Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Eh iggggen... Tarantino weird dolgai. :3
Én most néztem meg a Charlie és a Csokigyár c. filmet (megint) :cool:
Tim Burton féle filmeket soha nem lehet megúnni <3

Most készülök nekiesni a Faun Labirintusának :S Hát a mozi utáni shock még mindig bennem él szóval 100-as zsepi bekészítve :D
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Swordfish
Na jó, most kicsit csalok, nem jutottam a végére, 8 hónapos hugica közbeszólt :lol: De ami ilyen jól indít, ráadásul ilyen jó főcímdala (The World rules) van, az csak jó lehet :cool:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Szerelmi leckék hitetleneknek- tegnap du ment a film+-on. nagyon tetszett, volt benne minden. legelső sorban poénhegyek, kezdve a füvező nagymamával XD. és ez még az a romantikus szint volt amit még én is elviselek (néha-néha jó filmekbe is bele lehet botlani a film+on *___*)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

tegnap este néztem Az Utolso Szamuráj cimű filmet. egyszerűen fantasztikus. már láttam 1x régebben, de most h már kicsit konyitok is a japánhoz sokkal érdekesebbnek tünt. sztem nagyon szuper film
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az Utolsó Szamuráj tényleg jó kis film. Kár hogy az RTLklub nem bírta leadni vágások nélkül.
Kép
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Bourne3: Sokan panaszkodtak, hogy tök más volt mint az első két rész és hogy ez a sok akció hogy tönkretette meg ilyenek. Számomra pont ettől volt a nézhető :) Az első két rész lassú rejtőzködése valahogy nekem nem jött be. Mondjuk igaz, hogy ebbe már majdnem olyan túlzások voltak mint a Die Hard 4-ben de azért jókis action volt :)
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hehe Ponyvaregény XD megéztem : )) vicces volt h kb minden 2ik szo káromkodás volt.. de ezt leszámitva sztem jo film. a Kill Bill után (mivel h azt hamarabb láttam) nem esett Quentin Tarantino a szememben. kicsit érdekes a stilusa, de asszem h egyedi is :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Alexander Tudtam, hogy este nem fogom tudni megnézni, mert itt fogok tutulni a gép előtt, ezért déluán direkt megnéztem. :mrgreen: Nem először láttam, nem egy rövid film (röpke 2 és háromnegyed óra) de egyszerűen nem lehet megunni. Alexander és Hephaistion...hmmmm, az már csak hab a tortán, hogy Hephaistiont Jared Leto játsza. ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Kiharu írta:Alexander...
Hát igen, mi már a közepén azt vártuk, hogy mikor lesz már vége ::japtoun:: és ekkor még több mint egy óra volt hátra ::japhaha:: De én még sose jöttem ki moziból filmről, meg azért annyira nem volt rossz :)

Szóval azért nem annyira jött be...
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én is még moziban láttam először, de tegnap már az első reklám után elaludtam rajta...
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Én már nagyon régóta meg akartam nézni, de sajnos tegnap sem sikerült normálisan. Csak az utolsó fél órából láttam részleteket, de azok jók voltak. Viszont megvan dvd-n itthon, úgyhogy egyik nap nekiállok. Csak annyira rohadthosszú, hogy nagyon nehéz lesz rászánni magam. Tuti, hogy nem egybe fogom megnézni xD
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Ma megint legyűrtem egy maratoni hosszúságú filmet. Mikre nem jó a hosszú hétvége. :mrgreen:
A Karib-tenger kalózai 3: A második rész után kicsit félve ültem le a képernyő elé, de bízva abban, hogy legalább olyan jó lesz mint az első rész, rávettem magam és neki estem. Erős kezdés után, jött egy kis visszaesés, de voltak kifejezetten tetszetős jelenetek. A film legeleje nagyon odatett, az a dal kell nekem. :mrgreen: Összességében tetszett a film, sokkal jobb volt mint a trilógia második része, de a végével elégedetlen vagyok. Olyan befejezetlen, akarok egy negyedik részt! Milyen már, hogy így fejezték abba? Szemetek! Pfujj, gyűlölöm őket.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Kill Bill 1
no comment (csak annyi, h miért nincs ez még meg nekemXD), és végre azt is megtudtam, h honnan származnak az egyik Andromeda szám szövegbetétei :D
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Hatodik érzék
Kár, hogy félek a szellemes filmektől, mert a téma meg érdekel... ::jsmile::
De ha ijesztgetni akarnak, azt utálom, pedig a közepén végig az ment... Viszont a végén azért a fordulatért megérte megnézni.
Juteszembe, ma este meg Üvegtigris, ez ám a fóóórdulat ::japhaha::
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

outsyder írta:Kill Bill 1
no comment (csak annyi, h miért nincs ez még meg nekemXD), és végre azt is megtudtam, h honnan származnak az egyik Andromeda szám szövegbetétei :D
az naon joooooooo. egyik kedvenc filmem :D de a 2ik részből csak az első fele van meg XD és ugy birom a zenéjét is :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Mr és Mrs. Smith. Hajajj de szeretem ezt a filmet. <3 Annyit röhögök rajta mindig. :D Amikor először láttam teljesen oda voltam tőle.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

ak írta:Death Proof Quentin Tarantinonak megint sikerült vmi állatságot csinálnia. Se értelmes eleje, se értelmes vége nincs a filmnek, de ez csöppet sem zavaró, nem is hiányzik. bár horrornak egyeltalán nem nevezném, sőt még csak nem is frusztráló, egyszerűen egy súlyos, tipikus Tarantino movie, így Tarantino fanoknak kötelező, de aki annyira nem kedveli, az nem marad le sokról, ha nem nézi meg..
Death Proofban szerintem csak két jó jelenet volt, az egyik, amikor elindulnak a csajok, Kurt Russel meg belemosolyog a kamerába (sosem volt még ilyen rohadt AWESOME Kurt Russel, mint abban a pár másodpercben), a másik meg a vége. Az a visítás, az kész. :D

Összességében viszont szerintem Tarantino cserbenhagyta Rodriguez-t, ugyanis nem az előre megbeszélt gagyi B-movie stílushoz tartotta magát, hanem csak egy szimplán rohadt unalmas filmet rendezett (aminek a vágatlan DVD változata még unalmasabb) Rodriguezzel ellentétben, aki viszont egy baromi jó, poénos zombihorrort hozott össze. Na és persze az a Cameo, amit kedves kopasz akciószinészünk produkál az ZSENIÁLIS fogás volt Rodrigueztől.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Igen az unalmast én is hallottam párszor, de én speciel haverral néztem meg és nekünk épp az volt a poén a filmben, h max 20-25 perc akció van a filmben és a többi vmi hihetetlenül érdektelen beszélgetés, mi röhögtünk ezeken a beszélgetéseken... :D Bár nem túl jó példa,de pl ott van a Kutyaszorítóban, tömény 2 és fél óra beszéd, h ki hol mit és mennyire tolt el.

Most hétvégén sorra kerítettük a Four Rooms-t és itt sem kellett csalódni Tarantinoban (igaz Rodriguezben sem :D).
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Stardust Ritka dolog h vmi a konyv elolvasasa utan is tetszen filmben..de ez nagyon *.* Kis romantikus szivemnek meg gyogyir volt..sztem mindenki nezze meg aki nem lesz rosszul egy kis giccsmentes mesetol, es romantikatol :3
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Tegnap újranéztem a Valami Amerikát, és még így kb századszorra látva is feküdtem a röhögéstől a végére :D Ha valaki esetleg netán véletlenül nem tudná, hogy mi az - mint ahogy kiderült, vannak még ilyen emberek - annak csak ajánlani tudom. :cool:
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

The fountain
Nagyon tetszett, annyira, hogy rögtön 2x is megnéztem. Képileg, hangulatilag és zeneileg is zseniális :cool:

Klikk
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Szacsi írta:The fountain
Nagyon tetszett, annyira, hogy rögtön 2x is megnéztem. Képileg, hangulatilag és zeneileg is zseniális :cool:

Klikk
ez naon jonak igérkezik, sztem letöltöm :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Bendzsi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.11.11. 19:38
Tartózkodási hely: Doboz

Hozzászólás Szerző: Bendzsi »

Tegnap este néztem meg a Transzformers filmet. Elöszőr a moziban néztem meg, jó volt újra láttni, a Transzformerek nagyon jól néztek ki és valóban hasonlítottak az animés külsejükre főleg Optimus és ráadásúl nem is rövid sőt. Akciódús és néhol vicces. Érdemes megnézni.
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Szacsi írta:The fountain
Nagyon tetszett, annyira, hogy rögtön 2x is megnéztem. Képileg, hangulatilag és zeneileg is zseniális :cool:

Klikk
The Fountain engem azért nyűgözött le annyira, mert minimális CG-t használtak a filmben. Főképp egy Peter Parks nevű Macro-fotográfusnak köszönhetjük azt a látványvilágot, ami a filmben visszaköszön. Tehát azok a fantasztikus űrjelenetek mind kémiai szerekkel megkezelt mélytengeri organizmusok macrofényképsorozataiból álltak össze. És ráadásul rohadtul olcsó is volt ez a módszer: a szokásos töbmilliós CG költségek helyett 140 000 dollárból hozták ki a speckó effekteket ezzel a módszerrel.

Szóval becsülni kell ezt a filmet nagyon, főleg mert manapság már egyre kevesebb filmet látunk, amikben a speciális effekteket egyáltalán CG-n kívül valami mással is segítenék, ebben meg a CG abszolút minimális.

És ha már erről a filmről beszélünk, akkor a zenéjét bűn lenne nem megemlíteni: Clint Mansell ismét zseniális zenét szállított egy filmhez, mint ahogyan azt mindig is tette. Gondolom mindenki hallotta már a Requiem egy álomért betétdalai valamelyikét, még ha nem is tud róla; nincs olyan év, hogy ne csendülne fel valamelyik dallam egy filmben, vagy sorozatban (Sunshine című film trailerében csendült fel egy kicsit áthangszerelt és felgyorsított változata, továbbá a legújabb will smith film, az I Am Legend trailere alatt is egy rettentően hasonló, csak pár hangjegyben különböző dal hangzik el).

Úgyanez a sors vár a Fountain betétdalaira is; már találkoztam is vele a legújabb Stephen King adaptáció (The Mist) trailerének közepe-vége felé.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Anno valamelyik LotR film (ha jól emlékszem, a Két toronyban) trailerében is a Requiem témái voltak felismerhetőek.

Belső tenger

Érdekes és elgondolkodtató film az eutanáziáról. A színészek számomra ismeretlenek, de zseniálisan játszanak. Nem egy vidám film, de ha valaki nem csak akciókat szeret nézni, akkor érdemes rászánni két órát.

8/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése