×

Regisztráció

Anime hírek

Heti tévé ajánlat

2018.05.02. | írta: iskariotes | 121 olvasás | 0 hozzászólás
MArkó Iván szamuráj balettet rendez, Dr Csont animés gyilkoságban nyomoz és Jackie Chan egy 1971-es filmjével jelentkezik.
2018. április 30. Hétfő

Játékfilmek
01:05 óra Leszámolás Hongkongban - Film Mánia
01:35 óra Némaság - HBO2
03:00 óra A harcos útja - DIGI Film
03:15 óra A láthatatlan célpont - Film Café
06:00 óra Harmonium - CineMax
08:05 óra Godzilla - HBO
10:25 óra Gung Ho - Paramount Channel
12:05 óra Jackie Chan: Első csapás - Film+
13:05 óra Gukoroku: A bűn nyomában - Cinemax
15:05 óra Kínai kaland - Film Mánia
15:25 óra A sárkány fia 1-2 - Filmbox
16:10 óra Halálos fegyver 4. - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:00 óra Világbajnok mérnöki megoldások: Sanghaji maglev vasút - Discovery Channel
04:49 óra 101 kiscica: Japán Bobtail - Animal Planet
07:45 óra Japán vadvilága - Digi Animal World
10:00 óra Félbehagyott mérnöki megoldások: Néma városok - Discovery Channel
18:00 óra
24 órával a Pearl Harbor után – DoQ
David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Kína végzetes titka (I. évad 1. rész) - Discovery HD Showcase
[url=http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=i42c88381cc1b8433f8ec966f206fdfa68]
Haldorádó - Vadvízi kalandok: Japán pontyok a Kawaguchi tóból[/url] - Fishing and Hunting
21:00 óra David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Kína végzetes titka (I. évad 2. rész) - Discovery HD Showcase
23:30 óra Hogyan csinálják? Tokiói halpiac - Discovery Science

Május 01. Kedd

Játékfilmek
03:05 óra 2009 - A végzetes merénylet - Filmcafe
04:00 óra Oldboy (amerikai remake) - AMC
10:25 óra A szerzetes és a fehér kígyó – AMC
12:45 óra A sushi árnyékos oldalán – HBO3
13:55 óra A harcos - Filmbox
14:20 óra Ping-Pong: Az ököl színre lép - AMC
17:00 óra A küzdelem útja - Film Mánia
17:15 óra Dr. Csont - Álarc mögött - Cool
19:05 óra A penge szövetsége - Film Mánia
21:00 óra Kundo - A féktelenség kora - Film Mánia
22:00 óra SPL-Leszámolás napja – AMC

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:40 101 Nagykutya: Csau-csau – Animal Planet
00:45 óra 101 Nagykutya: Csau-csau - Discovery HD Showcase
03:00 óra David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Kína végzetes titka (I. évad 2. rész) - Discovery HD Showcase
03:36 óra Hogyan csinálják? Tokiói halpiac - Discovery Science
05:00 óra Párbaj az égen (3. rész-Repülő tigrisek) – DoQ
05:30 óra Hogyan csinálják? Sushi - Discovery Channel
06:00 óra
101 Nagykutya: Csau-csau - Discovery HD Showcase
Hogyan csinálják? Tokiói halpiac - Discovery Science
07:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (1. rész) - Spektrum
07:35 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (2. rész) - Spektrum
08:10 óra 101 Nagykutya: Csau-csau – Animal Planet
08:50 óra Hogyan csinálják? Tokiói halpiac - Discovery Science
11:00 óra 24 órával a Pearl Harbor után - DoQ
11:15 óra 101 Nagykutya: Csau-csau - Discovery HD Showcase
12:02 óra Hogyan csinálják? Tokiói halpiac - Discovery Science
12:45 óra 101 Nagykutya: Csau-csau – Animal Planet
15:05 óra Kína története (1. rész) - DIGI World
15:00 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya - Discovery HD Showcase
15:15 óra Hajime magazin - M4
15:20 óra Tűzben edzett: Jumonji Yari (IV. évad 25.) - History/History HD
18:15 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya – Animal Planet

Május 02. Szerda

Játékfilmek
07:35 óra Harmonium - CineMax
07:55 óra A szerzetes és a fehér kígyó – AMC
16:25 óra Harmonium - CineMax
19:00 óra A vonatrablás - Filmbox Prémium

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
00:40 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya – Animal Planet
00:45 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya - Discovery HD Showcase
02:40 óra Kína története (1. rész) - DIGI World
05:00 óra Párbaj az égen (4. rész-Guadalcanal) – DoQ
06:00 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya - Discovery HD Showcase
07:00 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (3. rész) - Spektrum
07:35 óra Kicsi ország, kicsi Kína - A titkos kínai birodalom Magyarországon (4. rész) - Spektrum
08:10 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya – Animal Planet
11:15 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya - Discovery HD Showcase
14:55 óra Kína története (2. rész) - DIGI World
15:40 óra Jünnani kaland Nigel Marvennel - Viasat Nature
17:00 óra A japán élet művészete (I. évad 1. rész) - Spektrum
20:00 óra Észak-Korea: veszélyes játékok – Nat Geo
23:00 óra 24 órával a Pearl Harbor után - DoQ

Május 03. Csütörtök

Játékfilmek
02:25 óra Amerikai sárkányok - AMC
07:50 óra Az aranyszirmok átka – AMC
12:50 óra Egy amerikai Kínában - Filmbox Extra HD
15:25 óra Kung-fu kölyök - Film Mánia
16:15 óra Leonie - Filmbox Extra HD
16:50 óra Kínai kaland - Film Mánia
17:10 óra Vasmajom - Film Mánia

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
02:00 óra Ütközet 360 fokban Pearl Harbour - DoQ
02:35 óra Kína története (2. rész) - DIGI World
02:40 óra Hajime magazin - M4
06:00 óra Marvi Hammer: Pandák - Da Vinci Learning
07:00 óra A japán élet művészete (I. évad 1. rész) - Spektrum HD
14:30 óra Kínában született - HBO3
13:15 óra Mati, Dada és a művészet: Hokuszai – Da Vinci Learning
14:45 óra Kína története (3. rész) - DIGI World
15:00 óra Észak-Korea: veszélyes játékok – Nat Geo
16:00 óra Bizarr ételek: a finomságok földjén- Taipei - Travel Channel
16:25 óra Bálnák háborúja: Csatakiáltás (IV. évad 1. rész) - Animal Planet
17:05 óra
A japán élet művészete (I. évad 2. rész) - Spektrum
Történelmi találmányok - Csang Heng: A földrengések tudománya – Da Vinci Learning
18:00 óra A második Pineng híd - Nat Geo
19:00 óra Hogyan készült? Bambusz horgászbotok (VII. évad 11. rész) - Discovery Channel
19:35 óra Végtelen történet: A végtelenség vallásai (4. rész) - PAX TV
20:05 óra Bálnák háborúja: Az üldözés izgalma (III. évad 5. rész) - Animal Planet

Május 04. Péntek

Játékfilmek
01:25 óra SPL-Leszámolás napja – AMC
04:00 óra Sophie és a felkelő nap - Cinemax
10:55 óra Rendőrsztori - AMC
12:05 óra Vasmajom - Film Mánia
13:05 óra Ping-Pong: Az ököl színre lép - AMC
13:55 óra Kundo - A féktelenség kora - Film Mánia
14:30 óra Karatés védőangyal - Film+
15:15 óra Hallgatag város - Filmbox Plus
19:00 óra 1911 - Film Mánia
22:00 óra A vonatrablás - Filmbox Extra HD

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:00 óra 2. világháború: Pokol a tenger alatt - Amerika visszavág (I. évad 1. rész) - National Geographic
02:00 óra Ütközet 360 fokban Midway – DoQ
02:25 óra Bálnák háborúja: Az üldözés izgalma (III. évad 5. rész) - Animal Planet
02:35 óra Kína története (3. rész) - DIGI World
05:00 óra Párbaj az égen (6. rész- The Zero Killer) – DoQ
05:12 óra A második Pineng híd - Nat Geo
05:30 óra Hajime magazin - M4
06:00 óra Légikatasztrófák: Halálos rangkórság (X. évad 7. rész) - National Geographic HD
07:00 óra A japán élet művészete (I. évad 2. rész) - Spektrum HD
09:00 óra David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Kína végzetes titka (I. évad 2. rész) - Discovery HD Showcase
10:55 óra Bálnák háborúja: Csatakiáltás (IV. évad 1. rész) - Animal Planet
11:35 óra Végtelen történet: A végtelenség vallásai (4. rész) - PAX Tv
12:00 óra Mérnöki műtárgyak: A Hong Kong-i reptér (I. évad 8. rész) - Discovery Channel
12:30 óra Rachel Hunter szépségtúrája: Korea - Fine Living
13:30 óra David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Kína végzetes titka (I. évad 2. rész) - Discovery HD Showcase
14:55 óra Kína története (4. rész) - DIGI World
15:00 óra A pillangó-hatás - Szekigahara – A Szamurájok Csatája - Spektrum
17:00 óra Légikatasztrófák: Halálos rangkórság (X. évad 7. rész) - National Geographic HD
17:05 óra A japán élet művészete (I. évad 3. rész) - Spektrum HD
20:00 óra Zsarnokok: A Kim-dinasztia - National Geographic HD
20:30 óra Utazás? Szöul: A tudatosság patakja - Da Vinci Learning
21:00 óra Észak-Korea, a nagy illúzió - National Geographic HD
21:59 óra Tűzben edzett: Jumonji Yari (IV. évad 25.) - History/History

Május 05. Szombat

Játékfilmek
15:05 óra
Pandakaland Kínában - GALAXY4
1911 - Film Mánia
18:20 óra Kincs, ami nincs - Film+
18:55 óra Godzilla – TV2
21:00 óra
Halálos iramban: Tokiói hajsza - Viasat3
Jackie, a jófiú - RTL+
23:05 óra Szamuráj - M3

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
01:00 óra 2. világháború: Pokol a tenger alatt - Túlélni Borneót (I. évad 3. rész) - National Geographic
01:45 óra Tűzben edzett: Jumonji Yari (IV. évad 25.) - History/History HD
02:30 óra Utazás? Szöul: A tudatosság patakja - Da Vinci Learning
02:35 óra Kína története (4. rész) - DIGI World
03:00 óra Párbaj az égen (6. rész- The Zero Killer) – DoQ
06:25 óra Bálnák háborúja: Csatakiáltás (IV. évad 1. rész) - Animal Planet
08:40 óra A második világháború: Egy birodalom ára - A fordulópont - Viasat History
09:00 óra Légikatasztrófák: Elfújta a szél (XVII. évad 2. rész) - National Geographic HD
09:40 óra A második világháború: Egy birodalom ára - A kezdet vége - Viasat History
18:00 óra Szerelmem, Kína (I. évad 1. rész) - Nat Geo
18:30 óra Szerelmem, Kína (I. évad 2. rész) - Nat Geo
20:15 óra David Baddiel kalandjai a Selyemúton: Kína végzetes titka (I. évad 2. rész) - Discovery HD Showcase
20:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 1. rész) - tv paprika

Május 06. Vasárnap

Játékfilmek
02:30 óra Kung-fu kölyök - Film Mánia
02:40 óra Végső leszámolás - AMC
08:05 óra A sárkány fia 1-2 - Filmbox
08:50 óra Pandakaland Kínában - GALAXY4
11:55 óra Beverly Hills-i nindzsa - Mozi+
13:20 óra Hallgatag város - Filmbox Plus
15:10 óra Jackie, a jófiú - RTL+
16:10 óra Ég és föld harcosai - DIGI Film
17:10 óra A penge szövetsége - Film Mánia
18:10 óra A sárkány fia 1-2 – Filmbox Plus
19:00 óra Halálos iramban: Tokiói hajsza - Viasat3
21:10 óra A fegyvertelen katona - HBO2

Ismeretterjesztő/dokumentum/gasztronómiai/sport műsorok
03:45 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya - Discovery HD Showcase
04:49 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya – Animal Planet
06:45 óra 101 Nagykutya: Pekingi palotakutya - Discovery HD Showcase
11:00 óra A második Pineng híd - Nat Geo
11:05 óra Tokió: Nagyváros-kis lakás - DIGI Life
12:30 óra Rachel Hunter szépségtúrája: Kína - Fine Living
20:30 óra Justine japán finomságai (I. évad 2. rész) - tv paprika

Kínai nyelvű hírek – M1, DunaWorld
Mindennap: 23:50 M1; 08:25 DunaWorld

Koreai doramák
Királynő egy hétre – Story5
Hétfő-Szombat: 02:45
Korona hercege – Izaura TV
Hétköznapomként: 05:30; 13:40; 22:00
Szombat: 06:00; 07:30; 09:00; 10:30 Vasárnap: 00:50; 02:15; 05:35
A Silla királyság ékköve - M3
Hétköznapomként: 08:55; 17:15

Amerika Huangjai - Comedy Central
Csütörtök-Péntek: 03:30; 15:30 Szombat: 03:30

Live Action
Hétfő
18:30 óra Tűzgyűrű - Film+
Kedd
13:05 óra Páncélba zárt szellem - HBO
Szombat
04:10 óra A Kaptár – Utolsó fejezet – HBO3

Animációs sorozatok
Transformers: Robots in Disguise – Cartoon Network
Hétvége: 20:35
Transformers: Mentő Botok – Minimax
Szerda-Péntek: 10:55 Hétvége: 21:00
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája – RTL Klub
Jó reggelt, skacok! (H-P: 05:30 – 07:15) Kölyökklub (Szo-V: 06:45 – 09:30)
Tini nindzsa teknőcök – Nickelodeon
Mindennap: 01:10; 01:30; 09:00; 09:25; 21:40; 22:15
LEGO Ninjago: A Spinjitzu mesterei – Cartoon Network
Hétfő-Péntek: 02:40; 03:00; 22:50; 23:15
Pingu – JimJam
Hétfő: 06:00; 06:05; 11:52; 23:52
Voltron - A legendás védelmező – Minimax
Hétvége: 21:25
Rubi Szivárványiában - M2
Hétvégénkként: 06:45; 06:55
Csütörtök 05:00 óra Egyszer volt... az ember: Marco Polo utazásai - Da Vinci Learning
Szombat 04:35 óra Bibi Blocksberg - Bibi a Távol-keleten - Minimax

Animációs film
Kedd 10:25 óra és szerda 10:00 óra Lucky Dragon - Filmbox Extra HD

Anime sorozatok
Dragon Ball Super - Viasat6
Hétköznap: 07:05; 16:05; 16:35
Yu☆Gi☆Oh! Zexal - Viasat6
Hétköznap: 06:40; 15:00; 15:35
Transformers Micron Densetsu - Kiwi TV
Hétfő-Csütörtök: 21:10
Anime 80-nichikan Sekai Isshu – Kiwi Tv
Szombat: 08:15 Vasárnap: 04:30; 08:15
Mitsubachi Maya no Bouken - Kiwi TV
Szombat: 18:30 Vasárnap: 00:30,01:00; 18:00; 18:30
Suzy állatkertje – JimJam
Mindennap: 04:57; 05:45; 05:58; 11:58; 13:58; 22:57

Anime moviek
Yona Yona Penguin
Kedd: 12:00 – Filmbox Extra HD
Szerda 05:55 – Filmbox Prémium
Szombat: 07:00 – Filmbox Plus 07:30 – Filmbox Extra HD
Vasárnap: 13:15 - Filmbox Family

Hozzászólások:
Hozzászólás írásához jelentkezz be.

Kiemelt hírek

Anime lista 2018 tavasz

A 2018 tavaszi szezonban kezdődő új anime TV sorozatok, megjelenő filmek és OVA-k. ...

További hírek

Nyári MondoCon - 2018. július 14-15

A hazai animés legnagyobb nyári eseménye ismét megredezésre kerül. ...

GitS DVD megjelenések

A tavalyi Páncélba zárt szellem élőszereplős mozifilmet végre itthon is kiadták. ...

Gödöllői Anime Klub meet

A Gödöllői Anime Klub újabb találkozora hívja az anime kedvelőket. ...

Debreceni családi majális animével

A hétvégén megrendezendő debreceni családi majálison a Debreceni Anime Egyesület is rész vesz. ...