Kiddy Grade (Csajkommandó)

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Sister Tenshi írta:Nem interjú volt, hanem az SOS-dan rádióműsorában (tehát a Suzumiya Haruhi no Yuuutsu rádióműsorában) említette egy adás során Hirano Aya, aki Lumi hangja.
akko rosszul emlékeztem, vagy rosszul volt írva- elég régen láttam az infót ^^"
ha új főszereplők lesznek- remélem nem az lesz mint a pretty cure esetén ( bár a második szériából nem láttam sokat, de olyan volt nekem mintha csak a nevet változtatták volna meg amúgy minden olyan volt mint az első szériában a főszereplőket tekintve...) szal remélem összehoznak valami ütős sztorit
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

És akkor ide is copy paste:

Na, sikerült megnéznem a Pilot DVD-t. Hát, szép volt, csak sok nem derült ki belőle. ^^" Még mindig nem tudni, kik az új csajok. Jó, erősen mennek arra, hogy nem Eclair-ék azok, de ettől még bármi lehet. Ha jól láttam, seiyuu cast se volt kint a többiekhez, csak Eclair-hez és Lumihez, akik megszólaltak.
Itt van néhány screenshot:

Lumiere goes NOOOO!

Eclair goes Bye Bye...

Ezt azért, mert szép ^^"

Új srác

Dee még mindig gondoskodik a kislányokról... ^^"

Ezt biztos nagyon erotikusnak szánták, sztem ble ^^"

Hm, ez a jelenet ismerős vhonnan

Mer szép

Mer szép

Új csajok gépen

A hajójuk belsejében

A hajójuk

A fésű az új halálos fegyver xD akarok egy ilyet

Mert a drága bonbon...

A jó borhoz (szőlőlé :p) hasonlóan veszélyes fegyver

Tokyotosho.com-on találtok torrentet, gondolom kerülnek majd fel még egyéb verziók is, én a legelsőt gyorsan lehalásztam (és a nagy felbontás ellenére nem akadt a gépemen, úgyhogy még örülhettem is).
A képek eredetileg nagyobbak voltak, photobucket összenyomta.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

akkor most már végleg vagy még mindíg csak az emberek agyát húzzák?!- de legalább az előző széria uccsó testében mardtak ^^"
Sister Tenshi írta: Ezt azért, mert szép ^^"
és tényleg :D
Sister Tenshi írta: Új srác
nem tetszik
egyem is meg :P
szerintem is...fujj
na pontosan erre gondoltam az előző postban
Sister Tenshi írta: Mer szép

Mer szép
telleg
semmi xtra
az egyik dolog ami nagyon nem tetszett az animében- a "fegyverek"- alias rúzsostor meg pezsgőspalack- nane máá- sztem nagyon gáz volt az is erre meg FÉSŰ??!!! eldobom az agyam esküszöm- még átmegy itt nekem Plázacica kommandóba. robbanós pink körömlakk nem lesz?
:dirr:
nemtom, azért remélem jó lesz
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

miyume írta: az egyik dolog ami nagyon nem tetszett az animében- a "fegyverek"- alias rúzsostor meg pezsgőspalack- nane máá- sztem nagyon gáz volt az is erre meg FÉSŰ??!!! eldobom az agyam esküszöm- még átmegy itt nekem Plázacica kommandóba. robbanós pink körömlakk nem lesz?
Hát ha az nem is de életveszélyes bon bonok lesznek benne.

Meg hát úgy tünik Cesario&Viola és Sinistra&Dextera párostól búcsut intünk :(

Erre az új fönökre meg külön kiváncsi leszek. Na mindegy nagyon várom.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

iskariotes írta: Meg hát úgy tünik Cesario&Viola és Sinistra&Dextera párostól búcsut intünk :(
nanemááá... őket csíptem nagyon.. sokkal jobban mint Dee-éket :S
új főnök is lesz? *miyunak kezd lankadni az érdeklődése*
sebaj legalább az elejét megnézem aztán meglátjuk mi lesz belőle
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

miyume írta: az egyik dolog ami nagyon nem tetszett az animében- a "fegyverek"- alias rúzsostor meg pezsgőspalack- nane máá- sztem nagyon gáz volt az is erre meg FÉSŰ??!!! eldobom az agyam esküszöm- még átmegy itt nekem Plázacica kommandóba. robbanós pink körömlakk nem lesz?
Szerintem meg minden jóravaló titkosügynök (részletkérdés, hogy ők most pontosan mik) hord magánál ilyeneket. :)
James bond a nyakkendőjében, ingujjában meg a karórájában tartja ezeket a cuccokat. A csajokon kevesebb a ruha, így valahova rakni kell. :D
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Sose szerettem James Bondot :dirr: és sztem ezek a "fegyverek" komolytalanok és viccesek. tudom hogy a KG egyébként sem a mélyenszántó gondolatokról híres, nem azért szeretjük, de ezektől a cuccoktól a falat kaparom akkor is
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Megnéztem én is, első fele jobban tetszik, mert ott legalább volt Army is. Új szereplők idáig nem igazán fogtak meg.

Rózsás fiú akár lehet Chevalier is, hisz Eclair fia biztos szerepelni fog.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:Sose szerettem James Bondot :dirr: és sztem ezek a "fegyverek" komolytalanok és viccesek.
Azok is, de nekem épp ezért jöttek be. XD Amikor az A+-on elkezdőtött a KG, az egyik dolog, ami felkeltette a kíváncsiságomat, az volt, hogy "ahol egy rúzsból csinálnak ostort, azt látnom kell". :D (Pláne, hogy az egyik részben visszafelé sült el, amikor Eclairt berúzsozta a barátnője, hogy mennyivel jobban néz úgy ki, és a folytatást már ismerjük... XD)
Szóval fésű-fegyver, go-go! :lol:
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

izlések és pofonok XD ( "gyilkos fésű csapááás! Jaj a gubancoknaaak!!!" XDDD)
azt egyébként máig nem értem hogy Eclaire miért tudja nehezen kordában tartani az erejét ha ki van rúzsozva ::jhuh:: ha jól emlékszem az nem is a speckó rúzs volt. ötlet valakinek? ilyen kis apróságok ha kiderülnek lehet javította volna az animét. az is marhára érdekelne hogy hogyan történik a testcsere, és honnan szerválják az új testeket- gondolom ilyen mesterséges cuccok
?_?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szerintem az valami speckó rúzs volt, végülis ha firkált vele valamit, abból "kötél" lett, ha meg az ajkára kente, akkor szupererőt adott neki. XD Lehet azzal van összefüggésben, hogy nanogépek vannak a testükben, és azokat turbózza fel a rúzs, de nekem sem derült ki több. A testcsere folyamata engem is érdekelne.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos írta:Szerintem az valami speckó rúzs volt, végülis ha firkált vele valamit, abból "kötél" lett, ha meg az ajkára kente, akkor szupererőt adott neki.
igen, de az "az" a rúzs volt? nem a lányé aki vele volt (Ricki?)? mert akkor csak egy sima, hétköznapi rúzstól szállt el
Titkos írta:XD Lehet azzal van összefüggésben, hogy nanogépek vannak a testükben, és azokat turbózza fel a rúzs, de nekem sem derült ki több.
lehet. az alkotók kicsit félmunkát végeztek...vagy nem is akarták rendesen kifejteni a dolgot, mondván hogy Eclaire melleinél vagy a bishiknék úgyis megállnak a többség gondolatai XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most már én sem emlékszem, hogy az a rúzs volt -e. XD Eddig úgy voltam vele, hogy a barátnője Eclair cuccai közül vette ki, de újra kellene néznem. Amúgy való igaz, hogy jobban is kidolgozhatták volna az egészet, de helyette inkább a látvány/akció/fanservice szálat helyezték előtérbe, némi coolosnak szánt idézetekkel megspékelve. XD Nekem mindenesetre így is tetszik, anno úgy ültem le elé, hogy jó csajokat és akciót akarok, megkaptam. :D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Újranéztem XD a csajé volt valszeg a rúzs, bár nem mutatták ahogy előveszi, de csak nála volt táska, szal kizárásos alapon nem Eclair rejtett zsebéből varázsolta elő... de amúgy is teljesen mind1, nem jutottunk közelebb a megoldáshoz. ehhez az animéhez is kéne ilyen használati utasítás ami elmondja az ilyen "apró" háttérinfókat amik nem derülnek ki a sorozatból
látvány és akció terén nincs rá panasz az tuti
Avatar
Vincent
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.05.22. 16:05
Tartózkodási hely: Midgar

Hozzászólás Szerző: Vincent »

Nekem direkt tetszenek ezek a fegyverek, egyáltalán nem gyerekesek, inkább ötletesek! ::jthrill::
Avatar
Arysa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.05. 19:11
Tartózkodási hely: /pill. otthon

Hozzászólás Szerző: Arysa »

Ha valakit érdekel egy AMV a Kiddy Grade 2-ből akkor itt a lik(ek):

http://www.videoplayer.hu/videos/play/59253

http://www.videoplayer.hu/videos/play/59549

Na ennyi. Ha valaki már látta, vagy vmi, akkor bocccsi. :oops:

Szerkesztésgomb ott a hozzászólásod sarkában, légyszi ezt használd a jövőben. Ez a post maradhat, de ha lehet, akkor AMV-ket majd a későbbiekben az AMV topicba linkeld! :) Erre a bejegyzésre nem kell válaszolni. Köszi! - Moderátor
Ki lenne képes szeretni annyira, hogy a saját, drága életét eldobja értem?
Ha valaki a tengerbe vetné magát értem akkor kiszabadulnék ebből a lakból és visszatérhetnék az életbe...újra élhetnék. De ha ez egy nap megtörténne, annak élete árán, aki a leginkább szeretett, akkor sírnék nagyon...magányosan. A kövemet keresve sírnék. Még ha vérem borként folyna is, mi haszna lenne? Nem hozná vissza a tenger fenekéről azt, aki a legjobban szeretett." (Le Portrait de petit Cossette)
Avatar
Yumika
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.24. 21:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

Hozzászólás Szerző: Yumika »

Húúúú életmento vagy ezer éve szeretném ezt látni és most hála neked megnézhetem. Igen koszi.:D
Yumika
http://gportal.hu/portal/landoftherisingsun/ - Japan land of the rising sun!
http://anime-fanfiction.animehq.hu - Átjáró a fantázia birodalmába.
Ajánlom figyelmetekbe.:D
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Tök jó ez az anime sztem. Mindig amikor nézem, akkor tök fura lesz tőle a hangulatom.
igaz kicsit szexuális :D XD
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Kessi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.07.25. 20:22
Tartózkodási hely: Hajdúsámson

Hozzászólás Szerző: Kessi »

Na igen az első pár rész gyenge volt, azt gondoltam "te jó ég már megint egy világmegmentős sztori, nagymellű hiányosan öltözött csajjal......lapos sztori...." a rajzok miatt néztem egyedül.....nagyon jók voltak a rajzok szerintem :-P
Aztán a 12 rész felé érdekes dolgok kezdtek kiderülni, Eclair múltjáról.......és aztán érdekes lett az egész. Volt egy rész ami kifelyezetten tetszett, amikor Eclair "rossz énjével" beszélt 11 vagy 10 rész talán.....mind1 azt jól megcsinálták, onnan már érdekesebb volt. Nekem legalábbis tetszett. Néha elvesztettem a fonalat ugyan, de aztán minden kiderült :D
Bár az egész sorozatot áthatotta egyfajta "leszbi feeling" ami idegesített, sosem derült ki nyilat hohy ők leszbik.....de.....hát csak nézzétek meg az openinget.
A k2-t nem láttam, de azt mondják gyenge :wink:
Valaki látta már?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Még nem kezdték el vetítetni, csak az előzetest tartalmazó DVD jött ki pár hónapja.
Kép
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Én is hallottam már h gyenge a második széria, de most h megnéztem Arysa linkjeit egész jó....Mostmár naon kiváncsi vok!! ::japsmil::
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Kedvenc animék közé tartozik. Amikor először láttam akkor csak annyit mondtam hogy már megint vmi bugyuta űrös, lövöldözős. (Bocsi előre is akinek ezek az animék jönnek be, de én nem szeretem az ilyet^^) De ennek ellenére a Kiddy Grade egy nagyon jó anime (akinek először megmutattam az openinget az volt az első kérdése: ezek leszbik? :lol: ) Igaz sok intim jelenet van benne khmm :-P Amikor Alv átvette a GOTT főnöki székét teljesen össze voltam zavarodva hogy akkor most mi van? :D De összességében szerintem egy jó anime.
Ami a második szériát illeti én egy kicsit szomorú vagyok hogy nem Lumiere és Eclair a főszereplő >:P De kiváncsi vagyok rá és végülis meglehet majd szokni ^^
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Diva-sama
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:41
Tartózkodási hely: Franciaország

Hozzászólás Szerző: Diva-sama »

Elhaym írta: Rózsás fiú akár lehet Chevalier is, hisz Eclair fia biztos szerepelni fog.
Szerintem az Chevalier! Mert ha nem, akkor felmerül 2 kérdés:
- Ki az?
- Hol van Chevalier?
I love...
- Kiddy Grade!!!
- Blood+!!!
- FF7: AC!!!
- Jigoku Shoujo!!!
Avatar
Shina-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.08.12. 09:44
Nem:
Tartózkodási hely: Soul Society

Re: Kiddy Grade (Csajkommandó)

Hozzászólás Szerző: Shina-chan »

Mikor először belenéztem, csak annyi reakciót váltott ki belőlem, hogy elhúztam a számat, majd csatornát váltottam.
De egy idő után "ez-is-jobb-mint-a-semmi" alapon egyre többet nézegettem bele, és egészen a szívemhez nőtt, sőt, attól kezdve, hogy Lumiere és Eclaire a Gott ellen fordulnak, nagyon jó kis részek jöttek. A végére totálisan megszerettem, bár az eleje szerintem nem mondható kiemelkedőnek.
Na ne már, Césario és Viola tényleg nem lesznek benne a folytatásban?:( Imádtam azt a kiscsajt:(
És Sinistráért meg Dexteráért is kár:(
Kép
"A csodálat az az érzelem, ami a legtávolabb áll a józan észtől."
"Meg akartuk hívni a műsorba mint vendéget, de visszautasította mondván ez az egész egy nagy lószar."
Avatar
Kazuya
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.07.03. 22:24

Re: Kiddy Grade (Csajkommandó)

Hozzászólás Szerző: Kazuya »

Az az új srác igen ismerős nekem. Lehet tévedek, de valahogy az rémlik nekem, hogy az a srác asszem a 7. epizódban volt.

SPOILER(jelöld ki a kettő közötti részt, ha el akarod olvasni):Ez az amikor Eclair el vitte a srácot egy helyre, hogy aláírja a papírt, hogy bebizonyítsa hogy ő az örökös. SPOILER vége!

Vagy lehet én tévedek, de az új srác arca ismerős x'D
diva-sama írta:Szerintem az Chevalier! Mert ha nem, akkor felmerül 2 kérdés:
- Ki az?
- Hol van Chevalier?
Ő meghalt az utolsó előtti eizódban, ha nem tévedek (vagy igen?)
Válasz küldése