Noein

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Noein

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Úgyérzem simán megérdemelne ez az anime egy topicot hiszen számomra simán a 2005-ben indult sorozatok között az egyik legjobb ha nem a legjobb.
Nekem speciel a kedvenceim---> Atori és Karas. Karas csak cool, Atori meg egyszerűen eszméletlen figura! Rohadtul bírtam mikor fel s alá járkált és hajtogatta magában Karas...Karas etc lol Szegény Tobi meg parázott mint állat xD Ja és Haruka se semmi! Belevaló egy csaj az biztos. Csak úgy megjelennek a jövőből figurák meg dimenziók között utazgat és még depis sem lesz nem úgy mint a Mr.Angst Yuu lol Nah az a gyerek..nagyon gáz. De azért őt is bírom. Néha olyan depressziós mint én lool xD

Remélem nem csak én és Mufurc nézi itt xD Kiváncsi vagyok kinek miért tetszik ez az anime és hogy ki a kedvenc szereplőtök. Egyenlőre ennyi xD
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Heh. Noein = az elmúlt időszak legérdekesebb animéje. Lehet, hogy nem a legmélyebb vagy a legnagyobb dráma, de mindenesetre pontosan azt a minőséget, stílust és egyediséget hozza, amik miatt különösen megszerettem az animéket, úgyhogy a Noein most már nagyon a szívem csücskévé vált.

Az én kedvenc szereplőm... Hát, ő Fukurou (volt). Most már leginkább Atori. :D És Isami. Karasu jópofa magában (szegény, mikor a gyerekek rászabadultak), de ez a "Haruka!" "Karasu!" "Haruka!" "Karasu!" dolog elég idegesítő már... remélem, hamar továbblépnek. :roll: Yuu az elején idegesített a nagy világfájdalmával, de most már nagyon bírom... szegény, nehéz lehet neki, a jövőbeli énjével, aki lenyúlja a nőjét. xD És azért jó látni, hogy tulajdonképpen ő is csak egy srác.

Btw,

Kód: Egész kijelölése

http://www2.l33t-raws.org/phpBB2/get_torrent.php/9e0ec1d70204fbe7be1084372e49db0cf7ac0d0d/
[l33t-raws]Noein_Mou_Hitori_no_Kimi_e_15_(640x360_DivX511).[9AF52733].avi.torrent
VÉGRE!!

Edited by Rage: A fórummotor lezáró ]-nek tekintette a link egy részét, így az URL-taget inkább kivettem.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Szerintem is nagyon érdekes történettel ruházták fel a sorozatot...
Kvantum fizikán alapuló anime-hez még nem volt eddig szerencsém :D
Első 2 rész után, nem bírtam megállni, hogy tovább ne lessem a történet alakulásait...

Kedvenc szereplőm minden szereplő :D... de eddig Atori fogott meg a legjobban... Nagyon beillett az elején egy stílusos negatív szereplőnek...(Mufurc kisbaltás screenshot képe meg is erősített Atori-ban ... XD)
A legjobb benne, hogy sci-fi-nek hangzik az egész és közben való elméleteken építkezik... (Bár még mindig Sci-fi XDD)
Zenéi sztem kimagaslóak (hol van már a Noein OST 2? :D)

Néhol tényleg idegesítő a ("Haruka!" "Karasu!" "Haruka!" "Karasu!") dolog, de ettől függetlenül egy egyedi hangulatot fest a néző elé... Aki elkezdi nézni az ne hagyja abba, csak mert "szélsőségesebb grafikája" van...
Én el sem tudtám képzelni máshogy... sőt még illik is a kvantum világhoz ez a szélsőséges ábrázolás...
(Bár a röpködő Buddha szobrok még most sem tudom, hogy kerülnek oda :DD)
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nagyon ott van a Noein ost! A shangri-la nagyon űberel xD
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Noein :D Klassz anime egyelőre ^_^. Én úgy mindenkit szeretek eddig, de persze főleg Atorit meg Karasut, ők rulzanak. Karasu mert csak (morci~), és Atori meg mert Atori. :D ("Saraa~"). A sztori kicsit kavaros volt, de most már jó nyomon vagyok, hogy megértsem, és azt kell mondjam, hogy tényleg nagyon érdekes. Az OST-je meg nagyon szép, és a képi megoldások is jók benne (pl. Karasu és Fukurou harca). Apropó, Fukurou-t is nagyon bírom ^_^. Szóval az egész jó egyelőre, remélem ilyen is marad!

És Harukának meg tényleg gratula, hogy az egész bagázst képes ilyen nyugodtan eltűrni... :D
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Így a 16. rész kapcsán szeretném megjegyezni, hogy ha vki tudja, a Noein készítői mit szívnak/isznak/stb, az mesélje már el nekem, mert én is akarok. xD Sz'al... WTF? de most komolyan. Mivan? Hol? Mikor? Miért? O_O

Legalább megtudtuk, hogy Haruka wuwz Karasu (bár Karasu még mindig olyan, mintha vmi háziállat lenne xD), és
Noein=Karasu=Yuu.
Mintha eddig nem tudtuk volna. xD;;

És egy csepp Atori se volt. T__T
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ilyenkor úgy utálom hogy nem tok japánul T_T Mindig csak várni a subbra -.-
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

A.Hidekai írta:Ilyenkor úgy utálom hogy nem tok japánul T_T Mindig csak várni a subbra -.-
-bólogat- Még csak a 13. rész van kinnt és nem győzöm várni a folytatást...X/
És Atori rulz XD
Kép
Avatar
Loran
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2006.02.15. 20:39
Tartózkodási hely: Shangri-la

Hozzászólás Szerző: Loran »

Nekem is nagyon tetszik ez a sorozat, de egy kicsit kezd szajbaragossa valni a dolog, egesz epizodokat szentelni a dimenzioelmelet szemleltetesere egy effele lassu animeben nekem mar idopazarlas. Yuu rendesen hoppon maradt, bar en nem komaltam igazan :) Tobi meg jo arc. Ami a grafikat illeti, eleg egyedi a vizfejekkel es torz vegtagokkal, de eredeti. Ilyesmi meg soha nem tantoritott el egy animetol.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Loran írta:.... idopazarlas.
Lehet, hogy az... de nekem bejönnek az ilyen lassú elgondolkodtató animék (lásd még .hack//SIGN). Persze már idegesítő szintű volt ahogy a telefonálgatós dolog újból és újból ismétlődgetése közben a bácskia mondogattja, hogy hát mennyire nem lehet megváltoztatni a dolgokat. Mintha ezt már mondta volna... és mondta volna... és mondta volna.... :dirr:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nem értem ez miért lenne baj. És ez hogy jön ez a hack-hez? o_o Szal én a hack-et kifejezetten nem bírtam elviselni, 9 részig bírtam kb, aztán feladtam. De a Noeinnél egyáltalán nem érezni szerintem ezt a lassúságot...

Egyébként meg azon a kérdésen nem árt sokszor elrágódni. Mert ha velünk történne meg, sztem mi is ugyanígy rágcsálnánk a mondatot... azért mégse egy kis dologról van szó.

És még mindig csak ep12ig láttam ::jtears::
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Úgy látom nem sokan kísérik figyelemmel ezt a topicot =P Na mind1. A 17 rész is nagyon jó volt =) Jajj túl sokat postolgatok =P A végén még azt mondják majd rám hogy spammer =P (De hát ha ráérek xD )
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

csak azért nem, mert nem tudjuk megnézni az újabb részeket, mert nem tudunk japánul -.-

*kicks some random fansubbers*
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Én viszont így két és fél hét kényszerpihenő után behoztam a legújabb részeket, és.... hát, dunno. Lehet, hogy kiestem a hangulatból, de valahogy az új fejlemények kicsit erőltetettnek meg randomnak tűntek. (de azért yay for Pico!Atori!! Bár szerintem már nem sokáig húzza...) Mindenesetre, kíváncsi vagyok, mi lesz a kavarból, ami most van. :D

-----

Na, ha már van megint fórum....

Noein 23! DORNKIRK!! xDD Lássuk csak, most már van Hitomi (Haruka), Van (Yuu), Folken (Karasu), Dilandau (Atori), Dryden (Mayuzumi) és Dornkirk (Noein)... xD

Ami az epizódot illeti, randa cliffhanger. -_- (Ahhoz képest, hogy "Owari" a címe...) Mindenestre, végre egy annyira jó epizód, hogy az embert még a sok "omgwtf ez HOGYAN meg MIÉRT?!" se zavarja. xD;;; Yay~ Azért remélem, ez az utolsó részre is igaz lesz majd.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

LoL eljutottam addig hogy megnézzem a Noein 17-18-ik részét =) Mindkettő jó volt mint mindig ^^ Imádom ezt a sorozatot =) Amúgy megjelent a Noein ost 2. Nagyon jóóóó ^^
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Na, befejeztem... aztabüdösmindenit, baromi jó volt az utolsó rész. Igaz, ismét rá kellett döbbennem, hogy tökéletes anime nincs (az Escát kivéve xD), de a Noein minden (nem kicsi) hibájával együtt egy eszméletlen jó sorozat volt, igazán ütős utolsó epizóddal, és nagyon szép mondanivalóval.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

De jó neked Mufurc =) Bezzeg a pórnépnek várnia kell a subra X(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára A.Hidekai 2006.03.29. 18:41-kor.
Kép
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Mármint angol sub sincs még hozzá, jól tudom? :S
No mindegy, hamarosan, bár a Shinsen-subs csinálja asszem, az meg nem sieti el...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Egyébként érdekes, az utolsó rész időnként nagyon emlékeztetett az Evára (meg persze az Escára, nagyon, de az ugye adott :D)... hát igen, ha az Eva ilyen lett volna, szerethető főszereplőkkel, normális hozzáállással a világhoz, pozitív (de legalábbis optimista) mondanivalóval az angstbe fulladás helyett, még tetszett is volna. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Persze hogy az angolra Nova =) Hát igen a Shinsen eléggé lassú. Sokszor csak mérgelődök magamban, hogy mi a fenének kezdenek el párhuzamosan 10000000 sorozatot ahelyett, hogy időben hoznák ki a már régebb óta elkezdett projecteket.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah, végre sikerült megnéznem a 18-as részig...

Hm, hát mit ne mondjak, volt pár iszonyatosan fura rész o_O... (főleg azok a shangri-la-s szörny/robot/csikóhal/izék amik folyton megjelennek váratlan helyzetekben. A frász jött rám... o_o Harukának meg tényleg kötélből vannak az idegei, eszméletlen...). Egy kicsit zavaros nekem ez a Noeines dolog. Amikor Harukát meg Karasu-t szadizta, akkor se nagyon értettem, hogy épp hol jár a történet. Asszem lehet, hogy még egyszer végignézem ezeket a részeket (de azt mindenképp), mert néha annyira gyorsak voltak a váltások, hogy követi sem tudtam, hogy mi az ami flashback, és mi az ami tényleg megtörtént. (Az is ilyen volt, mikor újra benne volt az első rész, csak egy alternatív verzióban... totál zavaros volt o_o. Mondjuk Harukának is ez lehet a véleménye^^").

A fás jelenet viszont iszonyú aranyos ^o^ ahogy Karasu ránézett Yuura xD... ("Csak nem... o_o T-te... féltékeny vagy...?" xDDD). És Yuu anyja tök jó fej lett ^^ végre.

Szóval kiváncsi vagyok mi sül ki belőle... amint tudom tovább nézem *-* (Atori meg olyan, mintha beszívott volna valamit, de intenzíven xD... az a hangsúly ahogy beszél... xD).
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Még csak most kezdtem el nézni a Noein-t (4.rész), de nagyon bejövős, remélem továbbra sem fog csalódást okozni (:
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nem hiszem =) Amúgy végre eljutottam addig, hogy megnézzem a 19-ik részt és nemtom de eddig ez a kedvenc részem =)
Valahogy nagyon megfogott az amiről ez a rész igazán szólt. Felejtés.
Mikor azt mondta, hogy lassan teljesen elfeledkezik a mamájáról, hogy lassan elfelejti a mosolyát, hangját =/ Nekem is eszembejutott a nagymamám, hogy velem is pontosan ez történt..sajnos az emberek olyan könnyen elfelejtik egymás =( Ezért is tetszett annyira..valahogy átéreztem az egészet....tom ez nem éppen fontos mozzanat a sorozatban,de valahogy olyan emberi volt.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Az egy szép rész volt... és érdekes is, több szempontból.
A.Hidekai írta:tom ez nem éppen fontos mozzanat a sorozatban
Azért ebben csak ne legyél biztos. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

20-as rész van már valahol :?:
Kép
Válasz küldése