Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sárkánybaby írta:Ha tudják, hogy a könyvből több részes film lenne, akkor inkább csinálnak egy mini sorozatot (kedvencem, ugye, a Büszkeség és balítélet, de állítólag ilyet akarnak majd az Elveszett próféciákból is. Rendezi Terry Jones. Tudjuk, Monty Python, Labyrinth, stb).
Ez komoly? Mármint hogy sorozat lesz az Elveszett próféciákból? Van már valami konkrétum is róla, vagy csak annyi, hogy tervezik (mint a Sandman esetében)?
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Pratchett az oldalán azt írta, hogy Terry Jones már dolgozik rajta (azt nem tudom, hogy rendező lesz-e, vagy forgatókönyv író, bár én az utóbbira tippelek). Semmi mást nem lehet ezen kívül tudni.
A mordályos nyul írta:Mármint szőke alatt mire gondolsz?
A szóra. A régies "szőke" szó tán nagyon hasonló volt a "fekete" egy változatához, és okozott valami képzavart, legalább is én így tudom. Ennek semmi köze sincs az egyéb asszociációkhoz, mindössze egy nyelvészeti érdekesség. De mondom, ezt másodkézből hallottam.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Angolok.
Hülye angolok, angol hülyék!
Utálom a zombikat, de ezt hajlandó lennék megnézni. XD Meg ez jutott róla az eszembe. XD

Kicsit komolyabbra fordítva, egy másik film is eszembe jutott a zombikról... vámpíros! Az a fajta, hogy nézném is, meg nem is. Nézném, mert nagyon ígéretes alapötlettel indít, nem is, mert az ilyesmit lehet a legkönnyebben elszúrni. Ha valaki tudja nekem, vámpírgyűlölőnek ajánlani a Daybreakers-t, mint jó filmet, akkor állok elébe!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Mind2 ismerem és az egyik egyszer nézős de Haláli hullák hajnalát 3X néztük újra. :vigyor: (vaskabátok is marha jó )

http://www.youtube.com/watch?v=u5B8sSBkRF0
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hát a Thor 2 még odébb van, de már vannak forgatási képek ... amelyeket a következő tag alatt láttam tumblr-ön: BUT WE CAN'T SEE THOR OR LOKI XD És ez így igaz XD Azonkívűl, hogy szép a díszlet és profi a helyszín abból a jelenetből ami felkerült, új infó nincs.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Gondolom egyelőre szándékosan titkolóznak. :) Amúgy kíváncsi vagyok, hogy az Avengers után kijövő Marvel filmek vajon annak a sztoriját viszik-e tovább, vagy folytatják a korábbi "szólófilmeket" és az Avangers ilyen "side story" lesz? (Bár remélem, hogy az előbbi, úgy olyan szép lenne, főleg, hogy az Avengers is kb. ott vette fel a hősök fonalát, ahol a különálló filmjeik abbahagyták.) Mondjuk a Thor 2 előtt elvileg még hamarabb itt lesz az Iron Man 3. :) (Ami remélem, hogy jobb lesz, mint a 2 volt... A Thor 2 meg legalább olyan jó legyen, mint az 1! XD A különálló Marveles-szuperhősös filmek közül talán a Thor jött be a legjobban, bár mindben szerettem valamit. :)) Amúgy a Thor 2-ből arra leszek a legkíváncsibb, hogy végre kiderül-e, hogyan tudnak az asgardiak továbbra is utazgatni a világok között, ha az első rész végén Thor szétverte a Bifröstöt. Egy csomó fan várta, hogy az Avengersben ezt is megmagyarázzák és Loki még utalt is rá ("A Bifröst pusztulásával milyen sötét erőkkel kellett lepaktálnotok, hogy idejöhess a drágalátos Földedre?"), de ezt ennyiben is hagyták, szóval ezzel még adósok. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Tutira folytatják a szólófilmeket, mert hol máshol térnének ki Stevie "romatic interest"-jére? (Tudod, a csajszi, akit megmentett, és akivel van egy kivágott jelenet, amit tényleg sajnálok, hogy kiszedtek, még úgy is, hogy Captain America karaktere nekem túl idealisztikus.)

Más.
Ma Budapesten jártam, és a Mamutban belefutottam a "Rontó Ralph" cö plakátba. Az imént meg egy új trélerbe. (Elképesztő, hogy mennyire ócskának hat a szinkron az eredeti hanggal szemben.)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Tutira folytatják a szólófilmeket, mert hol máshol térnének ki Stevie "romatic interest"-jére? (Tudod, a csajszi, akit megmentett, és akivel van egy kivágott jelenet, amit tényleg sajnálok, hogy kiszedtek, még úgy is, hogy Captain America karaktere nekem túl idealisztikus.)
Hehe, akkor csak nem képzelődtem, amikor furcsának éreztem, hogy ezt a csajt úgy "kiemelték" a tömegből és a végén is ott köszönget a TV-ben. :D Azt mondjuk nem gondoltam, hogy ennyire fontos részeket vágtak ki, bár amikor megláttam, hogy a mozis verzió 122 vagy hány perc, a BD meg 140 fölött van, akkor azért eldöntöttem, hogy ebből a BD kell. (Jó, le is szenvedhettem volna torrentről, de az animékkel is épp eleget "szórakozok" ott mostanság. XD)
Sárkánybaby írta:Más.
Ma Budapesten jártam, és a Mamutban belefutottam a "Rontó Ralph" cö plakátba. Az imént meg egy új trélerbe. (Elképesztő, hogy mennyire ócskának hat a szinkron az eredeti hanggal szemben.)
Ralph magyar hangja nekem is kissé fura az eredetihez képest, valahogy túl lágynak tűnik, de persze ne felejtsük el, hogy a trailerben még sok esetben nem a végleges szinkron és fordítás szerepel, szerintem várjuk meg a filmet. :wink: (És közben reménykedjünk, hogy nem jár ez is úgy, mint a Lorax, ahol hogy bosszút álljanak a csúnya gonosz illegális letöltőkön, már lassan egy éve tolják a magyar megjelenést. Amúgy ja, biztos egy ilyen magyarok számára noname animációs film miatt fognak megijedni... XD Érdekes módon egy Batmant vagy Avengerst nem mertek nagyon késleltetni... XD)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Oké, szóval ránéztem a Felhőatlsz stábjára (most, hogy sok szereplőhöz vége tudok nevet társítani), és nem győzöm magam hanyadtvágni.
(BTW http://www.imdb.com/title/tt1371111/)
Najó, ezt úgy mindenesetre kispoilerezem.
Hugo Weaving félig nagy meglepetésmre bérgyilkos szerepet kapott. Hugh Grant NAGY meglepetésemre megkapta az egyik antagonista szerepét (Seer Rhee).
DE ez semmi. Az, hogy ez a Darcy eljátsza a tudóst, először 30 majd 60 év körül... NA AZ lesz a nem semmi. Úgy értem, basszus, jej! Tart már ott a filmtechnológia, hogy egy színész el tudja játszani a "saját maga" öregebb verzióját, és mindig más embert választottak az ilyen szerepekre, ami valahogy bosszantott... Ez a megoldás viszont rohadtul tetszik.
Meg az, hogy a kritikus IMDB 8,2-t adott neki. A Metascore nem számít a maga 55 pontjával, ha a Twilight 56-ot kapott. Vegyenek szemeket.

Ja igen, Titkos, Az öt legenda, november 29.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: scineram »

Gyerekek, sürgős! Csak most vettem észre, hogy van Anilogue. Nem szeretne valaki Hosoda kedvelő eljönni az Ookami Kodomot megnézni pénteken vagy vasárnap? Én szívesebben mennék nem egyedül. :dirr: Nagyon kíváncsi vagyok erre, és biztos élmény a nagyvásznon animét nézni. A Idő felett járó lány egyik kedvencem volt, és látni akarom az új művét. (Bár a Summer Wars kevésbé jött be.) Szóval szóljon gyorsan, akinek lenne kedve.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: scineram »

Na, senki nem akar Budapesten premierben animét nézni? :wc:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Akarni akarnék, a film érdekel, csak még nem üzemeltem be a teleportáló kapumat a kamrában. :(
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nekem nagyon későn van sajnos pedig lenne kedvem de időm nincs....
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Azt hittem, ennél jobban nem fogom szétröhögni az agyamat...

...amíg meg nem láttam ezt. XDDD

Mindkettő várós, "for the lulz". :D Mordályossal pedig már most levédetjük következő filmünket, mielőtt Hollywood lecsap rá:

Hüvelyk Matyi - a tökéletes tolvaj (Amerikai akcióthriller)

"You just need a little to gain a lot"

:lol:
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudod én mit várok? Annak a jó kis könyvnek a megfilmesítését, aholis a Jancsi és Juliska mese egy nyomozás keretében zajlik, és pont úgy írja le az egészet, mintha megtörtént esetről lenne szó. NA AZ lenne az eredeti.
SB: Az nem Ewan McGregor?
Miután megszólalt:
SB: Az Ewan McGregor. Mi az istent keres ebben a filmben Evan McGregor?!
(Egyébként veszitek észre, hogy ő is egy ilyen Keanu Reaves, nem hajlandó öregedni?)

Ja igen, ezt akartam: Lassan már színészek se nagyon kellenek egy filmbe a sok CGI miatt, viszont amiben nincsenek, az sokszor a gyerekmese szintre van degradálva. Ki érti ezt...
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Mi ez Hollywood ennyire kezd kifogyni az ötletekből? Mindkettőt felvettem a listámra. A Jancsi és Juliska magyar szinkronja biztos állat lesz. Mármint Jancsinak és Juliskának fogják hívni a két főszereplőt. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta: SB: Az nem Ewan McGregor?
Miután megszólalt:
SB: Az Ewan McGregor. Mi az istent keres ebben a filmben Evan McGregor?!
Azt bírtam, hogy amíg nem írták a YT kommentekben, észre sem vettem. XD
Mariko írta:Mi ez Hollywood ennyire kezd kifogyni az ötletekből? Mindkettőt felvettem a listámra. A Jancsi és Juliska magyar szinkronja biztos állat lesz. Mármint Jancsinak és Juliskának fogják hívni a két főszereplőt. XD
Jaja, legalábbis remélem, különben elveszik a fő poén. :D XD Amúgy kíváncsi vagyok, mennyire is veszi majd magát komolyan a film. Ugyanaz rendezi, aki anno Dead Snow-t/Náci zombikat is, ergo lehetne ugyanolyan horrorvígjáték, de a trailerből egyelőre inkább ez a "fú, mi mekkora faszagyerekek vagyunk!" feeling sugárzik. Meglátjuk, a röhögés mondjuk mindenképp garantált. XD

Ja és YT-n volt egy újabb nyerő ötlet: "With his cruel lies, he stabs the evil vampires with his nose. Coming soon: Pinochio, The Vampire Slayer." XDDDDDDDDDDDD Ja, végülis ha megnő az orra, simán funkcionálhat fakaróként. :D Makes sense. :lol:

De tényleg, ez mekkora. XD

-Nincs is Penge a kamrában! Hazudtál!
-Ja...HAZUDTAM! :D *cool vigyor, majd átszúrja az orrával*

XDDD

Erről a Jancsi és Juliskáról meg még annyit, hogy poén ez az Avengers-ös áthallás... XD A "múltkori" Hófehér és a vadászban "Thor" volt a vadász, most meg "Sólyomszem" Jancsi. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: Azt bírtam, hogy amíg nem írták a YT kommentekben, észre sem vettem. XD
Ebben az a szép, tudod, hogy faszit csukott szemmel megismerem, csak szólaljon meg. Komolyan, egyébként tisztára érdekel a film, már csak Ewie miatt is, úgy tűnik a rendező rábólintot a skótos akcentusára. XD
Titkos írta: Ja és YT-n volt egy újabb nyerő ötlet: "With his cruel lies, he stabs the evil vampires with his nose. Coming soon: Pinochio, The Vampire Slayer." XDDDDDDDDDDDD Ja, végülis ha megnő az orra, simán funkcionálhat fakaróként. :D Makes sense. :lol:
Szerintem a Pinochio horror lesz, mégpedig visszafelé, ahogy főhősünk fává változik, és közben a kínok-szenvedések. Végül Gepetto ellássa a kertben. XD
Titkos írta: De tényleg, ez mekkora. XD

-Nincs is Penge a kamrában! Hazudtál!
-Ja...HAZUDTAM! :D *cool vigyor, majd átszúrja az orrával*

XDDD
Lol bakker, ez tényleg jó. XDD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Más, belefutottam ebbe: http://www.imdb.com/title/tt0409379/
Műfaj: Dráma, thriller. Őszintén bevallom, nem ismerem igazán Émile Zola munkásságát, de ez rendesen érdekelni kezdett.

Fúú, komolyan, ebből olyan thrillert ki lehetne hozni, hogy borsódzik a hátam a gyönyörűságtől, ha rá gondolok.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Disney-éknél szívják a legdurvább füveket.
Szóval voltak beszélő játékok, beszélő autók... de beszélő vadászgépek? Úgy értem, ez most komoly? Esetleg animáció az öbölháborúról is, vagy mi? Meg Szörny Egyetem?
Viszont tudjátok, mi lesz beteg? Tarzan, animációs film. Először azt mondam, hogy a fene, már megint? De az az animáció, emberek, AZ AZ ANIMÁCIÓ.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Disney-éknél szívják a legdurvább füveket.
Szóval voltak beszélő játékok, beszélő autók... de beszélő vadászgépek? Úgy értem, ez most komoly? Esetleg animáció az öbölháborúról is, vagy mi? Meg Szörny Egyetem?
Viszont tudjátok, mi lesz beteg? Tarzan, animációs film. Először azt mondam, hogy a fene, már megint? De az az animáció, emberek, AZ AZ ANIMÁCIÓ.
OK, a felvezetésedből totál azt hittem, hogy ez is Disney lesz, csak a német videócím után kezdett a dolog gyanús lenni. XD
Sárkánybaby írta:Szóval voltak beszélő játékok, beszélő autók... de beszélő vadászgépek? Úgy értem, ez most komoly? Esetleg animáció az öbölháborúról is, vagy mi? Meg Szörny Egyetem?
Na ja, mit mondjak, most kezd meglátszani, hogy pár éve felvásárolták a Pixart. ^^" A Merida nem volt rossz, de eléggé megosztotta a fanokat és nálam sem hozta a szokásos "Pixar-színvonalat", viszont a legalja az tényleg most következik majd. Az a repülős film egy vicc, halál komolyan mondom, hogy amikor először láttam a trailert, azt hittem, hogy valamelyik nagyon tehetséges fan-animátor csapat parodizálja ilyen módon a Verdákat, aztán láttam, hogy ez full komoly... (Ez főleg azért vicces, mert tudtommal a Verdák 2-n is eléggé húzták a szájukat az amcsik, szóval azt hittem, hogy az egész univerzum jegelve lesz egy jó időre, ha nem örökre. Erre csinálnak belőle egy hülye spin-off filmet.)

A Szörny Egyetem meg tipikusan úgy hangzik, mint azok a gagyi "direct to video/DVD" Disney folytatások, amik arról szólnak, hogy fogjuk az első rész főszereplőjét és csinálunk neki egy "filler prequel" filmet, vagy amikor már nem is róla szól a film, hanem a gyerekéről, de a sztori meg a konfliktusok szinte ugyanazok. Ráadásul milyen "zseniális" ötlet, hogy Sully meg Mike egymást csesztetik, amikor az első film egy tipikus "buddy movie" volt, amit nagy részben a köztük lévő kémia működtetett.

Viszont ez a Tarzan! :D Just wow! O_O Persze a kommentekben máris ott vannak a "Fúj, Disney koppintás!" dumák, amiben még talán lenne is valami, viszont a "terrible animation"-re csak úgy tudtam reagálni, hogy "ugyanazt a videót néztük?".
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: Viszont ez a Tarzan! :D Just wow! O_O Persze a kommentekben máris ott vannak a "Fúj, Disney koppintás!" dumák, amiben még talán lenne is valami, viszont a "terrible animation"-re csak úgy tudtam reagálni, hogy "ugyanazt a videót néztük?".
Néztem egy "így készül" vidit hozzá. Te édes jó isten. Igyekeznek rámenni a valóságű bemutatásra. Nem lesznek beszélő gorillák. A jelenben játszódik. Áh, inkább nézd meg magad: http://www.youtube.com/watch?v=h4D8O-bfQIk Ez nagyon brutál lesz.
A haterek itt is megjelentek: "nem is így volt a könyvben", "azok nem is gorillák voltak", "fúj, már megint egy Tarzan" (<- akkor ők nem is láttak a fekete-fehér verzióból. Én sajnos igen.) EZ EPIC LESZ, én érzem. Nagyon komolyan veszik, és ez nagyon jó!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Merida-t a védelmemben veszem nekem nagyon tetszett és jókat nevettünk rajta kiváló film. :D

Ez az új Tarzan valami egészen másnak ígérkezik mint az eddigi megvalósítások valahogy... természetesebb.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Néztem egy "így készül" vidit hozzá. Te édes jó isten. Igyekeznek rámenni a valóságű bemutatásra. Nem lesznek beszélő gorillák. A jelenben játszódik. Áh, inkább nézd meg magad: http://www.youtube.com/watch?v=h4D8O-bfQIk Ez nagyon brutál lesz.
Jó, bevallom a 7 perchez most nem volt türelmem, de egyrészt így beletekergetve is láttam, hogy ez nagyon komolynak ígérkezik (jó értelemben), meg pont elkaptam a "We don't want it to be cartoony" mondatot. :D Mondjuk pont mondani akartam, hogy már a növények kidolgozásán látszik, hogy valahogy olyan természetesebb az egész, míg egy Disney/Pixar/Dreamworks CGI filmről az ugrik be, hogy valójában nem akarnak mást, mint 3D-ben ábrázolni a 2D-t, addig itt most kapásból felváltva ugrott be egy igazi dzsungel, illetve a James Cameron-féle Avatar látványvilága. Azt hiszem, mindkettő komoly dicséret. :)
Kép
Válasz küldése