RTL II

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Zodd írta:Jól láttam, hogy a VOX on valami anime fog menni?? vagy már megy is? :?
Igen, ma megy 00:05-kor a.. "THE HAKKENDEN" vagy mi az ^^" elsô rész
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

És én még fel sem tudom venni, mert nincs beállítva a videomon az adó. A fene essen bele!!!!
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én megnéztem a Vox műsorát de mára nincsen kiírva semmilyen film...sőt...22.00-től 00.10-ig a megszállott című film, aztán késő esti híradó00.20-ig és végül Éjféli magazin..ma esti műsorajánlónkat hallották :lol:
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Ynah írta:Én megnéztem a Vox műsorát de mára nincsen kiírva semmilyen film...sőt...22.00-től 00.10-ig a megszállott című film, aztán késő esti híradó00.20-ig és végül Éjféli magazin
Ha megnézed ezt mi hétfőre mondottuk tehát a hétfő esti műsort próbáld, mondjuk nem tudom hogy ez valami folytatásos lessz-e. :(
De nekem nincs kedvem hétfőn addig fönnmaradni, úgyhogy legföljebb fölvenni tudnám :?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Zodd írta:
Ynah írta:Én megnéztem a Vox műsorát de mára nincsen kiírva semmilyen film...sőt...22.00-től 00.10-ig a megszállott című film, aztán késő esti híradó00.20-ig és végül Éjféli magazin
Ha megnézed ezt mi hétfőre mondottuk tehát a hétfő esti műsort próbáld, mondjuk nem tudom hogy ez valami folytatásos lessz-e. :(
De nekem nincs kedvem hétfőn addig fönnmaradni, úgyhogy legföljebb fölvenni tudnám :?
Folytatásos.
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Igaz..Gommen..de ez már a második rész :cry:
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Nem teljesen ide tartozik de Ynah nagyon tetcetős az új avatarod, milyen animeből vagy mangából van, meg ki ö??? :?
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Srácok király animék mennek az rtl2-n de hétfőnként a vox is jókat nyom este/kb00-01órakor/ :P
Ja ha valakit érdekel a tele5-ön pénteken 8-tól Gundam,az MTV2-n/musictv/
8-tól minden este inu yasha.Viva szombat 6-tól X-sorozat.+0-kor hellsing
+rengeteg animet nyomnak még a zenetv-ken :D ENNYI


SZEVASZTOK
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Oké király hogy az RTL2-n nyomátják az animéket,DE VELÜNK MI LESZ?
Mi leragadtunk a Dragonball-nál (most nem rólatok beszélek hanem akiknek az anime egyenlő a Dragonball-lal).
Egykor én is ezt hittem, AZTÁN a bátyám megmutatta az Akira-t. Első szavam:Beszarás!!! :o
Aztán jött a többi anime: élen az Evangelion-nal.
Végül rájöttem hogy a Dragonball semmi az anime-k világához képest.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Alucard
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.18. 22:08
Tartózkodási hely: in the dark

Hozzászólás Szerző: Alucard »

Misato írta:Végül rájöttem hogy a Dragonball semmi az anime-k világához képest.
o_O Én ezt azért nem mondanám...
"We are the nobodies we wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are"
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Enyhén általánosítás a kijelentés az anime világa...én nem vagyok DB rajongó, ki nem állhatom ezt az anime-ot, de azt mondom, hogy ha ránézel egy sima papírlapra (aminek az egyik oldala fehér a másik piros )ami egy üveglapra lett ragasztva azt mondod ez fehér...mindeközben aki az üveglap másik oldalán áll és onnan nézi azt mondja ez piros...aki oldalról nézi azt mondja a papírlap amit látsz nem is létezik..mindhárom igaz egy adott perspektívából...
Sok oldala van az anime-nak. A dragonBall is ezek közé tartozik,hogy te "semmit" látsz a helyén az szubjektív.
Alucard
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.18. 22:08
Tartózkodási hely: in the dark

Hozzászólás Szerző: Alucard »

Ynah írta:Enyhén általánosítás a kijelentés az anime világa...én nem vagyok DB rajongó, ki nem állhatom ezt az anime-ot, de azt mondom, hogy ha ránézel egy sima papírlapra (aminek az egyik oldala fehér a másik piros )ami egy üveglapra lett ragasztva azt mondod ez fehér...mindeközben aki az üveglap másik oldalán áll és onnan nézi azt mondja ez piros...aki oldalról nézi azt mondja a papírlap amit látsz nem is létezik..mindhárom igaz egy adott perspektívából...
Sok oldala van az anime-nak. A dragonBall is ezek közé tartozik,hogy te "semmit" látsz a helyén az szubjektív.
Ez szép hasonlat... én is valami hasonlót akartam sugallni, csak a magam egyszerű módján.
"We are the nobodies we wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are"
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Látom Ynah te is nézed az Alföldi műsorat. :wink:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Speciel Alföldi egy filozófiai műből "lopta" az idézetet, amit egy régi okos emberke bizonyos Szókratész kiokoskodott, Platón pedig papírra vetette...
Én meg nagyon szeretem ezeket a műveket, bár néha igen nehéz olvasatúak.
Amúgy szoktam nézni Alföldi műsorát is. :wink: :twisted:
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Jó mindegy. Most látom hogy igazat mondasz mert a műsorban nem az Alföldi "lopta" az idézete, hanem az ügyvéd akit meghívott. :wink:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Jaja ügyvéd bácsi biztos szigorlatozott belőle....vagy micsinyálnak azok ott.. ::sumima:: mindenesetre érdekes az a műsor.Nekem nagyon tetszik hogy ilyen beszélgetős és a mai magyar médiához viszonyítva színvonalas beszélgetős műsorka.
Amit még imádok az a Viasat3-on a Helyszínelők...kircsi sorozat!
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

A dragon ball speciel legalább ment magyarországon és a világban is az egyik leghíresebb anime.Ezzel nem leszólni akarlak hanem ez tényleg csak a te nézőpontod.Egyébként megy az inuyasha is az pedig nagyon király sorozat.A viván pedig az X és a hellsing + a candidate for goddess.A magyarok pedig sajnos hülyék ahhoz hogy ilyeneket vetítsenek.HALI
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

fuzik írta:A dragon ball speciel legalább ment magyarországon és a világban is az egyik leghíresebb anime.
az nem jelent semmit
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Wishmaster írta:
fuzik írta:A dragon ball speciel legalább ment magyarországon és a világban is az egyik leghíresebb anime.
az nem jelent semmit
Igazat adok.Nem az volt a téma h. mi híres és mi nem...
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Bocs de írtam a témához is és más sem mindenki csak a szorosan kapcsolódó dolgokról ír hanem beszélgettek is egymással.Amúgy bocs ha valakinek nem tetszett de a Dragonball a világon a legtöbb helyen futott anime és így híresnek tekinthető mert majdnem mindenki ezáltal ismerkedett meg az anime műfajjal.Tisztelet a kivételnek.
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Bocsi fuzik nem akartam megbántani az érzéseidet. Látom te nagy DB rajongó vagy. Az én véleményem csak egy a sok közül. :wink:
Ynah írta:Nekem nagyon tetszik hogy ilyen beszélgetős és a mai magyar médiához viszonyítva színvonalas beszélgetős műsorka.
Ebben teljesen egyetértünk. Főleg a Balázs show mellet látszik ez. Hiszen ha összehasonlítjuk abban a műsorben szereplőket, és az Alföldiében, azért látunk egy kis különbséget. TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!! Nehogy nekem valaki magára vegye és megsértődjön.
De azt nekem senkise mondja hogy az sok IQ-ra vall ha pl. egy sráz ott mondja meg a barátnőjének hogy ennyi meg ennyiszer megcsalta..... és ezek után még azt gondolja hogy ő most a nagy fenegyerek. Különben ez még a lágyabb eset. Természetesen az előbbi pl. fordítva is lehetséges!

Hogy visszatérjünk az eredeti témához, RTL2!
Örülök, hogy RTL2-n annyi anime megy, mert így miközben szórakozok, tanulok is egybe (a német nyelvre gondolok). :P
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Misato írta:Bocsi fuzik nem akartam megbántani az érzéseidet. Látom te nagy DB rajongó vagy. Az én véleményem csak egy a sok közül. :wink:
Ynah írta:Nekem nagyon tetszik hogy ilyen beszélgetős és a mai magyar médiához viszonyítva színvonalas beszélgetős műsorka.
Ebben teljesen egyetértünk. Főleg a Balázs show mellet látszik ez. Hiszen ha összehasonlítjuk abban a műsorben szereplőket, és az Alföldiében, azért látunk egy kis különbséget. TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!! Nehogy nekem valaki magára vegye és megsértődjön.
De azt nekem senkise mondja hogy az sok IQ-ra vall ha pl. egy sráz ott mondja meg a barátnőjének hogy ennyi meg ennyiszer megcsalta..... és ezek után még azt gondolja hogy ő most a nagy fenegyerek. Különben ez még a lágyabb eset. Természetesen az előbbi pl. fordítva is lehetséges!

Hogy visszatérjünk az eredeti témához, RTL2!
Örülök, hogy RTL2-n annyi anime megy, mert így miközben szórakozok, tanulok is egybe (a német nyelvre gondolok). :P
Nem sértettél meg csak ez a véleményem.Nem mondom hogy mindenkinek tetszenie kell csak azt hogy híresnek mondható.Egyébként az NGE sokkal jobb pl.Egyébiránt most a YU-GI-OH-t nézem az rtlII-n mert végre haladnak vele megint.
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

fuzik írta:Egyébként az NGE sokkal jobb
Ebben teljesen egyetértek veled!! :wink:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
nOOdle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.12.02. 17:19
Tartózkodási hely: DrEaMwOrLd ^.^
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nOOdle »

Látta valaki a "Katzen auge"-t? ::hehe:: Régebben ment az RTL II-n.
NEKEM NAAAAAAAOON TECCETT! ::jthrill::
Kép Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

A hír:
http://toys.brandora.de/NewsPage.aspx?I ... 7&DID=1370

Ewww de kár, hogy munkaidőben van az RTL2 rajzfilmblokkja. ::bawl::
Kép
Lezárt