×

Regisztráció

Anime hírek

Heti tévé ajánlat

2018.04.02. | írta: iskariotes | 534 olvasás | 2 hozzászólás
Héten lesz a Yu☆Gi☆Oh! Zexal premierje! Észak-Korea hetet tart a Nat Geo. Szokásos heti tévé ajánlás.
2018. Április 2. Hétfő

Játékfilmek
03:30 óra Lökéshullám – AMC
08:50 óra Igaz legenda - Film Café
16:00 óra Csúcsformában 3 – Film+
18:00 óra Egy gésa emlékiratai - Film Mánia
21:00 óra Ip Man: A becsület útján - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:50 óra Fiatalok Kínában (6. rész) – Digi Life
02:15 óra Fiatalok Kínában (7. rész) – Digi Life
03:00 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj - Discovery World
03:45 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong - Discovery World
06:00 óra Kína története (5. rész) - Digi World
06:55 óra A kézműves Japán - Spektrum TV
07:30 óra Nemzetközi házvadászok: A gyökerek nyomában Hongkongban - Travel Channel
08:00 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok Tokió belvárosából - Fishing&Hunting
11:00 óra Dzsingisz kán tiltott sírja - Nat Geo
12:00 óra Végig a kínai Nagy Falon - Nat Geo
12:30 óra Nemzetközi házvadászok: A gyökerek nyomában Hongkongban - Travel Channel
14:30 óra A szakács, ha világgá megy: Tokió - TV Paprika
15:45 óra [urlhttps://port.hu/adatlap/sorozat/tv/mernoki-mutargyak-extreme-engineering/mernoki-mutargyak-hong-kong-bridge/event-tv-81766569/episode-183797] Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd [/url] - Discovery World
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 3. rész) - TV Paprika
22:50 óra Kína története (6. rész) - Digi World
23:15 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World

Április 3. Kedd

Játékfilmek
00:50 óra Némaság - HBO2
03:05 óra Jackie, a legenda - Digi Film
04:00 óra Az ököl legendája - AMC
07:35 óra Gukoroku - A bűn nyomában – CineMax
11:25 óra Igaz legenda - Film Café
12:50 óra A Z rohamosztag - Film Mánia
16:25 óra Amerikai nindzsa Mozi+
16:30 óra Gukoroku - A bűn nyomában[/url] – CineMax
18:00 óra Nővérek a háborúban - Filmbox Plus
22:05 óra Szemben a Nappal - Digi Film

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai[/url] (I. évad 3. rész) - TV Paprika
03:15 óra A szakács, ha világgá megy: Tokió - TV Paprika
06:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (1.rész) – Spektrum
Kína története (6. rész) - Digi World
11:15 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World
14:15 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj – Discovery World
14:30 óra A szakács, ha világgá megy: Tajpej - TV Paprika
15:45 óra Hajime magazin – M4
17:00 óra A nácik bizarr háborúja: Japán titkos szuperfegyvere - Nat Geo
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 4. rész) - TV Paprika
Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Dél-Korea - Kanada Eurosport1
21:30 óra Rachel Hunter szépségtúrája: Kína - Fine Living

Április 4. Szerda

Játékfilmek
02:30 óra Rettenthetetlen hiéna 2. – Film Mánia
10:15 óra Hópehely és a sötét kristály – AMC
13:35 óra Egy gésa emlékiratai - Film Mánia
16:35 óra Kalózok - Film Mánia
17:00 óra Amerikai nindzsa 2. - A leszámolás Mozi+

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 4. rész) - TV Paprika
03:10 óra A szakács, ha világgá megy: Tajpej - TV Paprika
06:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (2.rész) – Spektrum
07:30 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Dél-Korea - Kanada Eurosport2
Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World
09:45 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj – Discovery World
10:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: A Sanghaji Torony - Discovery Channel
11:00 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Dél-Korea - Kanada Eurosport2
12:40 óra Hajime magazin – M4
14:15 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong – Discovery World
15:05 óra Vad vidékek - Japán Honsú - M5
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 5. rész) - TV Paprika
22:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A japán hazárdjáték (1. rész) - Spektrum TV

Április 5. Csütörtök

Játékfilmek
02:45 óra A fenevad gyomrában - RTL Gold
06:00 óra Hópehely és a sötét kristály – AMC
17:00 óra Amerikai nindzsa 3. - Véres vadászat Mozi+
19:15 óra CJ7 - A kis zöld látogató - Paramount Channel
20:00 óra Tigris és sárkány – CineMax

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 5. rész) - TV Paprika
02:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A japán hazárdjáték (1. rész) - Spektrum TV
06:00 óra Légikatasztrófák: Összeesküvés - Nat Geo
Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (3.rész) – Spektrum
Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Sanghaj – Discovery World
09:45 óra Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong – Discovery World
10:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: Kanszai repülőtér - Discovery Channel
14:55 óra Tibet és a dalai láma - Spektrum TV HD
15:05 óra Vad vidékek - Japán[/url] A Délnyugati-szigetek - M5
17:10 óra Elhagyott városok: Hashima, Japán – M5
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 6. rész) - TV Paprika
19:00 óra Légikatasztrófák: Összeesküvés - Nat Geo
22:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A felőrlő háború (2. rész) - Spektrum TV
22:30 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Németország - Japán Eurosport2

Április 6. Péntek

Játékfilmek
01:00 óra Rettenthetetlen hiéna 2. – Film Mánia
01:30 óra Lökéshullám – AMC
00:30 óra A fenevad gyomrában[/url] - RTL Gold
03:40 óra A háború istene – AMC
11:05 óra Tigris és sárkány – CineMax
14:20 óra Kalózok - Film Mánia
15:00 óra CJ7 - A kis zöld látogató – Paramount Channel
16:55 óra Ip Man: A becsület útján - Film Mánia
19:00 óra Jackie Chan: Bunyó a javából - Film Mánia
21:00 óra A nagy balhé - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 6. rész) - TV Paprika
02:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: A felőrlő háború (2. rész) - Spektrum TV
06:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (4.rész) – Spektrum
Anthony Bourdain - fenntartások nélkül: Hong Kong – Discovery World
07:30 Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Németország - Japán Eurosport2
09:50 óra Elhagyott városok: Hashima, Japán – M5
10:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: A sanghaji Maglev vasút - Discovery Channel
11:00 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Németország - Japán Eurosport2
11:35 óra Végtelen történet: Buddhizmus - Pax TV
12:25 óra Kína tiltott városának titkai - Viasat History
12:30 óra Curling: Férfi Világbajnokság (Las Vegas) Svájc - Japán Eurosport1
13:15 óra Mao Kínájában – Viasat History
15:05 Vad vidékek - Japán Hokkaidó - M5
17:00 óra 2. világháború: Pokol a tenger alatt: Amerika visszavág
17:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 7. rész) – Paprika TV
18:00 óra Légikatasztrófák: Halál Tokióban - Nat Geo
22:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: Végjáték (3. rész) - Spektrum TV
23:00 óra Zsarnokok: Mao Ce-tung - Nat Geo

Április 7. Szombat

Játékfilmek
16:00 óra A sárkány fia 1-2 – Filmbox

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 7. rész) – Paprika TV
02:00 óra Világháború a Csendes-óceánon: Végjáték (3. rész) - Spektrum TV
05:05 óra Tibet és a dalai láma - Spektrum TV HD
09:15 óra Öreg autó, nagy haszon - Mazda – Viasat Explore
14:15 óra Fiatalok Kínában (8. rész) – Digi Life
17:20 óra Szigetek vadvilága: Japán, a szélsőségek szigete - Animal Planet HD
18:00 óra Kína a magasból: A jövő elkezdődött - Nat Geo
20:00 óra Kim Dzsongun – Egy nem hivatalos portré - Nat Geo
Gizzi Erskine és a koreai konyha (6.rész) - TV Paprika
21:00 óra Élet Észak-Koreában: A Kim dinasztia - Nat Geo
Mao Kínájában – Viasat History
22:00 óra Észak-Korea, a nagy illúzió - Nat Geo
23:00 óra Észak-Korea: veszélyes játékok - Nat Geo

Április 8. Vasárnap

Játékfilmek
01:55 óra A bérgyilkosság - Film Café
12:15 óra Ip Man: A becsület útján - Film Mánia
CJ7 - A kis zöld látogató – Paramount Channel
14:40 óra Egy amerikai Kínában - Filmbox Extra
16:50 óra Hallgatag város - Filmbox Plus
19:00 óra Shaolin templom - Film Mánia
19:30 óra Nővérek a háborúban – Filmbox Plus
21:00 óra 14 penge - Film Mánia
22:00 óra Átok – Paramount Channel

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:00 óra Beépülve Észak-Koreában - Nat Geo
05:05 óra A kínai szekerek titkai - Viasat History
07:00 óra Mérnöki találékonyság: Légikikötő a tengeren - Nat Geo
18:00 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok Tokió belvárosából - Fishing&Hunting
20:00 óra Gizzi Erskine és a koreai konyha - 7. rész – TV Paprika

Kínai nyelvű hírek – M1, DunaWorld
Mindennap: 23:50 M1; 08:25 DunaWorld

Koreai doramák
A fény hercegnője – Story5
Hétköznapomként: 15:50 és 17:10
Királynő egy hétre – Story5
Hétköznapomként: 18:30 és 19:15
Korona hercege – Izaura TV
Hétköznapomként: 05:30; 13:40; 22:00
Szombat: 06:00; 07:30; 09:00; 10:30 Vasárnap: 01:55; 05:35

Live Action
Hétfő 11:05 óra Tűzgyűrű - RTL Klub
21:50 óra A kaptár 3 - Teljes pusztulás - Digi Film
Kedd
10:55 óra Transformers: Az utolsó lovag - HBO2
20:00 óra Power Rangers - Digi Film
Szerda 00:35 óra Páncélba zárt szellem - HBO3
Csütörtök
01:05 óra Street Fighter: Chun-Li legendája - Film+
21:15 óra A Kaptár - Utolsó fejezet - HBO2
Péntek
02:40 óra A Kaptár - Utolsó fejezet - HBO2
Szombat: Transformers: A bukottak bosszúja - TV2
Vasárnap:
14:15 óra Transformers: A bukottak bosszúja - TV2
21:10 óra Transformers: Az utolsó lovag - HBO2

Animációs sorozatok
Transformers: Robots in Disguise – Cartoon Network
Hétvégénkként: 20:35
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája – RTL+
Hétköznapomként: 13:00; 13:25; 17:55; 18:25
Tini nindzsa teknőcök – Nickelodeon
Mindennap: 01:10; 01:30; 09:00; 09:25; 21:45; 22:15
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei – Cartoon Network
Hétfő-Csütörtök: 02:40; 03:00; 22:50; 23:15 Péntek: 02:40; 03:00
Pingu – JimJam
Hétköznapomként: 06:00; 06:05; 11:52; 23:52

Animációs film
A kék elefánt - Film+ Hétfő: 04:40
Kung Fu Panda – Kiwi TV
Szombat: 08:35 Vasárnap: 21:40
Kung Fu Panda 2. - Kiwi TV
Szombat: 18:15

Anime sorozatok
Yu☆Gi☆Oh! 5D's – Viasat6
Hétfő 06:40; 15:00
[url=
Dragon Ball Super - Viasat6
Hétköznap: 07:00; 16:00; 16:30
Yu☆Gi☆Oh! Zexal - Viasat6
Kedd-Péntek: 06:40; 15:00; 15:30
Kodai Ouja Kyouryuu King: Yokuryuu Densetsu – Kiwi Tv
Hétköznapomként: 01:30; 05:00; 11:50 Szombat: 01:30
Anime 80-nichikan Sekai Isshu – Kiwi Tv
Hétfő: 14:50 Szombat: 05:00; 08:00 Vasárnap: 04:30; 08:00
Robocar Poli – Minimax
Mindennap: 06:15
Suzy állatkertje – JimJam
Hétköznapomként: 05:58; 11:58; 13:58; 23:58

Anime moviek
Yona Yona Penguin
Hétfő: 14:30 – Filmbox Premium 15:55 – Filmbox Family
Csütörtök: 05:35 – Filmbox Premium
Vasárnap: 09:10 – Filmbox Plus

Hozzászólások:
Javítva :)
#2 | 2018.04.02. | írta: Hikari
A dátumokat sajnálatos módon elrontottam. A figyelmetlenségemért bocsánatot kérek. Természetesen a műsor 2018.április 02.- 08. közti hetet jelenti.
#1 | 2018.04.02. | írta: iskariotes
Hozzászólás írásához jelentkezz be.

Kiemelt hírek

Anime lista 2018 tavasz

A 2018 tavaszi szezonban kezdődő új anime TV sorozatok, megjelenő filmek és OVA-k. ...

További hírek

Nyári MondoCon - 2018. július 14-15

A hazai animés legnagyobb nyári eseménye ismét megredezésre kerül. ...

GitS DVD megjelenések

A tavalyi Páncélba zárt szellem élőszereplős mozifilmet végre itthon is kiadták. ...

Gödöllői Anime Klub meet

A Gödöllői Anime Klub újabb találkozora hívja az anime kedvelőket. ...

Debreceni családi majális animével

A hétvégén megrendezendő debreceni családi majálison a Debreceni Anime Egyesület is rész vesz. ...