Képregényfilmek

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Leara »

Rui-chan írta: 2018.05.23. 19:19 Egyébként a képregényfilm történelem legeslegjobb stáblista közbeni jelenete egyértelműen ebben volt. :lol:
Melyik :D?
SPOILER
Nekem a másik Deadpool verzió kinyírása tetszett, arra sokan orroltak XDDD. Na jó, a Zöld Lámpásos is jó volt, bár azt még mindig nem láttam.
Amúgy kb. teljes mértékben egyetértek Junchi véleményével, csak még annyit hozzátennék, hogy baromira tetszett, ahogy híres színészeket tettek be cameo szerepekbe XD. Pl.
SPOILER
a láthatatlan ember :D. Vagy a két "suttyó", ahogy a szinkronos stáblistán szerepelt XD.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Rui-chan írta: 2018.05.23. 19:19 Neked melyik jött be jobban ez vagy az első? Elég megosztó lett a fanok, meg úgy az egyszeri nézők között is.
Kicsivel, de ez.

Nem to'om, nálam mindazt az elvárást, amit támasztottam felé, nagyjából teljesítette, szóval nekem ami kell egy Deadpool filmtől, az nagyjából annyi, hogy legyen látvány + pörgés, kínos akciódumák, kreténkedés, a negyedik fal stílusos leamortizálása, és valami alibi-sztori, hogy mégis haladjunk azért valamin. Minden más mellékes.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Leara írta: 2018.05.23. 22:24
Rui-chan írta: 2018.05.23. 19:19 Egyébként a képregényfilm történelem legeslegjobb stáblista közbeni jelenete egyértelműen ebben volt. :lol:
Melyik :D?
SPOILER
Nekem a másik Deadpool verzió kinyírása tetszett, arra sokan orroltak XDDD. Na jó, a Zöld Lámpásos is jó volt, bár azt még mindig nem láttam.
Úgy cakk-pakk az egész jelenetsorra gondoltam. :D De ha már választani kell,
SPOILER
nálam a Zöld Lámpásos vitte a pálmát. XDDD A másik Deadpoolra már volt az első részben utalás, egy akció figura képében. Meg amikor elmegy Francishez, mondja, hogy ne zöld vagy animált ruhát kapjon. :lol: Így viszont jobban ütött, hogy tényleg egyengette az idővonalat.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A Hangya és a Darázs

Először azt hittem, káprázik a szemem, amikor hét elején megláttam a kiírást facebookon. A film premierje eredetileg július 26-án lett volna, azonban előrehozták július 19-re. (Oké, azt továbbra sem értem, miért kellett ennyit csúsztatni a premiert, a foci VB nem 0-24 ment...)

Na jó, röviden ez a film cuki! :D Igazából nem tudom máshogy megfogalmazni, mert az egészet végig vigyorogtam és nem csak a poénok miatt. Jó látni, hogy Scott teljesen másfajta szuperhős, mint a többiek. Cassie pedig a legjobb gyerek karakter evör!
Annyira jó volt látni, hogy mennyire kreatívan álltak hozzá a zsugorodó technológiához, sokkal nagyobbat (bocsi! XD) szóltak az akciójelenetek. Míg a Végtelen Háború volt a grandiózus film, A Hangya és a Darázs megmaradt kissé földhözragadtabbnak (már amennyire lehet egy ilyen filmnél), családcentrikusabbnak és ennek bizony nagyon örültem. Annak is, hogy a gonosz sem tisztán az volt, hanem belevitték ezt a szürkeséget. Bár tudom, hogy emiatt sokan húzzák a szájukat. Nagyon nem mennék bele a spoilerekbe, ezért Szellem karakterébe se.
Luis és a másik két jómadár annyira kell ebbe a filmbe, nélkülük el sem tudnám képzelni! :vigyor: A fő humorforrást persze ők szolgáltatták és annak külön örültem, hogy Luis poénjait nem lőtték el teljesen az előzetesekben.
Visszakanyarodva kicsit, a Végtelen Háborúban nem taglalták nagyon a Polgárháború eseményeit, itt viszont eléggé kitértek arra, milyen következményekkel járt. Pont emiatt alakult ki az egyik konfliktus, amire már a trailerekben is utaltak: Scott házi őrizetben, Hope és Hank pedig szökésben. A másik szálon pedig Janet visszaszerzése megy.
A stáblista közbeni jelenet nagyon fontos, a teremben többen elejtettek 1-1 "B*szki!" megjegyzést. A stáblista legvégén is van egy jelenet, az kicsit troll, mint a Pókember: Hazatérés végén.
A Bosszúállók 4-ben jó sok mindent kell majd kibogozniuk, többet között, amit ebből a filmből visznek át.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^ Gondolom a Disney (mint mindenki) arra számítot, hogy a németek alsóhangon az elődöntőig fognak menni, tehát a vébé egész ideje alatt pályán lesznek. Szintén sokan számítottak arra, hogy a hispánok is eljutnak minimum a negyeddöntőig. De az előzetes elképzelések valami olyasmit mutattak, hogy a németek valamint a franciák és a spanyolok is ott lesznek a legjobb négy közt. Így a cc. 440 milliós EU-ból 180 millióan érintettek lesznek a vébé utolsó meccsein. Erre nem akartak rászervezni semmit a Disney, arról nem is beszélve, hogy volt egy Wimbledon-i tenisz bajnokság plusz elrajtolt a Tour de France is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hangyáékat megpróbálom majd a jövő hét folyamán megtekinti, addig DC trailer reakciók:
Rui-chan írta: 2018.07.22. 09:31 Egyre biztosabbá válik, hogy az Aquaman is moziban nézős lesz. :)
Thor: The Underwater World :D De amúgy viccen kívül, eddig tényleg jónak néz ki és mivel ezt most nem Zack rendezi, simán benne van a pakliban, hogy még jó is lehet, legalább annyira, mint a WW volt, ha nem jobb. :) Mondjuk az nem világos, hogy ez most úgymond "Aquaman első kalandja" lesz (tehát eredettörténet + élete első komoly ellenfelének lenyomása, á la Wonder Woman), vagy pedig ez már már egy Igazság Ligája után játszódó szólófilm, amibe így flashbackszerűen beleszövik a gyerekkorát is, meg közben bemutatják Atlantiszt (á la Fekete Párduc) ? Meg remélem azért nem fog úgy járni, mint a Sony-féle Pókember 2, amivel ugyan nekem nem volt túl sok bajom, de a fanok nagyon köpködték, amiért elvileg "túl sok gonosz" volt benne, hiszen egyszerre kaptuk meg Elektrót, illetve a Zöld Manót is. Most itt a trailerek alapján egyszerre fog kavarni a helyi "Loki", illetve benne lesz a Fekete Manta is. (A lézerszemű izé. XD) Mondom, engem nem zavar, de mintha a nagyközönséget irritálná, ha egynél több "nagy gonosza" van egy filmnek. :D

Viszont igazából nekem nem is ez volt a nap meglepetése, hanem a Shazam trailer. Mi a fene, egy vicces, könnyed DC film, hát mi történt itt? :lol: Mondom ezt úgy, hogy amúgy ez a Shazam, vagy Captain Marvel (vagy a fene tudja, hogy mi most az aktuális neve XD) az a szuperhős, aki szerintem igazi full cringe. :dirr: Gyakorlatilag mint valami self-insert fanfic karakter, elképzelem, ahogy anno a DC-nél kitalálták: "LOL, 12 évesként te is gondoltál arra, hogy csak kimondasz egy varázsszót és rögtön Supermanné változol, ugye? LOL, most akkor ezt meg is csináljuk!" Szóval mint valami gyenge Superman-klón, akiben a sztori szerint "Salamon bölcsessége lakozik", de igazából ettől még egy felelőtlen kölyök egy felnőtt férfi testében, szal nem tudom... XD De hátha majd ez a film kedvelteti meg velem, meg ez most lényegtelen is, végre egy DC film, ami hangulatilag közelít ahhoz a szinthez, amilyennek ezeknek a filmeknek lenniük kellene.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2018.07.22. 18:39 Viszont igazából nekem nem is ez volt a nap meglepetése, hanem a Shazam trailer. Mi a fene, egy vicces, könnyed DC film, hát mi történt itt? :lol:
Ebbe úgy futottam bele, hogy olvasgattam az Aquaman kapcsán a kommenteket és ott írták, hogy végre ez és a Shazam is biztatónak tűnik.
Rui-chan: Mi, Shazam? :o
Gyorsan rákerestem az előzetesre és tényleg ígéretesnek látszik. Könnyed kis családi mozi, viszont szerintem pont erre van szüksége a DC univerzumnak. Főleg, mert a CW Arrowverse sorozataiban is sorra jönnek be az emozások. (Kivéve a Legends of Tomorrow, amiről már kéne írnom a sorozatok topicba, de majd máskor. Azért az októberi 4. évad premierig megpróbálom összehozni. XDDD)
Látszik, hogy kevésbé veszik komolyan, mert van egy jelenet, amikor a srác neveti el magát Shazam neve miatt. Aztán a szuperképességek tesztelése is elég könnyednek tűnik, a bolti rablás megakadályozásáról nem beszélve. :D Ez a gyerek karakter lesz felnőtt testben szuperhős sem egy átlagos képregény húzás.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2018.07.22. 20:36Könnyed kis családi mozi, viszont szerintem pont erre van szüksége a DC univerzumnak. Főleg, mert a CW Arrowverse sorozataiban is sorra jönnek be az emozások.
Jajj, jó is, hogy mondod... XDDDD MI_A_FRANC??? XDDDDDDDD Jézusom... XD Én tényleg nem szoktam túlzottan belemenni a DC-fikázásba, várom a következő filmjeiket is és oké, ez nem film, hanem sorozat lesz, de úristen... XD Jó, nem tudom, hogy a képregényben pontosan milyenek, én a nálunk is vetített "Tini Titánokból" ismerem a csapatot és tudom, hogy az sem volt épp képregényhű, de ez... XD

1. Úgy tudom, az egész "Teen Titans"-nek az lenne a lényege, hogy egyfajta könnyedebb kalandokról szóljon a sztori, ha már Superman, Batman, meg a többiek harcolnak az igazi darkos ellenfelekkel. Erre ez az egész trailer, mint valami horror-thriller, ehhez képest még a Batman v Superman is napfényes boldogság volt. XD

2. Tiszta cringe az egész, mint valami fanmade trailer, emós tinik által megálmodva és eljátszva. (Annak még jó is lenne, de... XD)

3. Miscasting össze-vissza, Robin túl öreg, Raven túl fiatal, Starfire, mint egy útszéli kurva, Beastboy, mint egy teszkós, vézna hulk... XDDD Én ilyen gáznak ezt a csapatot még soha nem láttam, pedig azért a rajzfilmen túl is utánanéztem, hogy mégis hogy néznek ki a különböző változataik. Cyborg meg fel sem tűnik, gondolom elfoglalt az Igazság Ligás szereplése miatt... XD (Ja és nem tudom, ki volt az a szőke, a késsel Gasai Yunóként bánó csaj, de ha esetleg Terra, akkor gratula, ő is teljesen "karakterhű" lett ebben a változatban... :dirr:)

4. A zenei aláfestés konkrétan számomra a Szürke ötven árnyalata trailereket idézi, ami ott okés volt, mert hát "tartalomhoz a forma" ugye, na de itt? XD

5. Már a trailer elején kiírják, hogy fú, hát ez R-rated, fröccsen a vér, törik a csont és a mondat, amin szinte a teljes fandom egy emberként hördült fel: "Fuck Batman!" :lol: Már megint nagyon komolyak, darkok és edgyk akarnak lenni DC-ék, de ettől az én szememben csak még komikusabbá válik az egész, mint valami önparódia. XD

Szóval azért TV fronton már előre "kompenzálni" akarják az esetlegesen jól sikerült Aquát és Shazamot. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2018.07.22. 21:13 Jajj, jó is, hogy mondod... XDDDD MI_A_FRANC??? XDDDDDDDD Jézusom... XD Én tényleg nem szoktam túlzottan belemenni a DC-fikázásba, várom a következő filmjeiket is és oké, ez nem film, hanem sorozat lesz, de úristen... XD Jó, nem tudom, hogy a képregényben pontosan milyenek, én a nálunk is vetített "Tini Titánokból" ismerem a csapatot és tudom, hogy az sem volt épp képregényhű, de ez... XD
Fú, most így hirtelen nem is tudom, hogy melyik csatorna fogja vetíteni! Úgy tudom, hogy a CW Arrowverse része, hanem különálló. Gondolom itt meg pont azzal akarják bevonzani a közönséget, hogy mennyire brutális, meg véres lesz itten minden! Nem lenne bajom egy ilyesfajta megközelítéssel, csak itt is az van, hogy átestek a ló túloldalára. Persze közben meg majdnem mindenki tizenéves, kivéve talán Starfire-t.
Annyit sikerült kiderítenem, hogy alapból két szakaszra lehet osztani a képregényt, illetve a karaktereket, mert van a Teen Titans, amit a rajzfilmsorozat dolgozott fel. (Megjegyzem tökre bírtam és néha olyan animés fejeket tudtak benne vágni, hogy csak néztem. XD) Aztán van a sima Titans, amikor már idősebbek. Viszont itt jön a gond, ha a Titans képregényt dolgozzák fel, akkor miért ilyen fiatal benne mindenki?
Cyborg nem is fog feltűnni, mert Hawk és Dove lesznek "helyette" a csapatban.
Ha ez nem csak valami fan plakát, talán Starfire mégse lesz annyira borzasztó.

A zene nekem mondjuk alapból tetszik, mert ismerem is, Ruelle-től a Madness és a Monsters egyvelege.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Titkos írta: 2018.07.22. 21:13 3. Miscasting össze-vissza, Robin túl öreg, Raven túl fiatal, Starfire, mint egy útszéli kurva, Beastboy, mint egy teszkós, vézna hulk... XDDD Én ilyen gáznak ezt a csapatot még soha nem láttam, pedig azért a rajzfilmen túl is utánanéztem, hogy mégis hogy néznek ki a különböző változataik. Cyborg meg fel sem tűnik, gondolom elfoglalt az Igazság Ligás szereplése miatt... XD
Elvileg itt Robin az eredeti Robin-t fogja hozni, akiből később Nightwing néven önálló szuperhős lesz. Gondolom a sorozat azt a periodust választotta ki, amikor Robin már összeveszett a mesterével, de még nem lépett önálló pályára. Kb., mint amikor valaki már nem gimnazista, de még nem egyetemista. Szóval megértem, ha egy kicsit idősebb itt Robin.

Raven elvileg 18 évesen kezdi meg a működését. A probléma az, hogy a színész aki játssza még csak 14 éves.

Cyborg hiánya. A legnagyobb probléma vele kapcsolatosan, hogy drága a jellmeze. Gondolom a DC meg nem akarta, hogy sokkal különböző legyen a mozifilmben látott verziótól. A másik ok, hogy a Titan előkészíti a terepet a Doom Patrol sorozatnak. Így már most behoznak pár karaktert többek közt Clifford Steel-t aki Cyborhoz hasonlóan egy kiborg. Gondolom nem akartak két hasonló karaktert a sorozatban.
Rui-chan írta: 2018.07.23. 20:51 Fú, most így hirtelen nem is tudom, hogy melyik csatorna fogja vetíteni!
Webes sorozat lesz, így gondolom a Warner valamely oldalán lesz majd „látható”.
Rui-chan írta: 2018.07.23. 20:51 Persze közben meg majdnem mindenki tizenéves, kivéve talán Starfire-t.
Csillagtűz egyébként sem fiatal, de itt Anna Diop alakítja, aki idén 30 éves. Gondolom neki kell majd szerelmi kapcsolatot kialakítani Robinnal így ehhez kerestek színészt.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom, hogy erről beszéltünk-e már, de a Venom mellett ez lesz még az idei év másik érdekes Pókemberes húzása. :) Bevallom, én meglepődtem, hogy nálunk is játszani fogják a mozik.
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Titkos írta: 2018.08.05. 10:07 Nem tudom, hogy erről beszéltünk-e már, de a Venom mellett ez lesz még az idei év másik érdekes Pókemberes húzása. :) Bevallom, én meglepődtem, hogy nálunk is játszani fogják a mozik.
Nem is tudtam, hogy ilyen lesz. O.o De egész érdekesnek tűnik.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Magam részéről ezt a Pókember mániát nem bírtam feldolgozni soha. Jó tudom én miért kedvelik sokan (vicces, fiatal, könnyed és urbános), de számomra ezek így nem jönnek be.

Ahogyan néztem a Sony nem vállalt túl sokat amikor a mozikba engedte ezt a filmet. A decembert ugyis a Disney fogja behúzni a Marry Poppins-sal utána feltehetőleg a Vízember fog következni. A harmadik helyet szerintem a Holmes and Watson fogja elvinni. De utána már lehet keresgélnie a filmnek. Mert ugye vagy:
Ürdongó
vagy
Alita
vagy
Ragadozó városok
Szóval ezek a filmek közt van keresgélni valója ennek az alkotásnak is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Pont ma jött ki a hír, hogy Henry Cavill szögre akasztja a vörös köpenyt, vagyis nem lesz több SuperEmoman. Remélem a DC legközelebbi próbálkozása már jobban meg fogja közelíteni azt az Acélembert, akit a képregényekből ismerünk.

Másrészről állítólag Supergirl kerül legközelebb a rivaldafénybe, amit nem igazán értek, mert a CW-nek ott van a rá fókuszáló sorozata. Bár, ha jobban belegondolok Flash is kapott sorozatot, mégis szerepelt a Justice League filmben, illetve terveznek jövőre Flashpoint filmet.

Visszatérve kicsit a Titans sorozatra, találtam egy rajongói alkotást, a Starfire-t játszó Anna Diop lett átalakítva és tök jól néz ki. Ha így nézne ki, senki nem szólna egy szót sem.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A DC-nél ugye ott van a WW karaktere, népszerűsége nagyon erős és a színésznői is sokat beletesz abba, hogy a karakterét sokan szeressék. A Bruce, Clark és Diana triót egyértelműen a Marvel Tony, Peter, Steve trióval teszi egy polcra. A Marvel hiába fogja behozni Capten Marvel-t akit WW ellen mint női karaktert a DC inkább bedobja Supergirl-t. Így senki nem azt fogja nézni, hogy Carol felér-e Himesamahoz, hanem inkább azt, hogy Kara vagy Carol-e a jobb?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2018.09.12. 19:06Pont ma jött ki a hír, hogy Henry Cavill szögre akasztja a vörös köpenyt, vagyis nem lesz több SuperEmoman. Remélem a DC legközelebbi próbálkozása már jobban meg fogja közelíteni azt az Acélembert, akit a képregényekből ismerünk.
Bevallom, ez most meglepett, pláne úgy, hogy igaz, még csak pletykaszinten, de azt is rebesgették múltkor egy filmes oldalon, hogy lehet hamarosan Ben Affleck is cserélve lesz és valaki más kapja meg Batman szerepét is. Amik erről a Superman dologról eszembe jutottak:

1. Cavillt én sem bírtam Supermanként, mert tényleg inkább Emoman volt (bár szerintem Geraltként rosszabb lesz :dirr: XD), viszont szerintem ez nem kizárólag az ő hibája volt, max félig, a másik felét drága Zack Snyder tette hozzá, ő erőltette ezt a túltolt Nolan-majmolást stílusban. Ergo a Warnernek/DC-nek inkább azt kéne bejelentenie szerintem, hogy "Zacket többet nem engedjük egyetlen DC film rendezői székének a közelébe sem" és az nagyobb garancia lenne a sikerre, mint az, ha párévenként lecserélik a fél színészgárdát. (Ha szegény megboldogult Christopher Reeve támadna fel és lenne megint a No #1 Superman, ő sem tudna mit tenni, ha a rendezők/írók ezt az emós baromkodást erőltetnék rá.)

2. Ha már színészcserék: ez egyrészt szerintem jó nagy hülyeség és megint azt jelzi, hogy messze nincsenek azon a szinten univerzumépítés terén, mint a Marvel, másrészt meg nem tudom, hogy mi alapján döntik el, hogy kik lesznek cserélve és kik nem, de elég lol, hogy az amúgy még "szódával elmegy" Cavill, meg a "Keaton óta a legjobb Batman" Afflecket kívánják cserélni, míg mondjuk a Lex Luthort bohócként játszó Eisenberg, vagy a szerintem szintén "szódával elmegy", de a fandom által szinte egy emberként gyűlölt Joker-Leto meg bezzeg marad... XD Értitek, ha már annyira színészcserével próbálom menteni a helyzetet, akkor azokat fogom kidobálni, akikre amúgy is fújnak a fanok, nem pont a jobbak közül rúgok ki párat. (Jó, legalább nem Wonder Woman, vagy a Flash ment, őket nyilván jobban bírtam, mint a két fenti emo-lovagot, de azért na... XD) Azon kívül meg akármelyik színész lecserélése egy ilyen univerzumépítős flim franchiseban felér egy kisebb öngyilkossággal, szóval nem vagyok benne biztos, hogy ők ebből jól fognak kijönni. A Marvelnél én eddig két ilyenre emlékszem, az egyik Rhodey volt, akit ugye más játszott a Vasember 1-ben, mint az utána jövő összes többi filmben és kb. a Vasember 3-ban tudtam csak megszokni/megszeretni az új színészét, de erre még mondhatjuk, hogy a legelső Vasember idején még a Marvel sem vágta annyira, hogy "életfogytiglani" szerződést kell aláíratni minden színésszel és hasonlók... XD Ott volt viszont a második, számomra jóval nagyobb érvágás, amikor Natalie Portman szállt ki a Thor filmekből a második rész után. Őt már nem merték cserélni, helyette a teljes karaktert és a hozzá tartozó összes szereplőt (öreg prof, haver csaj, stb.) kénytelenek voltak kiírni a további filmek sztorijából és a Thor 3-ban valami iszonyú erőltetetten is jött ki, amikor ezt az egész kivágást annyival rendezték el, hogy "-Sajnálom, hogy Jane dobott. -Dehogyis dobott, közösen...dobtuk egymást.", miközben a fejem: "T_____T" Szal itt nem csak arról volt szó, hogy ő volt a Marvel-waifum (XD), hanem arról is, hogy nálam az ő kutató-hármasuk hozzátartozott a Thor filmekhez, ugyanúgy, ahogy a Vasemberhez Pepper, vagy a Hangyához a "három hülyegyerek". XD Na, ezeket csak azért írtam le, hogy nem vagyok biztos benne, hogy DC-ék kellően felmérték-e, hogy miket tud okozni 1-1 kari/színész kiírása a sztoriból... Amúgy meg így belegondolva tök lol, hogy kb. Henry Cavill az egyetlen olyan színész talán, aki úgy volt három filmben is Superman, hogy gyakorlatilag talán mindössze 20 percig volt ténylegesen az. XD Az első filmben egy magában sem bízó "senki", a másodikban majdnem ugyanez, csak még fullra húzza az emo-csúszkát, a harmadikban pedig először halott, utána "gonosz" és csak úgy a film végső harcában mutat olyan igazi "Supermanes" megmozdulásokat. (Azért az még mindig jó, amikor megszólal a fight közepén, hogy "civilek!", majd elrepül és mutatják, ahogy később lazán viszi az egész házat... XDDD Ilyenekből kellett volna sokkal több jelenet, de most már késő...)

3. Ez némileg az előzőhöz kötődik, de még mindig úgy érzem, hogy a DC nem igazán van tisztában azzal, hogy hogyan is kéne ezt az egész univerzumépítést csinálnia és ide-oda kapkod. Ugyanez volt a filmek sorrendjével is (ugye míg a Marvel először sorban bemutatta őket és csak a "végén" jött a Bosszúállók film, addig a DC-nél Superman után máris jön a Batman v Superman, ami közben bemutatja Batmant és még Wonderwomant is behozza a csapatba, majd jött az Igazság Ligája, amiben kapásból szerepel három olyan kari, akiket a néző még nem ismer és majd csak idén decemberben, meg az elkövetkezendő években kapnak saját filmet), a stílusával is (először kemény Nolan-majmolás az Acélember/Batman v Superman duóval, majd aztán rájöttek, hogy "hoppá, basszus, mégsem lesz ez jó, mert mi nem vagyunk Nolan, meg nem is minden hősnek áll jól ez a fulldark stílus!", így az Igazság Ligája és a WW már próbált azért poénkodni, a Shazam meg a trailer alapján akár egy Marvel filmnek is simán elmehetne) és most meg olyan, mintha ezen "jól átgondolt" tervek harmadik lépcsőfoka lenne, hogy elkezdik a színészeket is lecserélgetni, mintha úgy lennének vele, hogy "hát Cavill Emomannek perfekt volt, kb. azért is castingoltuk, de közben rájöttünk, hogy most már inkább nem Nolan-koppintás, hanem Marvel 2 akarunk lenni és egyszerűbb keresnünk egy "viccesebb" Supermant, mint Cavillnak elmagyarázni, hogy játsszon lazábban, érzelemdúsabban, kevésbé búskomoran, stb." (LOL, akkor értem már, miért marad Eisenberg és Leto! XD Egyértelműen az eddigi DC filmek "legviccesebb" szereplői voltak, így vagy úgy, tökéletesen illeszkednek majd ebbe a Marvel-majmoló DC világba is... :dirr: XDDD) Ja és akkor ezekhez a fenti dolgokhoz még nem vettem hozzá az elkaszált projekteket. Pl. egy ideig erősen hallani lehetett arról, hogy Batman is kap egy saját filmet majd, amiben Affleck ráadásul nem csak játszani fog, hanem ő is rendezi majd. (Ez egyben esély lett volna arra is, hogy a Leto-féle Joker több screentime-ot kapjon és kiderüljön, hogy tényleg annyira borzalmas-e, mint az Öngyilkos osztagban.) Na, de aztán ezt is szépen kaszálták a fejesek, szóval ez már sosem derül ki valószínűleg.
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

DC filmeket nem követem (az eljutogat hozzám is, hogy mikor mi készül és mit dobtak), eddig csak a Superman (?)visszatért láttam a Nolan-féle Batman óta. Ennek ellenére azt mondom, hogy teljesen egyetértek a fent leírtakkal.

Az MCU-nak sem vagyok olyan fene nagy rajongója, bár némi fáziskéséssel meg szoktam nézni őket. A hype is el szokott hozzám érni. Legalábbis az MCU-t illetően. Az Igazság ligája nem is rémlik. Ebből is látszik, hogy mekkorát szólt. Csak összehasonlításként, az első Avengers előtti felhajtás minden ellenállásom ellenére olyannyira hatott rám, hogy konkrétan vártam a filmet (úgy, hogy a vasember film még tetszett, de a többi max elmegy szintet ért el). Ráadásul olyannyira vártam, hogy még egy camripet is megnéztem mikor moziból már kifutott kölcsönzőbe meg még nem ért el. Ami nálam különösen nagy szó, mert eléggé faszságnak tartom a létezését is (azóta sem tettem hasonlót).

Látszik, hogy a DC kapkod ugyanakkor nem tudja mit akar, vagy mihez kezdjen. Az Aquament várom, de ez főleg abból ered, hogy Momoát imádtam Ronon Dex-nek, meg tetszett a trailer látványvilága. Sajnos már most rá van sütve, hogy Black Panther kopi. És ha már másolás... elég baj, hogy a DC nem látja, hogy a másolással az a probléma, hogy a másolat ideális esetben is csak annyira jó mint a másolt darab. Inkább nyugiban kellene építkezni, egyedit alkotni. A Wonder woman (ezt se láttam még, bár ezt fogom) tűnik üdítő kivételnek.
iskariotes írta: 2018.09.12. 20:48 A Bruce, Clark és Diana triót egyértelműen a Marvel Tony, Peter, Steve trióval teszi egy polcra.
A DC és a Marvel hősök pont olyanok mint a görög-római istenek, megfeleltethetőek egymásnak. Azzal a különbséggel, hogy utóbbi esetben egyirányú volt a másolás, míg a képregényeknél -ha jól tudom- oda vissza ment a „másolt” hősök kreálása.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Titkos írta: 2018.09.13. 16:45 2. Ha már színészcserék: ez egyrészt szerintem jó nagy hülyeség és megint azt jelzi, hogy messze nincsenek azon a szinten univerzumépítés terén, mint a Marvel, másrészt meg nem tudom, hogy mi alapján döntik el, hogy kik lesznek cserélve és kik nem, de elég lol, hogy az amúgy még "szódával elmegy" Cavill, meg a "Keaton óta a legjobb Batman" Afflecket kívánják cserélni, míg mondjuk a Lex Luthort bohócként játszó Eisenberg, vagy a szerintem szintén "szódával elmegy", de a fandom által szinte egy emberként gyűlölt Joker-Leto meg bezzeg marad... XD
Affleck szerintem azért megy mert nem kapott önálló filmet bezzeg Joker igen. Másrészt az évek rajta is fognak, pár év és már inkább dandynek hatna semmint szuperhősnek.
Eisenberg egyetlen egy színészi képesége van, hogy olyan igazi kis eci fejű. Szóval egy fiatalos Lexnek pont jó.

Titkos írta: 2018.09.13. 16:45 Azon kívül meg akármelyik színész lecserélése egy ilyen univerzumépítős flim franchiseban felér egy kisebb öngyilkossággal, szóval nem vagyok benne biztos, hogy ők ebből jól fognak kijönni.
Egyébként lehet, hogy a DC erre játszik. A Marvelnél jó pár színésznek lejárt a szerződése és vagy nem akarja tovább vinni a karakterét. Mivel újra kell odaát építeni pár karaktert itt a remek lehetőség, hogy a DC is valamelyest tisztázza az alapokat.

Valahol azt láttom, hogy a DC/Warner mozivilág egyik fundamentuma volt, hogy a különböző karaktereket nem rakják össze. A régi Superman filmekben és a Nolanig bezáró Batman filmekig nem kellett olyan kérdéseket megválaszolni, hogy „Hol van az Igazság Ligája? Mi történt ezzel vagy azzal?” Ezzel szabadabban építhették a világukat és nem kellett egy film megértéséhez 18(!) filmet végig nézni ahogyan az a Marvelnél szokás.
Gyakorlatilag ezt rúgtak fel, amikor kiötölték, hogy ők elkezdenek „univerzumot” építeni. A Disney-nek erre azért volt szüksége mert a Marvel univerzum ismertségben sokkal elvolt maradva DC-hez képest.

A DC a fent említett álláspontján valamikor 2000-es évek végén kezdett megváltoztatni, amikor látta, hogy a Marvelnek mennyire bejön a legozás. (Azért ne feledjük, hogy a bukás épp annyira benne volt a pakliban, mint a dicsőség is). Batman-hez nem lehetett nyúlni mert akkoriban futott a Nolan fajta trilógia.
Mivel a Marvel is első körben a legismertebb arcoknak szentelt filmeket, így ők is ezt az utat akarták választani. Erre a feladatra az Igazság Ligájának keménymagja volt igazán alkalmas, tehát? Superman, Batman, Wonder Women, Zöld Lámpás, Flash, Aquaman valamint Cyborg és Marsbéli Vadász.
Mint említettem Batman ekkor tabu volt maradtak a többiek. Marsbéli relatív kevésbé ismertebb karakter, mint a többiek, így ő kiesett a pikszisből. Cyborg-ot nem biztos, hogy akkoriban ellehetett volna adni a nagyközönségnek. Vagy lehet, hogy igencsak a Warner volt félős. Zöld Lámpás 2011-ben kapott filmet, de azóta sem kezdtek vele semmit, pedig igen sok potenciál lenne benne. Másrészt ő a hivatalos mozi univerzum előtt készült el, amit 2013-óta kezelnek egy egységes masszaként. Flash-nek egy sorozatot találtak ki ami 2014-ben indult el. Lehetett volna még WW is, de gondolom a Warner fejesekben még élénken élt a Macskanő 2004-es apokaliptikus bukása. Így maradtak ketten Aquaman és Superman amiből már könnyű volt választani.
A kérdés már csak az volt, hogy ki játssza el Superman-t? És erre lett volna két jó válasza is a házon belül. Az egyik Brandon Ruth lett volna, aki már 2006-ban egyszer eljátszotta Kripton fiát, ahogyan ott lett volna Tom Welling is aki a Smallville-ben játszotta a fiatak Clark Kent-et. De mivel a Warner minden fajta képen a nulláról akarta felépíteni a világát és nem akart semmi fajta zavart az erőben így esett a választásuk a Cavillre.

A rendezővel hasonlóképpen gondolkodtak és végül öt redezőre tudták leszükíteni a lehetséges listát:
- Duncan Jones: Mellette szólt a Hold című film sikere, hátránya, hogy nem volt képregényes nagy költségvetésű filmes tapasztalata.
- Jonathan Liebesman: Ő a film helyett elment A titánok haragját forgatni.
- Tony Scott: Filmes tapasztalata nagy volt, de talán úgy gondolkodtak a Warnernél, hogy túl idős ahhoz, hogy vele kezdjenek el építeni egy filmes világot.
- Matt Reeves: Tökéletes választás lett volna és igazából nem is tudom miért nem ő lett a kiválasztott. Talán Nolan-nek nem tetszett a stílusa.
- Zack Snyder: a kiválasztott. Leginkább három dolog szólt mellette: 1, Rendezett két piszok jó képregény adaptációt (300 és az Őrzök) 2, Az Őrzök mint képregény a DC világába tartozik bele és 3, Nolan őt tartotta az ideálisnak, aki az általa választott sötétebb tónusú világot tovább vigye.

Végül a Warner lépés kényszerbe is került mert Superman jogait 2013-ban elvesztették volna, ha nem készítenek belőle egy filmet így leforgatták az első Cavilles filmet.

A Warner a film elkészülte után komoly dilemma elé került: hogyan tovább? Szépen lassan kezdjék felépíteni a karaktereket? Egy Aquaman itt, egy Flash ott? Vagy esetleg rögtön csapjanak a közepébe? Végül azt mondták, hogy a Marvelnek nagyon bejött a Bosszúállok film így mi is csináljunk valami ilyesmit. Teljesen logikusnak tűnt a világ két legismertebb képregényhősét egy filmbe terelni. Superman-nek úgyis most volt önálló filmje. Batman-nek meg nem rég ért véget a trilógiája egy nagyon erős húzó név, felépített brand. Ha évekig nem nyúlnak hozzá csak kopna az ismertsége. Szóval nosza kezdjünk bele!
De volt egy egészen komoly bökkenő. Melyik karaktert kellene a másikhoz igazitani? Vagy inkább melyik szuperhős világát kellene a másikhoz igazitani? Minden legyen sötét és fenyegető, mint a Nolan-os Batman filmekben? Vagy legyen egy kicsit optimista mondhatni inkább hajazon a Mavel világra (feeling szinten)? Mivel Nolan sötét képet festett le és az ő kijelölt utódja Snyder lett így értelemszerűen választották a sötétebb világot.
Arról nem is beszélve, hogy még ’14-ben és ’15-ben a DC egyetlen egy filmet sem adott ki addig a konkurencia 5 filmmel is jelentkezett. Gondolom a színészeket és más szakembereket is frusztrált ez a hátrány.

Végül 2016-ban kijött az új film benne az új Batmannel és WW-vel. A film gyakorlatilag arra szolgált, hogy a Warner megnézte, Affleck mennyire jó Bruce-nek és felkeltse a nézők figyelmét Csodanőre. Cavill helyzetét tovább rontotta, hogy az általa megformált karakter meghalt. Így a Warner simán megtehette volna, hogy nem hozza vissza mert csak.
Az Igazság Ligája forgatása maga volt az őskáosz. A rendező csere csak egy dolog volt a képletben. Cavill pontosan látta, hogy WW karaktere akkorát robbant, hogy gyakorlatilag ő lett a film #1-es főhősé. Ben Affleck továbbra is „A” kategoriás színész maradt, de Cavillnek gyakorlatilag semmi nem jött össze munkaterén. Plusz folyamatosan jöttek a hírek arról, hogy készül a Krypton és a Supergirl sorozatok. Végezetül ott volt a híres bajszos radirozásos esett is.

A Justice League után DC-nek még mindig nincs olyan kiforrót ütemterve, mint a Marvelnek. Ami biztos, az a Aquaman film, a Shazam és a WW84 valamint a Joker film. Superman filmről senki nem beszél. Márpedig, ha azt akarnák, hogy 2020-ban moziban legyen egy Superman-es film akkor már most elkellene kezdeni a forgatást, de ugye nem kezdték el.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

iskariotes írta: 2018.09.14. 22:112, Az Őrzök mint képregény a DC világába tartozik bele
Ehhez azért tegyük hozzá, hogy csak azóta, hogy Bőregérmanus megtalálja a Komédiás kitűzőjét a mostani DC Universe Rebirth-szériában.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Venom

Avagy, Rui-chan miért nem olvas már évek óta kritikákat a filmek előtt.
Akit érdekelt, szerintem mindenképpen nézze meg és döntse el, mennyire jó/rossz a film. Amióta követem facen a Marvel Magyarországot, akarva akaratlanul belefutok bizonyos visszhangba a filmekről. Nos, a Venom kapcsán is pont ez történt. Befutottak ez első reakciók a filmről és enyhén szólva sem voltak megelégedve a végeredménnyel. Amiatt én is húztam a számat, hogy a kezdeti R besorolásról végül visszavették PG-13-re. A Logan és a Deadpool bizonyította, hogy R besorolású filmek is lehetnek nagyon sikeresek, ezért nem értettem a Sony visszatáncolását. Ennek ellenére úgy voltam vele, majd ha megnéztem, saját magam eldöntöm, mennyire volt érdemes kiadni a mozijegy árát.

A Venom nem tökéletes, bele lehet kötni számos ponton, de végül is szórakoztatóra sikerült és elég sok beszólás, jelenet megragadt bennem, amit szívesen idézek vissza. Érezhető néhány helyen, hogy kivágtak jeleneteket, amik még kellettek volna.
Amit nem értek, hogy olyan negatívumokkal támadják, ami a Marvel filmek jó nagy részére igazak.
1) Sablonos eredettörténet. - Most komolyan? Tapasztalhattátok, hogy nagyon bírom a képregényfilmeket, viszont tényleg igaz, ha egyet láttál, majdnem mindet láttad, kis változtatásokkal.
2) Gyenge főgonosz. - Azt hiszem, nem kell ismételnem magam. A Marvelnél talán csak Thanos, Loki, Ego, meg Szellem az, akire jobban odafigyeltek. (A legutolsó pont a nem igazán főgonoszsága miatt, de ez már eltér a témától.)
3) Az eleje lassan indul be, akkor sok az üresjárat. - Hm, már a Vasember első fele is arról szólt, hogy Tony fogságban van és páncélt épít, ez nem éppen a legizgalmasabb dolgok közé tartozik.
4) A női karakter csak dísznek van ott. - :LOL: (Bocsi, erre nem tudok mást reagálni!)

Humor terén néha nem találtak be, de pl. a Deadpool viccein se tudtam mindig röhögni. Viszont bárki bármit mond, a liftes jelenet akkor is nagyon vicces volt! XD

Azt utólag tudtam meg, hogy nagyon sokan kiakadtak egy bizonyos jeleneten. Spoilerbe teszem, mert tényleg lelő egy fontos dolgot.
SPOILER
Van egy kis idő, amíg a szimbióta különválik Eddie-től és hogy visszakerüljön hozzá, Eddie volt barátnőjét használja. Mivel Venom mindent tud, egy csókkal indítva megy vissza Eddie testébe.
Most nem azért, de a Víz érintése Oscart kapott... :weh:
Ahogy azt már az elején írtam, nem tökéletes film, de arra a két órára jó kis szórakozás volt. Kapásból tudom sorolni, hogy a Marvel berkein belül a Thor 1-2, az Amerika Kapitány 1, a Hihetetlen Hulk, X-men 3, X-men: Apokalipszis szerintem rosszabbak voltak. DC frontra pedig át sem evezek.
Az olyan kritikákat erősen túlzónak tartom, hogy olyan rossz, mint a Macskanő.

Aki látta a filmet és képben van a Kiseijuu-val kapcsolatban is, légyszi erősítse meg, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki egy csomó párhuzamot tudott állítani! :D Vagy felőlem rácáfolhattok, legalább megtudom, hogy csak nekem jutottak eszembe jelenetek az animéből. XD
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Leara »

Egyetértek Rui-channal, a Venom közel se volt olyan rossz, mint amire a kritikák alapján számítottam. Az én ízlésemnek mondjuk már túl kedvelhetővé tettek egy olyan karaktert, aki elvileg Pókember ellenfele (de mivel egyáltalán nem vagyok képben a képregényekkel, ezért ezt nem rovom fel hibának). A poénokkal nem volt bajom, némelyik fárasztó volt, de azért bőven akadt jó is :lol: . Nem lesz a kedvenc szuperhősfilmem, de nem bántam meg, hogy megnéztem moziban.
Rui-chan írta: 2018.10.07. 16:43 Azt utólag tudtam meg, hogy nagyon sokan kiakadtak egy bizonyos jeleneten. Spoilerbe teszem, mert tényleg lelő egy fontos dolgot.
SPOILER
Van egy kis idő, amíg a szimbióta különválik Eddie-től és hogy visszakerüljön hozzá, Eddie volt barátnőjét használja. Mivel Venom mindent tud, egy csókkal indítva megy vissza Eddie testébe.
Most nem azért, de a Víz érintése Oscart kapott... :weh:
Passz, engem jobban meglepett volna, ha nem játszanak be egy ilyet XD.

Azt pedig végképp a képregény-tudatlanságomnak tudom be, hogy a plusz jelenet nem mondott semmit... de ezzel általában így vagyok, szóval barátom a Google.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Leara írta: 2018.10.10. 20:21 Passz, engem jobban meglepett volna, ha nem játszanak be egy ilyet XD.
Pedig egyébként teljesen canon. :D
SPOILER
She-Venom létezik a képregények lapjain, amikor Anne Weying hosszabb ideig kapja meg a szimbiótát.
Leara írta: 2018.10.10. 20:21Azt pedig végképp a képregény-tudatlanságomnak tudom be, hogy a plusz jelenet nem mondott semmit... de ezzel általában így vagyok, szóval barátom a Google.
Elsőre nekem se esett le, aztán hazafelé a filmen gondolkodva ugrott be a név. ^^" Amúgy eddig nézettség alapján jól teljesít a film, szóval van rá esély, hogy nem tűnik el a süllyesztőben az esetleges második rész.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Volt egy hős akit már nem fogunk viszontlátni a Végtelen Háború második felében... :( (Btw, nekem talán ez volt tőle a kedvencem, nem is a sok filmes cameója.)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta: 2018.11.13. 03:36 Volt egy hős akit már nem fogunk viszontlátni a Végtelen Háború második felében... :(
Ugyan a művei tetemes hányadának nem pont én voltam a célközönsége, ellenben több interjút is láttam/olvastam tőle, és azok alapján mindig is egy szimpatikus művésznek tartottam, aki pont annyira vette csak komolyan az életet, amennyire kellett.

R.I.P.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Képregényfilmek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

R.I.P. :(
Úgy tudom, a Bosszúállók 4 cameoját még le tudták forgatni, úgyhogy abban és a Marvel Kapitányban látjuk viszont.
Kép
Válasz küldése