Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Elizabeth-et? Nekem csak az tetszett, hogy (spoiler) Orlival összejött, és lett végül gyerekük XD. Nekem a 2. tetszett, az 1. meguntam, a 3. meg a kellemes pillanatok mellett, nekem nem nagyon tetszett.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nekem meg johet Shrek 4.. :dirr: Nekem ez is tetszett..plane a Laguna Beach-es parodia, azon nagyon szetzuhantam..meg Hofeherken..szal sztem jo volt, azert nem hiszem h emberek szenvedtek volna a moziban ezalatt..nem ut akkorat mint az 1, dehaz ez varhato volt..
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Most láttam a Music and lyrics-et. Kedves szobatársam most megint sírva fetrengene a röhögéstől, de nekem akkor is tetszett az a film. ^^ imádom az ilyen kis zenés romantikus vígjáték szerű kis semmiségeket.

Még valami. :P Szerdán éjfélkor megyek Harry Potter 5-öt nézni. Remélem megéri hogy másnap olyan leszek mint a mosott kaki. O_o Bár előzetes alapján nem tudom mire számítsak, mindenesetre reménykedem, mert a rendező jó, csak az új színészek lettek olyanok amilyenek.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Őő... még mindig nem tudom eldönteni, hogy nekem most ez tetszett, vagy nagyon nem. ^^"
Persze egy 749 oldalas könyvet nem lehet bezsúfolni két órába (ezért kár, hogy akkor már nem inkább 3 lett), de néhány ponton épp a lényeget hagyták ki. Olyan dolgokat, amikre a 6-osban igencsak utalni kellett volna.
Volt néhány újítás, ami nagyon tetszett, rengeteg, ami nem és őszintén szólva egyszer bőven elég volt megnézni. ^^"
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Sister Tenshi írta:Harry Potter and the Order of the Phoenix...
Ez sajnos rossz hír... mert bár én nem vagyok oda HPért, az ötös kötet valóban nagyon nagyon megfogott, ezért őszintén sajnálnám ha elcs*szerintenék. Mindezek ellenére úgy is megfogom nézni. Szóval akármilyen borzalmas filmet is csináltak az alkotók számíthatnak az én jegyáramból származó bevételre
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Szerdán megnéztük a Karib 3-t

Hááááát

Egyes részei nevetségesek voltak, na és a vége... Ha ez befejezö rész volt, akkor legyen már happy end, ez nem egy olyan jellegü film, aminek így kell véget érni (szóval ez pont jó befejezés, hogy lehessen folytatás...)

Nem mintha nagy elvárásokkal mentem volna megnézni :D De sajnálom rá a 800 Ft-ot :D Aki meg akarja nézni, ne moziban tegye, mert annyit nem ér.
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Transformers
Na ettől azért többet vártam. Gondoltam, hogy erősen amerikai lesz, de már megszokthattuk. A történet az nem valami nagy szám, tele van reklámmal (Ebay, Nokia, Ford), és van pár értelmetlen dolgog is. pl: Optimus Prime azt mondta a főszereplőnek, hogy az internet segítségével tanultak meg beszélni, oké, de akkor az ezer évvel ezelőt az északi sarkba csapódót Megatron miért beszél angolul anyanyelvi szinten?
Azért volt jó része is, a poénok jók, de már hallhatuk ezeket is. A látvány viszont nagyon ott van, a hangokat is eltalálták (feliratosan nézztem) a moziban nagyon dübörgött :D -jah és a zene is nagyon jó-
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

marci_attila írta:Szerdán megnéztük a Karib 3-t

Hááááát

Egyes részei nevetségesek voltak, na és a vége... Ha ez befejezö rész volt, akkor legyen már happy end, ez nem egy olyan jellegü film, aminek így kell véget érni (szóval ez pont jó befejezés, hogy lehessen folytatás...)

Nem mintha nagy elvárásokkal mentem volna megnézni :D De sajnálom rá a 800 Ft-ot :D Aki meg akarja nézni, ne moziban tegye, mert annyit nem ér.
én moziba láttam s nekem nagyon tetszett, és a befejezés is pont jo volt.. végre egy olyan film aminek nem lehetett kiszámitani a végét.. az már olyan unalmas h mindig minden happy end... az élet nem mindig fenékig tejfel..
Kép

life is pain, get over it
ShanaAnimax
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.05.25. 14:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ShanaAnimax »

yetithebeast írta:Transformers
pl: Optimus Prime azt mondta a főszereplőnek, hogy az internet segítségével tanultak meg beszélni, oké, de akkor az ezer évvel ezelőt az északi sarkba csapódót Megatron miért beszél angolul anyanyelvi szinten?-
Mondjuk azért mert kb 100éve bekapcsolódott a navigációs rendszere, és azóta is műxik... megmondta Prime.
Egyébként meg nemtom miért keres mindenki hibákat benne, ez egy mesefilm... a gyűrűk ura után se kérdezte meg senki hogy oké...de miért tudnak beszélni a fák?
--------------
The end Justifies the means.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Lehet hogy ciki, de én ezt akkor is leírom. Most láttam a Film+on a Dirty Dancinget. Régi és elég béna, de akkor is imádom és hangosan éneklem belőle az összes zenét. Még most is a gép előtt. XD
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ha ebben vmi ciki, akkor az embeiseggel van gond :dirr: en is imadom, barmikor megneznem, es barmikor szetesnek az akkori Patrick Swayze-n..plane ah mozog..
En csak most lattam a Transformer-t..egy kerdesem azer maradt..attol miert halt meg Megatron, h a fiu odarakta a Kockat? Azt nem egeszen ertettem..amugy sztem rohadt jo film, en vegig hangosan rohogtem..Eye Candy-nek tokeletes, sot jobb is egy picit sztem..BumbleBee meg muki <3
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@iloverenji: pont azért amiért optimusz is jó eséllyel meghalt volna. Valszeg az az izé ott a mellkasuk közepén az ő "motorjuk", "energiaforrásuk", "reaktoruk" (nem volt megnevezve, de gyanítható)... szóval magyarul a szivük. Most ha az hírtelen egy ekkora méretű dózisban kapja meg az éltető erőt arra nincs berendezkedve, tehát felmondja a szolgálatot. (Pl. ember is levegővel él, de ha hírtelen marha nagy nyomású levegőt pumpálnának beléd, neked se esne jól)
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Csütörtökön ezt: Kép

Lovecraft novellája átdolgozva, eredeti címe: From beyond
Magyarra kétféleképp, elég eltérően fordították:
-Tágra nyílt elme (Ez a film címe)
-Onnan túlról (Ez a könyvben található)
Igazi régitípusú horror, amin jót nevethet az ember, bár a történet elgondolkodtatja a nézőt. :roll:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

HellRaiseR, ezt a film+-on szokták adni. XD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Cruel Angel írta:
Sister Tenshi írta:Harry Potter and the Order of the Phoenix...
Ez sajnos rossz hír... mert bár én nem vagyok oda HPért, az ötös kötet valóban nagyon nagyon megfogott, ezért őszintén sajnálnám ha elcs*szerintenék. Mindezek ellenére úgy is megfogom nézni. Szóval akármilyen borzalmas filmet is csináltak az alkotók számíthatnak az én jegyáramból származó bevételre
én még nem láttam, de az egyik barátnőm igen, aki azt mondta, hogy ez a legjobb Potter film eddíg (sokmindent kihagytak és átalakítottak az igaz, de összességében nagyon pörgős és ütős lett). ő borzasztó kritikus ez ügyben- nagyon szereti a könyveket és eddíg egyik film sem tetszett neki. szal ha szerinte jó akkor én bizakodom- és már nagyon meg akarom nézni.... :)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem az eddigi legrosszabb, nekem se tetszettek a filmek, főleg az első, de az 5. után visszanézve már azt is értékeltem.
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

miyume írta:én még nem láttam, de az egyik barátnőm igen, aki azt mondta, hogy ez a legjobb Potter film eddíg (sokmindent kihagytak és átalakítottak az igaz, de összességében nagyon pörgős és ütős lett). ő borzasztó kritikus ez ügyben- nagyon szereti a könyveket és eddíg egyik film sem tetszett neki. szal ha szerinte jó akkor én bizakodom- és már nagyon meg akarom nézni.... :)
Fura, én nagyon sokszor éreztem úgy, hogy megáll a film, és ha csak egy kicsit jobban összeszedik magukat a vágók, egy jó negyed óra üresjáratot ki lehetett volna dobni anélkül, hogy tényleges cselekményt vagy párbeszédet szedtek volna ki. Szóval szerintem pöröghetett volna kicsit jobban is.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

elég szubjektív a dolog kinek mi tetszik. új rendezőt is kapott a film, szal lehet valakinek a régebbi stílus jött be jobban. mostmár tényleg nagyon kíváncsi vagyok ha ennyire máshogy hatott az emberekre. na majd meglátjuk
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

matsuo-chan írta:
marci_attila írta:Szerdán megnéztük a Karib 3-t
én moziba láttam s nekem nagyon tetszett, és a befejezés is pont jo volt.. végre egy olyan film aminek nem lehetett kiszámitani a végét.. az már olyan unalmas h mindig minden happy end... az élet nem mindig fenékig tejfel..
Szerintem ez nem egy olyan jellegű film, amihez ne kiszámítható vég illene :D de mindegy, amúgy se vagyok nagy karib fan :D, és csak azért néztem meg, mert játszom kalózos játékot, és megbeszéltük a többiekkel, hogy akkor csoportosan megnézzük :D


Megnéztük a héten a HP 5-t, és szerintem jó volt. Nekem az első három film nem tetszett, a 4-t nem láttam, de ez szerintem nem volt rossz. Az szinte minden esetben egyértelmű, hogy egy könyv jobb, mint egy film, ez persze most is így van, de ezután a film után úgy jöttem ki, hogy jó volt. Persze volt pár dolog, ami nem tetszett, de az kevésbé fontos
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Szerintem egészen jól vissza tudták adni a HP filmeket, nem azt mondom, hogy teljesen meg voltam velük elégedve, de nekem például a 4 rész egy kellemes csalódást nyújtott, így ajánlom, hogy nézd meg. Szerintem nem bánod meg, bár nekem a 3-as volt a legunszinpatikusabb, annak ellenére, hogy mikor a könyvet olvastam, azzal végeztem a leghamarabb XD
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Aiko írta:bár nekem a 3-as volt a legunszinpatikusabb, annak ellenére, hogy mikor a könyvet olvastam, azzal végeztem a leghamarabb XD
Könyvben ez volt a kedvencem és vártam a filmet...de nagyon-nagyon...és akkora csalódást okozott! Egyedül ami tetszett benne az az időnyerős rész, egyébként egy nagy kalap kaki volt. Viszont a négyeset imádtam és ezért vártam ennyire az ötöst is, amiből kihagytak elég sok részt, de akkor is szuper volt.

Más: Most láttam a MirrorMask című filmet. Aki szereti az elvont filmeket nézze meg, engem nagyon megfogott.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Nekem viszont az 5. könyv nem tetszett, annyira a 6. se, de hamarabb, és nagyobb élvezettel olvastam. Majd meglátjuk, mit tud nyújtani a film
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Aiko írta:bár nekem a 3-as volt a legunszinpatikusabb, annak ellenére, hogy mikor a könyvet olvastam, azzal végeztem a leghamarabb XD
nekem meg pont a harmadik volt a legszinpatikusabb XD Lehetséges, hogy azért mert azt láttam először moziban a hp filmek közül és ezért nagy hatást gyakorolt rám. De nem hinném hogy ez lenne a fő oka. Egyszerűen csak írtó jó lett szerintem. A negyedik már annyira nem fogott meg, de azért azt meg kell hagynom, hogy Ralph Fiennes-nek nagyon jól áll Voldemort szerepe. :D Ötödiket még nem láttam. Tervbe van véve.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

HP5

A film eleje nekem nagyon tetszett, nagyon örültem, hogy azt az unalmas 150 vagy mennyi oldalt milyen rövid idő alatt kivégezték. :D A hátralevő részekkel sem lett volna semmi bajom, ha nem olyan gyorsan peregtek volna az események. :wtf: Igaz, hogy a lényeget vették ki a könyvből, és szinte tényleg minden jelenet olyan volt, amit nem lett volna szabad kihagyni, de akkor is, most vagy lett volna legalább 10 perccel hosszabb a film, vagy mégis kihagytak volna valamit, nem tudom. :weh: De igy nagyon kapkodottnak tűnik az egész. Egyik pillanatban még itt vannak, következőben már lent, de aki nem olvasta a könyvet, hirtelen nem is értheti, hogy most mi van, vagy rendben, 1 mondatban elmondják, elégedjen meg annyival. Gyors. Nagyon gyors, és szerintem már olyan szinten, hogy nem kellene... lehet az esetek többségében az a baj, hogy lassú egy film, de most ennek az ellenkezője történik, és es sem minden esetben jó, mint például itt.
Kedvencem az volt, amikor Dumbi kijelenti, hogy a kölykök menjenek az apjukhoz, aztán Snape-hez fordul, a kövi képkockán pedig már rángatja le Harryt :D Hu, mondom!

Két emlékezetes jelenet maradt meg bennem, az egyik amikor Tonks bevörösödik az elején (olyan ari :D), meg a nyávogó macskás tányérkák... NEKEM IS kell!!! ::neko::

A filmekkel kapcsolatban az zavar, hogy bár Hermionét kedvelem a könyvben, a filmben utálom :shock: annyira idegesitő, hogy nem is igazán azt a Hermionét adják vissza, aki a könyvben szerepel. Umbridge rulz :D olvastam, hogy a szinésznő megsértődött, amikor felajánlották neki a szerepet (kiváncsi vagyok hogy közölték vele... nem szeretne eljátszani egy varangyképű undok nőszemélyt? xD)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Néhány napja néztem meg a Battle Royal-t. Érdekes elgondolás, hogy hogyan regulázzunk meg egy rendetlen osztályt. :wwhip: :wwhip: :whaaa:
Csak az mikor spriccel a vér az elég "hülyén" lett megoldva.
De amúgy összességében jó a film.
Mostmár csak a könyvet kellene elolvasni hozzá.
Ps: A magyar szinkron nem a legjobb, nem jön ki a hangsúly. Szóval Japán szinkron, magyar felirat RULZ!! :taps:
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Válasz küldése