Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

The Voices
Úúúúú, ez nagyon súlyos lesz! Tetszik a morbid humora, de tuti, hogy agysejtelhalást fog okozni nálam. :dirr: A zenéje nagyon jó, szerintem kezdenek rájönni, hogy a régebbi stílusokhoz is érdemes visszanyúlni.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Rui-chan írta:The Voices
Úúúúú, ez nagyon súlyos lesz! Tetszik a morbid humora, de tuti, hogy agysejtelhalást fog okozni nálam. :dirr: A zenéje nagyon jó, szerintem kezdenek rájönni, hogy a régebbi stílusokhoz is érdemes visszanyúlni.
:whaaa:
Ez... ez...
Ez. :knife:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is tegnap láttam, baromi jó és látom sikerült a "lényeget" gifben elkapnod. :D (Plusz pár új poén, pl. a "CSAK ENNYIT TUDSZ?" jelenet, meg a "Mindig nekem kell utánatok takarítanom, fiúk...", vagy valami ilyesmi, most fejből írtam, tegnapi kétszeri megnézés után. XD) Viszont ha a magyar változatban ez a trailer is azzal a gagyi Ultron hanggal lesz felvéve és úgy kell azt a monológot az elejéről végighallgatnom, én sírógörcsöt fogok kapni... :dirr: Ja, közben viszont beugrott még valami: az a jelenet, ami tökre úgy néz ki, mintha Banner majdnem megcsókolná Natashát, az...finoman szólva is fura. Már az Amerika Kapitány 2-ben éreztem, hogy ha ez a csaj szerepel bármelyik Marvel filmben, akkor mindig úgy írják a szerepét, hogy az aktuális hős fazonnal ne nyíltan, de úgymond "shippingelhetően" kavarjon, viszont az AK 2-es szereplései még tényleg olyanok voltak, hogy max valami hülye shipper fanboy magyarázná bele, hogy van valami köztük a Kapitánnyal, viszont ez a Banneres jelenet már jóval komolyabbnak néz ki. (Tudom, "trailer alapján ne ítéljünk", meg ilyesmi. XD) Annál is inkább, mert elvileg Natasha Sólyomszemmel "van együtt" (nem hivatalosan, de értitek... XD), Bannernek meg konkrétan barátnője van, akit valamiért a Hihetetlen Hulk óta teljesen ignorálnak. (Sőt, igazából magát Hulkot/Bannert ignorálják azóta a film óta, kap néhány olyan cameót, mint a Vasember 3 végén, meg kitombolja magát mindig az akutális Avengers epizódban, de kb. ennyi. Ami picit szomorú, még úgy is, hogy különösebben nem vagyok Hulk-fan, de azért ha már mindegyik hős a különálló filmek közül a harmadikat tapossa lassan, akkor nem kéne valamit kezdeni Bannerrel is, már csak az igazságosság jegyében, meg ilyesmi? Pláne, hogy rémlik, mintha Ruffalo nemrégiben kifejezetten lobbizott volna, hogy legyen egy különálló Hulk film, vagy legalábbis azt mondta, hogy részéről örömmel benne lenne. Most vagy fanboy lett, vagy csak jól jönne neki a meló, de a lényeg, hogy elvileg rajta nem múlna. XD)
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Big Hero 6
nem csalódtam :3 király volt
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Armin Doyle írta:Big Hero 6
nem csalódtam :3 király volt
Az volt :thumb:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ez kifejezetten érdekesnek tűnik főleg hogy a jó öreg Arnold bá most kicsit mintha jobban illene a szerepéhez.

Maggie Official TRAILER (2015) Arnold Schwarzenegger Zombie Movie HD

https://www.youtube.com/watch?v=EWU0D9K1g5E
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ez vagy epic lesz, vagy szánalom. Nem látok köztes utat. XD

Viszont Adam Sandlerről jut eszembe: Na kinek született időközben unokája? :D

Aztán: emlékeztek a nácikra a Hold sötét oldaláról? Most már reptiliánusok is!

Ja és a végére valami komolyabb: Teminátor: Sokadik Nagyon nem volt már ötletük, ezért "újraforgatták" az első két részt. :dirr: De legalább ebben van az eddigi legjobb "I'll be back" jelenet az összes Arnold film közül, meg az Arnold vs Arnold rész is poén. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Star Wars 7 új előzetes
Szerintem jó lesz ez. :D
Kép
Avatar
Shirosaki
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.11.24. 04:03

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Shirosaki »

Én elég szkeptikusan állok hozzá az új Star Warshoz... Valószínűleg ezt már nem fogom azonnal, látatlanul megnézni moziban, hanem nézek/olvasok róla valami filmkritikát előtte.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hát nemtom, én örülök az új SW-mozinak, de így sztori alapján előzetesen nem igazán ezt vártam. Látványilag biztos király lesz, de történetben én egy Jaina vs. Darth Caedus EPIC TWINFIGHT-ra számítottam, namost ennek ellenére a két kvázifőszereplőnek nem sok köze van eddig a Lucas-féle SW-univerzumoz (főleg a csajszinak, aki elvileg Han és Leia gyereke, csak ilyen nevű lányuk nem volt...). Jó tudom hogy Goofy-ék megvették a jogokat és úgy alakítják át a világot ahogy akarják, de akkoris... Persze eszemben sincs leírni így látatlanban.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Azt amúgy kb. az első percben lenyilatkozták, hogy mindenki felejtse el az Expanded Universe-t és hogy ők saját (filmes) folytatásokat fognak kreálni. Szóval aki arra számított, hogy majd kedvenc SW könyveiből kerülnek át sztorik/karakterek a filmekbe, az szerintem jobban teszi, ha még most kiszáll. ^^" A teaser nem rossz, a filmet meg majd meglátjuk, csak jöhetne már valami normális trailer is lassan. :) Bár számomra pont a legvége nem úgy hatott, ahogy a készítők szerették volna. XD Ugye ott a nosztalgiának kellett volna arcon csapnia, ehelyett rám jött a röhögés, mert ezt láttam. :lol: Az a fura, hogy Han öregebbnek tűnik, mint maga Harrison, nem tudom, ezt hogy csinálták, direkt vénebbre sminkelték, vagy mi? :dirr:

Edit: Ja és technománoknak jó hír, hogy BB-8 nem CGI! (Én a felénél eluntam az olvasást is, de aki erre izgul, annak have fun, elég részletesen le van írva, vannak mellé videók, stb. XD)

Más: Csodálom, hogy Cruel ezt még nem linkelte, de akkor majd én. :D (Senki ne mondja, hogy spoiler, ez a jelenet már a legelső trailerben is benne volt. :wink: ) A Marvel meg egy szemét, kivételesen nem voltam bezsongva a filmtől, még azt sem néztem meg, hogy pontosan hanyadikától adják, csak hogy "valamikor majd májusban lesz...", erre fel kihoznak egy ilyet és most nem győzöm számolni a napokat. XD Damn you, Marvel! :-P :lol:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Más: Csodálom, hogy Cruel ezt még nem linkelte, de akkor majd én. :D (Senki ne mondja, hogy spoiler, ez a jelenet már a legelső trailerben is benne volt. :wink: ) A Marvel meg egy szemét, kivételesen nem voltam bezsongva a filmtől, még azt sem néztem meg, hogy pontosan hanyadikától adják, csak hogy "valamikor majd májusban lesz...", erre fel kihoznak egy ilyet és most nem győzöm számolni a napokat. XD Damn you, Marvel! :-P :lol:
Leginkább azért nem posztoltam, mert még én sem néztem meg. XD Szándékosan btw, mert annyira borzasztóan igazából én sem voltam bezsongva a legutóbbi pár trélertől, ezért így az volt a terv, hogy kevesebb elvárással ülök le megnézni május elején a filmet. ... Viszont most miattad legalább 5 másodpercet láttam belőle :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Más: Csodálom, hogy Cruel ezt még nem linkelte, de akkor majd én. :D (Senki ne mondja, hogy spoiler, ez a jelenet már a legelső trailerben is benne volt. :wink: ) A Marvel meg egy szemét, kivételesen nem voltam bezsongva a filmtől, még azt sem néztem meg, hogy pontosan hanyadikától adják, csak hogy "valamikor majd májusban lesz...", erre fel kihoznak egy ilyet és most nem győzöm számolni a napokat. XD Damn you, Marvel! :-P :lol:
Látványosnak tényleg látványos volt, de a szöveg miatt kissé csappant a lelkesedésem. Ugye Vasember mondja Hulk-nak, hogy csak a boszorkány szórakozik a fejével, amivel valószínűleg Skarlát Boszorkányra utal. Ő pedig valamilyen oknál fogva az öccsével együtt ellenségként fog feltűnni ebben a filmben. Na most, ez eléggé deja vu, az első részben Loki próbálta egymásnak ugrasztani a tagokat, nehogy együttműködjenek. Itt is ez lesz, csak kissé hatékonyabban, ahogy látom. Persze, várom meg minden, de kicsi az esélye, hogy moziban megnézzem.
Titkos írta:Ja, meg jön a Hangya is! :D
Az eddigiek alapján ezt valahogy jobban várom, mint az Avengers filmet. ^^" Talán azért, mert a főszereplő nem az a tipikus mintapolgár és a jófiúk sem fognak éppen tisztességesen játszani, pont ezért kell a csávókámat kihozni a börtönből.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most így utólag már nem találom, de Cruel kesergett azon kicsit poénkodva, hogy "minden jót kivesznek a Marvel filmekből, az Avengers 2 végén nem lesz post-credits scene és Joss Whedon is azt nyilatkozta, hogy nem tervez mostanában úgy szuperhősös filmet rendezni". Az előbbihez annyit, hogy szerintem simán lehet trollkodás is, aztán a credits végén feltűnik Pókember, vagy ilyesmi. XD (Ja, amúgy mid-credits jelenet lesz, csak post-credits nem. XD) Az utóbbihoz pedig: "AAAAAAH! HOOKED ON A FEELING!" :D Avagy a Galaxis őrzőit tudtommal nem Joss rendezte, de simán vetekedett az első Avengers filmmel szerintem. :D Ráadásul ott a poénok és akció mellett a karaktereket is gyorsan meg kellett kedveltetniük a nézőkkel, mert még akkor láttuk őket először. Szóval szerintem Josson kívül is van azért élet, meg rendező... XD
Rui-chan írta:Látványosnak tényleg látványos volt, de a szöveg miatt kissé csappant a lelkesedésem. Ugye Vasember mondja Hulk-nak, hogy csak a boszorkány szórakozik a fejével, amivel valószínűleg Skarlát Boszorkányra utal. Ő pedig valamilyen oknál fogva az öccsével együtt ellenségként fog feltűnni ebben a filmben. Na most, ez eléggé deja vu, az első részben Loki próbálta egymásnak ugrasztani a tagokat, nehogy együttműködjenek. Itt is ez lesz, csak kissé hatékonyabban, ahogy látom. Persze, várom meg minden, de kicsi az esélye, hogy moziban megnézzem.
Spoiler: Jaja, azt a szöveget én is így értelmeztem. Ugye az 1-ben Loki a bottal tudott embereket irányítani/agymosni, na most ha jól rémlik, Scarlet Witch-nek is valamiféle hasonló mutáns képessége van (de majd Cruel kijavít, ha tévednék XD), plusz ugye az Amerika Kapitány 2-nek azzal lett vége, hogy mutatnak egy föld alatta labort, ahol Scarlet Witch és Quicksilver vannak egy cellában, plusz Loki botja. Valszeg a kettőt fogják mixelni. XD Persze remélem, hogy nem megint erre megy el a film fele (Hawkeye színésze most kifejezetten megerősítette, hogy "nem agymosott baba leszek a fél film alatt, kivételesen szerepet is írnak majd nekem" XDDD), szerintem ez leginkább megint csak Hulk meghülyítéséhez kell majd, ezen kívül lesznek egyéb konfliktusok, pl. hogy Tony csinálta meg Ultront, így áttételesen ezúttal miatta szívnak. :dirr: (Amikor a trailerben Thor nyakon ragadja Tony-t, én azt is valahogy úgy képzelem, hogy épp valami általa épített "szemétségre" derül fény. XD) Persze jogos kérdés, hogy miért kell minden Avengers filmben ellőni ezt a "nem tud együttműködni a csapat" történeti szálat, de gondolom azért, mert különben nem lehetne két órás a film. :dirr:
Rui-chan írta:Az eddigiek alapján ezt valahogy jobban várom, mint az Avengers filmet. ^^" Talán azért, mert a főszereplő nem az a tipikus mintapolgár és a jófiúk sem fognak éppen tisztességesen játszani, pont ezért kell a csávókámat kihozni a börtönből.
Igen, az tetszik, hogy itt mintha kifejezetten cikinek érezné kivételesen a főszereplő ezt az egészet. XD

-You're just a thief!
-No...I'm Ant-Man!
-.....
-I know...it wasn't my idea...

:lol:

A végén meg a "Thomas, a gőzmozdony" jelenet (akinek már régóta kinézett egy ilyen szétverés! :twisted: ) alapján talán még kellő humorral is közelítik majd meg ezt az amúgy is eléggé lol sztorit. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Spoiler: Jaja, azt a szöveget én is így értelmeztem. Ugye az 1-ben Loki a bottal tudott embereket irányítani/agymosni, na most ha jól rémlik, Scarlet Witch-nek is valamiféle hasonló mutáns képessége van (de majd Cruel kijavít, ha tévednék XD), plusz ugye az Amerika Kapitány 2-nek azzal lett vége, hogy mutatnak egy föld alatta labort, ahol Scarlet Witch és Quicksilver vannak egy cellában, plusz Loki botja. Valszeg a kettőt fogják mixelni. XD Persze remélem, hogy nem megint erre megy el a film fele (Hawkeye színésze most kifejezetten megerősítette, hogy "nem agymosott baba leszek a fél film alatt, kivételesen szerepet is írnak majd nekem" XDDD), szerintem ez leginkább megint csak Hulk meghülyítéséhez kell majd, ezen kívül lesznek egyéb konfliktusok, pl. hogy Tony csinálta meg Ultront, így áttételesen ezúttal miatta szívnak. :dirr: (Amikor a trailerben Thor nyakon ragadja Tony-t, én azt is valahogy úgy képzelem, hogy épp valami általa épített "szemétségre" derül fény. XD) Persze jogos kérdés, hogy miért kell minden Avengers filmben ellőni ezt a "nem tud együttműködni a csapat" történeti szálat, de gondolom azért, mert különben nem lehetne két órás a film. :dirr:
Scarlet Witch-nek eléggé komplex képessége van, többek között tudja irányítani egy bizonyos mértékig az embereket. Ja, szerintem is az lesz, hogy Loki botját még pluszban bevetik, aztán megint kész a bonyodalom a csapat tagjai között. Amúgy ezt én sem értem, ha ilyennel húzzák a filmet, lassan fenntartásokkal fognak beülni az új részekre, legalább is engem nem győzött meg, hogy most annyira más lesz ez a szál. :dirr: A hosszához pedig annyit, hogy szerintem lehet 80-90 percben is alkotni egy jó filmet, nem muszáj mindig 2 óra+ játékidőre tervezni. Az első Avengers filmben még ez jól kijött, hiszen volt csapatépítés, meg ilyesmi, aztán a végére behozták a nagy bulit. Ultron szála pedig érdekes lesz, de erről kicsit lejjebb fogok majd írni a másik filmmel kapcsolatban.
Titkos írta:Igen, az tetszik, hogy itt mintha kifejezetten cikinek érezné kivételesen a főszereplő ezt az egészet. XD

-You're just a thief!
-No...I'm Ant-Man!
-.....
-I know...it wasn't my idea...

:lol:

A végén meg a "Thomas, a gőzmozdony" jelenet (akinek már régóta kinézett egy ilyen szétverés! :twisted: ) alapján talán még kellő humorral is közelítik majd meg ezt az amúgy is eléggé lol sztorit. XD
Örültem volna, ha ez a film még az Avengers előtt jön ki, mert akkor egy újabb szuperhőst tudtak volna belerakni a bandába. Plusz így Ultron szálát se kellett volna megvariálni, hogy Tony építse meg az Avengers filmben. Oké, több feszültség elem lesz így benne, de egyébként túl sok értelmét nem látom. Ugye eredetileg Hank Pym (a filmben ő a szakállas fazon, aki beszervezi a főszereplőt) tervezte meg Ultront, a többi pedig nagyjából már egyezik innen. Ez mondjuk csak a személyes nyavalygásom, attól még lehet epic a filmes változat is.

Igen, ez a két jelenet nálam is ütött, de a "Show me how to punch." is jó lett. :D Abban reménykedem, hogy azért a rovarok képességeit is ki fogják használni, hiszen az se mindegy, milyen erősítése van a főszereplőnek. (Ha már a Terra Formars nagy ívben tett erre, legalább ebben a filmben legyen valami. XD)

DC háza tájékán sem tétlenkednek, kijött a Batman vs Superman előzetese. Ezt az univerzumot nem ismerem annyira, mint a Marvelt, szóval remélem lesz valami értelmes magyarázat arra, miért is ugranak össze ezek ketten. Jó lenne, ha nem csak annyival intéznék el, hogy Batman depis lett, amiért neki nincs veleszületett különleges képessége.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Örültem volna, ha ez a film még az Avengers előtt jön ki, mert akkor egy újabb szuperhőst tudtak volna belerakni a bandába.
Ennek én is, főleg, hogy valamiért úgy emlékeztem, hogy a Hangya még a "part 2"-höz fog tartozni, szóval Galaxis őrzői utána jött volna ő és csak aztán a Bosszúállók 2. Aztán mintha valamiért ezt később megvariálták volna, bár lehet, hogy szimplán én emlékszem rosszul.
Rui-chan írta:Igen, ez a két jelenet nálam is ütött, de a "Show me how to punch." is jó lett. :D Abban reménykedem, hogy azért a rovarok képességeit is ki fogják használni, hiszen az se mindegy, milyen erősítése van a főszereplőnek. (Ha már a Terra Formars nagy ívben tett erre, legalább ebben a filmben legyen valami. XD)
Aha, az is. :D A rovaros dologra meg én leszek a legkíváncsibb, igazából azóta várom nagyon a filmet, mióta megtudtam, hogy neki ez az egyik képessége, meg láttam a trailerben, hogy a hangyák is egész korrektek eddig. :) (LOL, nekem is az jutott eszembe erről, hogy "Terra Formars JÓL előadva". :lol: ) Btw, kíváncsi leszek, hogy a full CGI hangyák ellenére vajon ott lesz-e a stáblista végén az "egyetlen állatot sem bántottunk" rész? :lol:
Rui-chan írta:DC háza tájékán sem tétlenkednek, kijött a Batman vs Superman előzetese. Ezt az univerzumot nem ismerem annyira, mint a Marvelt, szóval remélem lesz valami értelmes magyarázat arra, miért is ugranak össze ezek ketten. Jó lenne, ha nem csak annyival intéznék el, hogy Batman depis lett, amiért neki nincs veleszületett különleges képessége.
DC-ék viszont dobhatnák már ezt a "fú, de dark vagyok!" stílust, mert egyre unalmasabb. A Nolan-féle Batmannek jól állt, de hogy most már ezt a hangulatot húzzák rá az összes filmjükre, az röhejes. Eleve a Man of Steel rossz pillanatai is főként abból származtak, hogy nyomatták ezt az erőltetett darkosságot/szenvedést, na, most úgy látom, hogy ezt fogják továbbvinni és még inkább erőltetni. :?
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Közben a Jurassic World új előzetese is kijött. Még mindig azon vagyok fennakadva, hogy miért pont húsevő dinót kellett létrehozniuk. :weh: Ettől függetlenül várós ez is.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Közben a Jurassic World új előzetese is kijött. Még mindig azon vagyok fennakadva, hogy miért pont húsevő dinót kellett létrehozniuk. :weh: Ettől függetlenül várós ez is.
1. Mert hülyék.

2. A tumblr szerint: "Hogy Starlordnak legyen kit levadásznia raptorokkal." :lol:

Amúgy az megvan, hogy augusztusban ShinKyo live és eddig egész tűrhetőnek tűnik? :D

Edit: És a nyertes komment: "Good thing they made it before Micheal Bay decided to ruin it" :lol:

Edit 2: A Warcraft filmre meg lassan már csak egy évet kell várnunk, ami nem zavarna, az viszont már igen, hogy a BlizzConon fél éve levetített teasert/trailert még mindig csesztek kirakni a netre. :? Komolyan, én az elején még úgy voltam ezzel, hogy "tiszteljük a készítők kérését és ne rejtett kamerázzuk le", de lassan olyan több hónapos, indokolatlan szüneteket, meg "ja bocs, mégsem fogjuk kirakni a netre a trailert" húzásokat játszanak meg (és nem csak a Blizz), hogy azt mondom: tollba építhető, hajszálvékonyságú és mindenféle csúcstechnológiás kamerákkal járjanak az emberek conokra. XD Ha nem adják a trailerünket önként, akkor elvesszük tőlük! :dirr: :twisted:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:de lassan olyan több hónapos, indokolatlan szüneteket, meg "ja bocs, mégsem fogjuk kirakni a netre a trailert" húzásokat játszanak meg
Most őszintén: a Blizzard lenne, ha nem húzná-halasztaná a dolgokat? :D Persze, hogy nem a Blizzard lenne.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Most őszintén: a Blizzard lenne, ha nem húzná-halasztaná a dolgokat? :D Persze, hogy nem a Blizzard lenne.
Jó, de azt csinálják magával a cuccal, ne egy tetves trailerrel! :lol: (Ja, amúgy azzal csinálják is, most jelentettek be egy laza három hónapos csúszást, de azzal én is úgy voltam, hogy "á, ez még nem eléggé Blizzard, lesz ebből 2017-es dátum is! :dirr: ) Bezzeg az Overwatchnál a bejelentés pillanatával egyidőben már szállították is az 5-6 perces trailert, pedig ott még ötlet sincs, hogy mikorra lesz kész. XD Meg mondom, az a baj, hogy nem ők az egyetlen cég, akik arra álltak rá, hogy conokon ilyen "kizárólag itt látható!" videókat vetítenek. Mintha anélkül nem mennének el a fanboyok a conra, mert a készítőkkel személyesen beszélni nem elég nagy élmény, vagy nem tudom... A Doctor Who 50-es részénél is dettó ez volt, még kérte is Moffat, hogy "ezt légyszi ne kamerázzátok, a con után a netre is fel fogjuk rakni", aha, rakták a francokat. Így lehet eljátszani egy fandom bizalmát. A toleráns brónik bezzeg nem hagyták magukat megvezetni, mesélem havernak, hogy ilyen meg olyan ComicConos beszélgetés van rajta a DVD-n extraként, mire ő: "Ja, azt már láttam úgy egy fél éve, azzal kezdődött a kalózfelvétel, hogy "légyszi, ezt ne vegyétek fel, mert a DVD-re megy majd!" És történt valami? :D Semmi, ugyanúgy megvettük utána a DVD-t is, mert nem egy random beszélgetős extrán múlik az ilyesmi, hanem a cucc minőségén, meg a készítők iránti tisztelet/szeretet mértékén. Amit pont az ilyen szemétkedős húzásokkal lehet lecsökkenteni... Ja, a Blizzardra visszatérve: az szerintem cikibb, ha annyit húzzuk a trailert, hogy valaki, aki ott volt a BlizzConon, már inkább megrajzolja, mint ha valaki esetleg lekamerázta volna.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ant-Man TV spot
A legjobb szöveg benne: "I think our first move should be... calling the Avengers!" :lol: Úgy érzem nagyon fogom bírni ezt a filmet. Tényleg laza a főszereplő, de a szíve a helyén van és sikerül kicsit másként kezelni ezt a szuperhős dolgot. Lehet ez moziban nézős lesz, mert most, hogy van állandó fizum, nem jelenthet gondot, illetve régen néztem nagyvásznon filmet.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A mordályos nyul írta:Egy kis édes. :)
Tényleg cuki. :3

Lesz még ilyen is. :D A vége a legjobb, azon akkorát röhögtem. XD
Kép
Válasz küldése