NANA (TV)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Egyébként azon gondolkodtam, hogy működik Shin piercing-rendszere :roll: szóval, ha tényleg van egy karika a szájában, egy meg a fülében, és a kettő között a lánc, akkor az teljesen tiszta számomra, de azt esténként elég gázos lehet kiszedni és másnap reggel keresni a majdnem teljesen beforrt lukad a szádon :? ha meg csak klipsz vagy ilyesmi, akkor elég száni a dolog :neutral: igen, én ilyeneken gondolkodom, na.. :oops:
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

:LOL: És ha nem szedi ki? :shock:

Amúgy az én kedvenc párom (tadaaam): Shin és Reira!
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

De igen kiszedi! Pont akkor, amikor Reirával van este, másnap reggel pakolja vissza... :cool:
Kép
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Kaen írta:Takumi meg... szerinted miért szemét állat? Mármint, vannak hibái (khmm), de azért amennyire eddig lejött, asszem, gondja is volt rendesen neki is.
Nem tetszik ahogy viselkedik a nőkkel. Ennyi :)

Amúgy! A Nana 2. mozit le lehet már szedni valahonnan? Látta már valaki?
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

leszedtem a 2CD-s Nana movie változatot, de még az első részt sem bírtam végignézni.. kegyetlenül gyenge szerintem, az animéhez képest meg aztán főleg. bár lehet, hogy az én hibám, de most már mindenképp viszonyítanom kell hozzá, folyton az anime szereplőit látom, és azt a sztorit várom a filmtől is. dehát nem kapom meg, meg úgy általában valahogy.. nem az igazi. majd még karácsony után talán kap egy esélyt tőlem a film, de remélem addigra már kijön a 32. rész az animében (különben azt fogom csinálni, hogy megnézem a filmet a sztori miatt..)
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

na, kijött a 32.. mit szóltok Takumihoz? :roll:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Takumi ::daisuki:: ugyanakkor Hachi.. ilyen tök egyszerű kérdésekre se tud felelni, hogy pl szakított-e Takumival?
ps.: Shin újból látható kiszedett piercinggel :?


[EDIT] 33. rész!!! imádom.. Hachi pedig végre eldönti, mit akar (aminek különösen örülök, főleg annak, amit Takumi válaszol rá, egészen meglepett, még mindig ő az egyik legjobb karakter) - bár tartok tőle, hogy még meggondolja magát. kicsit attól is félek, hogy az anime a végén átmegy diszkréten leszbikusba (ilyet szabad írni fórumon?) :oops:
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

A hozzászólásod 1. részéhez: ja -___- amúgy ez sztem csak a drámai hatás miatt van benne, hogy Shin jól csalódjon Hachiban, mert ő persze azt hiszi, hogy akkor nem is szakított Takumival...

Edit: 33as rész megnézve :) ebbe még mintha raktak is volna egy kis újat a mangához képest. Takumi pedig továbbra is love, de hogy mit eszik egy ilyen lányon, mint Hachi..?

Egyébként ne aggódj, a mangából kiindulva semmi leszbikus szál nem lesz benne. :)


A manga meg kezd megint tetszeni. Remélem, most már gyorsan vége lesz! :cool:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

34. rész!! akármit írnék úgyis át kéne színeznem fehérre, úgyhogy mindenki nézze csak meg. Nobut mondjuk nem igazán értem, meg mintha az a 20 perces rész nem is 20 perc lenne, egyre hamarabb eltelnek.. :mosoly: valamint Hachi egyre idegesítőbb, már nem is beszél, csak ül és megy a vőlegénye után...
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Huhh most néztem meg.. Egyre jobb ez az anime. Szipp.

És Shint is egyre jobban szeretem itt az animében.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Túl vagyok a 35. részen is (el se hiszem, hogy már csak ketten maradtunk, akik rendszeresen nézzük :mosoly:), és egyre jobban szeretem ezt az animét. Takumi pedig valami hihetetlenül korrekt benne, mivel tudja, hogy Reira őt szereti, és Yasu (aki szintén igazi férfi) lakásán bújkál, viszont Yasutól megkapja a lakás kulcsát, de nem ő maga megy érte, hanem Mari-chant küldi, az aszisztenst. Nana és Ren lassan már-már háttérbe szorulnak szinte (bár ez így nem igaz, Nana és Nobu régi barátsága megemlítődik), Hachit pedig most nem is láthattuk igazán. Nem is baj. Ki vagyok éhezve a folytatásra :mosoly: és úgy érzem, eddig ez a kedvenc animém mind közül.
Kép
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Én is nézem, csak ritkán szennyezem ezen fórum légkörét :dirr: Pedig olyan LOL emotikonok vannak errefele! xD

Nade!
Szerintem Nana nem szorult egyáltalán háttérbe, csak éppen most az a lényeg, hogy kezdenek kicsúszni a kezéből az események, eddig ő volt a domináns karakter, az történt amit ő akart. Most viszont Takumi mozgat minden szálat, főleg a Nana számára a legkedvesebbet: Hachit. De a Nanának nagyon fontos Yasu, Ren, Nobu trióra is befolyással van.
Én is nagyon várom a folytatást, de annyira lassan jönnek a feliratok :( mondjuk néha nem birom és megnézem rawban a részeket, de azok is baromi lassan jönnek :lol:
Amúgy láttátok már az új openinget? Lucy a cime, nekem bejön :)
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Na végre én is megnéztem a 35öt.. Hát igen, na ez így marad, akkor komoly esélyei vannak ennek az animének, hogy a nagy kedvenceim között landoljon. :) (És most a manga is kezd megint tetszeni - néhány kötet nem jött be túlságosan.)

Ja Nanával kapcsolatban egyetértek shearerrel + tegyük hozzá, hogy most ő mond néhány mondatot a részek elején meg a végén, így egyre jobban megismerhetjük őt is. Aki azért a titokzatosabb karakter.. :)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

megnéztem a 36. részt is, ez már teljesen Nana szemszögéből megy, így Takumi sem látszik kedves karakternek. elszabaduló indulatok, egyre furcsábban viselkedő Nana, tömören erről szól, spoiler nélkül. ugyanakkor nem tudom, hogy a végén mi történt Hachival, most csak elment otthonról és elköltözött? első pillantásra azt hittem, hogy öngyilkos akart lenni és kiugrott az ablakon, ezért a búcsúlevél, dehát mégse, akkor nagyobb lenne a hepaj. egyébként az új szálként megjelenő paparazzo (már jópár rész óta látjuk egyébként imitt amott felbukkanni őket) sem hagy nyugodni, valami lesz.
Kép
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Igen, Hachi elcuccolt. Amúgy meg szerintem simán Takumi a legnormálisabb mindenki közül. Meg talán Yasu. Ők még a földön járnak, nem depiznek és normális döntéseket hoznak. A paparazzo szerepére meg én is nagyon kiváncsi vagyok :)
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

36,5. rész, nem szeretem az ilyeneket, amikor a kocsmában elmesélik az eddigi történéseket újra. egyáltalán, ezeknek a karaktereknek (Hachi exének meg legjobb barátainak) lesz még valaha valami köze a történethez? vagy csak néha a feles összegzőknél látjuk őket, esetleg odamenekül majd néha Hachi ha megbántják? kb ennyit tippelek nekik... :weh:
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Ja... még kedvem sem volt megnézni ezt a részt. Itt várom izgatottan a következőt, erre egy ilyennek szúrják ki a szemem. -_-

EDIT: most nézem, hogy végre van 37 és 38!! *rohan leszedni*
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Pedig a 36,5-ik rész frankó volt. Egyrészt jók voltak a poénok, másrészt meg már jól jött egy kis visszaemlékezés, mert már arra sem emlékeztem, hogy mi történt éppen a 35. részben ::reliev::
De a fő érv megnézni a recap részt, az EZ A KÉP volt! :mrgreen:
A 37-39. részek meg hozták a szokásos színvonalat, üdító folt, hogy a szereplők kezdik kicsit összeszedni magukat. Főleg a két Nana, de talán Layla is. Mondjuk még mindig Yasu és Takumi az über alles :-P
Viszont Ren egyre semmitmondóbb, bár megértem az érveit.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Takumi tényleg nem semmi karakter, ügyes és gondol a jövőre. Ren eddig sem kavart sok vizet, most se nagyon. Még csak a 38. résznél tartok, de igyekszem behozni a lemaradásom :mosoly: Erre az ábrára tényleg szükség volt, mielőtt még összekavarodunk (én már most nem bírnám elmesélni egyetlen ismerősömnek sem az animét... le is tettem róla hamar).
Kép
Avatar
Sunyi Nyufi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.05.07. 08:11
Tartózkodási hely: Álom világ... vagyis izé, konkrétan ágy, mert alszom :P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sunyi Nyufi »

kawai neko írta:Ren eddig sem kavart sok vizet, most se nagyon.
Az eddig szón van a hangsúly ^^ Hamarosan Ren-nek is több szerepe lesz, márha a manga alapján megy tovább a történet, és hát miért ne menne úgy, hiszen Yazawa Ai nem is hagyná máshogy :)

Takumiról még mindig az a véleményem, hogy nem egy jó ember, de meg lehet őt is érteni, ha ismerjük a múltját...

Yasu a legeslegjobb ^^ Menő, és kopasz, és punk, és huh :D

Reirában azt szeretem, hogy néha iszonyatosan komoly, és akkor tényleg a Trapnest "uta-hime"-je... máskor meg teljesen idióta és gyereke ^^
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

hehh pont most olvastam a Takumis mangarészt.. Na igen, én bírom őt, akármilyen szemét is tud lenni.

A 36,5-et azóta se néztem meg, de a képért meg fogom. :D

(Amúgy most a manga izgat igazából nagyon, épp most olvtam a 66. fejezetet, és sztem nagyon cool lenne hamarosan befejezni... és nyüssz, nem spoilerezek, de olvassatok mangát!)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

én közben magam mögött hagytam már a 40. részt is, Hachi még mindig idegesít, főleg, mert nem veszi észre magát és mintha kihasználná a régi barátait - jó persze, erről szól a barátság, nade mégis. Takumi pedig szimpatikus, akár van szeretője, akár nincs :mosoly: mondjuk nem tudom, milyen hosszú még az anime, de most már szeretném, ha felpörögnének az események, bár lehet, hogy csak a többhetente egy-egy új rész miatt érzem vontatottnak :lol:
Kép
Avatar
Sunyi Nyufi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.05.07. 08:11
Tartózkodási hely: Álom világ... vagyis izé, konkrétan ágy, mert alszom :P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sunyi Nyufi »

Még 7 rész lesz, a 3 "feledik résszel" együtt 50 rész :)

Bár kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz hasonló a vége, mint a mangának....
Avatar
shearer
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2006.05.31. 11:39
Tartózkodási hely: Arcadia parancsnoki hídja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shearer »

Semennyire. Majd talán a második sorozat vége! :vigyor:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A mangának sincs még vége, ha jól tudom.
Kép
Válasz küldése