Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Cosmopolis. Nem ismerem a könyvet, ezidáig még csak nem is hallottam róla. A film csak félig érdekel. De ha Pattinson ezt a könyvet is elolvasta, hogy tudja alakítani a szerepet, akkor látnom kell.

Edit: olvasva ezt, ezt a filmet LÁTNOM KELL.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mikor megnéztem a trailert, csak pislogtam, hogy "lol, ez a film egy kocsiban játszódik?", de az ajánlóját elolvasva már összeállt a kép. :)
Kiváncsi leszek, hogy a patkány hogy jön a képbe...
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Őszintén nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek.
1) Erről nekem a Szörny Rt. jutott az eszembe.
2) Mocskosul gazdag lehet a Disney, hogyha így megkapott ilyen nagy neveket, mint Bowser, meg társai. Komolyan, a csoportterápián kerestem Ganondorfot.
3) Aztán majd ezzel is úgy járunk, mint a Big Bang Theory-val, meg a műgeekséggel. A geekeknek gyenge lesz, a többieknek meg "OMG, most már mi is a szubkultúra részévé váltunk" ábrázatuk lesz.
4) Meg hát megint ez az unásig csócsált tanulság... blöeh.
De bárcsak ne legyen igazam!

Edit: a hármas pont egyre kevésbé tűnik opciónak: az író állítólag egy olyan fazon, aki írt többek közt a Simpsons-ba és a Futuramába is.

Kép, lehet bogarászni.
Jó, igazából az vett meg, hogy ott fent a sarokban, az valszeg Desmond. Oh we want a cameo!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sárkánybaby 2012.06.06. 20:43-kor.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, MUST SEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :hammer: ::japhaha::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most nem tudom ezzel mi a gondod, egy nagyon jó alapötletű film, nekem már a Wikin olvasva bejött, ezzel a trailerrel együtt meg kifejezetten tetszetősnek tűnik. :) (Btw, én M. Bisonon röhögtem a legnagyobbat. XDDDD) Bár a kommenteket olvasva ez most nagyon megosztja a nézőket, egyik oldalon vannak az "OMG, THAT'S SO AWESOME!"-osok, másikon meg a "WTF is this shit?"-esek.
Sárkánybaby írta:1) Erről nekem a Szörny Rt. jutott az eszembe.
Nekem meg a Szörny Rt.-ről ugrott be egyből ez. (Akkor már inkább a Megaagy, amúgy is folyton oda-vissza lopják egymást a Dreamworks-el, és most úgy látszik a "gonosz a főszerepben" téma a sláger. Csak amíg Megaagy erőltette magára a gonosz szerepet, addig Ralph pont, hogy már belefásult, és ki akar lépni. XD)
Sárkánybaby írta:2) Mocskosul gazdag lehet a Disney, hogyha így megkapott ilyen nagy neveket, mint Bowser, meg társai. Komolyan, a csoportterápián kerestem Ganondorfot.
Az Avangers is valahogy úgy jött már ki, hogy a Marvellel közösen terjesztette a Disney, vagy valamilyen hasonló érdekeltsége volt benne, szóval ja... ^^"
Sárkánybaby írta:3) Aztán majd ezzel is úgy járunk, mint a Big Bang Theory-val, meg a műgeekséggel. A geekeknek gyenge lesz, a többieknek meg "OMG, most már mi is a szubkultúra részévé váltunk" ábrázatuk lesz.
Én inkább azon aggódom, hogy vajon a mai generáció (mert mégis ők a fő célcsoport) vajon mennyire fogja tudni átérezni ezt a 8 bites korszak feelinget? Arcade játékok, meg ilyesmik... Amikor a Wikin először olvastam a sztorit, már akkor ez volt az első reakcióm, hogy "ez egy tök jó nosztalgiafilm lesz a 20-30 éven felülieknek, épp csak azok fogják halálra unni magukat rajta, akik a célközönség lennének, így majd szép nagyot bukik a film", de nekem se legyen igazam. (Pl. nekem az a mondat baromi vicces volt, hogy "Mikor lettek a videójátékok ennyire erőszakosak és ijesztőek?", mert mondhatjuk, hogy "végigjátszottam" azt a kort, amiben a pixelhalmazok átalakultak élethű 3D-s vérré, és hasonlók, viszont aki már ezekbe született bele, mert mondjuk most 8-10 éves, annak ez a fenti mondat nem fog mondani semmit.)
Sárkánybaby írta:4) Meg hát megint ez az unásig csócsált tanulság... blöeh.
Te már ebből a trailerből meg tudtad állapítani, hogy mi lesz a film tanulsága?

"This looks really bad. From what they show here its just a mix of nostalgia and references with bad pop tunes. "

Ja, jó hogy mondja, nem tudja valaki véletlenül, hogy mi az a "bad pop tune", ami a trailer vége felé van? :D Nekem jól jönne. XD
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Titkos írta:Nekem meg a Szörny Rt.-ről ugrott be egyből ez.
Ah, a 11-12 évvel ezelőtti Nickelodeonos idők... A Spongyabob is ment már akkor, de még közel sem volt divat, csak egy rajzfilm a többi közül.
Titkos írta:Ja, jó hogy mondja, nem tudja valaki véletlenül, hogy mi az a "bad pop tune", ami a trailer vége felé van? :D Nekem jól jönne. XD
http://www.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8&ob=av2e
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yuriko-chan írta:Ah, a 11-12 évvel ezelőtti Nickelodeonos idők... A Spongyabob is ment már akkor, de még közel sem volt divat, csak egy rajzfilm a többi közül.
Pontosan. :)
Köszi! :D
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Drága barátaim, Cloud Atlas.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ööö... ez a film miről fog szólni? ^^'
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

"an epic story of humankind in which the actions and consequences of our lives impact one another throughout the past, present and future as one soul is shaped from a murderer into a savior and a single act of kindness ripples out for centuries to inspire a revolution."

El kéne olvasni a könyvet.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ez továbbra se mond túl sokat nekem. ^^'
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Sárkánybaby írta:Drága barátaim, Cloud Atlas.
Ez határozottan nagyon nagyon nagyon tetszik!
Azonban nagyon nehéz elhinni, hogy erre a rengeteg mindenre lesz is idő egyetlen film alatt. NAGYON sok mindent ígérnek, sok szereplő, sok idősík(?), remélem nem lesz túl sok ahhoz, hogy ki is domborítsák őket. (És így nagyon valószínű, hogy rengeteg minden kimaradt az eredetiből, amitől persze még lehet jó film, de lehet kissé zavaros történet is, mint pl az Akira esetében történt.)
Lehet nekem is inkább a könyvet kéne elolvasni? Vagy legalábbis azt is.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Sárkánybaby írta:Drága barátaim, Cloud Atlas.
Megnézős nekem is. :mosoly:

Silent Hill: Revelation

http://www.youtube.com/watch?v=KMWrZmD0AN4

Ez premier gyanús amire már inkább előre foglalok.

Metatron pecsétje powa :thumb:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Metatronról nekem mindig a következő jut az eszembe:
"Tell a person that you're the Metatron and they stare at you blankly. Mention something out of a Charlton Heston movie and suddenly everybody is a theology scholar."
Nem hiszem el, nem tudom elhinni, hogy ez a faszi még soha, semmilyen díjat nem kapott. Bakker, pedig ott van mindenhol!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

OK, elolvastam a Cloud Atlas regény wikipedia oldalát, és így már világos, hogy miről fog szólni. A könyvet esetleg nem akarják kiadni magyarul?
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Erről a Delicatessen trailerje alatt zajló beszélgetés jut eszembe.

"Nice trailer. Too bad it doesn't tell me shit about the movie."
-> "Well... It tells you it has beautiful cinematography."

Mondjuk nekem eleget mondott a trailer ahhoz, hogy kedvem legyen megnézni, ennél több már spoiler lett volna (sőt, már így is kicsit spoileresnek éreztem pár jelenetet, bár ez már az én egyéni érzékenységem miatt van)
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Nekem elég volt a tréler, mert hogy Jean-Pierre Jeunet rendezte. Bakker, jó is, hogy mondod, le kéne húzni a filmeit.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én. XD

Holnap ugyanis újra pénzt költök mozira mert állítólag az új Batman annyira jó. A vicc az, hogy én az elsőbe elég sűrűn belealudtam mondjuk, lehet mert hajnali 4-5 között néztem meg és erről a másodikről meg pont tegnap/ma hallottam elég sok negatív kritikát. Látta már innen valaki az új Batmant? Vélemények?

Közben rájöttem, hogy az elmúlt években egyre jobban kezdenek olyan filmeket produkálni, hogy megéri moziba menni. Idén is még ott lesz a Hobby-t is pl. Jövőre meg amiket kapunk.... http://www.movieinsider.com/movies/-/2013/ ... te jó ég.... többet költök majd mozira mint cosplayre.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla írta:
Közben rájöttem, hogy az elmúlt években egyre jobban kezdenek olyan filmeket produkálni, hogy megéri moziba menni. Idén is még ott lesz a Hobby-t is pl. Jövőre meg amiket kapunk.... http://www.movieinsider.com/movies/-/2013/ ... te jó ég.... többet költök majd mozira mint cosplayre.
A hobbitot én is várom mondjuk 2 nyesték a történetet bár lehet inkább előnyére válik semmint hátrányára...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ViharTáncos 2012.08.07. 15:41-kor.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Én a Hobbittal úgy vagyok, hogy a könyvet kéne elolvasnom végre. A GYU könyv nagyon tetszett, az első film alatt meg folyton az órám néztem, hogy sok van-e még... És ettől a rendezőtől Hobbit. Nézzétek el, ha kétségeim vannak.

Edit1: főleg, ha három részes lesz.

Edit2:
Ayla írta:Jövőre meg amiket kapunk.... http://www.movieinsider.com/movies/-/2013/ ... te jó ég....
SB szeme legelsősorban az Ezeregyéjszakán akadt meg. Nem tudom, mennyire fogja bírni a gyomrom ezt a nagyon laza feldolgozást, de mivel vagy három hete Ali Babával és Szindbáddal álmodtam, hogy valami birodalom vezetői voltak... ezek után érdekel, hogy lesz-e olyan jó a film, mint az álmom?
Aztán köszönöm, hogy gyerekkori hősömet (Lara Croft) immár végleg beledöngölik a földbe. Komolyan, Marioval csinálnák ezt, a fél világ örjöngene, de a TR fanok csak köszönjék meg. Brrrr.

Egyébként itt a filmek nagyjával az a bajom, attól félek, hogy valami gyenge romantikus mázzal próbálják eladni majd őket. Le kéne erről szokni.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én nem tudom elképzelni, hogy hogy akarnak a Hobbitból 3 részes filmet csinálni. Egy darab 300 oldal körüli kötetről van szó, már ahhoz is bele kellene tenniük plusz dolgokat, hogy 2 részes legyen. :weh:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Te jó ég, ez a lista...
Nem tagadom, van rajta több érdekes cím is, de vannak olyanok, amiket egyszerűen nem értek. Smurfs 2? Mikor már az 1 is égetnivaló volt? Úgy tudom, az is csak azért lett sikeres, mert akkor az volt az egyetlen gyerekfilm a moziban, nyilván minden szülő arra volt kénytelen elvinni a kölyköt.
Wolverine... ne mondják, hogy akkora siker volt az első. Vagy most majd összekapják magukat?

Hansel and Gretel: Witch Hunters, LOL? Remélem jobb lesz, mint így cím alapján. Mostanában divatt lett sarkaiból kiforgatni a meséket és a történelmet, ami még önmagában nem is lenne baj, ha nem érződne egy idő után az izzadtságszag.

The Host, csak hogy Titkosnak még mindig legyen mit néznie Meyer-től. :D Hogy Percy Jackson újabb kalandjait ne is említsük!

Kis hableány 3D? Azt meg hogy? :knife:

És amire mind elsős sorba fogunk jegyet kérni: One Direction 3D Concert Movie!!!!!!4444négyómájgád!!!! XD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Holnap ugyanis újra pénzt költök mozira mert állítólag az új Batman annyira jó. A vicc az, hogy én az elsőbe elég sűrűn belealudtam mondjuk, lehet mert hajnali 4-5 között néztem meg és erről a másodikről meg pont tegnap/ma hallottam elég sok negatív kritikát. Látta már innen valaki az új Batmant? Vélemények?
Kissé képzavarban lehetsz, mert ez már a harmadik Batman volt Nolantől. XD

1. Batman - Kezdődik
2. Batman - A sötét lovag
3. Batman - A sötét lovag felemelkedése

Ezek közül az elsőt nem láttam, de be kéne pótolnom, a második korrekt akciófilm volt, látványos, pörgős és Heath Ledger, mint Joker, a harmadik pedig talán egy pöttyet gyengébb lett a másodiknál, de még így is bőven nézhető, pörög, szórakoztató, érdekes, stb. Bár ahogy olvasgattam róla a véleményeket, eléggé megosztja a nézőket, szóval hogy neked mennyire fog bejönni, azt tényleg csak akkor tudod majd meg, ha beülsz rá. Szerintem azért egy mozijegy árát mindenképp megéri.
Ayla írta:Közben rájöttem, hogy az elmúlt években egyre jobban kezdenek olyan filmeket produkálni, hogy megéri moziba menni. Idén is még ott lesz a Hobby-t is pl. Jövőre meg amiket kapunk.... http://www.movieinsider.com/movies/-/2013/ ... te jó ég.... többet költök majd mozira mint cosplayre.
Nézd, ha már a filmlista fele remake, reboot vagy éppen ugyanaz a film, csak most 3D-ben, akkor el is várom, hogy a lista maradéka valami olyan legyen, amiért tényleg nem sajnálja az ember a jegy árát. :D XD Na jó, azért persze valóban szerepel a listán pár ütős cím, de én egyelőre megvárom, amíg minimum a trailerek kijönnek, meg volt pár WTF cím is, pl. ettől a "Monster University"-től konkrétan majdnem lefejeltem az asztalt.
Sárkánybaby írta:Aztán köszönöm, hogy gyerekkori hősömet (Lara Croft) immár végleg beledöngölik a földbe. Komolyan, Marioval csinálnák ezt, a fél világ örjöngene, de a TR fanok csak köszönjék meg. Brrrr.
Őt még a kilencvenes évek elején megölték.
Mariko írta:Én nem tudom elképzelni, hogy hogy akarnak a Hobbitból 3 részes filmet csinálni. Egy darab 300 oldal körüli kötetről van szó, már ahhoz is bele kellene tenniük plusz dolgokat, hogy 2 részes legyen. :weh:
Pontosan. Félek, hogy ezt már csak a pénz miatt nyújtják trilógiává és az eredeti könyv cselekményét jól teletömik majd fillerjelenetekkel. :? Persze Jackson cáfoljon rám, de én aggódom. Egy filmként simán működne, két filmként nyögvenyelősen, de esetleg, na de háromként?
A mordályos nyul írta:Smurfs 2? Mikor már az 1 is égetnivaló volt? Úgy tudom, az is csak azért lett sikeres, mert akkor az volt az egyetlen gyerekfilm a moziban, nyilván minden szülő arra volt kénytelen elvinni a kölyköt.
Hogy miért lett sikeres, azt passzolom, de az tény, hogy sajnos rengeteget kerestek vele (talán már az első héten visszahozta a készítési költség többszörösét, vagy hogy...), így a folytatás elkerülhetetlen volt. Az már sokkal durvább, hogy több embertől is azt hallottam vissza, hogy "Nem is volt ez olyan rossz, jobb, mint amilyenre számítottam." :shock: (Mégis MIRE számítottak, hogy EZ "nem volt olyan rossz"? :dirr:)
A mordályos nyul írta:Wolverine... ne mondják, hogy akkora siker volt az első. Vagy most majd összekapják magukat?
Meg ezek a szuperhős-rebootok... Fantastic Four-ból talán tíz éve, vagy még kevesebb ideje jött ki a film, de máris kell belőle egy új?
A mordályos nyul írta:Hansel and Gretel: Witch Hunters, LOL? Remélem jobb lesz, mint így cím alapján. Mostanában divatt lett sarkaiból kiforgatni a meséket és a történelmet, ami még önmagában nem is lenne baj, ha nem érződne egy idő után az izzadtságszag.
LOL, ezt nem is láttam! XDDDD
A mordályos nyul írta:The Host, csak hogy Titkosnak még mindig legyen mit néznie Meyer-től. :D
Ja, "örültem" is neki, amikor hallottam, hogy megfilmesítik, bár igaz, még mindig inkább ez legyen, mint egy ötödik Twilight regény, és egy abból készült hatodik Twilight film. (Abból a vastagságra max 50 oldalasnak kinéző Bree Tanner-es fanfejésből elvileg így is jönni fog egy film...) Egy biztos: ha már az eddigi Twilightokat mind végigszenvedtem, akkor ezt is meg fogom nézni, ha addig élek is! XD
A mordályos nyul írta:Hogy Percy Jackson újabb kalandjait ne is említsük!
Azon legalább jót röhögtem, a Halhatatlanok után elkezdtem nézni és pontosabb volt mitológiailag, mint az a film. XD Persze ettől még nem egy nagy eresztés, szóval kb. az a szint, amilyennek a trailer alapján elsőre belőttük. XD
A mordályos nyul írta:Kis hableány 3D? Azt meg hogy? :knife:
Gondolom valahogy úgy, mint idén volt "Szépség és a szörny 3D".
A mordályos nyul írta:És amire mind elsős sorba fogunk jegyet kérni: One Direction 3D Concert Movie!!!!!!4444négyómájgád!!!! XD
Ez a mi franc akar lenni? XDDDDDDDDDD Koncertfelvétel, csak 3D-ben? XD Ha már nem ért rá az ember elmenni, legalább úgy érezze magát, mintha ott lett volna élőben? XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

A mordályos nyul írta: Hansel and Gretel: Witch Hunters, LOL? Remélem jobb lesz, mint így cím alapján. Mostanában divatt lett sarkaiból kiforgatni a meséket és a történelmet, ami még önmagában nem is lenne baj, ha nem érződne egy idő után az izzadtságszag.
Én lassan meg sem lepődök. Persze eredeti ötletnek tartom a "darkosítást", de egy idő után nagyon unalmas.
Én tudjátok mit csinálnék az ilyen régi mesketékből? Előszedném az eredetüket (mert minden mesének, főleg az Andersen/Grimm meséknek, valós alapja van), leforgatnám azt, kicsit "mesésítve", és dokumentum filmszerűen tálalnám.
Esetleg ilyen jellegű filmeket készíteni. (Ez egyébként egy irodalmi paródia regény formában Hans Johann Georg Traxler tollából. Eredeti címen "Die Wahrheit über Hänsel und Gretel" magyarul "Jancsi és Juliska igaz története".)
Hófehérkéről meg hallottam valamit még középiskolában. Én nem tudok (jól) németül, és tévét se nagyon néztem, így szobatársam mesélte, hogy volt róla németül egy dokumentum film. Egész pontosan a Grimm mesékről úgy általában. Szóval valami olyasmi volt, hogy Hófehérke igazából szőke volt, csak az akkori, eredeti "szőke" jelentése rendesen eltorzult mára, meg hogy a hét törpe igazából gyerekek voltak, meg ilyenek.

Titkos írta: Őt még a kilencvenes évek elején megölték.
Uh. UUUHHHH.
Bezzeg ha Bud Spencer & Terence Hill film lett volna (olasz vízvezeték szerelők, értjük! meg ha belegondolunk, hogy Hill eredeti neve Mario Girotti...), akkor mind a mai napig nagy sikernek örvendene, és simán menne a tévében. Jó, persze, ennek a kettőnek kevés a rossz filmje.
Titkos írta:
Mariko írta:Én nem tudom elképzelni, hogy hogy akarnak a Hobbitból 3 részes filmet csinálni. Egy darab 300 oldal körüli kötetről van szó, már ahhoz is bele kellene tenniük plusz dolgokat, hogy 2 részes legyen. :weh:
Pontosan. Félek, hogy ezt már csak a pénz miatt nyújtják trilógiává és az eredeti könyv cselekményét jól teletömik majd fillerjelenetekkel. :? Persze Jackson cáfoljon rám, de én aggódom. Egy filmként simán működne, két filmként nyögvenyelősen, de esetleg, na de háromként?
Ez a szar manapság, a filmesek nem arra gyúrnak, hogy jó legyen, hanem hogy HÁROMRÉSZESSS!!!!
Bizonyos tekintetben jobban szeretem ilyenkor ezeket a pár részes kis tv sorozatokat. Ha tudják, hogy a könyvből több részes film lenne, akkor inkább csinálnak egy mini sorozatot (kedvencem, ugye, a Büszkeség és balítélet, de állítólag ilyet akarnak majd az Elveszett próféciákból is. Rendezi Terry Jones. Tudjuk, Monty Python, Labyrinth, stb).
Titkos írta: Meg ezek a szuperhős-rebootok... Fantastic Four-ból talán tíz éve, vagy még kevesebb ideje jött ki a film, de máris kell belőle egy új?
Hagyjad má', én amikor megláttam, hogy majd a Deadpool mozi milyen néven jön ki, majdnem leborultam a székről.
Várjá'... figyelj....
X-Men Origins: Deadpool
HE?!
Egy, Wade NEM mutáns. Kettő, Wade NEM X-Men tag. Oké, álltak össze, volt X-Force tag, de Wade nem X-Men tag. Wade a magányos antihős, kiegészülve Vak Al-lal meg Menyéttel, áttörve a negyedik falat, őrületbe kergetve mindenkit, a fanok nagy örömére. Szóval ez a cím több mint... köhm.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mármint szőke alatt mire gondolsz? Mert azzal én sem értek egyet, hogy manapság a szőkét a hülye szinonímájaként használják, pláne azok, akik azt sem értik, mi ennek az igazi alapja.
Én úgy hallottam, hogy Hófehérke létező bajor hercegnő volt. (Bár gondolom nem pont ez volt a neve)
Válasz küldése