×

Regisztráció

Anime hírek

Heti tévé ajánlat

2018.04.02. | írta: iskariotes | 676 olvasás | 2 hozzászólás
Héten lesz a Yu☆Gi☆Oh! Zexal premierje! Észak-Korea hetet tart a Nat Geo. Szokásos heti tévé ajánlás.
2018. Április 2. Hétfő

Játékfilmek
03:30 óra Lökéshullám – AMC
08:50 óra Igaz legenda - Film Café
16:00 óra Csúcsformában 3 – Film+
18:00 óra Egy gésa emlékiratai - Film Mánia
21:00 óra Ip Man: A becsület útján - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:50 óra Fiatalok Kínában (6. rész) – Digi Life
02:15 óra Fiatalok Kínában (7. rész) – Digi Life
03:00 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj - Discovery World
03:45 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong - Discovery World
06:00 óra Kína története (5. rész) - Digi World
06:55 óra A kézműves Japán - Spektrum TV
07:30 óra Nemzetközi házvadászok: A gyökerek nyomában Hongkongban - Travel Channel
08:00 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok Tokió belvárosából - Fishing&Hunting
11:00 óra Dzsingisz kán tiltott sírja - Nat Geo
12:00 óra Végig a kínai Nagy Falon - Nat Geo
12:30 óra Nemzetközi házvadászok: A gyökerek nyomában Hongkongban - Travel Channel
14:30 óra A szakács, ha világgá megy: Tokió - TV Paprika
15:45 óra [urlhttps://port.hu/adatlap/sorozat/tv/mernoki-mutargyak-extreme-engineering/mernoki-mutargyak-hong-kong-bridge/event-tv-81766569/episode-183797] Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd [/url] - Discovery World
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 3. rész) - TV Paprika
22:50 óra Kína története (6. rész) - Digi World
23:15 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World

Április 3. Kedd

Játékfilmek
00:50 óra Némaság - HBO2
03:05 óra Jackie, a legenda - Digi Film
04:00 óra Az ököl legendája - AMC
07:35 óra Gukoroku - A bűn nyomában – CineMax
11:25 óra Igaz legenda - Film Café
12:50 óra A Z rohamosztag - Film Mánia
16:25 óra Amerikai nindzsa Mozi+
16:30 óra Gukoroku - A bűn nyomában[/url] – CineMax
18:00 óra Nővérek a háborúban - Filmbox Plus
22:05 óra Szemben a Nappal - Digi Film

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai[/url] (I. évad 3. rész) - TV Paprika
03:15 óra A szakács, ha világgá megy: Tokió - TV Paprika
06:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (1.rész) – Spektrum
Kína története (6. rész) - Digi World
11:15 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World
14:15 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj – Discovery World
14:30 óra A szakács, ha világgá megy: Tajpej - TV Paprika
15:45 óra Hajime magazin – M4
17:00 óra A nácik bizarr háborúja: Japán titkos szuperfegyvere - Nat Geo
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 4. rész) - TV Paprika
Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Dél-Korea - Kanada Eurosport1
21:30 óra Rachel Hunter szépségtúrája: Kína - Fine Living

Április 4. Szerda

Játékfilmek
02:30 óra Rettenthetetlen hiéna 2. – Film Mánia
10:15 óra Hópehely és a sötét kristály – AMC
13:35 óra Egy gésa emlékiratai - Film Mánia
16:35 óra Kalózok - Film Mánia
17:00 óra Amerikai nindzsa 2. - A leszámolás Mozi+

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 4. rész) - TV Paprika
03:10 óra A szakács, ha világgá megy: Tajpej - TV Paprika
06:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (2.rész) – Spektrum
07:30 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Dél-Korea - Kanada Eurosport2
Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World
09:45 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj – Discovery World
10:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: A Sanghaji Torony - Discovery Channel
11:00 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Dél-Korea - Kanada Eurosport2
12:40 óra Hajime magazin – M4
14:15 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong – Discovery World
15:05 óra Vad vidékek - Japán Honsú - M5
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 5. rész) - TV Paprika
22:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A japán hazárdjáték (1. rész) - Spektrum TV

Április 5. Csütörtök

Játékfilmek
02:45 óra A fenevad gyomrában - RTL Gold
06:00 óra Hópehely és a sötét kristály – AMC
17:00 óra Amerikai nindzsa 3. - Véres vadászat Mozi+
19:15 óra CJ7 - A kis zöld látogató - Paramount Channel
20:00 óra Tigris és sárkány – CineMax

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 5. rész) - TV Paprika
02:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A japán hazárdjáték (1. rész) - Spektrum TV
06:00 óra Légikatasztrófák: Összeesküvés - Nat Geo
Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (3.rész) – Spektrum
Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj – Discovery World
09:45 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong – Discovery World
10:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: Kanszai repülőtér - Discovery Channel
14:55 óra Tibet és a dalai láma - Spektrum TV HD
15:05 óra Vad vidékek - Japán[/url] A Délnyugati-szigetek - M5
17:10 óra Elhagyott városok: Hashima, Japán – M5
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 6. rész) - TV Paprika
19:00 óra Légikatasztrófák: Összeesküvés - Nat Geo
22:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A felőrlő háború (2. rész) - Spektrum TV
22:30 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Németország - Japán Eurosport2

Április 6. Péntek

Játékfilmek
01:00 óra Rettenthetetlen hiéna 2. – Film Mánia
01:30 óra Lökéshullám – AMC
00:30 óra A fenevad gyomrában[/url] - RTL Gold
03:40 óra A háború istene – AMC
11:05 óra Tigris és sárkány – CineMax
14:20 óra Kalózok - Film Mánia
15:00 óra CJ7 - A kis zöld látogató – Paramount Channel
16:55 óra Ip Man: A becsület útján - Film Mánia
19:00 óra Jackie Chan: Bunyó a javából - Film Mánia
21:00 óra A nagy balhé - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 6. rész) - TV Paprika
02:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A felőrlő háború (2. rész) - Spektrum TV
06:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (4.rész) – Spektrum
Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong – Discovery World
07:30 Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Németország - Japán Eurosport2
09:50 óra Elhagyott városok: Hashima, Japán – M5
10:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: A sanghaji Maglev vasút - Discovery Channel
11:00 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Németország - Japán Eurosport2
11:35 óra Végtelen történet: Buddhizmus - Pax TV
12:25 óra Kína tiltott városának titkai - Viasat History
12:30 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Svájc - Japán Eurosport1
13:15 óra Mao Kínájában – Viasat History
15:05 Vad vidékek - Japán Hokkaidó - M5
17:00 óra 2. világháború: Pokol a tenger alatt: Amerika visszavág
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 7. rész) – Paprika TV
18:00 óra Légikatasztrófák: Halál Tokióban - Nat Geo
22:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: Végjáték (3. rész) - Spektrum TV
23:00 óra Zsarnokok: Mao Ce-tung - Nat Geo

Április 7. Szombat

Játékfilmek
16:00 óra A sárkány fia 1-2 – Filmbox

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 7. rész) – Paprika TV
02:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: Végjáték (3. rész) - Spektrum TV
05:05 óra Tibet és a dalai láma - Spektrum TV HD
09:15 óra Öreg autó, nagy haszon - Mazda – Viasat Explore
14:15 óra Fiatalok Kínában (8. rész) – Digi Life
17:20 óra Szigetek vadvilága: Japán, a szélsőségek szigete - Animal Planet HD
18:00 óra Kína a magasból: A jövő elkezdődött - Nat Geo
20:00 óra Kim Dzsongun – Egy nem hivatalos portré - Nat Geo
Gizzi Erskine és a koreai konyha (6.rész) - TV Paprika
21:00 óra Élet Észak-Koreában: A Kim dinasztia - Nat Geo
Mao Kínájában – Viasat History
22:00 óra Észak-Korea, a nagy illúzió - Nat Geo
23:00 óra Észak-Korea: veszélyes játékok - Nat Geo

Április 8. Vasárnap

Játékfilmek
01:55 óra A bérgyilkosság - Film Café
12:15 óra Ip Man: A becsület útján - Film Mánia
CJ7 - A kis zöld látogató – Paramount Channel
14:40 óra Egy amerikai Kínában - Filmbox Extra
16:50 óra Hallgatag város - Filmbox Plus
19:00 óra Shaolin templom - Film Mánia
19:30 óra Nővérek a háborúban – Filmbox Plus
21:00 óra 14 penge - Film Mánia
22:00 óra Átok – Paramount Channel

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:00 óra Beépülve Észak-Koreában - Nat Geo
05:05 óra A kínai szekerek titkai - Viasat History
07:00 óra Mérnöki találékonyság: Légikikötő a tengeren - Nat Geo
18:00 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok Tokió belvárosából - Fishing&Hunting
20:00 óra Gizzi Erskine és a koreai konyha - 7. rész – TV Paprika

Kínai nyelvű hírek – M1, DunaWorld
Mindennap: 23:50 M1; 08:25 DunaWorld

Koreai doramák
A fény hercegnője – Story5
Hétköznapomként: 15:50 és 17:10
Királynő egy hétre – Story5
Hétköznapomként: 18:30 és 19:15
Korona hercege – Izaura TV
Hétköznapomként: 05:30; 13:40; 22:00
Szombat: 06:00; 07:30; 09:00; 10:30 Vasárnap: 01:55; 05:35

Live Action
Hétfő 11:05 óra Tűzgyűrű - RTL Klub
21:50 óra A kaptár 3 - Teljes pusztulás - Digi Film
Kedd
10:55 óra Transformers: Az utolsó lovag - HBO2
20:00 óra Power Rangers - Digi Film
Szerda 00:35 óra Páncélba zárt szellem - HBO3
Csütörtök
01:05 óra Street Fighter: Chun-Li legendája - Film+
21:15 óra A Kaptár - Utolsó fejezet - HBO2
Péntek
02:40 óra A Kaptár - Utolsó fejezet - HBO2
Szombat: Transformers: A bukottak bosszúja - TV2
Vasárnap:
14:15 óra Transformers: A bukottak bosszúja - TV2
21:10 óra Transformers: Az utolsó lovag - HBO2

Animációs sorozatok
Transformers: Robots in Disguise – Cartoon Network
Hétvégénkként: 20:35
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája – RTL+
Hétköznapomként: 13:00; 13:25; 17:55; 18:25
Tini nindzsa teknőcök – Nickelodeon
Mindennap: 01:10; 01:30; 09:00; 09:25; 21:45; 22:15
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei – Cartoon Network
Hétfő-Csütörtök: 02:40; 03:00; 22:50; 23:15 Péntek: 02:40; 03:00
Pingu – JimJam
Hétköznapomként: 06:00; 06:05; 11:52; 23:52

Animációs film
A kék elefánt - Film+ Hétfő: 04:40
Kung Fu Panda – Kiwi TV
Szombat: 08:35 Vasárnap: 21:40
Kung Fu Panda 2. - Kiwi TV
Szombat: 18:15

Anime sorozatok
Yu☆Gi☆Oh! 5D's – Viasat6
Hétfő 06:40; 15:00
[url=
Dragon Ball Super - Viasat6
Hétköznap: 07:00; 16:00; 16:30
Yu☆Gi☆Oh! Zexal - Viasat6
Kedd-Péntek: 06:40; 15:00; 15:30
Kodai Ouja Kyouryuu King: Yokuryuu Densetsu – Kiwi Tv
Hétköznapomként: 01:30; 05:00; 11:50 Szombat: 01:30
Anime 80-nichikan Sekai Isshu – Kiwi Tv
Hétfő: 14:50 Szombat: 05:00; 08:00 Vasárnap: 04:30; 08:00
Robocar Poli – Minimax
Mindennap: 06:15
Suzy állatkertje – JimJam
Hétköznapomként: 05:58; 11:58; 13:58; 23:58

Anime moviek
Yona Yona Penguin
Hétfő: 14:30 – Filmbox Premium 15:55 – Filmbox Family
Csütörtök: 05:35 – Filmbox Premium
Vasárnap: 09:10 – Filmbox Plus

Hozzászólások:
Javítva :)
#2 | 2018.04.02. | írta: Hikari
A dátumokat sajnálatos módon elrontottam. A figyelmetlenségemért bocsánatot kérek. Természetesen a műsor 2018.április 02.- 08. közti hetet jelenti.
#1 | 2018.04.02. | írta: iskariotes
Hozzászólás írásához jelentkezz be.

Kiemelt hírek

Anime lista 2018 nyár

A 2018 nyári szezonban kezdődő új anime TV sorozatok, megjelenő filmek és OVA-k. ...

További hírek

A vörös teknős a Bem moziban

Hajótörött férfit mos partra a tenger. A szerencsés, ám magára hagyott túlélő felfedezi a trópusi sziget élővilágát, miközben különös kapcsolatba lép az egyik óriás teknőssel. Az élet örök körforgásáról szóló, elsősorban felnőtteket megcélzó, lenyűgöző látványvilágú mese egyszerre ötvözi az európai és japán gondolkodásmódot, miközben szívszorító módon mutatja be természet és ember egymásra utalt kapcsolatát. ...

Pusztitó tájfun Japánban

Hetvenkilencen meghaltak, mintegy ötvenen eltűntek a Japán középső és nyugati részét sújtó heves Prapirun tájfun miatt, ami már a hetedik Csendes-óceánon képződött tájfun idén. Mintegy 1,6 millió embert menekítettek ki otthonából - számolt be szombaton az NHK állami televízió. A japán meteorológiai intézet rendkívüli figyelmeztetést adott ki négy prefektúrára Honsú szigetén. ...

Utazás Japánba! – Japán kultúra és sport tábor

A Kispesti Művelédésiház szervezésében japán tábor lesz. ...

Jin Roh live action trailerek

A legendás 1999-es cyberpunk anime most élőszereplős feldlgozást kap. A rendezői székbe Kim Jee-woon került. ...