Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

Leara írta: 2023.09.06. 07:13 Esetleg jövő hét szombat (16-a) jó lenne?
Részemről lehet, hogy igen.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Leara írta: 2023.09.06. 07:13 Esetleg jövő hét szombat (16-a) jó lenne?
Ez nekem igen jónak tűnik, legyen!
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Még valaki? És ötlet, hogy hova menjünk?
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

Leara írta: 2023.09.10. 12:56 Még valaki? És ötlet, hogy hova menjünk?
A Kálvin téren van egy Flour Style Wok nevű jó kis ramenező, azt ajánlom.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Leara írta: 2023.09.10. 12:56 Még valaki? És ötlet, hogy hova menjünk?
Ahol legutóbb voltunk szerintem rendben lenne, ha még nem unjátok. Bár úgy látom szombat nem sokaknak alkalmas.
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

scineram írta: 2023.09.14. 15:59 Ahol legutóbb voltunk szerintem rendben lenne, ha még nem unjátok. Bár úgy látom szombat nem sokaknak alkalmas.
Én meg ráadásul mára sikeresen lebetegedtem :drop: . Nem vészes, de nem is tudom, hogy szombatig jobb lesz-e, vagy rosszabb. Ha nem gond, el tudjuk napolni októberre? Az hátha másoknak is jobb lenne. Mondjuk akkor lesz a con is, szóval nem tudom, az október mennyire játszik azoknak, akik mennek.

Addig is dobok be egy helyet, itt voltunk pár barátommal a múlt héten. Az italok szerintem kb. hasonló árban vannak, mint a legtöbb helyen, a kaja talán kicsit húzósabb (de mondjuk nem is melegszendvics meg ilyenek vannak :D), de azok közt is van azért barátibb, csak az étlapot kevésbé tanulmányoztam. A fényképek között amúgy megtaláljátok az étel- és itallapot, csak kicsit visszább kell keresni (május 23-i feltöltések).
Avatar
SaiyaGin
Profi
Profi
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2018.10.25. 19:50
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: SaiyaGin »

Leara írta: 2023.09.14. 18:22
scineram írta: 2023.09.14. 15:59 Ahol legutóbb voltunk szerintem rendben lenne, ha még nem unjátok. Bár úgy látom szombat nem sokaknak alkalmas.
Én meg ráadásul mára sikeresen lebetegedtem :drop: . Nem vészes, de nem is tudom, hogy szombatig jobb lesz-e, vagy rosszabb. Ha nem gond, el tudjuk napolni októberre? Az hátha másoknak is jobb lenne. Mondjuk akkor lesz a con is, szóval nem tudom, az október mennyire játszik azoknak, akik mennek.

Addig is dobok be egy helyet, itt voltunk pár barátommal a múlt héten. Az italok szerintem kb. hasonló árban vannak, mint a legtöbb helyen, a kaja talán kicsit húzósabb (de mondjuk nem is melegszendvics meg ilyenek vannak :D), de azok közt is van azért barátibb, csak az étlapot kevésbé tanulmányoztam. A fényképek között amúgy megtaláljátok az étel- és itallapot, csak kicsit visszább kell keresni (május 23-i feltöltések).
Jobbulást!
Szerintem olyan kevesen jelentkeztünk, hogy ha te sem tudsz jönni, akkor tényleg jobb, ha elnapoljuk a dolgot.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jah, nekem ez a hétvége fantasy expo és magazin szerkesztés miatt teljesen foglalt... mondocon körül lehet jobb lesz az esti tali is, majd kiderül...
Válasz küldése