Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egészen meglepő. Lehet, hogy kezdenek jó filmeket csinálni ?! Legalábbis több cím is van, ami felkeltette az érdeklődésem és esélyes a moziban való megtekintésre. Következzék egy kisebb lista:

Inland Empire (David Lynch)
Taxidermia (Pálfi György)
Departed (Scorsese)
Children of Men (Alfonso Cuarón)
The Prestige (Christopher Nolan)
Zodiac (David Fincher)
The Fountain (Darren Aronofsky)

Wow! Sokkal hosszabb lett a lista, mint amire számítottam. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

anubys írta:Taxidermia (Pálfi György)
Ez micsoda?? Eddig csak a gusztustalan "erre mentem el eloszor" v vmi hasonlo feliratu plakatot lattam belole, meg azt a nagyon kover pasit..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egy pár link:
http://www.taxidermia.hu/
http://www.exit.hu/film/filmpremier_aja ... janlo/7446
http://www.est.hu/cikk/43892/taxidermia

Érdekesnek ígérkezik, bár valószínűleg kell majd gyomor hozzá :ossick:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Lesz Battel Angel Alita film???
Vagy csak nagyon benézek vmit?
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már nagyon régóta kint van ez az info róla. Előtte még megcsinálja az Avatar c. filmjét, utána következhet ez a project. Kérdéses, hogy mi lesz a 200 millára (!) betervezett költségvetésből. (Egyszerűen kizártnak tatom, hogy bármi módon visszatermelje)
2009-ig még jócskán várni kell.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

:cry: Már nem hiszek az ilyenekben: "Persze, hogy készül! Csak most egy kicsit várunk vele..." Inkább megpróbálom minél hamarabb elfelejteni, h láttam vmit. :cry:
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Már korábban írtam, de jelzem megint:

Január 4. A Batman és a Farkas összecsap! THE PRESTIGE! - Tökéletes Trükk

Kötelező! :)
Kép
Avatar
gab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.01.14. 23:49
Tartózkodási hely: elvittek az ufok

Hozzászólás Szerző: gab »

tegnap irkneten masoltam be a trailerjenek linkjet, mivel most erkezeik hamarosan (relativ) a transformers film. (mar nem talalom, akit erdekel keressen ra, de sok jot nem talal)
szerintem szegyenletes hogy mennyire nincs eredeti otletuk mar a nepeknek...
"The past is a puzzle, like a broken mirror. As you piece it together, you cut yourself, your image keeps shifting. And you change with it. It could destroy you, drive you mad. It could set you free."

Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

én várom a TFormers filmet... a trailer alapján egy kellemes akciófilmnek ígérkezik. Baynek a Sziget filmjét is komáltam, ha hozza azt a szintet egy kellemes kikapcsolódás lesz számomra.

Én várom. A teaser trailer szinte semmit nem ér, csak hangulatteremtő, a rendes traileren látszik már h Bay film és nem lesz über, csak szórakoztató látványmovie. Szóval... jöhet :)

Egykori TF fanatikként kötelező :D

Ki sírt még kiskorában mikor Prime meghalt a movieban? :D
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Mayer írta:én várom a TFormers filmet... a trailer alapján egy kellemes akciófilmnek ígérkezik. Baynek a Sziget filmjét is komáltam, ha hozza azt a szintet egy kellemes kikapcsolódás lesz számomra.

Én várom. A teaser trailer szinte semmit nem ér, csak hangulatteremtő, a rendes traileren látszik már h Bay film és nem lesz über, csak szórakoztató látványmovie. Szóval... jöhet :)

Egykori TF fanatikként kötelező :D

Ki sírt még kiskorában mikor Prime meghalt a movieban? :D

Mondjuk én pontosan ugyanezen megfontolásból rosszul vagyok a TF filmtől. A látvány persze, nagyon a helyén van, de tulajdonképpen annyira semmi köze nincs a TF univerzumhoz az egésznek, hogy az egyszerűen valami borzasztó... úgyhogy én csak röhögni ülök majd be a moziba.

Sokkal inkább érdekel a 2009-re kiírt Battle Angel Alita film. Azt légalább egy kompetens rendező - James Cameron (Terminátor 2, A bolygó neve halál) - rendezi majd.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Battle Angel sorsa negyban függ az Avatar sikerétől és még ha be is fut, nem hiszem, hogy 2011-2012 előtt ténylegesen megvalósulna. (NE legyen igazam!)

Pan's Labyrinth márc 8-tól a mozikban :D (Csak a Fountain-nak lenne már végre forgalmazója!) :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

anubys írta:Battle Angel sorsa negyban függ az Avatar sikerétől és még ha be is fut, nem hiszem, hogy 2011-2012 előtt ténylegesen megvalósulna. (NE legyen igazam!)
Engem az sem zavar. Egy jó filmre szívesen várok, ha tényleg jó. A Transformersre majd' húsz évet vártam, és elnézve, hogy mit csinálnak belőle, úgy tűnik, hiába... Még várhatok kb. ugyanennyit egy érdemleges adaptációra...
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Hoooi mindenki! Már adják Angliában a White Noise 2-őt Az első rész igen érdekes lett.... kíváncsian várom a folytatást ^^

ÉÉÉS itt egy eléggé meghökkentő link XD KLIKK IDE
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Azt nem mondanám h hamarosan, de már le lehet tölteni a tarilert meg egy rövid így készültet... ami miatt várom, az az, hogy többet várok tőle, mint a könyvtől... szerintem nagyon hosszú lett a könyv, és emiatt most talán a film jobban fog tetszeni, hisz korlátozva vannak a készítők... az már más kérdés, hogy a sok fontos információ közül mit fognak végülis kevésbé annak tekinteni, ezáltal kihagyni (gondolom, hogy hogy a Black rezidenciát lerövidítik az elején, amit nagyon jó ötletnek találnék...)... de legalább Okklumency lesz ;) (bár azt már nem hiszem a Snape's worst memorys részt beleteszik...). Bellatrix nagyon LOL-ol néz ki xD De szerintem Lunát is nagyon jól eltalálták kinézetre, a hangját persze még nem hallottam...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

AyaDid írta:Harry Potter and the Order of the Phoenix

Azt nem mondanám h hamarosan, de már le lehet tölteni a tarilert meg egy rövid így készültet... ami miatt várom, az az, hogy többet várok tőle, mint a könyvtől... szerintem nagyon hosszú lett a könyv, és emiatt most talán a film jobban fog tetszeni, hisz korlátozva vannak a készítők... az már más kérdés, hogy a sok fontos információ közül mit fognak végülis kevésbé annak tekinteni, ezáltal kihagyni (gondolom, hogy hogy a Black rezidenciát lerövidítik az elején, amit nagyon jó ötletnek találnék...)... de legalább Okklumency lesz ;) (bár azt már nem hiszem a Snape's worst memorys részt beleteszik...). Bellatrix nagyon LOL-ol néz ki xD De szerintem Lunát is nagyon jól eltalálták kinézetre, a hangját persze még nem hallottam...
Na igen... az a nem hamarosan asszem június vagy július. Elolvasni sosem volt türelmem ezeket, akkor már inkább egy jó Ashimov vagy Verne regény. Meglátjuk... :mosoly:
Shinji írta:Hoooi mindenki! Már adják Angliában a White Noise 2-őt Az első rész igen érdekes lett.... kíváncsian várom a folytatást ^^

ÉÉÉS itt egy eléggé meghökkentő link XD KLIKK IDE
Az első rész szerintem értelmetlen volt... vagy csak én voltam lassú? :-P
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Pont tegnap lattam a White Noise-ot, nem tudtam h lesz 2 de en nagyon varom..kivancsi vagyok tartja-e majd a szinvonalat, nekem bejott...
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Tartja-e a színvonalat? :) úgy bealudtam rajta (mármint az egyen), h azt se tudtam elkezdtem nézni... :D

Nem harapok minden csili-vili cuccra, de ez... : 300, érdekesnek tűnik nem? :D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

ak írta:300, érdekesnek tűnik nem? :D
De.... *megnézte a trailert*... mi ez? XD jó... értem 300 Spártai vs. 1 milla Perzsa, Suggoi képi világ. Valaki tud róla valamit? Hogy ezeken kívül érdemes lesz-e megnézni? Frank Miller képregénye alapján... olvasta valaki?

Mindegy, csilivili volt. Csak épp én nem vagyok annyira milicista h spártának drukkoljak XD
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

ak írta:de ez... : 300, érdekesnek tűnik nem? :D
De. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Omg rage az nagyon brutal ahahaha xD
Amúgy ezt a filmet várom a legjobban idén. A trailer meg brutál jó =)
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

LOL @ Rage... felváltva fogom a fejem meg a hasam...
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Cruel Angel írta: De.... *megnézte a trailert*... mi ez? XD jó... értem 300 Spártai vs. 1 milla Perzsa, Suggoi képi világ. Valaki tud róla valamit? Hogy ezeken kívül érdemes lesz-e megnézni? Frank Miller képregénye alapján... olvasta valaki?

Mindegy, csilivili volt. Csak épp én nem vagyok annyira milicista h spártának drukkoljak XD
Én olvastam, a történet nem nagy cucc, meg úgyis tudod, ha kicsit vágod a törit. A látvány miatt érdemes lesz megnézni szerintem. A spártaiak tényleg elég köcsögök benne, de a perzsák méginkább. :D

http://youtube.com/watch?v=q-l93gltkCc
Piracy is charity.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

ak írta:Nem harapok minden csili-vili cuccra, de ez... : 300, érdekesnek tűnik nem? :D
OMG, iszonyat bugyutának tűnik. De legalább látványos. :dirr:
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Piracy is charity.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

A Grindhouse-t sajna nálunk kettévágják és egymástól kb 1 hónapra mutatják be. :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése