Oscar

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Oscar

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kíváncsi vagyok, ki hogy vélekedik az Oscar díjról, tényleg mutat-e valamit a minőségből, ha valaki megkapja (szerintem nem feltétlenül), ki mire tippel, ki kapja a díjakat, melyik filmek érdemeltek volna és melyek kapták érdemtelenül és úgy általában minden, ami a díjjal kapcsolatos.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Egyet remélek. Mégpedig azt, hogy nem Martin Scorsese fogja megkapni a rendezői oscart Az biztos, hogy már régóta megérdemelné az oscart hiszen nagyon jó filmeket készített eddig, de nemár egy sz*r remake után kapja meg mint amilyen a Departed volt..ami mellesleg mes sem közelíti az eredeti Mou gaan dou-t..ami már a megjelenése évében klasszikussá nőtte ki magát.
Ha választanom kellene én Clint Eastwood mellett tenném le a voksomat aki már most egy legenda, hiszen színészként és rednezőként is a legnagyobbak között volt/lesz.
Kép
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Hát igen, az idei jelöltek elég gyengék (már amiket láttam), se a Babelnek se a Departednek nem szabadna nyernie, a Babelnél már a jelölést sem igazán tudom hova tenni, míg a Departed bár nem rossz film azért mégis csak 1 remake, ráadásul nem is sikerült úgy mint az eredeti.
A diplomatikus választás a Queen lenne, de azért az sem egy kiemelkedő alkotás, inkább csak korrekt iparosmunka, remek színészekkel.
Szóval hajlok afelé hogy Eastwood papa háborús eposzának illene nyernie, bár a Little Miss Sunshinet még nem láttam, de az tipikusan olyan filmnek tűnik, aminél már a jelölés is nagy szó.

Btw ha Eddie Murphy-t díjazni merik akkor egy életre elássák magukat nálam...

edit: Little Miss Sunshine megtekintve, és azt kell, hogy mondjam nem bánnám ha ez nyerne. Remekül ötvözi a kis komolyságot a vicesebbnél vicesebb jelenetekkel, hangulatos kis film, amin néha igencsak hangosan lehet nevetni :)
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Megvannak a díjak. Szerintem érdekes. Kicsit olyan szaga van, hogy na adjunk már idén oscart Scorsese-nek, mert ha idén is kihagyjuk, már nagyon csúnyán fognak ránk nézni. Szóval neki adták a legjobb film, rendezés, vágás és adaptált forgatókönyv díját. Ismét csökkent az Oscar díj ázsiója. :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Hát én is megnéztem kik kaptak Oscart, a téglát szerintem tulzásba vitték hogy négy oscart kapot. Ez a dij átadó már kezd kifulladni, meg ugy az egész hollywood.
Azért egynek tudok örülni: a legjobb szinész kategóriában Forest Whitaker kapta a szobrot, teljesen meg érdemelten nagyszerü szinész.
Kép
Kép
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Én csak Al-Gorenak örültem, mert most, hogy megkapta az oszkárt, a haverjaival végre visszakapcsolták az időjárást. Még egy kis hó is esett tegnap. (Meg a filmje is jó mellesleg)
Nem a tévében néztem úgyhogy nemtudom, hogy ott mi maradt bent, és mi helyett vágtak be reklámokat, de az átvezető árnyjátékok kifejezetten jók voltak :D
Kép
Lezárt