Wolf's Rain

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kagain »

I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nah én is nekiálltam ennek, vagyis nekiálltunk páran. végig akartuk nézni egy éjszaka alatt de nem sikerült. hát nekem elég furcsának tünt a cucc. a vörös szemű csajszi volt a legfurább benne, de ugyanakkor azt birtam a legjobbban :) az emberré változott farkasok is elég érdekesek voltak.

az igazság az h nem sok értelmét láttam az egész animének.. lehet csak azért gondolom igy mert félig komásan néztem már a felétől arrafelé.. nem tudom, de nekem akkor se nagyon jött be a dolog. mondjuk még hátra van 6 rész, de gondolkozok rajta h megnézzem e :p
Kép

life is pain, get over it
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ha a csattanó sem érdekel, akkor tényleg unhattad, de azért, az a pár rész már nem sok, sztem érdemes megnézni őket..
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
wolf'srainfan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.30. 13:24
Tartózkodási hely: álmok földje...

Hozzászólás Szerző: wolf'srainfan »

itt van néhány válasz a kérdésekre:
1: az elején azért nem volt komolyabb bajuk a sebek miatt, mert a holdfény meggyógyította őket. A vége felé már lehet látni, hogy a hold vörös, és sokszor eltakarták a felhők. plusz Cheza közelsége is gyógyító erejű volt, de ez a vége felé már kezdett fogyni...
2: Hige nyakörvében volt a jeladó, de nem emlékszet rá (kiesett neki). sztem Jaguara régen elfogta őt, és felajánlotta, h nem öli meg, ha tégla lesz.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Wolf's Rain

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Az számomra elég nagy pozitívum, hogy a végéig nem tudtam eldönteni, hogy a történet valami orbitális nagy hülyeség lesz (pl.: NGE) vagy valami egészen használható lezárást kap e (Texhnolyze)? (Kvázi ezzel azt akartam mondani, hogy izgalmas volt.) A karaktereket megtudtam szeretni és még a nevüket is megtudtam jegyezni (szemben a Samurai7-el). Látványvilága is nagy plusz pontot kap, ahogyan a zenéje is és most nem csak a nagyon erős OP/ED párosra gondolok.

Van pár dolog ami egy kicsit nem hagy nyugodni. Egyrészt a farkasok saját maguk döntik el, hogy az emberek hogyan látják őket vagy erre nincs befolyásuk? Következő pont, hogy miért nem használtak eszközöket? Ez csak ilyen farkas büszkeség vagy egész egyszerűen nem képesek rá
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Wolf's Rain

Hozzászólás Szerző: scineram »

Jómagam is megtekekintettem ezt is tavaly tavasszal. Őszintén szólva a felénél még azt mondtam, hogy ez nem hiába klasszikus, de a második felére kezdett szétesni, és nem volt világos számomra, mit is akart mondani. A végét elnyújtottnak is éreztem, de vizuálisan legalább nagyon szépen ábrázolta és éreztette a közeledő világvégét.
Kép
Válasz küldése