Avatár sorozatok - Aang, Korra és minden egyéb

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Avatár sorozatok - Aang, Korra és minden egyéb

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

ZeroProcess írta: 2024.02.25. 21:34

Nagyon remélem, hogy a Netflix nem követi itt a rossz szokását és kaszálja el ezt az ígéretes adaptációt. Mondjuk lehet kell egy kis idő, mire kellően sokan megnézik. Ha abból indulok ki, hogy magyar viszonylatban nem volt annyira reklámozva / hypolva a sorozat. A baráti körömben nem csak engem érdekelt az adaptáció, mégis én voltam az aki szólt, hogy már kint van az első évad, mert ők nem voltak annyira képben a premierrel. Persze csak én tapasztalom azt, hogy kissé radar alatti a show és valójában amerikában dübörög a hype. Mondjuk ha így van, akkor már jövő héten várom a hírt a berendelt 2. évadról.

Mindenesetre csak ajánlani tudom ezt a változatot az eredeti széria kedvelőinek és a franchise-al ismerkedőknek.
Reméljük, de egy-két hét és tudni fogjuk úgyis. Másrészt, ha minden f*s sorozat megkapja a századik évadot is, akkor ez a sorozat még inkább megérdemelné. Plusz, úgy is lehet élvezni, ha nem ismered az eredetit. Mert annak ellenére, hogy nem tökéletes - mondjuk nehéz is lenne olyan adaptációt készíteni, ami mindenkinek egyformán tetszik -, minden megvan benne, ami egy jó fantasy-kalandsorozathoz kell. Ráadásul nem is akarja túl komolyan venni magát.

A Rotten persze élből lehúzta az évadot, de imbd-n 7.5-ön áll a 10-ből. Az egyáltalán nem rossz és egészen jók a kritikák is.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Avatár sorozatok - Aang, Korra és minden egyéb

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Egy nagyon jól összeszedett kritika az első évadról. Mármint az élőszereplősről, természetesen.

https://whatsarah05like.blog.hu/2024/02 ... leghajlito
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatár sorozatok - Aang, Korra és minden egyéb

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A Netflix hivatalosan berendelte a 2. és 3. évadot, vagyis végigviszik az egész történetet.
Kép
Avatar
ZeroProcess
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2019.03.27. 21:45
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatár sorozatok - Aang, Korra és minden egyéb

Hozzászólás Szerző: ZeroProcess »

Rui-chan írta: 2024.03.06. 18:11A Netflix hivatalosan berendelte a 2. és 3. évadot, vagyis végigviszik az egész történetet.
Nagyszerű hír! Gondolom akkor a 21,2 milliós első heti, illetve a 19,9 milliós második heti nézettsége jó számoknak tekinthető.
Kép
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Avatár sorozatok - Aang, Korra és minden egyéb

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

ZeroProcess írta: 2024.03.06. 20:01
Rui-chan írta: 2024.03.06. 18:11A Netflix hivatalosan berendelte a 2. és 3. évadot, vagyis végigviszik az egész történetet.
Nagyszerű hír! Gondolom akkor a 21,2 milliós első heti, illetve a 19,9 milliós második heti nézettsége jó számoknak tekinthető.
Engem az lepett volna meg, ha elkaszálják. Pedig kapott hideget-meleget az első évad, de úgy tűnik, a hideg kevés volt ehhez. Azért a 20 milliós nézőszám nagyon szuper szerintem. ::jsmile:: ::jeye:: ::sugoi:: ::jcheers::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Válasz küldése