Ouran High School Host Club

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Kon-san írta:26 rész. befejezés meg szerény véleményem szerint kb annyi lesz mint a Furubának volt anno...azaz semmi.
Ez elég rosszul hangzik :(
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Őszintén? Amiket hallottam az utolsó két epizódról... kétlem, hogy "semmi" vége lesz. :3 Leginkább egy afféle "És az élet megy tovább" típusú véget tudok elképzelni, de semmiképpen nem olyan "oké, ez mi volt, és hol a többi?" endet mint a Furubáé...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hát nem tudom. Azért szerintem ehhez sem ártana egy kicsit lezárósabb vég mint az élet megy tovább. Itt nem a történet komplett lezárásáról beszélek,mert az ugye nincsen, hanem a szereplők lelkivilágának a "lezárásától". Persze ehhez nem fűzök nagy elvárásokat,mert én is azt hiszem igazad lesz mufurc. De megnézném Tamaki "hopp rájöttem, hogy nem is azt érzem amit gondoltam hogy, hanem egész mást arckifejezését"

Off: mégegy akkora csalódást mint a FB vége volt..nem kívánok soha.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Uum. Próbálok nem spoilerezni (már csak azért is, mert amit az utolsó epizódról hallottam, az igencsak a "hiszem ha látom, és remélem nem látom" kategória), de eléggé úgy tűnik, hogy máshogyan nem lehet vége, mint "a problémák nem oldódtak meg mind, de az élet megy tovább, és mi mind boldogok vagyunk, yay~" :D;;

Annyi biztos, hogy a Furuba-ending kizárt, már csak azért is, mert az Ouran anime egyrészt beérte a mangát, másrészt néhány dologban más, úgyhogy itt nem lesz "vedd meg a mangát, ha a folytatást akarod" end.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Szép kilátások....de legalább volt egy vicces és jó sorozatom. Akkor elkezdek beletörődni a megváltoztathatatlanba... :wink:

Mondjuk én kivitelezhetetlen dolgokat várok a sorozat kapcsán..szóval ne vegyetek túl komolyan. Kasanoda-kunnal kapcsolatban is azt reméltem,hogy nahh végre valaki felnyitja Haruhi szemét. Amúgy imádnivaló volt ahogyan ott ültek a teával lányfanok meg körülöttük... :cool:
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Csak feltételezés, de nem lenne elképzelhető egy második szezon? Eddig tipikusan úgy haladt a sorozat, hogy 1 rész=1 történet. Vagyis semmi összetett story, mindössze különálló fun részek. Furcsa lenne egy hirtelen, bumm befejezés, ezért gondoltam hogy talán kibővítenék még 26 epizóddal az eddigi történetet. A dolog másik fele meg az, hogy nem akarom hogy befejeződjön még. XD
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Én kizártnak tartok egy második szezont... mint mondtam, már csak azért sem, mert az anime egyszerűen beérte a mangát, minden további már csak originál sztori lehetne, mint ahogy az utolsó két epizód is originál sztori lesz. Inkább OVÁ-ban reménykedjünk, arra sztem több esély van. :D

Ami meg az one-shot epizódokat illeti, a manga ugyanilyen. Így a 9. kötetben kezdett el vmi hosszabb, nagyjából összefüggő sztori elindulni, az eddigi összefüggő dolgok max. 2-3 fejezetesek voltak.

Btw, én is nagyon szívesen elnézegetném még a szereplőket, de azért azt is szeretem, ha valaminek van rendesen vége, és nem megy bele a nagy semmibe negyven-ötven-száz-soksok részen keresztül. ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ahogy én most látom, egy második szezonra való 26 rész alatt könnyen leülhet, és az senkinek sem jó. 12 rész még talán, v egy-két ova.
én sem akarom, h vége legyen :cry:
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Annyira nem szeretem, mikor úgy fejeznek be egy sorozatot hogy "a többit a nézőkre bízzuk", vagy hogy "nem változik semmi, minden megy tovább", bár néhány animéhez kétségtelenül ez illik jobban, de az ember mégiscsak azt a lezárást szeretné látni, amit szerinte a történet, illetve a szereplők megérdemelnek. Én is nagyon megszerettem ezt a sorozatot, fel sem tűnt hogy eltelt 23 rész, és mindjárt itt a vége :(

Legalább egy csók lenne benne, a fene egye meg >< *moeeeeeee*
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Minden Ouran topicban megy a para a sorozat vége miatt ^^" Nem tudom, ezek szerint én vagyok az egyetlen, aki valamiért nyugodt? ^^" Minél több részt nézek ebből az animéből, annál kevésbé tudom elképzelni, hogy ezt valahogy el lehetne rontani. Egész idáig (ep.24) olyan magas színvonalat és minőséget nyújtott, hogy nagyon nagy kár lenne, ha valamivel el tudnák rontani... remélem erre nem kerül sor. Én bízom a rendezőben, egész eddig valami zseniális munkát végzett, és nagyon remélem, hogy semmi OOC dolog nem fog belekerülni (igazából ettől tartok egyedül). Ami Tamakit és Haruhit illeti, vagy összejönnek, vagy nem (de ez úgyis csak idő kérdése). Rég láttam már ilyen bakappurut, akiknek ennyire drukkoltam volna, szóval én is nagyon örülnék, ha láthatnám őket végre együtt, de ha nem hát nem. Ettől még ugyanúgy "újranézni való" lesz az Ouran anime számomra (ami azt illeti, már a sorozat alatt újranézem a részeket, amit azért eddig nem sűrűn fordult elő nálam animéknél :dirr: )

Ami meg a párhuzamot illeti a Furuba végével... én se hiszem, hogy úgy fogják befejezni, mint azt. Viszont a Furubánál is utáltam "elbúcsúzni" a szereplőktől a sorozat végén, és az Ourannál legalább 10x jobban fogom utálni, hogy vége van >_<. Úgyhogy csatlakozva a többiekhez: én se akarom, hogy máris vége legyen ;_;' Egy OVA jól jönne... *_*
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Tiara írta:Legalább egy csók lenne benne, a fene egye meg >< *moeeeeeee*
Szerintem kizárt, hogy összejön. :D Mármint, az annyira OOC lenne mindkettejük részéről... "Szeretlek, Haruhi!" "Hát, asszem én is téged." *smaci* o__o;; Én egyelőre max. egy kézenfogva sétálást tudnék elképzelni, azt is úgy, hogy Tamaki fülig vörös, és alig tud megállni a lábán. xD

Én mondjuk csak annyit remélek, hogy a végén mindenki nagyjából boldog, vagy legalábbis elégedett lesz. (Különösen Kyouya és Kaoru... >_> plusz Kyouyánál azóta nem megy ki a fejemből, hogy a 14-es részben csak az ő rózsája volt egyedül. >_<)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

mufurc írta:
Tiara írta:Legalább egy csók lenne benne, a fene egye meg >< *moeeeeeee*
Szerintem kizárt, hogy összejön. :D Mármint, az annyira OOC lenne mindkettejük részéről... "Szeretlek, Haruhi!" "Hát, asszem én is téged." *smaci* o__o;;
Én is így gondolom, hogy az eddigi események fényében egyenlőre még túl korai lenne a csók. Főleg Haruhi-tól, nagyon OOC lenne. O_o
Ezért is mondtam, hogy jól jönne még egy széria, de újabb 26 rész valóban könnyedén ellaposítaná az egészet, így marad az OVA ötlete. :D
mufurc írta:Én mondjuk csak annyit remélek, hogy a végén mindenki nagyjából boldog, vagy legalábbis elégedett lesz.
Én szintúgy, de el nem tudok képzelni olyan befejezést, ami egy csapásra mindent rendbehoz. Valószínűbbnek tartom a "minden megy tovább" lezárást. :neutral:
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

mufurc írta: Szerintem kizárt, hogy összejön. :D Mármint, az annyira OOC lenne mindkettejük részéről... "Szeretlek, Haruhi!" "Hát, asszem én is téged." *smaci* o__o;;

Jajj hát nem is úgy gondoltam hogy majd egymás karjaiba borulnak és bevallják érzéseiket, miközben vörös rózsaszirmok lengik őket körbe :D
Inkább hogy "véletlenül", "valahogy" összetalálkoznak, megvilágosult tekintet, és ennyi. Szóval inkább csak sejteni lehessen, de azért ne mondják egymás szemébe, mert az tényleg sok lenne. Na, értitek :P
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

:lol: Lol, az nem pont az előbb emlegetett "a többit a nézőkre bízzuk"-fajta erőltetettség példája lenne? Akkor már inkább legyen egys szokványos epizód és ne legyen vége...

Egyébként is, miért pont Tamaki? Hikaru&Haruhi forever! ^^
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maa, KyouyaxHaruhi(xTamaki) forever, de ez úgyse fog soha összejönni, sajna. :D Úgyhogy marad a szurkolás a rezidens bakappurunek, és a fanficek/fanartok a többi párosnak. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Tiara írta:Jajj hát nem is úgy gondoltam hogy majd egymás karjaiba borulnak és bevallják érzéseiket, miközben vörös rózsaszirmok lengik őket körbe :D
Pedig az tényleg vicces lenne :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

24. rész oké volt, bár nem kiemelkedő. A következő rész címe: A Host Club feloszlatása. Ááááá...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

25 rész...hmmm.... :eyes: Nem szeretem rész....
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Nem hiszem ela 25-ös rééészt >______< (100% utena volt mint a 23...)
De Tamaki otoo-san rulzik xDDD /oyaji full force támadás!!/

És nem hiszem el hogy 26.-án vége az egésznek x(((
Hiába tudja az ember előre a végét, mégis izgul >_<
Nooo Tamakii!! Don't merry!! >_< Not with that bitch!!

btw...Image songok naon funok xD Kyouya váratlanul szépen énekel^^ vagyis Matsukaze Masaya...De az a dalszöveg, tegnap elalvás előtt rákoncentráltam és =_= "oh Tamaki miért hagytál magamra? Love U!!!" xD

Tamakinál meg egyértelmű volt h poppal fog támadni.Miyano Mamoru-nak charmos hangja van. Nekem nagyon tetszika hangfekvése.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sztem jó epizód volt, bár persze egyértelműen egy két epizódos sztori első fele. Persze ha nem lennék 100% biztos a happy endben, akkor most verném az asztalt, de perpill csak Kyouya miatt aggódok... most már remélem, hogy neki személyesen is happy endje lesz. >_> (Az a pofon inkább szólt valami másnak, mint Kyouyának... Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy az Ootori konszern becsődölt, vagy vmi hasonló.)

Eclaire-rel nincs bajom, egyrészt pretty, másrészt úgyis kiderül majd, hogy valami köze van Tamaki anyjához (ld. itt: http://img.photobucket.com/albums/v350/ ... uran25.jpg ).

Btw ja, image songok rulzanak :D bár spec. Kyouyának nem pont egy balladát képzeltem el, dehát a szemüveggel együtt jár az angst is, sz'al oké. :3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Jó rész volt, de nem szeretem az ilyen bumm majd a következő részben folytatódik, jah hogy az utolsó ne aggódj, lehet kicsit összecsapva de jó lesz az a vég...

Remélem az igazad mufurc a happy enddel...Kyouyát sajnáltam nagyon. Remélem Renge-kunnal...hát szóval... :idea:
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

mufurc írta: Persze ha nem lennék 100% biztos a happy endben, akkor most verném az asztalt,

Eclaire-rel nincs bajom, egyrészt pretty, másrészt úgyis kiderül majd, hogy valami köze van Tamaki anyjához

Btw ja, image songok rulzanak :D bár spec. Kyouyának nem pont egy balladát képzeltem el, dehát a szemüveggel együtt jár az angst is, sz'al oké. :3
hjah. Én is csak azért várok nyugodtan mert tudom hogy jó vége lesz :>

Eclaire szerintem is pretty, de akkor is bitch >.<(legalábbis ahogyan a dolgot tálalta Tamakinak...) mégha meg is van rá az oka hogy az legyen...

Kyouyanak meg kellett ez a ballada xD Hát nem érzed hogy ki akarta énekelni érzéseit? (xDD *elképzelte Kyouya-t reflektorfényben, egy mikrofonnal a kezében ahogy átszellemülten énekel (Tamakihoz)* xDDDD)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayase írta: Eclaire szerintem is pretty, de akkor is bitch >.<(legalábbis ahogyan a dolgot tálalta Tamakinak...) mégha meg is van rá az oka hogy az legyen...
Nem'tom, szerintem meg egyáltalán nem pretty, mármint ilyen lány egy tucat volt a suliban is, sokkal kevésbé jégkocka szemekkel... (miért mindig a kedvenc szereplőimre akarnak ilyen csajokat sózni? >___>). Tamakihoz meg ugye "enyhén" szólva még úgy se illik bwah~ #_# Ami meg az "oka van rá hogy bunkó legyen" dolgot illeti... ha ebből indulnánk ki, Tamakinak jó sok oka lenne felgyújtania a családi házukat egy angst rohamban -_-'. Úgyhogy én nem fogom a csajt sajnálni ><.

És én is erősen ajánlom ezek után (mármint hogy ep.25 nem várt módon kergetett a sarokba gombászni...), hogy tényleg happy end legyen. ><
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ayase írta:Kyouyanak meg kellett ez a ballada xD Hát nem érzed hogy ki akarta énekelni érzéseit? (xDD *elképzelte Kyouya-t reflektorfényben, egy mikrofonnal a kezében ahogy átszellemülten énekel (Tamakihoz)* xDDDD)
Miközben Tamaki telesír egy vödröt, és a végén térden állva szerelmet vall. xD;; (Ámen.) Nemt'om, ilyen szempontból sztem a legjobb Tamaki image songja, azt úgy ANNYIRA látom magam előtt, hogy felugrik egy színpadra, és halál mély beleéléssel dalolja. xD

A francia csaj meg... :D Mos' mit mondjak, nekem gyengéim a pretty kék szemek. xD Meg egyáltalán, az a heverőrelökés-rámászás az ANNYIRANAGYON ott volt. xD (Már csak az hiányzott, hogy Tamaki elpiruljon. xD)

Á, de persze csaj úgyis dobva lesz (így vagy úgy), sz'al sztem nem kell túlságosan aggódni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

mufurc írta:Mos' mit mondjak, nekem gyengéim a pretty kék szemek. xD Meg egyáltalán, az a heverőrelökés-rámászás az ANNYIRANAGYON ott volt. xD (Már csak az hiányzott, hogy Tamaki elpiruljon. xD)
Nekem is az tetszett benne a legjobban hogy ilyen nagyon mediterránkék szemei voltak a vörös színhez *_*
Az a kanapéralökés viszont, mégha más felállásban jó is lett volna *khm* Tamaki x Kyouya vagy Haruhi...(Haruhival milyen ooc lenne o_O) így egy DAME! >_____<
Kép
Válasz küldése