserélek, avatart legalábbis. A Resi VII durvásan ígéretes cuccnak tűnik az eddigi gameplay videók alapján, úgyhogy a bakancslistámra felkerült a kipróbálása (VR-ral!), viszont épp ma jutottam el végre oda, hogy jobban is beleássam magam a korábbi Revelations 2-be (durva nagy akció volt rajta PSN-en, több mint 70%!!), amit lengyel koma nagyban ajánlott (a IV óta a legjobb Resi, meg hasonló bizalmat gerjesztő szófordulatok hangoztak el). Annak külön örülök, hogy 2nd best girl Claire (Jill az első ugyebár) nyitja a kalandot, sőt a későbbiek folyamán is aktív karakter lesz, úgyhogy yaay. Ja, igen, ennek az apropója az új ava.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

LOL most nézem hogy avatar-fronton micsoda genderbend-banda vagyunk :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Nálam ez szinte mindig hangulatfüggő, hogy épp női vagy férfi karakterhez van e kedvem, bár előbbi valamivel kiemeltebb preferenciát élvez. :3
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Nálam is random jön, de legjobban a páros avákat szeretem, viszont mivel egy ideig tele lesz a malom a heti BaldFat adagommal, így gondoltam a fórumot megkímélem tőle. XD A kísértés persze nagy, deh nembaj, Otust is nyomatni kell!


Amúgy régen lehetett 100x100-nál nagyobbat is feltölteni? Csak, mert Vree avája nagyobb, gondolom úgy maradt. Nincs amúgy bajom a mostani képmérettel, ez csak úgy eszembe jut, mikor meglátom az övét. XD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta: 2017.02.02. 09:24Amúgy régen lehetett 100x100-nál nagyobbat is feltölteni? Csak, mert Vree avája nagyobb, gondolom úgy maradt.
Lehetett, meg nagyobb aláírásképeket is, de aztán akkora képekkel jöttek egyesek, hogy nagyobb volt a szignókép mint az egész komment, meg széttolta az egész oldalt, úgyhogy be lett korlátozva. Mondjuk ez még 10 éve, a hőskorban volt, amikor sok tini nyomult errefelé (még mi is azok voltunk valamennyire :D ).

Btw ava-fronton általában olyanokat választok akiknek nemcsak a dizájnjuk jön be, de kakkoi-k és könnyen tudok azonosulni egyik-másik (vagy legtöbb) tulajdonságukkal, szal Kira, Homu vagy Izaya elég evidens választások :D És van amit csak simán nem lehet kihagyni, ahogy pl. most ezt az idegbeteg karrierista lolit se :dirr:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Na, én is váltottam már akkor, a Clannad legjobb karakterére. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ava update -> Handsome Jack concept art
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2017.01.24. 21:25
Titkos írta: 2017.01.24. 17:47 Ricz, amúgy ki ez a mostani cukiság az avatarodon? :D
Fate/Grand Orderből Miyamoto Musashi. (Az aláíráson meg Jeanne d'Arc Alter)
És a mostani avád? :D (Eskü nem "szálltam rád", vagy ilyesmi, de kellett neked nekogirlt kirakni avának... :lol: )
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2017.02.13. 17:12 És a mostani avád? :D (Eskü nem "szálltam rád", vagy ilyesmi, de kellett neked nekogirlt kirakni avának... :lol: )
Mezei art, a Sankakun találtam még régebben. És ennek is van egy kötődése valamiféle poénhoz.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2017.02.14. 21:41
Titkos írta: 2017.02.13. 17:12 És a mostani avád? :D (Eskü nem "szálltam rád", vagy ilyesmi, de kellett neked nekogirlt kirakni avának... :lol: )
Mezei art, a Sankakun találtam még régebben. És ennek is van egy kötődése valamiféle poénhoz.
Kár érte, de ja, megfigyeltem, hogy örök Sankaku-szabály: "A legjobb animecsajokra nem tudsz rákeresni, mert mindig original artok." ^^" XD
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Gondoltam az új rangomhoz új kép is dukál, így Hercegnő távozott és most Lin Bei Fong vette át a helyét.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése