×

Regisztráció

Anime hírek

Heti tévé ajánlat

2018.04.09. | írta: iskariotes | 464 olvasás | 0 hozzászólás
Clint Eastwood drámája valamint Tommy Lee Jones történelmi filmje és Scarlett Johansson live action mozija is lesz a héten a tévében.
2018. április 09. Hétfő

Játékfilmek
10:35 óra Sophie és a felkelő nap - CineMax2
13:35 óra Tokyo Project - HBO3
14:30 óra A kolosszus - HBO3
15:40 óra A harcos - Filmbox
16:50 óra A nagy balhé - Film Mánia
19:00 óra A vonatrablás - Filmbox Premium
21:00 óra
Ip Man: A nagymester - Film Mánia
A háború császára - FilmCafé
21:55 óra A harcos útja – Digi Film
23:10 óra Rettenthetetlen hiéna 2 - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
06:00 óra Hogyan csinálják? (VIII. évad 1. rész) - Discovery Science
07:40 óra Mao Kínájában - Viasat History
08:50 óra Hogyan csinálják? (VIII. évad 1. rész) - Discovery Science
12:02 óra Hogyan csinálják? (VIII. évad 1. rész) - Discovery Science
15:45 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery World
17:30 óra Justine japán finomságai - TV Paprika
17:45 óra Klasszikus autók nyomában: Őrület - Discovery Turbo Xtra
20:00 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
21:00 óra Óriásrengés: Az óra, amely megrázta Japánt - Discovery World
22:30 óra Szupertudomány: Japán és a robotika - Da Vinci TV

Április 10. Kedd

Játékfilmek
11:35 óra Hópehely és a sötét kristály – AMC
12:20 óra Amerikai nindzsa - Mozi+
14:20 óra A bátrak háborúja - Film+
16:45 óra Jackie Chan: Bunyó a javából - Film Mánia
18:45 óra 14 penge - Film Mánia
21:50 óra Ég és föld harcosai - Digi Film

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:30 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
01:30 óra Justine japán finomságai - TV Paprika
03:00 óra Óriásrengés: Az óra, amely megrázta Japánt - Discovery World
05:00 óra Klasszikus autók nyomában: Őrület - Discovery Turbo Xtra
06:00 óra Légikatasztrófák: Robbanó csomag (V. évad 7. rész) - Nat Geo
08:05 óra Licitvadászok: Leszámolás a kínai negyedben (II. évad 7. rész) - Discovery Channel
08:45 óra Klasszikus autók nyomában: Őrület - Discovery Turbo Xtra
09:40 óra Look Kool: Origami - Da Vinci TV
11:15 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd - Discovery World
12:15 óra Joanna Lumley japán kalandjai - Digi World
12:30 óra
Tokió: Nagyváros-kis lakás - Digi Life
Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
Klasszikus autók nyomában: Őrület - Discovery Turbo Xtra
17:00 óra 2. világháború: Pokol a tenger alatt: Túlélni Borneót (I. évad 3. rész) - Nat Geo
19:00 óra Ókori zsenik: Konfuciusz - Viasat History
Légikatasztrófák: Robbanó csomag (V. évad 7. rész) - Nat Geo
22:40óra A második világháború: Egy birodalom ára - A hírhedt nap - Viasat History
23:50 óra Joanna Lumley japán kalandjai - Digi World

Április 11. Szerda

Játékfilmek
01:00 óra Az átok - Paramount Channel
02:50 óra A sárkány szeme - Film+
11:30 óra Amerikai nindzsa 2.: A leszámolás - Mozi+
12:00 óra A bátrak háborúja - Film+
16:45 óra A háború császára - FilmCafé
18:20 óra Ó, Lucy! - CineMax
23:15 óra Düh - CineMax

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:15 óra Tokió: Nagyváros-kis lakás - Digi Life
03:30 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
07:30 óra Mérnöki műtárgyak: Hongkongi híd – Discovery World
12:20 óra Joanna Lumley japán kalandjai - Digi World
18:00 óra Iwo Jima - DoQ
20:00 óra Észak-Korea, a nagy illúzió - Nat Geo
21:00 óra Nyers történelem: Az Iwo Jima-i csata (I. évad 1. rész) - Nat Geo
22:00 óra OzoneUtazás: Dél-Korea - Ozone TV
22:40 óra A második világháború: Egy birodalom ára - Viasat History
23:00 óra Japán titkos fegyvere - Nat Geo
23:45 óra Joanna Lumley japán kalandjai - Digi World

Április 12. Csütörtök

Játékfilmek
00:20 óra [url=https://hu.wikipedia.org/wiki/A_hal%C3%A1l_nyom%C3%A1ban]
A halál nyomában [/url] – AMC
03:40 óra Dzsingisz Kán – AMC
03:45 óra A harcos – Filmbox Extra HD
09:30 óra Ó, Lucy! - CineMax
12:50 óra A nagy balhé - Film Mánia
17:15 óra A professzor - Film+
19:00 óra Részeges karatemester 2. - Film+

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:00 óra Nyers történelem: Az Iwo Jima-i csata (I. évad 1. rész) - Nat Geo
11:00 óra Iwo Jima - DoQ
OzoneUtazás: Dél-Korea - Ozone TV
11:10 óra Zálogcsillagok: Jegy a zálogházba - History
12:00 óra Joanna Lumley japán kalandjai - Digi World
13:05 óra Mati, Dada és a művészet: Hórjúdzsi - Da Vinci TV
17:00 óra OzoneUtazás: Dél-Korea - Ozone TV
18:20 óra Kína története - Digi World
19:35 óra
Mutasd meg, hol élsz!: A tulouk kínai társasházak a múltból - M5
Buddhizmus - Pax TV
Mao Kínájában – Viasat Nature History HD
20:00 óra Mao Kínájában - Viasat History
20:30 óra Szupertudomány: Taiwan és a biotechnológi - Da Vinci TV
22:00 óra Kim Dzsongun: Egy nem hivatalos portré - Nat Geo
23:00 óra Élet Észak-Koreában: A Kim dinasztia - Nat Geo
23:45 óra Joanna Lumley japán kalandjai - Digi World

Április 13. Péntek

Játékfilmek
00:50 óra Mestergyilkos - AMC
03:10 óra A sárkány szeme - Film+
16:25 óra Részeges karatemester 2. - Film+
16:45 óra Ip Man: A nagymester - Film Mánia
18:10 óra A kolosszus - HBO3
18:15 óra Kínai negyed - Paramount Channel
21:00 óra Gran Torino - Super TV2
A nagy balhé 2. - Film Mánia
23:10 óra Szuperöklű fúria - Film Mánia
23:30 óra A halál nyomában – Filmbox Premium

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:00 óra Észak-Korea, a nagy illúzió - Nat Geo
01:00 óra
Észak-Korea: veszélyes játékok - Nat Geo
Ne próbáld ki otthon! Mutatványok (II. évad 2. rész) - Discovery Channel
02:30 óra Szupertudomány: Taiwan és a biotechnológi - Da Vinci TV
05:05 óra Mao Kínájában - Viasat History
06:50 óra Kína története - Digi World
07:30 Különleges építmények: Vasút a világ tetején (I. évad 78. rész) - Nat Geo
09:30 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
11:25 óra Mutasd meg, hol élsz! / A tulouk kínai társasházak a múltból - M5
12:35 óra
A kínai szekerek titkai - Viasat History
A vadnyugati nő: Kínai étel otthon - Food Network
13:30 óra Mao színesben - Viasat History
15:30 óra Mekong - a folyó lelke - Animal Planet
16:00 óra Különleges építmények: Vasút a világ tetején (I. évad 78. rész) - Nat Geo
17:00 óra Gigantikus medúzák - Nat Geo Wild
18:00 óra Tortakirály: Szicíliai szamuráj - TLC
18:15 óra Kína története - Digi World
21:00 óra Óriásrengés: Az óra, amely megrázta Japánt - Discovery World
21:55 óra Mutánsok bolygója: Kína - Animal Planet
23:00 óra Zsarnokok: Tódzsó Hideki tábornok - Nat Geo
Iwo Jima – DoQ
Gigantikus medúzák - Nat Geo Wild
23:45 óra Mekong - a folyó lelke - Animal Planet

Április 14. Szombat

Játékfilmek
13:35 óra A Szmokinger - TV2
14:20 óra A harcos - Filmbox
16:15 óra 14 penge - Film Mánia
19:20 óra Leonie - Filmbox Extra HD
20:25 óra Az élet könnyűsége - Sundance TV

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:00 óra Portré: Shaolin Liu Sándor - RTL Gold
00:55 óra Mao Kínájában - Viasat Nature History HD
03:00 óra Óriásrengés: Az óra, amely megrázta Japánt - Discovery World
04:02 óra Mutánsok bolygója: Kína - Animal Planet
04:24 óra Gigantikus medúzák - Nat Geo Wild
04:30 óra Portré: Shaolin Liu Sándor - RTL Gold
05:00 óra Klasszikus autók nyomában: Őrület - Discovery Turbo Xtra
05:12 óra Különleges építmények: Vasút a világ tetején (I. évad 78. rész) - Nat Geo
06:50 óra Kína története - Digi World
09:00 óra Kína a magasból: A jövő elkezdődött - Nat Geo
10:00 óra Végig a kínai Nagy Falon - Nat Geo
11:00 óra Ókori Kína: halálos titkok a sírból - Nat Geo
19:40 óra A pillangó-hatás - Konfucius És A Kínai Gondolkodás - Spektrum
20:00 óra Gizzi Erskine és a koreai konyha - TV Paprika
Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
23:45 óra Orgyilkosok a múltból - Viasat History

Április 15. Vasárnap

Játékfilmek
03:05 óra Mestergyilkos – AMC
04:25 óra Az élet könnyűsége - Sundance TV
06:45 óra A vonatrablás - Filmbox Premium
09:20 óra A háború császára - FilmCafé
09:40 óra Ip Man: A nagymester - Film Mánia
12:15 óra Az élet könnyűsége - Sundance TV
23:30 óra Gran Torino - Super TV2

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:30 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
08:00 óra Kína misztikus majmai - Nat Geo Wild HD
10:55 óra Mekong - a folyó lelke - Animal Planet
15:30 óra Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból - Fishing&Hunting
21:00 óra Gizzi Erskine és a koreai konyha - TV Paprika
22:30 óra Mao Kínájában - Viasat Nature History HD
23:35 óra Egykori fekete műveletek: A 47 Ronin - Viasat Nature History HD

Kínai nyelvű hírek – M1, DunaWorld
Mindennap: 23:45 M1; 08:25 DunaWorld

Koreai doramák
A fény hercegnője – Story5
Hétköznapomként: 15:50 és 17:10
Királynő egy hétre – Story5
Hétköznapomként: 18:30 és 19:15
Korona hercege – Izaura TV
Hétköznapomként: 05:30; 13:40; 23:00
Szombat: 06:00; 07:30; 09:00; 10:30 Vasárnap: 02:45; 05:35

Live Action
Hétfő
19:15 óra Páncélba zárt szellem - HBO3
Kedd
00:40 óra A Kaptár – Utolsó fejezet - HBO2
Péntek
23:35 óra Az ősök kardja - Filmbox Extra HD
Szombat:
08:50 óra Speed Racer - Totál turbó - AMC
14:40 óra Páncélba zárt szellem - HBO3
18:55 óra Transformers 3. - TV2
Vasárnap:
10:15 óra Páncélba zárt szellem - HBO3
14:10 óra Transformers 3. - TV2

Animációs sorozatok
Transformers: Robots in Disguise – Cartoon Network
Vasárnap: 20:35
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája – RTL+
Hétköznapomként: 13:00; 13:25; 17:55; 18:25
Tini nindzsa teknőcök – Nickelodeon
Mindennap: 01:10; 01:30; 09:00; 09:25; 21:45; 22:15
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei – Cartoon Network
Hétfő-Csütörtök: 02:40; 03:00; 22:50; 23:15 Péntek: 02:40; 03:00
Pingu – JimJam
Hétköznapomként: 06:00; 06:05; 11:52; 23:52

Animációs film
Szombat: 10:55 óra Scooby-Doo és a szamuráj kardja - Boomerang

Anime sorozatok
Dragon Ball Super - Viasat6
Hétköznap: 07:05; 16:00; 16:30
Yu☆Gi☆Oh! Zexal - Viasat6
Hétköznap: 06:40; 15:00; 15:30
Transformers Micron Densetsu - Kiwi TV
Hétköznap: 21:05
Kodai Ouja Kyouryuu King: Yokuryuu Densetsu – Kiwi Tv
Hétfő-Csütörtök: 01:30; 05:00; 11:50
Anime 80-nichikan Sekai Isshu – Kiwi Tv
Szombat: 05:00; 08:15 Vasárnap: 04:30; 08:15
Mitsubachi Maya no Bouken - Kiwi TV
Szombat: 18:00; 18:30 Vasárnap: 00:30,01:00; 18:00; 18:30
Robocar Poli – Minimax
Hétfő-Szerda: 06:15
Suzy állatkertje – JimJam
Mindennap: 05:58; 11:58; 13:58; 23:58

Anime moviek
Yona Yona Penguin
Hétfő: 12:25 – Filmbox Plus
Kedd: 09:35 – Filmbox Premium
Csütörtök: 07:50 – Filmbox Family
Péntek: 14:25 – Filmbox Family 15:30 – Filmbox Premium
Vasárnap: 08:10 – Filmbox Family

Hozzászólások:
Hozzászólás írásához jelentkezz be.

További hírek

Japán Társalgási Klub

Pécsen indult el japán nyelvi klub. ...

Japán Teaszertartás

Klasszikus teaszertartás lesz Kecskeméten. ...

Korra legendája képregény megjelenés

Az utobbi évek legnépszereűbb animációs sorozatának képregény folytatása végre hazánkba is megérkezett. ...

Téli MondoCon

A hazai animés legnagyobb nyári eseménye ismét megredezésre kerül. ...

Eastern dedikálás

A népszerű mangás beütésű magyar képregény dedikálására vasárnapra kerül sor. ...