RTL II

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Sister Tenshi írta:De sose fogom már megérteni az RTL II-t...
Az RTL II mindig nagyon kavar. Ha valamivel nem elégedettek akkor egyből leveszik és adnak valami mást. Ha meg kérdezik, miért?.. akkor a kis nézetségre hivatkoznak.(Ami adóthat a rossz időpontból).
Egyébként jól írta Sister Tenshi:
  • 11:50 Shin Chan -- Okt 5.-től
    12:10 Tiny Toon Abenteuer
    12:40 Kickers -- Okt 4.-től
    13:10 Pokito TV
    13:15 Pokémon
    13:40 Pretty Cure
    14:10 Inuyasha
    14:35 Detektiv Conan
    15:00 Pokito TV
    15:10 One Piece
    15:40 Yu-Gi-Oh!
Én már nem bízok ebben a sz***r csatornában. (Nem mintha eddig...)::pirate::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Amin én röhögök, hogy még el se kezdték újra vetíteni a Do Re Mi-t (csak nagyban hirdették), de MÁR megadták az időpontot, hogy mikor veszik le és adják helyette újra a Kickers-t. -.- Semmi bajom a Kickers-el, de ha eddig nem láttam 100x, akkor nem láttam egyszerse...
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én úgyis csak az Inuyashát nézem ott.A többi nem igazán érdekel.Meg úgyse értem a nyelvet.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én a PreCure-t meg a Conan-t nézem. Egy barátommal már-már kezdtünk reménykedni, hogy talán végre lesz a Do Re Mi ezeréve beígért 3. szezonja németen (amit mellesleg sehol nemtok leszedni -.-) erre nézem a Pummeldex-et, és még el se indult a sorozat, már ki volt írva, hogy mikor kerül le a műsorról. -_- (De tudják ezek előre a nézettségüket........)
Kép
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

A kínálatot nézve már nem is bánom, hogy mégse lett RTL II-őm...
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Igaz, hogy tv-t szinte nem is nézek, de Pretty Cure-re kiváncsi lennék. Csak hát pont akkor adják amikor én kezdem a 7. órám. Szal kilőve -_- A többi nem érdekelme, mert az IY-t már láttam. Conan meg...ismétlés rulz.
De azért az RTL II is választhatna olyan időpontot, hogy nekem is egész jó legyen xD De hát ilyen nem fog soha....
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ayumi-chan írta:mert az IY-t már láttam.
az új részeket ?_?
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Az egész IY-t, mind a 167 részt... szal nagyon nem vagyok rá kíváncsi.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én csak most látom az új részeket.De németen csak egyszer tudnám megnézni.De ha a magyron lesz,ott kétszer is.Egyre nem igazán tudok mindent megjegyezni.:D
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

SUPER KICKERS 2006
November 16 óta megy 13:40 és 16:40 kor!!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A+-on se szerettem, így inkább az RTL 2-őn is elkerülöm. Kár, hogy pont az Inuyasha előtt van.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én meg inkább A+-on nézegetem. A német OP vmi borzalmasan nagyon szörnyen rossz. >.< Az a lassú techno szám egyszerűen semmilyen. A japánnak legalább focis hangulata volt. A szinkron se a legjobb, a németeknél ugyanaz a gond, mint nálunk, állandóan ugyanazok a hangok vannak, akár animék, akár sorozatok, akár filmek. -_- A címet meg nem értem. A Kickersnek elvileg semmi köze a Captain Tsubasahoz. Akkor miért kapta CP ezt a címet? O_o"
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

vaki help :shock: :shock: :shock: ma melyik része lesz a YGOnak ?! egy ideje nem nézem mert ismételték és ezért... blablabla... hogy most mivan holtart?! és és mára teljesen mást írnak ki mint ami valójában lesz... vagymi... nem megy a magyar... -.- :whelp:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

achtung!!! >___< Naruto lesz az rtl II -on... :tard: ich habe angst... x_____x
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Hát én azt hiszem, az RTL2 jóvoltából csöppentem bele - de nagyon - az animék világába. Merthogy ott láttam először a SM-t, meg a Lady Oscart, amik úgy nagyjából az első igazi anime-élményeim. (Később megtudtam, hogy a Nils Holgerson is ez a kategória, szóval ezek szerint az lehetett az első. :lol: ). Mellesleg, ezen a két sorozaton tanultam meg németül.
Nekem általában tetszenek a német szinkronok, mindenesetre 100X jobban, mint a magyar. A magyarban nem is annyira a szinkronhangokkal van bajom, inkább a szöveggel.

Ami nem tetszik: hogy az ember 3 évvel idősödik, mire végre adnak valami újat (átlagban). Hogy bizony sokszor az openingek :( , (de azért némelyik egész jó - amíg nem látom az eredetit). És hogy mostanában már szinte semmi nincs, csak vagy valami játszós (YGO) vagy valami akciós (amiben más sincs, mint párbaj, meg csata, meg győzzük le a gonosz v. nem gonosz, de ellenfelet, és semmi igazi történet, háttér, mondanivaló nincs), és az igazán szépen megrajzolt animék se tengenek túl már egy ideje.
Avatar
Marina4
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.07.18. 16:34
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Marina4 »

Uh engem nagyon idegesít már az RTL II.... Régebben mindenféle animét adtak, de télleg, shoujo, shounen, gyerekeknek...Lehetett válogatni. Most csak ilyen fiatalabb gyerekeknek van csak...Félreértés ne essék az is oké, de ha én spec nem szeretem, akkor nekem ott egy mqsor sincs, amit meg tudnék nézni :?

-----
Aqualuna írta:Hát én azt hiszem, az RTL2 jóvoltából csöppentem bele - de nagyon - az animék világába.
Amúgy én is :wink:
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Marina4 írta: Most csak ilyen fiatalabb gyerekeknek van csak
Még csak nem is ez a baj, hanem, hogy az is teljesen egysíkú. Pláne a 125-ik rész után. Ja, és 20szor ismételve. Ami meg egy kicsit más volt (pl. Ranma vagy Inuyasha) azt félbehagyták.

És a zenecsatornákon is többé-kevésbé abbahagyták az anime vetítést. Kivétel az egyszem Wolf's Rain, a német MTV-n, egy héten egy rész, hétfő hajnal. DE az is úgy meg van vágva, meg 3x reklám közbe, hogy akkor inkább az eredetit nézem.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

de joooo. én kicsi koromba mindig ott néztem a sailor moon-t. hu de szerettem... és volt amikor nem nézhettem meg mert anyukám a vészhelyzetet nézte :sobsob: és akkor nagyon nagyon szomoru voltam :P

ma már nem fogjuk az rtl II-t szoval nem tudom h most mi megy ott

(csak ugy megkérdem, h ugye most a német csatornárol van szo :P mert ha nem akkor ciki :P)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Igen, a németről van szó (a magyaron egyelőre még nincs RTLII. :D ). Jelenleg mi megy: egy vagon Pokemon, a Yugioh xszer ismételt részei, valami amerikai Űrsuli, vagy mi (olyan figurákat képzelj, mint a Totally Spies), Captain Tsubasa szintén ismétlés, Naruto második széria ismétlés, meg a Takeshi kastélya, ami nem anime, hanem a japánok játszadoznak. Valamit biztos kihagytam, de egy ideje nemigen nézem.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

lol.. rtl-n megy naruot?? jo tudni.. én nem nagyon nézek már tv-t .. szal nem nagyon tudom már a müsort, csak HBO-t nézek azt is már nagyon ritkán
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Na, a Detektív Conan, amit kihagytam. Gondolom, annak is valami x-edik ismétlése megy. :mad:
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Aqualuna írta:Hát én azt hiszem, az RTL2 jóvoltából csöppentem bele - de nagyon - az animék világába. Merthogy ott láttam először a SM-t, meg a Lady Oscart, amik úgy nagyjából az első igazi anime-élményeim. (Később megtudtam, hogy a Nils Holgerson is ez a kategória, szóval ezek szerint az lehetett az első. :lol: ).
Hasonló a helyzet velem is. Én is az RTL II-nek köszönhetem az anime "ismereteimet". Volt egy időszak amikor nagyon jó animék is műsoron voltak (pl. a már említett Lady Oscar, ami a mai napig az egyik kedvenc), aztán egy idő után jött Pokemon és társai (bocs a fanoktól!!! - nem akarom leszólni, de nem az én műfajom) és onnatól kezdve valahogy alábbhagyott az érdeklődésem. Gondolom bizonyos idő után több anime vetítési joga (vagy mi???) lejárt, ezért kerültek le a műsorról, és később valami oknál fogva a csatorna már nem vásárolt olyan színvonalú animéket mint a Lady Oscar (de sorolhatnék még egy jó párat, mint Robin Hood, Georgie, valamilyen Artúr királyosra is emlékszem és stb. stb. stb.). Igazán kár, szerettem németül nézni ezeket az animéket, még úgy is, hogy egyébként nem szeretem a német szinkront, de még mindig jobb volt, mint némelyik magyar!!!
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Tényleg volt az az Arthuros, de azt hiszem Arthusnak hívták benne. És mintha láttam volna belőle részeket a youtube-on. Valami Ifjú Arthus vagy ilyesmi volt a címe, azt hiszem.

Igen, régen sokkal színvonalasabb és főleg, vegyesebb volt a kínálat. Akinek nem tetszett az egyik típus, az talált magának mást. Meg nem is ismételték non stop nyakra-főre (jó, előbb-utóbb újra előhozták őket, de azért eltelt némi idő közben, és mindig volt mellette új választék).

A szinkronról ne is beszéljünk...Én úgy vagyok vele, hogy ha valamit láttam német szinkronnal, utána a magyart óvakodok megnézni. Bár azt a bizonyos magyar Sailor Moon szinkront aligha lehet alulmúlni.
Lezárt