Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Foma »

https://youtu.be/OFAJjnJlczs

Fura filmnek tűnik. Elsőre egy érdekes sci-fi-ként indul a trailer, majd átcsap Narnia krónikái klónba. Sajnálom, hogy ebbe az irányba megy a koncepció.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ricz írta: 2017.12.06. 08:35 Egyébként nem meglepő a dolog, hiszen a Miasto '44 (Varsó 1944) és a Sala Samobójców (Öngyilkosok szobája), és az 1920 - Bitwa Warszawska (1920 - A varsói csata) is elvileg be lett mutatva itthon. Az Öngyilkosok szobája egy filmfesztiválon, a másik kettőt nem tudom, talán a Duna TV (ők adták le egyedül a Katynt is), de akkor tuti, hogy csak egyszeri alkalommal.
- Jobb híjján ide teszem. -

A Miastot a XXI. Lengyel filmtavasz kapcsán mutatták be itthon.

A Sala Samobójców filmet nem a Duna hanem a PetőfiTV adta le, de a XVIII. Lengyel Filmtavasz keretében is látható volt.

1920 - Bitwa Warszawska szinten a XVIII. Lengyel Filmtavasz idején mutatták be méghozzá 3D-ben.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2017.12.10. 20:58 Hű, ezt egyre jobban várom! :D
2:05-nél Tracer feltünesekor azért majdnem megvolt a fanboy-scream. :D (Mondjuk nem tudom, csak ezért utólag CGI-vel belerakták a filmbe? XD Ezt a filmet már promózzák úgy minimum két éve, az egész OW meg kb. egy másfél éves játék, ergo én azt hittem, hogy már minimum az egész film le van forgatva.) Btw, 2:14-nél meg egy felturbózott Chucky van? :D (Ha már volt Freddy is az előző trailerben... XD)
Rui-chan írta: 2017.12.10. 20:58Még senki nem linkelte!? Infinity War trailer. :thumb:
Ez akkora alapság, hogy gondolom azért nem linkelte senki. XD De igen, várjuk. :D
Kép
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Foma »

Titkos írta: 2017.12.11. 09:15
Rui-chan írta: 2017.12.10. 20:58 Hű, ezt egyre jobban várom! :D
2:05-nél Tracer feltünesekor azért majdnem megvolt a fanboy-scream. :D (Mondjuk nem tudom, csak ezért utólag CGI-vel belerakták a filmbe? XD Ezt a filmet már promózzák úgy minimum két éve, az egész OW meg kb. egy másfél éves játék, ergo én azt hittem, hogy már minimum az egész film le van forgatva.) Btw, 2:14-nél meg egy felturbózott Chucky van? :D (Ha már volt Freddy is az előző trailerben... XD)
Rui-chan írta: 2017.12.10. 20:58Még senki nem linkelte!? Infinity War trailer. :thumb:
Ez akkora alapság, hogy gondolom azért nem linkelte senki. XD De igen, várjuk. :D
Utóforgatásra meghívták Tracert is. Vagy az is lehet, hogy beugrott vendégszerepelni, amíg a Blizz finomhangolta a játékot. ;)

Amúgy majd meglátjuk. Továbbra is szkeptikus vagyok.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Eléggé meglepődtem, hogy ma szinte a semmiből jött az Ant-Man and the Wasp első előzetese. :) Baromi látványosnak ígérkezik, egyre jobban várom. Az elején kicsit féltem, hogy túlságosan rámennek a látványra és a menő dolgokra, de amikor a végén megérkezik a Hello Kitty pez cukortartó (Egyáltalán létezik még pez és tartó? o.O), amit felnagyítanak, akkor jöttem rá, hogy szerencsére a humort is meg fogja örökölni az első részből. XD
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Rui-chan írta: 2018.01.30. 20:18 (Egyáltalán létezik még pez és tartó? o.O)
Naná, hogy van cuki: https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/h ... 4010644542 én mondjuk a CBA-ban szoktam látni Hello Kitty-s pez tartot.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2018.01.30. 20:18 Eléggé meglepődtem, hogy ma szinte a semmiből jött az Ant-Man and the Wasp első előzetese. :) Baromi látványosnak ígérkezik, egyre jobban várom. Az elején kicsit féltem, hogy túlságosan rámennek a látványra és a menő dolgokra, de amikor a végén megérkezik a Hello Kitty pez cukortartó (Egyáltalán létezik még pez és tartó? o.O), amit felnagyítanak, akkor jöttem rá, hogy szerencsére a humort is meg fogja örökölni az első részből. XD
:thumb: Meg úgy látom, végre továbbviszik azt a szálat, hogy elvileg ezt az egészet titokban kellett volna tartani. Ugye az 1-ben mondja Scott, hogy "Szerintem hívnunk kellene a Bosszúállókat.", mire Hank azzal jön, hogy nem akarja, hogy Tony tudomást szerezzen a ruháról. Aztán a Polgárháborúban ennek ellenére Scott lazán beszállt fightolni Amerika Kapitány oldalán, Tony meg kb. pont leszarta, egyáltalán nem izgatta maga a ruha, meg kb. Scottból is viccet csinált. XD Viszont ennél érdekesebb volt, hogy nem csak Tony, hanem az egész világ is megtudta, hogy létezik ez a technológia, mégsem volt kb. semmi visszhangja. Na, a 2 úgy tűnik, hogy végre ezzel a szállal fog foglalkozni, valamilyen csúnya bácsik megnézték Giant Man szereplését és nagyon kell nekik a cucc... :D (Ja és ez a trailer amúgy lespoilerezi a még meg sem jelent Végtelen Háború befejezését, hiszen úgy látom, hogy Thanos veszíteni fog, mivel a Föld, meg úgy az egész univerzum még egyben van, micsoda fordulat, erre igazán nem számítottam... XDDD)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hm, ezt figyeltétek már? Nekem új infó. "Schwechtje Mihály első egész estés játékfilmje, a Remélem legközelebb sikerül meghalnod:) az első magyar tini thriller. Mozibemutatója szeptember 13-án lesz. A filmbemutató felvezetéseképp készült egy animációs teaser a Fran Palermo zenéjével."

A témájára és a hangulatára nem biztos, hogy vevő vagyok, de az "otakuságára" lehet.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ma kijött az új Ant-Man and the Wasp trailer. Azt hiszem ezúttal kicsit többet szívtak, mint az első rész készítése alatt. :lol: Örülök, hogy a "Madagaszkár Pingvinjei" is visszatérnek. :D
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Rui-chan írta: 2018.05.01. 16:01 Ma kijött az új Ant-Man and the Wasp trailer. Azt hiszem ezúttal kicsit többet szívtak, mint az első rész készítése alatt. :lol: Örülök, hogy a "Madagaszkár Pingvinjei" is visszatérnek. :D
Látványosan tartja a heist movie szerepet, szóval már most jobban érdekel. :)
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Így elsőre ez egész érdekesnek néz ki.

Egyre jobban várom! :lol: Az a "Wazzzup!", meg a nőies sikítás a hajón. XDDD Kész vagyok, úgy érzem az Ant-Man and the Wasp sírva röhögős film lesz.
Egyébként valaki tud valamit, megint büntiben vagyunk, azért jön ki nálunk majdnem 1 hónappal később?
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Rui-chan írta: 2018.06.05. 21:12 Egyébként valaki tud valamit, megint büntiben vagyunk, azért jön ki nálunk majdnem 1 hónappal később?
Gyakorlatilag Európa kapja később. Ami azért van, mert bár a Disney nagyon erős ezzel az eseménnyel ők se nagyon akarnak és nem is tudnak mit kezdeni. A döntőre ugye 07.15-én kerül sor, addig felesleges erölködni. USA-ban azért lehet a premier 06-án mert: A, Ott kevésbé érdekli őket a VB B, 1990-óta most elöszőr történt meg, hogy nem jutottak ki egy világbajnokságra.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Azt hiszem ez a film az összes Free! fanak kötelező.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Ha-ha. Az a(z inkább nem) baj, hogy egyik képen sincsenek fecskében... (nagyon max. egy), ami megint csak a magyar címadást minősíti.XD (Amúgy ha már angol vígjáték, idén ősszel jön a Johnny English 3, ugye? Na, az várós! :vigyor: )
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Leara »

Jött egy hosszabb trailer a Bohemian Rhapsodyhoz. Bár még mindig nem döntöttem el, hogy moziban nézzem-e, de az eddigiek alapján elég jónak ígérkezik. Mondjuk érdekes, mert Rami Malek némelyik jelenetben tökéletes Freddie-nek tűnik, némelyikben meg nem annyira :D.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nálam simán ott van a listámon, már csak azért is mert a címadó dal jó sokáig volt a csengőhangom.

De ha már itt vagyok! Van ez a gyöngyszem. Amit nagyon várok mert hát magyar és kiváncsi vagyok az egészre.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

iskariotes írta: 2018.07.18. 20:29 Van ez a gyöngyszem. Amit nagyon várok mert hát magyar és kiváncsi vagyok az egészre.
Ez engem is érdekel!
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Egyre biztosabbá válik, hogy az Aquaman is moziban nézős lesz. :)
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^
Egyrészt sokan leszolják a Vízembert mondván semmi más mint koppintja a Fekete Párduc történetét. Arról persze hallgatnak, hogy Aquaman 1941-es míg a Black Panther 1966-os.

Másrészt ne feledkezzünk meg erről a DC moziról sem: https://www.youtube.com/watch?v=r9WhJyyTtqo
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

iskariotes írta: 2018.07.25. 19:05 Egyrészt sokan leszolják a Vízembert mondván semmi más mint koppintja a Fekete Párduc történetét. Arról persze hallgatnak, hogy Aquaman 1941-es míg a Black Panther 1966-os.
Szerintem teljesen más a két történet, a Marvelnek meg amúgy is ott van Namor, na ő inkább koppintás! Ha jobban belegondolok, értem miért vonják a párhuzamot a kettő között. Viszont amíg nem láttuk a teljes filmet, addig csak találgatni tudunk, hogy a Black Pantherhez hasonlóan a nagy csapatfilm után (jelen esetben Justice League) veszi fel a fonalat, vagy előtte játszódik.
iskariotes írta: 2018.07.25. 19:05 Másrészt ne feledkezzünk meg erről a DC moziról sem: https://www.youtube.com/watch?v=r9WhJyyTtqo
Bocsi, ha neked tetszik, de ettől a rajzolástól szemrákot kaptam!

Jött új Alita trailer is. Azok az mangás szemek még mindig rettentő ijesztőek. :o
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Rui-chan írta: 2018.07.25. 19:25 Jött új Alita trailer is. Azok az mangás szemek még mindig rettentő ijesztőek. :o
Egészen jónak tűnik! Nem Scarlet Johansson játssza Alitát, már plusz pont. :vigyor:
A viccet félre téve még ugyan nem döntöttem el, hogy moziban vagy sem, de mindenképpen meg akarom nézni.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én bevállalom a mozist. Bár gondolkodom, hogy nem-e kéne szervezni egy olyat, hogy fórumtali csak a film kedvéért, és úgy megyünk mozizni.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Szerintem teljesen jó :) bár januárig lesz idő megszervezni. Bár mondjuk addig lesznek olyanok mint Koreai fesztivál és Anilouge is, szóval akár azokra is lehet valamit összehozni.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Foma »

Egyelőre még nem tudtam eldönteni, hogy kíváncsi vagyok-e az Alitára, vagy sem. A dizájn ijesztő. Egyelőre arra sem bírtam rávenni magam, hogy a trailert megnézzem.
Kép
Válasz küldése