Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Én igazából még soha az életben nem láttam a Titanicot teljes terjedelmében :-P Most is csak a végét néztem és attól is bőgnöm kellett :roll: (pont a vége a legizébb) Sztem nem is nagyon törifilmet akartak belőle csinálni csak láttak benne "fantáziát"..azt kész lett.
Én nem tnap láttam de sztem is jókis film a Pofa be!
(talán mer imádom a francia vígjátékokat :roll: )
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Urzu7 írta:Ami késik az nem múlik 300. Hát wow jó volt de egyben gáz is. Ha már /fogjuk rá/ történelmi filmet csinálnak akkor a végéről vagy az eleéről nem ártana egy kis ok- okozati bevezetés vagy valami hasonló. Az istenektől és a "szörnyektől" majd röhögő görcsöt kaptam.
A 300 nem történelmi film, hanem képregényadaptáció! Mellesleg nem is voltak benne istenek...
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Képregényadaptáció, biztos ha te mondod.
Ha már van valami/valaki a történelemből akkor én egyből a Törihez kötöm.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Frank Miller képregényéből készült, mint ahogy a Sin City is.
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Most láttam a Daredevilt hát nekem egy Death Note megtisztítom a világot a gonoszsától és csak én vagyok rá képes film jött le. Amúgy nem volt rossz :lol:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

miyume írta:megint csak negatív élmény: Evolution- nagyon jó és érdekes alapötlet, hihetetlen xar megvalósítás kezdve a "lények" grafikájával- úgy néztek ki mint a gumijátékok, mintha az lett volna a készítők célja hogy még véletlenül se látszanak valóságosnak- pedíg nem olyan régi film, szal a technika adott lett volna. és a történet- a jó ötletet sikerült szétrombolni olcsó hollywood-i csöpögéssel, és a főpoén: mentsük meg a földet Head&Shoulders-el... :shock: még akkor kellett volna abbahagynom amikor a csávó seggéből szedték elő azt a szúnyog szerű cuccot ami a bőrén keresztül mászott a testébe... bornyasztó
Látom te is az a típusú ember vagy, aki minden filmet véresen komolyan vesz... Eleve ott kezdődik, hogy az egész egy poén film, és a maga nemében zseniális volt szerintem (bár már jópár éve, hogy láttam, még moziban, és az idő megszépíti az emlékeket :) ), de legalábbis nem rossz emlékeim vannak a filmről. A Head&Shoulders meg eleve azért volt poén, mert ott szembesült a néző azzal, hogy valójában egy irtózatosan hosszú samponreklámra ült be a moziba. Szóval már eleve ez oltári nagy poén. Szóval a film kb. Starship troopers-zel egy kategória: azt lehurrogta a többség, közben fel kellett volna ismerni, hogy az egész egy rohadt nagy USA-szatíra, amiben a jövőbeli USA-t egyfajta 4. birodalomnak ábrázolják, náci beütésekkel. És természetesen fantasztikus poénokkal. (A második rész az elvesztette ezt a fajta varázsát, mert mások írták/rendezték, akik nem fogták fel az első rész lényegét).

No, ha már témánál vagyunk (komolytalan, poén filmek), a hétvégén megnéztem a haverokkal a moziünnep keretében a Grindhouse című remeket, a maga 191 perces valójában. Igen, jól olvastátok, 191 perc, ugyanis a moziünnep alatt több moziban is eredeti hanggal, felirat nélkül, teljes amerikai valójában adták le a Grindhouse-t, Planet Terrorostul, filmelőzetesesül. Nem ám olyan sz*rrágó módon, ahogy azt az európai forgalmazók kitalálták, hogy csak a Halálbiztost.

Mindenesetre a véleményem az, hogy Tarantino annyira DEEP akar már lenni a dialódusaival, hogy a sok dögunalmas dumában elveszik a film, és mikor az akcióra kerül a sor, akkorra már túl késő, a néző halálra unta magát.
Ellenben Rodriguez hozza a megszokott formát, tán még jobbat is. A Planet Terror egyértelműen viszi a pálmát a két film közül. Többet nem is mondok, az előzetesben minden benne van, ennél se nem több, se nem kevesebb a film. Mellesleg szeptember 27-től a planet terrort vetítik a mozik, de így, egyben csak a moziünnep alatt volt látható a film. Ezúttal is köszönöm a haveroknak, hogy elhívtak, nem bántam meg.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Ha már moziünnep, akkor ugye mozi...fogtam magam és a rendezvény keretében beültem a SzASz-osokkal az Akirára. Szép volt, jó volt, sok minden nem tiszta belőle O_o de ez lényegtelen. Megnéztem, mert ha már Szombathelyen ilyet vetítenek, azt meg kell nézni, lássák igenis van érdekődés. Mindent összegezve (még azt is hogy pont rám fújta a hideget az a fránya légkondi és majd jéggé fagytam) megérte megnézni.

Más. Tegnap végre elszántam magam és leszedtem az Oscar Wilde szerelmei című filmet. Alapban szeretem az ilyeneket, régi, korabeli ruhák, sajátos hangulatvilág, igaz történet feldolgozása és ehhez még az is hozzá párosult, hogy még a film is jó volt. Nagyon. Jude Law is játszik benne, sőt még Orlando Bloom is felbukkan vagy fél percre...igen, ő is elkezdte valahol. Ráadásul a legvégén pedig még egy versidézet is elhangzik (ami gyönyörű ^^) szóval nekem maga a tökély volt ez a film.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Budzoli írta:...Eleve ott kezdődik, hogy az egész egy poén film, és a maga nemében zseniális volt szerintem...
*bologat, bologat* Sztem akkor most nezd meg ujra ugyh nem veszed komolyan, hanem nevetsz a poenokon.. (pl a "There is always time for lubricant"-on, amin en most is rohogok magamban, ah eszembe jut) Es igen a Starship Troopers-el is az volt a baj h tul sokan komolyan vettek, pedig nem lett volna szabad.. :(
Ha mar a tema..azt nem szantak poennak, de vhogy a Final Destination 3 volt nekem ilyen..vhogy nem birom komolyan venni ezt a trilogiat (bar meg ez a "legjobb" resz ) a foszereplo lany gorcsos igyekezete h ugy nezzen ki mintha telleg szineszkedne..ez teszi mindig nevetsegesse a filmet szamomra..(bar meg kene szereznem a DVD verziot, ahol te magad tudod megolni az embereket, v vmi ilyesmit hallottam)
Meg csak annyit Rage-tol: honnan lehetne megszerezni a Dragon Head-et? Ugy erzem latnom kell :3
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nah én épp most néztem meg az 1408-at :D annyira nem nagy szám.. mikor megtudtam h stephen king regénye alapján készült, akkor vmi jobbra számitottam... de azér elment egy gyenge horrornak..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

A Ravasz az agy és két füstölgő puskacső, Péntek esti gáz Ezek nagyon ott voltak.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Péntek esti gáz... az a film olyan laza hogy szinte lefolyik a képernyőről :D élveztem.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Budzoli írta: Látom te is az a típusú ember vagy, aki minden filmet véresen komolyan vesz...
nem. viszont ennek telleg úgy ültem neki, hogy ez egy tudományos-fantasztikus film, mert anno amikor a mozikban ment, azt hallottam róla, hogy az. nem néztem utána mert nem érdekelt különösebben, csak véletlenül kapcsoltam oda a múltkor, és valahogy kicsit sem emlékeztetett arra amit hallottam. lehet, hogy ha abszolút zéróról indultam volna neki akkor jobbnak ítélném meg, de így nem tetszett. nagyon szeretem a vígjátékokat, de ebben valahogy nem tudtam étékelni a "nagy szörny lef*ngta a fejem, fújj." poénokat...
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Simpsons: A Film
Állati jó, én halálra röhögtem magam rajta :)
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

A Ravasz az agy és két füstölgő puskacső, az tényleg jo :D olyan mint a Blöff :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Megnéztem az orvlövész-t nem rosz egy film, és a héten véletlenül a kezembe akadt egy másik film amit nem kellet volna megnéznem. Még most is sirógörcsöm van a YONGGARY miatt. Ezt senkinek nem ajanlom, hogy 2 órát ki adjon az életéböl erre a filmre. Amilyen kontraszt arányok voltak yonggary és a háttér között ::jcrazy:: meg ugy az egész, több szót nem is érdemel a film.
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

H lehet ezt mondani a Yonggyary-ra?? Tul mely a mondanivaloja, nem ertheted :dirr:..Ugy ah a Fantastic Four and the Silver Surfer-nek is..en, es meg joparan a moziban kevesek voltunk ehhez a muveszi alkotashoz..viszont ugy tunik "felnottem" vmi mashoz.. a Mighty Morphin Power Rangers movie-t nem ertettem kiskoromban, most viszont szetzuhantam a rohogestol amikor megneztem..hatalmas oltas az a film..
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Manitou Bocskora egyik nagy kedvenc bár nem valami jó a feliratozása de elmegy.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

áhj, az nagyonjó film! Volt még pár évvel ezelőtt a tévében :D
Erről mindig eszembejut az Istenek a fejükre estek 1,2,3 :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Tara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.08.30. 09:53
Tartózkodási hely: a számítógép előtt

Hozzászólás Szerző: Tara »

Urzu7 írta:Manitou Bocskora egyik nagy kedvenc bár nem valami jó a feliratozása de elmegy.
Ha alkalmad adódik, mindenképp nézd meg szinkronnal, zseniális! :vigyor:
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Szinkronos csak amikor a törzsfőnök beszél akkor az angol feliratra rárakták a magyart és így elég érdekesen néz ki.
Ayumie írta:Istenek a fejükre estek 1,2,3 :D
Azis nagyon jóóó
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Asszem a héten, vagy múlt héten megnéztük a Hajlakkot. Bár nagyon naiv a film, meg rózsaszínnél is rózsaszínebb felhőcskéken lebegnek a mindenkit nagyon szeretünk és minden hátrányos helyzetben levő sikerre juthat dolgok, de azért tetszett :D Kikapcsolódásnak jó volt.
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Kontroll, tegnap éjjel újra. Egyik nagy kedvenc, olyan film, amit akárhányszor érdemes újranézni :wink:
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

a kontroll nekem is nagyon tetszett. amugy én most néztem meg a Pathfinder c. filmet.. nos a bemutatoja láttán többet vártam, de azért nem rossz film. csak nem igazán van story benne. vikingek vs indiánok oszt annyi.. rakás mártix effektus, meg gyilkolászás. szoval nem nagy szám, de aki szereti az ien mitologiával és legendákkal vegyitett filmeket mint pl a troja, arthur király v a 300 annak ajánlom. bár ezekhez nem igazán ér fel.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Most már tényleg kellene nyitnom egy "Milyen rossz filmet láttál mostanában?" c. topikot... Ezúttal rövid leszek: White Noise 2 - The Light: rosszabb, mint a Dragon Head. Nem is kicsivel. Azt hiszem, ennyi szót éppen elég vesztegetni erre a hulladékra, aki szeret szenvedni, annak melegen ajánlom - a többiek viszont jobb, ha elkerülik. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sztem is nyini kéne rossz filmes topicot, az első amit oda raknák be az a Borat... :crazyy:
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése