NANA (TV)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

NANA (TV)

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ahogy nézem, nincs még Nana témánk, pedig nagyon jónak ígérkező anime. Gondolom sokan olvasták már a mangát, én magam csak az anime verziót kísérem figyelemmel, és eddig tetszik.
Jól kitalált személyiségek, érdekes hangulat, nagyon szép animáció és részletes rajzok, valamint nagyon jó zene. Eddig.

Szóval itt lehet írogatni véleményeket, kitárgyalni a legújabb fejleményeket. Ja, és az ANN szerint 50 részes lesz a sorozat. Ez tényleg igaz?

Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hát, ha 50 részes lesz, akkor valóban elég ráérősek lesznek... én 26-ra saccoltam volna, úgy hogy kb. a 8. kötetig jutottak volna el, de így... fogalmam sincs.

Egyébként tavaly nyár óta szerettem meg nagyon a mangáját, az első 10 kötet iszonyú jó volt szerintem (komplex, nagyon reális karakterek, izgalmas történet, kusza szálak, zene és néha drámai hangulat némi vicces jelenettel). Csak aztán az utóbbi egy-két kötet sajnos vesztett a színvonalából, a történet lelassult, bejöttek unalmas mellékszereplők, mindenki elkezdett hülyeségeken szenvendi, a jellemváltozást meg az olyan karaktereknél akiknek igen nagy szükségük lenne rá, nem látom. Azért még reménykedem, hogy mégiscsak kisüt valami jót a végére Yazawa, de egyre inkább félek a végétől... (Mindenesetre Nobuért, Reiráért és Shinért mindenképp tovább olvasom ^^)

Szóval Hikari: én tanácsolom, hogy mindenképp kezdj bele a mangába. ^^ Annak ellenére, hogy az utolsó pár kötet ami mostanában kijött eléggé hm, hát nem a legjobb, még mindig úgy érzem, hogy 1. Yazawa stílusát nem lehet áthozni animébe, ezt egyszerűen muszáj elolvasni mangában 2. A manga hangulata, az a rengeteg komor dolog, amit a fekete-fehérrel és a képi beállásokkal képes a mangaka érzékeltetni... hát szerintem ezek visszaadhatatlanok, legyen bármilyen 7nyelven beszélő cg technika. Ezzel arra próbálok utalni, hogy ha esetleg az animét látom csak először, akkor fele ennyire se érdekelt volna az egész.

Az anime egyébként nem rossz, és mint adaptáció elég jó egyelőre (bár főleg az utóbbi pár részben voltak azért ritka ronda képek o_O ezt már csak azért se értem, mert néha meg csodaszépeket is tudnak kreálni...). Persze a Yazawás balhénak még nem tudom mi lesz a kicsengése, kiváncsi leszek...

Jah, és az ending meg Olivia *.*
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Én csak egy részt láttam belőle. Csak egy véleményem van: nagyon rondák a szereplők^^' Amúgy lehet, hogy tovább nézném, de tényleg rossz rájuk nézni :/
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ízlések és pofonok. Animében szerintem egyedül Komatsu Nana / Hachi néz ki furcsán, a többiek jók lettek. A manga meg sztem gyönyörű. *_* *Yazawa-fangirl*
Az animéből nem láttam sokat, nem volt rá időm, de amennyit láttam, tetszett. Viszont egyet kell értenem MaKo-val, teljesen nem lehet áthozni Yazawa stílusát animébe, mindenképp érdemes olvasni a mangát (nekem spec. a mostani kötetekkel sincs semmi bajom ^^").
És az ending tényleg szép. *_*
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Akkor berakhatna valaki egy pár képet a mangáról is^^
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

amcsi írta:Akkor berakhatna valaki egy pár képet a mangáról is^^
http://i14.photobucket.com/albums/a338/ ... 6_0520.jpg
http://i14.photobucket.com/albums/a338/ ... 23p113.jpg
http://i14.photobucket.com/albums/a338/ ... 51_084.jpg
http://i14.photobucket.com/albums/a338/ ... 41_02a.jpg

Ez meg egy hasznos Nanás link, elég sűrűn frissül mindenféle érdekes statisztikával meg hírrel (live, anime, manga, egyebek) -->
http://nana-nana.net/index.html
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Köszi az oldalt Mako ^^ Naon teccik ^-^
Szerencsésen beszereztem az eddigi összes NANA mangát és naon jóóóó ^^
De egyelőre tartom a véleményem az animével kapcsolatban, hogy eddig nagyon ott van. A mangának egyetlen baja van, egy dolog hiányzik nagyon belőle. A zene... Ezt pótólja az anime...főleg az op :)
Összességében nagyon tetszik mindkettő.

Btw belenéztem a live actionbe...éésss hááát ROFL!!! Mindkettő Nana nagyon csúnya!! LOL Ren pedig nagyon uncooooool! Bár eddig csak belelestem...majd azért teszek egy próbát :)
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

A.Hidekai írta:Btw belenéztem a live actionbe...éésss hááát ROFL!!! Mindkettő Nana nagyon csúnya!!
Neeeeemiiiiiis.... Én mindkettő live-os Nanát szeretem, meg a live úgy ezerszer jobban tetszett, mint az anime. Arról nem is beszélve, hogy Mika Glamorous Sky-ja messze jobb, mint Anna Rose-a. Sokkal-sokkal Nanásabb. Úgyhogy előbb nézdd végig és csak azután mondj véleményt^^ [Amúgy Ren nekem sem tetszik, de rajta kívül mindenkit úgy ahogy eltaláltak.. csak Shouji és Sachiko nem tetszett még, de őket alapból se nagyon szeretem, szóval nyilván azért xD]
Ami az animét illeti, engem tuti nem érdekelne, ha nem olvastam volna a mangát. Lehet megnéztem volna egy vagy két részt, de utána hagytam volna az egészet. Mondjuk van ami tetszik, például Hachit minden formában szeretem, még akkor is, ha legtöbbször leginkább agyonütni volna kedvem, aztán az ending, meg remélem Reira is lesz olyan gyönyörű, mint a Trapnest poszteren *_*
A mangában meg van egy félkötetnyi lemaradásom az eddig lefordítotthoz képest, de annyira haragszom sokmindenkire, hogy nem visz rá lélek hogy még tovább szenvedjek vele. Majd egyszer...
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Engem spec az anime miatt kezdett el érdekelni a manga. :) Az anime op-je is egész jó (de bár ne írták volna ki a szöveg fordítását...), az ending nekem nem tetszett, a rajzokkal meg barátkoznom kellett az elején, de most már nagyon tetszik.

A live movie-ba belenéztem, majd talán megnézem, de sztem is elég csúnyák, meg viccesek a szereplők.. (a zene meg egyáltalán nem fogott meg) de hát egy mangát/animét szvsz nem is lehet élőben megcsinálni úgy, hogy ne legyen kicsit vicces annak, aki az eredeti alakokat is ismeri :roll:

A manga viszont nagyon felkeltette az érdeklődésemet, amint vége a vizsgaidőszaknak, nekiesek *.*
MaKo írta:Persze a Yazawás balhénak még nem tudom mi lesz a kicsengése, kiváncsi leszek...
Lehetek olyan lusta, hogy nem utánanézek, hanem rékérdezek, miről van szó? :roll:

(mentségemre legyen szólva, most kezdtem -ehemm- tanulni a holnapi vizsgámra^^")

[A duplapostot összeszerkesztettem, legközelebb a "szerkeszt" gombot használd, ha még írni szeretnél valamit. Köszönjük. - Admin]
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nem tudom, én a manga után néztem meg az élőszereplős verziót, és mindkét Nana nagyon tetszett, szerintem nagyon szépek. (Mármint hús-vér emberekhez képest... Nem igazán fair azt elvárni tőlük, hogy úgy nézzenek ki, mint a manga-karakterek.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nekem is nagyon tetszettek, maga a Live pedig eddig jobban tetszik, mint az anime (zene, színészek, stb.) Aki sztem ronda volt benne, az Shin, de ezzel ki is fújt (és van, aki szerint ő is jó volt). Hachi szép, de nem az a földöntúli szépség, hisz nem is kell annak lennie (hétköznapi lányzó, akinek álomszépnek kell lennie, az Reira, szerintem pedig Yuna álomszép volt, mint Reira *___*). Mika mint Nana meg szerintem eszméletlen jó volt. *.* Szép, tehetséges, jól énekel és remekül hozta a karaktert.
De persze ez is ízlések és pofonok kérdése.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Kaen írta:Az anime op-je is egész jó (de bár ne írták volna ki a szöveg fordítását...)
A fordítást inkább hagyjuk, a subban ahány rész annyi féle verziót láttam rá... (ending detto).
Kaen írta: Lehetek olyan lusta, hogy nem utánanézek, hanem rékérdezek, miről van szó? :roll:
-->
Following the run of the smash hit live action film adaptation of Ai Yazawa’s NANA manga last summer, the TV anime version debuted April 5th at 11:55PM on Nippon Television Network. Ratings for the first episode were announced as a 6.2% share. However, a story has come to light of a reported snafu immediately before the broadcast premiere of NANA. It seems the scripts of 2 episodes of the series were rewritten by the producers to the author’s disaproval. Yazawa-san was reportedly very angry and the start of the TV anime was temporarily in doubt. The settlement to the situation is currently uncertain though there there have been fan complaints sent to the voice actors and staff. (AnimeNews)

A movie-ról meg nekem is az a véleményem amit már fentebb írtak. Szerintem az egyik legjobb adaptáció (ha nem a legjobb) amit láttam, a hangulata teljesen jó, a számok szépek, Mika meg kiköpött Nana ^^. Nem'tom, szerintem ez az egész sztori inkább kívánt egy live-ot mint egy animét (de az anime is elég jó eddig azért). Remélhetőleg ilyen jó lesz a második live film is...
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Itt mintha a TV verzió lenne a téma... persze lehet hogy csak én vagyok az egyetlen, akinek tetszik az anime.

Az "az anime nem hozza a manga színvonalát"-témához: Lehet hogy ha olvastam volna a mangát, én is sok kivetnivalót találtam volna a TV verzióban, de szerintem a manga és az anime szinte teljesen más műfaj. Ezzel nem csak azt akarom mondani hogy a kettőnek lehet teljesen eltérő a célja, közönsége, mondanivalója, stb. hanem főleg azt, hogy aki animét néz, az nem biztos hogy mangát is olvas (A két kezemen meg tudom számolni, mennyi mangát olvastam végig eddig, viszont az animék számát tekintve jócskán a százon túl vagyok).
Valahogy ez a "ha tetszik, akkor olvasd a mangát" olyan, mintha sajnálni kellene azt, aki nem olvas mangát. Illetve mintha annak nem lenne megalapozott, jogos a pozitív véleménye. Tényleg nem az? Tényleg annak csinálták az animét, aki olvasta a mangát? Vagy esetleg pont azoknak, akik nem olvasták? (Nem költői kérdések, lehet válaszolni :))

Igazából csak arra szeretnék kilyukadni, hogy én nagyon örülök annak, hogy elkészült a TV verzió, mert mangát olvasni közel sem szeretek annyira (és nem is kényelmes monitoron, plusz időigényesebb mint az anime) mint animét nézni, és valószínűleg a NANA megmaradt volna nálam egy "sokak által kedvelt, de általam nem olvasott manga" szinten. Így pedig lehetőségem van megismerni és megkedvelni (mert eddig nagyon tetszik) a történetet és a szereplőket.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hikari írta: Valahogy ez a "ha tetszik, akkor olvasd a mangát" olyan, mintha sajnálni kellene azt, aki nem olvas mangát. Illetve mintha annak nem lenne megalapozott, jogos a pozitív véleménye. Tényleg nem az? Tényleg annak csinálták az animét, aki olvasta a mangát? Vagy esetleg pont azoknak, akik nem olvasták? (Nem költői kérdések, lehet válaszolni :))
Te jó ég ^^" Én csak megemlítettem, hogy számomra mit nyújtott az egyik és mit a másik, és csak ajánlottam ^^" Nem kell megfogadni, és egyáltalán nem szántam a postot "lesajnálónak" O_o ha mégis ez látszik ki belőle, akkor elnézést, nem akartam annak szánni vagy ilyenek o_o (és a manga/live offért bocsánat).

És egy szóval sem mondtam, hogy az anime rossz lenne o_O. Én csak örülök neki, ha az animén keresztül még többen megismerik, csak leírtam amit én érzek ezzel kapcsolatban. Kritikának is csak arra próbáltam célozni, hogy nekem néha igenis nem tetszik egy-két képi megjelenítés (pl. Hachi szeme néha nem fehér egy-két képen, ami furcsa), de hozzá is tettem, hogy tudnak szépet is kreálni (pl. az ötödik részben a hóesés gyönyörű volt).
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

MaKo írta:Kritikának is csak arra próbáltam célozni, hogy nekem néha igenis nem tetszik egy-két képi megjelenítés (pl. Hachi szeme néha nem fehér egy-két képen, ami furcsa)
Nem olyankor, amikor ilyen "vicces-fejeket" rajzolnak nekik? :)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hikari írta: Nem olyankor, amikor ilyen "vicces-fejeket" rajzolnak nekik? :)
Nem, azokat teljesen eltalálták, és tök aranyosak ^^. Én az ilyen kisebb hibákról beszélek mint pl. ez. Persze ez se nagy szám, csak nekem kicsit furcsa, hogy néhol nagyon kidolgozott cg-s, néhol meg ilyen, és az egész kicsit hullámzó.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

amcsi írta:Én csak egy részt láttam belőle. Csak egy véleményem van: nagyon rondák a szereplők^^' Amúgy lehet, hogy tovább nézném, de tényleg rossz rájuk nézni :/
Szerintem + nagyon szépes,és illenek a történethez :-P

Nana és Ren történetén olyat sírtam...Kíváncsi vagyok mi lesz velük :) Ez a sorozat egyre jobb :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Köszi az infót, Mako!

Eddig 10 részt láttam, és egyre jobban tetszik! :) Kár, hogy Jun-chan olyan keveset szerepel, eddig ő a kedvencem. ^^ (+ a palija)

kicsit off: egy jó pont nálam az animének a live-val szemben (abból néztem egy klipet most), hogy szerintem az animés Nanának sokkal jobban passzol az énekhangja ehhez a punkos-rockos műfajhoz. A live klipnek sem volt rossz a zenéje, de szvsz az a hang nagyon-nagyon nem illett oda.

Hikarival amúgy teljesen egyetértek, én sem szeretek mangát olvasni a gép előtt, és ha nincs anime, biztos nem kezdett volna érdekelni. :) Az anime pedig nekem is nagyon tetszik.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Brrrr.... utálom Sachiko-t... :? és mostmá Shouji-t is...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

én szeretem, szerintem olyan kis aranyos.. és úgy sajnáltam. Nana-Hachi meg nem is törődik Shoujival :\ úgyhogy go Sachiko, go! :D

EDIT

Na végre megnézhettem a 13 és 14-es részt is ^^ Nekem nagyon tetszettek.
Ami Sachikót illeti: Nem értem, miért kell utálni. Ha egy kapcsolatban az egyik fél ilyen simán beleesik valaki másba, az már rég rossz.. Ráadásul Sachiko imho nagyon rendesen viselkedett, még ő mondta, hogy ezt így ne folytassák, és hogy milyen rendes barátnője van Shoujinak. Mellesleg Hachinak is volt (ráadásul házas) férfival viszonya.. Ha már vki nem viselkedett teljesen rendesen, az Shouji, kicsit hamarabb is közölhette volna Nanával, de ami igaz, az igaz, Nana se nagyon törődött vele.. szvsz Nanára ráfért egy ilyen pofon, hogy legközelebb ne csak akkor rángassa elő a barátját, ha szüksége van rá. Junkónak szerintem teljesen igaza volt azokban, amiket mondott. A 14. rész első felében mondjuk nagyon sajnáltam Nanát, de aztán, mikor Junkóval beszélt.. ehh.. olyan, mint egy elkényeztetett gyerek.

mindenesetre én most nagyon örültem ennek a 2 résznek. És nagyon várom a Trapnest koncertet meg a Black Stonest is :cool:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Kaen írta: Nem értem, miért kell utálni. Ha egy kapcsolatban az egyik fél ilyen simán beleesik valaki másba, az már rég rossz.. Ráadásul Sachiko imho nagyon rendesen viselkedett, még ő mondta, hogy ezt így ne folytassák, és hogy milyen rendes barátnője van Shoujinak. Mellesleg Hachinak is volt (ráadásul házas) férfival viszonya.. Ha már vki nem viselkedett teljesen rendesen, az Shouji, kicsit hamarabb is közölhette volna Nanával, de ami igaz, az igaz, Nana se nagyon törődött vele.. szvsz Nanára ráfért egy ilyen pofon, hogy legközelebb ne csak akkor rángassa elő a barátját, ha szüksége van rá. Junkónak szerintem teljesen igaza volt azokban, amiket mondott. A 14. rész első felében mondjuk nagyon sajnáltam Nanát, de aztán, mikor Junkóval beszélt.. ehh.. olyan, mint egy elkényeztetett gyerek.
Sachikot én sem utálom,sőt,de az azért nagyon undorító,amit Shoji csinált,nem érdemelte meg Nana. Oké,hogy nem nagyon törődött vele,de ilyen undorítóan elintézni,hogy "ő a barátnőm" Áhhhhh...Különben is,amikor Nana Ando-sannal "kavart" Shoji még sehol sem volt,úgy hogy így nem igazságos az összehasonlítás. ^_^
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Bár nekem se tetszett az amit csinált de már nem volt a kapcsolatuk az igazi..és valahogy be kellett fejezni...

A koncertre én is kíváncsi leszek :cool: (Bár asszem tudom mi lesz....kellett nekem annyit kutakodni..)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Nem tudjátok a 15. rész mikor jön ki? Lehetőleg a Lunar Animénél! xD
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

én már szedem xD amúgy én is tudom most jó sokáig, mi lesz, mivel mangában a 11. kötetnél tartok...

az a szakítás úgy tényleg nem volt vmi szép, de.. ez van. én még mindig azt mondom, hogy Nanára ennyi ráfért (azért ő nem egy lassan vígasztalódó típus amúg yem, legyünk őszinték..)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Mázlista! Én még csak hírből hallottam a Mangát,de szerintem várok is vele egy ideig,sztem jobb lesz így nézni!?

Tényleg,látom fenn van! Lunar-éknál szoktam nézni,de ott még 14 rész van kinn.
Válasz küldése