Hataraku Maou-sama!

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kép

Most futó McDonadls-os démon nagyúr kalandjai a varázslós mészárlástól a hónap dolgozója címig. :thumb:
És a call-centeres nagy hős lovagnőt ne is említsük. ::^_^::

Aranyos megvalósítás kár hogy a mágiát túlságosan erőltetik benne...

(Nem tudom van e értelem topic-ot nyitni róla de elég egyedi ahhoz hogy lehessen róla beszélgetni.)
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kép

Ashiya a legnagyobb arc!

Ez a rész! (a 6.) Tele iskolai komédia elemekkel. A démon lord, mint szellemektől ijedező csitri. :P
Milyen jó már a kémia a karakter között. Lucifer is jól beilleszkedett. Ashiya mikor elvette tőle a psp-t: "Csak egy órát játszhatsz egy nap!", LOL a démon lord két tábornoka.

WhiteFox megint megcsinálta, főleg, hogy most már az OP és ED is elkészült.
A pár animációs baki megbocsátható, minden más annyira jó. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
domoscsajszi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.04.28. 17:29

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: domoscsajszi »

sziasztok :!:

Valaki átküldené nekem az 5. rész linkjét :?:
1000 000 kösszencs :!: ::hehe::
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kép
XD
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

a annak a csajnak tök cuki hangja van :3
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

10.rész

Maou hogy megijedt, hogy tényleg Grönlandra lesz küldve. De helyette: pool epizód! :thumb:
És persze mindenkinek el kellett őt kísérnie, hogy szemmel tartsák.
Chiho 1kilós burgerei nem semmik, szegény Eminek még a könnye is kicsordult a méretbeli különbségeik miatt :oops:

Kép

Persze nem sokra ment velük, Maounak ezúttal sem vett észre semmit. A majomnak viszont nagyon tetszettek :vigyor:
A kísértetház zseniális volt, ahogy mindannyian paráztak a szellemektől, a hüllőházzal kapcsolatos egyéni sztorik pedig inkább poénosak voltak.
A végére azért Maou is megvillanthatta a démonkirályi erejét az aligátorok ellen :cool:

Szegény Ashiya pedig az egész epizódot a retyón töltötte :LOL:



11.rész

Ashiya még mindig a gyomorrontásával küszködik, a végén még a kórházban fogja kihagyni a végjátékot.
A bolhapiacra szánt tárgyak végülis csak egy felesleges filler időkitöltéshez vezettek, de szerencsére nem ment el velük az egész rész, ráadásul a karaktereknek is volt pár mulatságos reakciója rájuk. Lucifer kiborulásán is szakadtam, amiért őt ismét kihagyták.
Eközben pedig Suzunonak is volt ideje merengeni a kvázi bérgyilkos múltján. Itt a mérgezés elég komoly volt, de őt magát már nehezebben tudtam komolyan venni a hatalmas kalapácsával. A világ rendje pedig gyorsan felborult a Démonkirály legyőzését követően, pont ahogy a Maoyuu Maou Yuushában is szó volt róla
Chiho érveire alapból én is csak legyintettem volna, de Emihez hasonlónak Suzunonak is ideje lenne már belátnia, hogy a Démonkirályt teljesen megszelídítette a japán mentalitás és a szorgos hangya életvitel :vigyor:

James angyalka tógáján ismét csak szakadtam egy sort, a narancssárga pandaszemével együtt !guffaw
Ahogy Maoun is, mikor vigyázzba vágta magát Chiho anyjának hívása közben, majd ahogy eltépett a Dullahannal :thumb:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

-OJ- írta:James angyalka tógáján ismét csak szakadtam egy sort, a narancssárga pandaszemével együtt !guffaw
Ahogy Maoun is, mikor vigyázzba vágta magát Chiho anyjának hívása közben, majd ahogy eltépett a Dullahannal :thumb:
Szerintem ritka bénán nézett ki James. Amúgy sem bírtam a képét, ráadásul bebizonyította, hogy ugyanolyan nyavalyás, mint a Supernatural angyalai!
Plusz az az arc, csak még jobban röhögtem. XD Menő volt, ahogy elkerekezett a Dullahannal, csak azt tudnám, hogy a partvis minek kellett neki. :LOL:

A végére csak összehoznak egy jó kis harcot, főleg, ha mindenki részt fog venni a nagy csatában. ^^
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hataraku Maou-sama!

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Voltak a cselekményben hullámvölgyek, különösen az első nagy összecsapás után, mikor már túl sokáig húzták a semmittevős hétköznapokat, de azt a szakaszt leszámítva még így is a legszórakoztatóbb vígjáték sorozat volt a szezonban. Akadt benne két rövid shounen harc, a nem különösebben látványos de annál hangulatosabb fajtából, szerencsére a szerelmi szálat nem vitték túlzásba és nem erőltettek bele egy háremet, humor terén pedig végig jól teljesítettek a karakterek. A rajzolás elég felemás volt, ami olykor a humort szolgálta, máskor azonban egyszerűen csak rondán és igénytelenül festettek a karakterek. A zene is csak a harcok alatt volt észrevehető, akkor viszont nagyot dobott a hangulaton. A befejezés természetesen nyitott (és elég jellegtelen) maradt, így lehet várni a folytatást.

Egy erős 7/10-et megérdemel, de az én szememben az ennél magasabb értékekről lecsúszott az összefüggő sztori hiánya miatt.
Válasz küldése