Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Brad Pittet imááááádoooom! Különösen azért mert rengeteg szerepben lehet látni a csöpcsöp nyáltól a psziho izékig....és még jól is nééz ki :P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Tegnap voltunk 3D-s moziban az Aquarium mellett, aminek akkora kepernyoje volt kb *gondolkozik vmi jo hasonlaton* mint a Westend 3 emelete osszesen *jobb nem jutott eszebe, hervaszto*, szal a lenyeg h hatalmas! A Sharks cimu "filmet" neztuk meg, es nagyon durva, mert szoszerint az arcodban van minden, az orrod elott uszkalnak el a teknosok,meg egyszer majdnem megevett az egyik capa, hu de ijeszto volt, mindenki sikitozott...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

nekem tetszett a hasonlat,ne hervadj mert megöntözlek :D én is kipróbálnék egy ilyet...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Hát azért Brad Pitt szinte minden filmjében ugyanazt a karaktert hozza( bár azt kiválóan), ő a tipikus jóképű, laza, lázadó arc.
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

HBO-n volt mostanában a Hideghegy. Nagyon szép dráma, igényes kivitelezésben.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Szacsi írta:HBO-n volt mostanában a Hideghegy. Nagyon szép dráma, igényes kivitelezésben.
:cry: :cry: :cry: :cry: Már vagy 10x kezdtem neki de nem jutottam a végére :whaaa: ::reliev:: ::reliev::
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En a Mementot kezdtem el nagyon sokszor, es vszleg soha nem fogok a vegere jutni, mert mindig elalszom, mert vmilyen oknal fogva keson kezdjuk el nezni, pedig nagyon tetszik az amit eddig lattam... :?
En nem szeretem Brad Pittet, de azt alairom h tenyleg jo szinesz. Azert messze nem mindig a cool csavot jatssza am, erre pelda a Meet Joe Black, ami a kedvenc filmem vele. Ott messze van a lazado szerepetol...
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ha már Brad Pitt, akkor nekem a kedvenc filmem vele a Harcosok Klubja. Amúgyis a top 10-es listámon van a film, valami megfog az ilyen tudathasadásos történetekben. :D
A 7 év Tibetben alatt viszont 2x is elaludtam, úgyhogy nekem az egy tipikus olyan film, aminek sose fogok a végére jutni.
3D-s moziról jut eszembe... pár évvel ezelőtt voltak hasonló vetítések a Westend-ben is, de sajnos valami oknál fogva lemaradtam róla. :( Nekem csak 3D-s VHS kazettáim vannak, dinoszauruszokról, vízalatti állatokról és hasonlók. Igaz, szemüveggel kell nézni, de azok is nagyon jók. :)
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Szacsi írta:HBO-n volt mostanában a Hideghegy. Nagyon szép dráma, igényes kivitelezésben.
Ez az a film amiben a Nicole Kidman és a Renné Zelwegger van?
Mert ha az akkor azt én is már 2x láttam és nagyon tetszett, szívbemarkoló, csak a címében bizonytalan vagyok ::reliev:: .
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Az.
En ma lattam a Gridiron Gang cimu filmet, es nagyon tetszett..kicsit tipikus (bar nekem bejonnek az amerikai focis filmek ugy altalaban), de ugyh kiderul h tenyleg megtortent esetet dolgoz fel, meg a vegen mutatnak dokumentumfilm reszleteket, ugy mar mindjart mas. (utana meg besurrantam a Snake on the Plane cimu filmre is, de arrol inkabb nem nyilatkozom...)
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Végre sikerült eljutni moziba, és végre valahára megnéztem a Karib Tenger kalózai 2 -t méghozzá feliratos változatban :D .

Iletve nemrég megszereztem a legújabb Jackie Chan filmet a Myth-t.
Ez szerintem az útóbbi idők legjobb Jackie filmje. Romantikus-drámai-kalandfilm.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ha már Jackie Chan, akkor tegnap félszemmel bele-bele néztem az Ikerhatás 2be (az imitt-amott csúnyácska CGt ellensúlyozták a szép lányok :D ).

ma is, mi lesz a tvben este kilenckor!? az egyiken a Halálos fegyver 1, a másikon A kétszáz éves ember. :mad: :mad: :mad:
Kép
Avatar
freeknight
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.08.25. 13:45
Tartózkodási hely: Terminus City

Hozzászólás Szerző: freeknight »

outsyder írta: ma is, mi lesz a tvben este kilenckor!? az egyiken a Halálos fegyver 1, a másikon A kétszáz éves ember. :mad: :mad: :mad:
Mér, a kétszáz éves emberrel mi bajod?
"Megyek már hercegem! Megyek a fejedért!"
Randall Flagg
"Hiába: egy tiszt a pokolban is tiszt!"
Diehard kapitány
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

semmi. SŐT!!! szerintem talán az egyik legalapabb Asimov novella (mármint az eredeti). és a film is kitesz magáért.
azt nem tudom eldönteni, h melyiket nézzem... :? :mad:
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Én a Kétszáz éves emberre szavazok... igaz, h már háromszor láttam. :dirr:
Btw, nemrég néztem meg a Napola-t. Eszméletlenül bejött, nem csak WW2 fanoknak kötelező a megtekintése :wink:
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
freeknight
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.08.25. 13:45
Tartózkodási hely: Terminus City

Hozzászólás Szerző: freeknight »

Igen, a kétszáz éves ember a jó!!! ::jthrill:: . Habár én most pont a tűzgyújtót néztem, de ezt már megbántam, sokkal rosszabb, mint a könyv volt. Nem baj, majd megnézem sokadjára az előbbit is :D .
"Megyek már hercegem! Megyek a fejedért!"
Randall Flagg
"Hiába: egy tiszt a pokolban is tiszt!"
Diehard kapitány
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

The Nightmare before Christmas... egyszerűen nem tudom megunni ezt a klasszikust. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem jobban tetszik Tim Burton eme animációs csodája, mint a Corpse Bride.
A DVD-n van egy régebbi alkotása is, Vincent címmel, ami egy skizofrén gyerek "szenvedését" mutatja be néhány percben. Kicsit Beetlejuice hatást keltő, verses szösszenet. Ha tehetitek, nézzétek meg! :D
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Épp most töltöm a Vándorló Palotát :D :D :D
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

A sejt című filmet láttátok már?Nekem nagyon tetszik,enyire elvont és egyedi képi világgal azóta sem taálkoztam!A hangulata pedig nagyon bejött!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Pal-chan írta: A DVD-n van egy régebbi alkotása is, Vincent címmel...
megnéztem most hogy ajánlottad... igen... BettleJuice fíling.. szegén srác XD
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

raz86 írta:A sejt című filmet láttátok már?Nekem nagyon tetszik,enyire elvont és egyedi képi világgal azóta sem taálkoztam!A hangulata pedig nagyon bejött!
Hát vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban. Pl. a szeletekre szedett ló, meg az élve bélhúzás (Higurashi...) nem igazán jött be, de maga az ötlet meg a sztori az tetszett.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

raz86 írta:A sejt című filmet láttátok már?Nekem nagyon tetszik,enyire elvont és egyedi képi világgal azóta sem taálkoztam!A hangulata pedig nagyon bejött!
Remek kis film, kár hogy aki a címet fordította, valószínűleg bele sem nézett :lol: ( hasonló, mint a GITS esetében )

Zseniális hangulat, remek képsorok, látszik, hogy kliprendező készítette.
A történet viszont egyáltalán nem eredeti, láthattunk már az Álomküzdőkben (Dennis Quaid) is hasonlót. ( Azt is ajánlom megtekintésre )
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A sejt nekem is tetszett, birom az elborult dolgokat...es meg J.Lo sem zavart mint "szineszno"..modnjuk kisgyerekeknek nem ajanlanam..(es a kutyus nagyon szep..)
En tegnap lattam (vegre) az 1980as Kubrick fele Shining-ot (mindenkeppen meg akartam nezni, most h elolvastam a konyvet..).
Hat a film maga jo, meg Jack Nicholson zsenialisan csinalja, csak az az aprocska problema, h nem a konyvrol szol, hanem teljesen elter tole (ezert most meg akarom nezni a tv adaptaciojat is, ami 3 reszes, es az allitolag tenlyeg koveti a konyvet), de ha ettol el tud az ember vonatkoztatni, akkor nagyon jo...(a kisgyerektol NAGYON megijedtem amikor mondja h REDRUM, REDRUM, REDRUM..áá)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

IloveRenji írta:En tegnap lattam (vegre) az 1980as Kubrick fele Shining-ot (mindenkeppen meg akartam nezni, most h elolvastam a konyvet..).
Volt is rendesen konfliktus King és Kubrick között az eltérések miatt. Nekem mondjuk tetszett ez az "alternatív" befejezés.
Tény, hogy sokkal hűbb a könyvhöz a TV-s adaptáció, csakhát hangulatban meg sem közelíti ( az eredetiben a liftes jelenet nagyon odatett, kár, hogy a sövényállatok a technológiai korlátok miatt kimaradtak...). Anno még a TV3-on sikerült megnézni :) mármint az újat
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Amugy nem volt rossz otlet a labirintus, de vhogy en nem szeretem ha azonos cimu film es konyv kozott brutal elteresek vannak..
Bar en azt hallottam, h a TV adaptacio is paras, kivancsi vagyok..meghat ez annyira nekem nem volt annyira felelmetes, egyedul a kisgyerek...(tovabba a masik dolog, h felirattal neztuk, es ugyebar Szepkilatas szalloda :shock: )
Válasz küldése