Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Megnéztem az 1. részt.
Hát ez veszélyesen beteg.
Ez a Tamaki...
A kedvencem eddig Honey-kun, nagyon kakkkkui.Aranyos gyerek.
Az ember nem is gondolná, hogy ő a legnagyobb a clubban.Valahol azt olvastam.Ő a legnagyobb nem?
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

Igen, Honey a legidősebb. De az én kedvencem egyértelműen Tamaki lett. :D Kicsit lassan jött a dolog (először az ikrek, aztán Kyouya), de sorozatosan akkorákat alakít, hogy a végére kikristályosodott. Az a hang, azok a hullámzó érzelmek... LOL :lol: Remélem folytatásos lesz a dolog, eléggé úgy fejezték be.
Egyébként ami engem elsőre sokkolt az állandó rózsaeső és rózsaszín színvilág mellett, az az OP "KISS KISS FALL IN LOVE!" felkiáltása volt, ez a baráti körben szinte azonnal szállóigévé vált. :D
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

3. rész:
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hogy átverték Tamakit."Ez egy COSPLAY?Miért öltözik Tamaki-senpai Haruhi-sannak?" kérdezik a lányok, ez meg falfehér, s az ikrek röhögnek.
S én is.
Egyre jobb. :D
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nna vegigneztem a 12.resztol..osszeszedett reakciot nem igazan tudok nyujtani..de egy biztos TAMAKIIIIIIIIIIIIIII, HOL VANNAK A TAMAKIK?MERRE?NEKEM IS KELL...XD abszolut Tamaki fan lettem, bar az elejen is az voltam, de ah az utolso elotti reszekben Kyouya visszagondolt a fiatalabb Tamakira--> /me *dead* Meg az inner theatre-s reszek..áááá tul sok volt nekem..A masik meg maradt Mori-senpai, olyan muuuuki, akiket en vegig nem nagyon szerettem (ezt remelem Pal-chan nem olvassa) azok az ikrek..nem tudom miert, de plane a vegefele egyre unszimpatikusabbak lettek..:S Ja meg persze Casanova-kun is "feliratkozott a listara", szetestem a rohogestol, meg voros haja is van XD Es telleg vegig kepes volt hozni a szinvonalat..a vegere meg Haruhi-t is megkedveltem..orulok h lattam ezt az agyament sorozatot, gratula a keszitoknek!!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

http://www.ideaf.co.jp/host/top.html

*meghal*

*feléled, elolvassa a leírást, ismét meghal*

AVG?! DATING SIM!!! xDDDDD *sooooo ded*

Miért tartott ilyen sokáig? :D És miért látom magam előtt Kyouyát, amint a várható eszméletlen profitot számolgatja? xD Remélem, jár majd hozzá egy Miyabi-kun baba, vagy "How to be Renge" könyvecske... :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

zse-ni-á-lis!!!!!
imádom. ez az az anime amitől az embernek kialakul az XD feje. ennyi őrültséget egy rakáson! már az első rész.. a piros nyíl 10 percig villog a vázára XDDDDD
Tamaki...meg az ikrek.. meg mindenki.... :D
meg amikor tamaki közli hogy az ikrek az anime homo-karakterei ők meg kegyetlenül bosszútállnak XDDDD nagyon élveztem.. és a zenéi...
na még 26 részt please! minimum
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Ouran!!!! imádom!!! ::daisuki:: ::daisuki::
Eddig nem tartottam magam visítozó fangörlnek, de a sárga rucis lányok viselkedése teljesen rámragadt. Én is vennék fotóalbumot!! Egy perc Tamakival a tengeren stb... az én gimimben mér' nem volt ilyen klub? ::sumima::
Ikrek rulez!!
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Hát a rejtett fangirl ettől az animétől se tört elő bennem =), de nagyon tetszik azért! Az ani,ében sokáig megakadtam, volt ott 12 körül néhány elég uncsi rész imho, de a manga visszahozta a kedvenc, az még jobban tetszik! Az animét is befejezem lassan. :D Amúgy kb mindenkit szeretek, csak Kyouyát és Honeyt nem igazán. De Mori, meg Tamaki, meg az ikrek (főleg Hikaru), hát mind love....
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

belőlem a nem rejtett fangirl tör ki^^ Tamaki és ikreeeek waiiiiii!
kéne egy Ouran cosplay conra..mondjuk nemtok hol lehetne összeszedni ennyi ilyen pasit élőben...
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Meroko írta:belőlem a nem rejtett fangirl tör ki^^ Tamaki és ikreeeek waiiiiii!
kéne egy Ouran cosplay conra..mondjuk nemtok hol lehetne összeszedni ennyi ilyen pasit élőben...
Hali Meroko! Szerintem neked minden menne. XD
Hát tényleg nem vagy rejtett fangirl. Bár ez jól is áll neked. XD
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Azt az Ouran cosplayt én is megnézném... hatalmas visítások közepette. ::japtoun::
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Zoska
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.06.18. 11:16

Hozzászólás Szerző: Zoska »

Jaj, vétek volt ezt az animét ilyen sokáig halogatni! Fél 3 lesz, én meg teljesen függő lettem. Ha ez így megy, végigpörgetem az egész sorozatot a hétvégén!

Olyan nehéz eldönteni, hogy ki a kedvenc. Nem láttam még olyan animét, ahol gyakorlatilag mindenki annyira beteg lett volna, hogy képtelenség lett volna őket nem szeretni, erre tessék. A rég halott fangirl énem éledőben van.

Btw lesz folytatás?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nem lesz folytatás, de legalábbis elég picike rá az esély - az író (ENOKIDO-SAMA *háromszor meghajol Japán felé*) ugyan egy interjúban mondta, hogy az ő fejében már kész a folytatás, sz'al ha kell, csak szóljanak neki XD de a rendező meg azon a véleményen van, hogy ő bármilyen folytatást csak ugyanezzel a stábbal tudna elképzelni, és hát mindenki nagyon elfoglalt, meg minden. :3

De szerintem amúgy nem kell folytatás, abszolút semmi szükség rá. A manga teljesen másfelé tart (és egyébként is feleannyira nem jó, mint az anime), sz'al az alapján nem igazán lehet/érdemes folytatást kreálni, az anime vége pedig IMO úgy jó, ahogy van. Persze ha Enokido-sama írná a folytatást is, azt azért megnézném. XD (Aszonta, eredetileg egy Kyouya/Haruhi/Tamaki háromszöget akart, csak aztán nem úgy jött ki a lépés.... de egy folytatásban talán kitérhet rá! >D OT3 4 EVAR YAY)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Kyouya/Haruhi/Tamaki? O.o

A manga meg ízlés kérdése. ^^ Mondjuk ahol én tartok (8. kötet és 21. rész), még eléggé ugyanaz a kettő imho.

Én amúgy Hikaru/Haruhi párost szeretnék. =)

Na, anime letudva. Hát, sztem sem kéne ennek feltétlenül folytatás, nagyon jó volt ez így. (Bár a Tamaki/Haruhi/Kyouya szál még a végén érdekelne is. =))
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Kaen írta: Én amúgy Hikaru/Haruhi párost szeretnék. =)
Nemrég kezdtem el beteg anime, de énis erre jutottam :P vagy Kaoru/Haruhi
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Imádom! Mégcsak tegnap kezdtem el, kihasználva a szünetet, és most tartok a 7. résznél. Természetesen Tamaki a kedvenc, de mindegyik szereplő a szívemhez nőtt. Különösen Mori. Nagyon szeretem a mélyhanghordozását, és azt, ahogy bánik Honi-channal. Haruhi és Tamaki kapcsolata aranyos, de néha már eltúlzott. Nagyon kedvelem az ikreket, a hűvös könyvelőt, no meg az egyéb mellékszereplőket.

Habár tudom, hogy vígjátékkal van dolgom, kicsit soknak érzem a töménytelen humort, mert még ilyen animét még sohasem néztem. (Ki nem találkozott volna már vígjátékkal már élete során? :lol: ) Az rendben van, hogy a Host Club tagjai meghódítják a hölgyek szívét, na dehogy azt ennyire humorosan tennék? :) Na itt viszont abszúlút az ikrek a kedvencek a homo, testvéri szerelmükkel. :)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

ha már a kedvenceknél tartunk akkor, az ikreknél sztem semmi sem jobb
: ))

az egész anime amugy profi. en minden egyes részt élveztem. csak a végében kicsit csalódtam. megszoktam, hogy minden anime végén összejönnek a hősök, de hát nem lehet mindig karácsony... : ))
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Karácsony?... gondolj bele, minden fannak nem lehet tetszeni - mármint hogy akkor most kivel jöjjön össze Haruhi. De szerintem neki Tamaki tetszik, de nem azért, amiért a többi csajszinak, hanem a jó szívét szereti. Én nagyon meg voltam elégedve a végével, különösen, hogy szívbajt kaptam az uccsó előtti rész Tamaki-féle bejelentésén... ha valami ballagással zárták volna le, hát az nagyon béna lett volna. Ez így jó, főleg, hogy az apák is előkerültek. Most néztem végig a sorozatot másodszor, és megint találtam olyan poénokat, amelyekre már nem is emlékeztem. Ha depis vagy, nézzél csak Ourant!! :D :D :D
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hehe, szerintem az Ourant nem lehet megunni. Nagyon jó volt három nap alatt végig nézni. XD Egyfolytába csak azt néztem, de egyáltalán nem bántam meg. Ami Tamakit illeti, szerintem nagyon is komoly. Hiszen édesanyja "elvesztése" miatt mindent úgy kell csinálnia, ahogy azt a nagymamája megköveteli tőle. Tamaki ezzel a bolondsággal kompenzálja a maga belső világát.

spoiler (én szóltam XDD)
Amikor Kyouya (remélem, hogy jól írom XD, ha nem bocs :)) letámadja.... Akkor is ő a nevető másik fél. Pontosan tudja, hogy kit mi bánt. Ő az az ember, aki mindenkinek segít, ha már magán nem tud. Mikor azonban bemutatkoznak az apák, mindketten azt akarják, hogy Haruhi legyen majd mindkettejüknek a felesége XD. Majd eldöntik :))

Ki ne imádná az ikreket? Én is szeretem őket..., de azért nem vagyok nagy fan XD (ÁÁÁ, dehogy). Mindenesetre azt szeretem ebben az animében, hogy részletesen ki van dolgozva, minden szereplőről megtudunk valamit.
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Hát ha olvasod a mangát akkor egy idő után megunod , mert eléggé lapos poénok kezdenek lenni benne...
Szerencsére az animét a csúcson hagyták abba...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Eper
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.04. 16:11

Hozzászólás Szerző: Eper »

Hát az biztos, fergetegesen jó anime :D
A hirtelen felbukkanó majomfejek, majd a banánhéj..az kész XD
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

És van olyan majomportré, amin keresztülnézhetsz - olyan nagy kartonmajom, amilyent fényképezni szoktak, aminek lukak vannak a szeme helyén. Asszem abban a részben mutatják, amikor a Lobelia bosszút áll és Kyouya a háttérképeket nézegeti a színházban.
Na és az inner-Tamaki-theatre?... :lol: betegre röhögöm magam rajta! A végén már napfogyatkozás meg fekete lyuk van, mint illusztráció... :D
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én már ugy sajnáltam szegény tamaki-t amikor mindig szivatták ott a többiek. amugy meg kaoruval is el tudtam volna elképzelni haruhit. az a sütis jelenet a kedvencem ::jthrill:: az mindent visz. az ikrek elragadoak, és szegény kis tamaki haláli féltékeny :P haruhi meg fel se veszi az egészet.. ha én a helyébe lennék... ::daisuki::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Mindig ez van, hogy a jó pasikat nem veszi figyelembe? XD Kyouya is, nekem szimpatikus (na megint egy hűvös karakter). Nekem a következők tetszettek:

spoiler (én szótam XD)

Honey-senpai eltűnik a nagy dzsungelbe, és végül Tarzanként menti meg Mori és Haruhi párost.

Amikor Haruhit el akarják vinni a Lobeliások, végül beöltöznek a pasik, és elkántálják az "Ouuurannnt!" Mindenki a saját hangfekvésében :)

Sütis rész, kihagyhatatlan. Tamaki sarokba vonulása, papír tépkedése (általában a féltékenységéből adódik, vagy pedig vérig van sértve)

Inkább drámai, mint vicces, az egész Ikres részt nagyon szeretem, valamint azt hiszem, hogy 16. rész volt az, mikor Kaoru megtalálta Haruhit a mennydörgéstől megdermedten... és így tovább
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én kész vagyok ettől az animétől :P mindegyik karakterért oda vagyok. (ilyen még nem volt) kevés olyan jelente van ami nem tetszett az egész animéből.. minden részét kigubbasztott szemekkel néztem :P ennél jobb shoujo anime nincs is :P
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése