High School of the Dead

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Uh, igencsak méretesre hizlaltuk az off-szörnyet, szal tényleg már csak pár sor így a végére: Igazából azt szűrtem le ebből az egészből, hogy: mindannyian emberek vagyunk, megvannak a magunk személyre szabott hülyeségei, vonásai, whatever. Nektek is más élményetek volt Mufurccal (meg a fórumokkal, fórumozókkal úgy általában), nekem is, engem is hívtak már okoskodó retardnak (nem is egyszer!), szal beletudom magam képzelni mindenki helyzetébe.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

WTF, ez a cucc két évig szünetelt? O_O Mi lelte a mangaká(ka)t? (Pedig azt gondolná az ember, egy ilyen darálós csöcsfesztiválból nem olyan megerőltető szállítani a havi adagot. :twisted: ) Mondjuk az röhej, hogy "így talán az anime is hamarosan folytatódhat", ja, persze, majd úgy öt év múlva, mikorra összegyűlik a mangából annyi, hogy legalább egy 12-13 részes sorozat kiteljen belőle. :dirr: Ráadásul ha jól rémlik, az anime sztorija pont a bevásárlóközpontnál ért véget, szóval a manga jelenleg talán 1-2 chapterrel járhat csak előtte.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kicsit többel. A 17.fejezet végéig dolgozták fel az animeben, és 29-nél tart jelenleg a manga.

Egyébként nem a mangaka döntése volt. A kiadó döntött úgy, hogy a HOTD helyett (meglovagolva annak sikerét) a rajzoló másik sorozatát, a Triage X-et fogják reklámozni és kiadni, a HOTD pedig fiókba került.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nagszerű! Még egy kis idő, és az új anime is zöldet kaphat. Ha már a Freezing be lett jelentve, ez se maradjon kifele!
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát nem hittem h megélem a manga folytatását tekintve, h talán egy hónap híján két év telt el a chapter 29 és a 30 között.
Bár eddig annyira nem nyűgözött le ez a 40 oldalnyi "újdonság."

Valami dátum esetleg az animációs sorozat második évadjáról?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: High School of the Dead

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Írhattam volna még Junchi jelöltjét, a Highschool of the Boobs-ot is, viszont annak az eleje a csöcsfest ellenére is bejött, tényleg jól adta a zombifilmes hangulatot, csak a végére a plot teljesen szétesett, és ennek arányában nőtt a tehénfanszőrvíz aránya is, ami aztán agyonütötte az egészet. De ez azért már messze nem tudott úgy betrollolni mint a fenti cím.
Ha már "betrollkodás": emlékszem, volt az a tanárbácsis mellékszál, hogy az ürge a zombi-apokalipszis kellős közepén kitalálta, hogy "ÉN LESZEK AZ ÚJ VILÁG ISTENE!" (XDDD), aztán el is kezdett a túlélőkből "sereget toborozni". Már kezdtem örülni, hogy ebben a cuccban még valami történet is lesz a végén és a zombik mellett két, egymással ellentétes embertábor "háborúja" bontakozik ki, vagy valami...erre látom, hogy a fazonnak odáig terjedt a "tudománya", hogy valami kisbuszban szexpartikat rendez a diákjaival, aztán ha jól rémlik, hamar meg is zabálták őket is a zombik. :dirr: Pro plot man, pro plot... *facepalm*
Kép
Válasz küldése